Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs bērnudārzā

 
Reitings 98
Reģ: 13.02.2015
Es te čīkstu, ka man patīk vientulība, bet tas manuprāt ir labāk, nekā mana brāļa dēļa sieva, kura strādā par audzīti bērnudārzā, bet saka, ka nervi beigti un NEVAROT CIEST tos izlutinātos sīkos. Knapi varot saņemties, lai neiekrāmētu.
Aizdomājos, kā justos visi bērnu vecāki, kuri ko tādu dzirdētu no sava bērna audzītes?
18.02.2015 11:56 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
kāpēc viņam tika un pastāstīts arī man,ka kas taads bijis,lai nerastos parpratumi.


Lūk! Šim es pilnībā piekrītu!!
19.02.2015 18:32 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Manā cik esmu redzējusi, vienam bērnu dārzam ir uzlikta pie vārtiņiem sistēma,kur jāpiezvana,lai ielaistu, taču tie vārtiņi bieži vien pa dienu stāv vaļā.

Pie tiem vārtiņiem nav jāzvana, jāzvana pie pašām durvīm, kur arī ir domofoni.
19.02.2015 18:33 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
vina strada ar garigi slimajiem un tur sasniegums ir,ja iemaca atskirt kraasas :-/ lidz pareizai valodai tur taalu..
19.02.2015 18:33 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
vina strada ar garigi slimajiem un tur sasniegums ir,ja iemaca atskirt kraasas lidz pareizai valodai tur taalu..


Vai, tad gan pavisam cita runa, piedod, nezināju... Savu viedokli biju izteikusi, pieņemot, ka "parastais" bērnudārzs. Jebkurā gadījumā kompliments par draudzeni, ļoti cienu šādus cilvēkus!
19.02.2015 18:35 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Cik reizes mana mamma ir raudājusi kādu neuzdzinātu atsaldeņu dēļ!
Super,ka tev liekas normāli,tādiem turpināt paijāt galvu. Es neuzskatu,ka tavai mammai vai kādam citam pedagogam,būtu kas tāds jāpiedzīvo un jāuzskata par normu. Bet atkal,mūsdienās jau vairs ir tikai vecāku un bērnu tiesības,pienākumi palikuši tikai pedagogiem.

Robīte, kāda būtu tava reakcija ja tu redzētu, ka audzinātāja iepļaukā tavu bērnu?

Kur Robīte teica,ka viņa iepļaukā bērnu?
19.02.2015 18:41 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
BET ja bērns dārziņā,ar svešu cilvēku jau uzvedās tā,ka jāuzsit pa dupsi,tad tur viss jau ir šreijā,jo par pablēņošanos šad tad audzinātāja nekad nepliķēs pa dibenu.Tātad jā,vecāki IR vienmēr vainīgie šādās situācijās.

Es gan atļaušos mazliet nepiekrist. Varbūt šreijā ir pati audzinātāja, ja citādāk netiek ar bērnu galā un spēj tikai iebiedēt ar fizisku rīcību nevis novērst no nedarbiem. Un - kā var zināt, ka audzinātāja fiziski nesoda tieši par to mazo pablēņošanos?
19.02.2015 18:44 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Kā lai skolotājs iestāsta, ka bērnam viņš ir jāklausa?! Tā ir vērtība, kuras ir jāieaudzina ģimenē!


Es taču nerakstīju, ka skolotājam tas ir jāiestāsta. uzrakstīju, ka jānostiprina bērna zināšanas par šādām pamatvērtībām.

Super,ka tev liekas normāli,tādiem turpināt paijāt galvu. Es neuzskatu,ka tavai mammai vai kādam citam pedagogam,būtu kas tāds jāpiedzīvo un jāuzskata par normu. Bet atkal,mūsdienās jau vairs ir tikai vecāku un bērnu tiesības,pienākumi palikuši tikai pedagogiem.


Man tas neliekas normāli, bet tādas lietas tika risinātas aizsaucot bērnus un vecākus pie direktora un visiem kopā izrunājot. Līdzīgi būtu jādara arī bērnu dārzā.

Bet piekrītu tam, ka lielāko huligānu vecāki nenāk uz sapulcēm.

Un, jā, mums visām, kas neatbalsta skolotāju nepedaģoģisku uzvedību bērni ir huligāni :D
19.02.2015 18:57 |
 
Reitings 4674
Reģ: 23.11.2014
Tieši nesen arī dzirdēju no paziņas, ka mūsdienu bērni ir drausmīgi izlutināti un grūti ar viņiem.
19.02.2015 20:30 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Ko jūs te cepaties. Vajag atrast normālu pirmsskolu ar normālu vadību un programmu. Tas attiecas gan uz skolotājām (audzinatājas mūsdienās vairs neeksistē), gan vecākiem. Ja ir normāla sistēma, tad strādāt pirmsskolā ir forši, tā pat arī laist tur bērnus. Ja tā pārgurusī skolotāja tā izteicās, tad viani vnk jadomā kā vairot savu enerģiju, mainīt pirmsskolu uz tādu, kur nav algas dēļ jastrādā 2 slodzes un labāk plānot darbu ar bērniem, jo ja tu tiem bērniem saplāno interesantas nodarbes un iespēju reāli darboties ar rokām, nevis gaidīt, ka 3gadnieku bariņš sēdēs klusi kā skolā un klausīsies, tad viņi nemaz tik slikti neuzvedas, jo nav laika, ir visādas darīšanas grupiņā. Tad tik jāpastaigā ap viņiem, jāaprunājas, jāpaslavē un jāizšķir kādi savstarpējie strīdi, kas pirmsskolas vecumā ir pilnīga norma, tā pat kā tā saucamie "niķi un kasķi" un jā, reizem pat histērijas. Vnk tas ir darba process, nevajag to pardzīvot un laist pie sevis tik ļoti klāt un uzvilkties tik tālu, ka jākrata un jāpļaukā noguris, neaudzinats un kašķīgs bērns, kurš ta jau nesaprot, ko no viņa grib.
19.02.2015 22:40 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Jaa, darbs bernudarzaa, tas noteikti nebutu prieksh manis :-D
19.02.2015 22:43 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Es arī noteikti nevarētu strādāt bērnudārzā.
Bet ja tomēr, par huligāniem noteikti informētu vecākus un pilnībā to knauķi ikdienā ignorētu, nerunātu, izliktos, ka neredzu, ēst protams dotu un visu to. Varbūt vēl kauninātu citu bērnu priekšā un vispār izveidotu tādu situāciju, ka pārējie bērni ar viņu vairs negrib spēlēties un draudzēties.
21.02.2015 16:22 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
21.02.2015 16:42 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Bet ja tomēr, par huligāniem noteikti informētu vecākus un pilnībā to knauķi ikdienā ignorētu, nerunātu, izliktos, ka neredzu, ēst protams dotu un visu to. Varbūt vēl kauninātu citu bērnu priekšā un vispār izveidotu tādu situāciju, ka pārējie bērni ar viņu vairs negrib spēlēties un draudzēties.
ak dies. Pat nekomentešu!
21.02.2015 16:50 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
Atvainojos,nejausi beerns uzspieda.
Mana nostaaja ir taada,ka cilveekam ar vaajiem nerviem bd nav ko dariit.Jaa,es saprotu taas audzinaataajas,jo pasai ir 3 gadniece,kas dazreiz taaaa izved ,ka tiesaam liekas,ka tuuliit uzsausu pa dibenu.Un nesleepsu,ka ir arii dabuujusi,jo laikam jau ir izlaists beerns. Bet bd audzinaataajiai taadi kaa maneejaa ir 20, tomeer ir jaaprot satureet tos nervus.Nu nedriikst manu beernu sist svess cilveeks.Stingrriibu atbalstu,bet fizisku sodiisanu noteikti nee.
Kaadreiz bija veelme straadaat bd,bet kops piedzima meita,sii veelme ir paargaajusi pilniibaa:-D
21.02.2015 16:50 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
Es arī noteikti nevarētu strādāt bērnudārzā.
Bet ja tomēr, par huligāniem noteikti informētu vecākus un pilnībā to knauķi ikdienā ignorētu, nerunātu, izliktos, ka neredzu, ēst protams dotu un visu to. Varbūt vēl kauninātu citu bērnu priekšā un vispār izveidotu tādu situāciju, ka pārējie bērni ar viņu vairs negrib spēlēties un draudzēties
saproti vispaar ko raksti???:-O
21.02.2015 16:54 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es arī noteikti nevarētu strādāt bērnudārzā.
Bet ja tomēr, par huligāniem noteikti informētu vecākus un pilnībā to knauķi ikdienā ignorētu, nerunātu, izliktos, ka neredzu, ēst protams dotu un visu to. Varbūt vēl kauninātu citu bērnu priekšā un vispār izveidotu tādu situāciju, ka pārējie bērni ar viņu vairs negrib spēlēties un draudzēties.


Nu, lai Dievs nogrābstās! :-O
21.02.2015 17:07 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Es arī noteikti nevarētu strādāt bērnudārzā.
Bet ja tomēr, par huligāniem noteikti informētu vecākus un pilnībā to knauķi ikdienā ignorētu, nerunātu, izliktos, ka neredzu, ēst protams dotu un visu to. Varbūt vēl kauninātu citu bērnu priekšā un vispār izveidotu tādu situāciju, ka pārējie bērni ar viņu vairs negrib spēlēties un draudzēties.

Mans ieteikums - izolē sevi no sabiedrības!
Un skaidrs ir viens, ka tu tiešām NEKAD nevarētu strādāt skolā.
Tikai man ir aizdoma, ka šis varētu būt trollis! Piemet malku uguntiņai! :'-(
21.02.2015 18:04 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Ārprāts te palasot komentārus mati ceļas stāvus:-O
Problēma ir jāmeklē saknē, kāpēc tas bērns ir nevaldāms. Vainīgi ir tikai un vienīgi vecāki!!! Bērna "neklausīšana" ir tikai sekas! Ir grūti, nenoliedzu, bet ar sišanu problēmu neatrisināsi, ja arī liekas ka pēc pēriena bērns itkā "klausa" tu nekad nezini, kā tā mazā dvēselīte tiek ievainota, ka tuvākais cilvēks, mamma vai tētis, spēj nodarīt sāpes.
Katram, uzsveru katram bērnam var atrast pieeju ja grib un panākt sadarbību abpusēji. Cieni viņu un viņš cienīs Tevi ;-)
22.02.2015 14:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits