Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tuvojas siltais laiks

 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Sveikas meitenes, ja velies realizēt savus mērķus, varu palīdzēt. Nesen veidoju diskusiju, kur meitenēm piedāvāju palīdzēt bez maksas, šoreiz par cenu vienosimies. Man nav svarīga samaksa, bet gan tas ko iegūstu no tā pati - pieredzi, un paveikto darbu, redzot, kā meitenes priecājas par sasniegumiem.

Esmu secinājusi, ka pārsvarā problēma nav laika trūkums, bet gan motivācijas neesamība. Tādēļ es vēlos strādāt ar meitenēm, ar individuālu pieeju. Atbalstīšu grūtībās, atbildēšu uz jautājumu, motivēšu, tad, ja Tu man, tieši un atklāti uzrakstīsi - man nav motivācijas, palīdzēšu to rast, jo uzskatu, ka viss spēks, viss tas ko mēs spējam vai nespējam ir tikai un vienīgi mūsu smadzenēs. Es nestrādāju ar metienēm sporta zālē, bet gan jums iesaku vingrinājumus mājās un ārā, lieku saprast, kas ir veselīgs uzturs, un lieku tik smagus treniņus, cik pašas esat gatavas darīt. Galvenais, lai jūs nejustos slikti, bet pēc treniņa justu atvieglojumu un lepnumu par sevi.

Ja ir interese, rakstat privāto vēstuli, ja ir jautājumi, droši rakstat to diskusijā :-)
16.02.2015 14:09 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Te ir runa par svaru? Man vajag "uzdzīt" svaru.
16.02.2015 14:13 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Nu cik aptuveni ir summa? 10? 20? 50? Man vajadzētu,lai kāds mani regulāri "sapurina":-D
16.02.2015 14:16 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Te ir runa par svaru? Man vajag "uzdzīt" svaru.

Jā, es esmu strādājusi ar svara "nodzīšanu". Un noteikti, man tas būtu liels pārbaudijums, palīdzēt kādam uzdzīt svaru uz augšu. Lai udzītu svaru tas nav tik daudz atkarīgs no manis, kā no tevis pašas. Tas ir daudz smagāk. Es tev varu sniegt padomu, tev parādīt vingrinājumus, uztaisīt treniņa programmu, bet tas viss notiek daudz lēnāk, nekā lai nomestu. Ja Tev ir pārliecība, ka spēsi un varēsi, tad esmu ar mieru apdomāt šo iespēju.
16.02.2015 14:26 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Iepriekšējais "projekts" izgāzās vai veiksmīgi turpinās?

Man arī interesētu vsm cena. Man nav nekas baigi lieks, bat bišķiņ ir un man tiešām nav motivācija :-/
16.02.2015 14:28 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Nu cik aptuveni ir summa? 10? 20? 50? Man vajadzētu,lai kāds mani regulāri "sapurina"


Ja meitene/ sieviete vēlas piemēram tikai mēneša treniņa programmu, un padomus uzturam, nelielu atbalstu, ieteikumus, ko darīt tālāk, kā rīkoties, tad protams summa būs runājama ap 10eiro.

Ja atbalstu vajadzēs lielāku, ilgstošāku un būs vēlme tikties piemēram nedēļā divas reizes nedēļā vai vairāk, cena būs augstāka - 20/25eiro
16.02.2015 14:30 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Iepriekšējais "projekts" izgāzās vai veiksmīgi turpinās?

Man arī interesētu vsm cena. Man nav nekas baigi lieks, bat bišķiņ ir un man tiešām nav motivācija


viena no meitenēm, kura pieteicās ir ļoti aizņemta ar darbiem un protams, es nevaru viņu piespiest darīt to, ko viņa vai nu pāŗguruma dēl nespēj izdarīt vai nevēlas, bet esmu viņai ieteikusi smalkas lietas, ko ievērot, sazinamies vēl aiz vien.
Ir meitene, kurai atsūtīju pirms mēneša programmu un viņa teica - es taču tik daudz nespešu, es taču nevarēšu neko no tā izdarīt, bet viņa meiģināja un nu viņa saprot, ka nemaz tik grūta tā programma nebija.
Vēl viena pieteikusies meitene bez iebildumiem sāka programmu, gandrīz tik līdz aizsūtiju, nebija nekādu jautājumu, pēc tam ka smalkāk izstāstiju visus vingrinājumus. Nesen painteresējos, kā viņai iet, atdzina, ka jūtas labi un lepojas ar sevi.
Sieviete, kurai ir maz bērniņš, viņa pieminēja, ka vēders sāk škist mazāks, pati jūtas labi.
16.02.2015 14:39 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Uz ko balstās Tevis piedāvāti uzturi plāni uutt, meitenēm? Es jau iepriekšējā Tevis diskusijā to vēlējos vaicāt, bet nepavaicāju... Tev ir speciālā izglītība, pieredze šajā lauciņā? Vai vienkārši vēlme nopelnīt, attiecīgi sastādot kaut kādu, plānus?
16.02.2015 14:41 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Es vēl apdomāšos, vrb izdomāšu izmantot tavus pakalpojumus :-)
16.02.2015 14:41 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Tev ir speciālā izglītība, pieredze šajā lauciņā? Vai vienkārši vēlme nopelnīt, attiecīgi sastādot kaut kādu, plānus?


Esmu pati iemīlējusi fizisko slodzi un zinu kas notiek ar ķermeni.Redzot, kā meitenes cīnās ar savu augumu, kā bojā savu veselību.. tas ir par traku. Ikviens cilvēks, kas pārzina kas notiek ar organismu ikdienā, un kāds uzturs ir nepieciešams, nespēj noskatīties uz cilvēkiem, kas sēžu uz nesabalensētām diētām, skrien līdz bezspēkam.
Nē, mana doma nav nopelnīt, es pelnīšu tad, kad strādāšu sporta zālē, pēc sertifikāta iegūšanas. Neuzskatu, ka ar tādu samaksu mēnesī es spētu sevi uzturēt, jo šie visi plāni, aizņem ļoti daudz laika, jo jāzina ar ko cilvēks nodarbojas ikdienā, cik daudz viņš spēj, kas labāk atīstās šī cilvēka muskulturā, ko viņs ikdienā ēd, kādu rezultātu grib iegūt, cik ilgi viņam šis rezultāts ir nepieciešams un daudz citu smalku lietu...Un tā visa sistēma nav tikai - kaut kād plāna sastādīšana. :)
16.02.2015 14:51 |
 
Reitings 545
Reģ: 12.09.2011
Man arī vajadzētu motivāciju :) Neko nomest nevajag, gribas vienkārši stingrāku augumu un kādu kas pasaka, kas būtu daudz maz veselīgs ēdiens, jo parasti ēdu visu kas nekust :D Man tāds pastulbs jautājums, kā izpaužas tā meneša programma? Tu atsūti kādus vingrinājumus būtu jāveic un ko aptuveni ēst vai kkā konkrētāk viss ir sastādīts pa dienām?
16.02.2015 17:11 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Man tāds pastulbs jautājums, kā izpaužas tā meneša programma? Tu atsūti kādus vingrinājumus būtu jāveic un ko aptuveni ēst vai kkā konkrētāk viss ir sastādīts pa dienām?

Atkraīgs no tā, ko Tu vēlies.
16.02.2015 22:09 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
:-)
16.02.2015 22:26 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Aizmirsu pieminēt diezgan svarīgu faktu - esmu no Rīgas, bet ja kāda ir ārpus tās, tad droši tā pat varam par kaut ko vienoties
17.02.2015 08:12 |
 
Reitings 90
Reģ: 24.11.2014
Esmu viena no iepriekšējā projekta meitenēm.
Esmu pateicīga lionnei,ka beidzot mana kārtējā apņemšanās sportot nav kārtējo reizi izgāzusies.
Teikšu godīgi, kad ieraudzīju programmu, domāju,ka nespēšu, bet lionnei visu paskaidroja kas un kāpēc tieši tad, nolēmu,ka jāpamēģina vien ir, protams, viņa arī piedāvāja veikt alternatīvas, ja programma tiešām izrādītos par grūtu man, bet šo iespēju es neizmantoju. Man patīk izaicinājumi.:-D
Arī par uzturu visu paskaidroja,ko un kāpēc.
Mana motivācija pildīt šo programmu bija ta,ka cilvēks ir sastādījis programmu, veltījis man savu laiku...pretī neprasot neko... Man vienkārši sirdsapziņa neļāva nesportot:-D un tas nostrādāja :-D
Meitene ik pa laikam apjautājas kā iet,es viņai var rakstīt jebkurā laikā, viņa pat iedeva savu telefona nr, krīzes gadījumos, ja man uzbrūk slinkums (l)
Tagad,kad tas grūtais sākums ir pārvarēts un kauliņi iekustināti, vingrinājumus vieglāk pildīt, protams, pašsajūta ir daudz labāka un arī spogulis rāda lai gan minimālas, bet patīkamas pārmaiņas, protams, man vel tāls ceļš ejams, bet vismaz esmu sākusi.
Lai gan lionnei nav tā speciālā izglītība, bet es uzticos viņai.
17.02.2015 09:19 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
lionne, vari ielikt bildes, lai var novērtēt tavu fizisko kondīciju?
17.02.2015 09:23 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Smilde - prieks lasīt :)

Artemzija -

Bet es ļoti ievēroju veselības normas, tāpēc tikai tagad, līdz ar martu sākšu "žāvēšanos", tad kad pastirpināts kardio, pastiprināta tauku dedzināšana, mazāk ogh ikdienā, jo ir šie periodi saucamie - "ziemas", "vasaras". Ziemā jauzņem, vasarā var mest nost.
24.02.2015 13:22 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
24.02.2015 13:23 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Nez kādēļ "uzdzīt" ir grūtāk nekā "nodzīt" ... par šo smagi šaubos... uzdzīt nereti ir daudz vieglāk.. kā jau pati "trenere" min ka izskatās nav tādas pieredzes ar to uzdzīšanu - tad var arī nezināt...
25.02.2015 08:50 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
vai,kāds pārsteigums, ka kabanam šeit jāielien :) konkurence nepatīk? :)
25.02.2015 09:06 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
meooooww
Cik Es zinu komentēt var kurš vien vēlas.. vaitad pat ja Te būtu Mna konkurence nedrīkstētu komentēt? Starpcitu kur tu Esi redzējusi ka Es meklēju trenējamo grupu brīvdabā? - Pateikšu priekšā ka personīgi es tikpatkā vispār netrenēju... pārsvarā strādāju ar uztura un treniņa programmu sastādīšanām + konsultēšanām+ palīdzu iegādāt inventāru no ārzemēm + sekoju līdzi progresiem... bet trenēju ļoti reti jo tam vienkārši vairs nepietiek laika ... Tāka nosacīti topika autore konkurente man nemeaz var teikt nav ....
25.02.2015 09:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!