"Pamatiiga trauma..."

 
Reitings 143
Reģ: 11.02.2015
Staastiishu uzreiz visu atklaati kaa ir...
Pashai tas normaali neliekas,bet teikshu atklaati,nemaaku ar to ciiniities,un tas nav pareizi.
Taam,kuras taisaas iznjirgaaties utt,saku uzreiz-mani sarkasmi vai uzbraucoshi komentari neinterese.Mekleeju kaadu tieshaam logjisku risinaajumu shai situaacijai,un pati galaa netieku.
Lieta taada,ka ljoti daudzus gadus atpakalj,attiecibaas notika sekojosha situaacija,tusinjaa -mans "puisis", paarguleeja ar manu draudzeni.
Ir taa,ka ljoti ilgus gadusto pardzivoju. Un tagad,skatoties atpakalj ir taa,ka piefikseeju to,ka draudzenes pie manis nenaak.Manaa dziivoklii nekad neuzturaas meitenes,kuras es saucu,jo es to vienkarsi nevaru. Kopsh taa atgadijuma,man ir muzhiga paranoja,ka tas varetu notikt atkal,lai gan protams,tagad viss ir savadaak.Bet,man tas skiet tik stulbi,un..es pat nemaku vardiem izskaidrot,bet es vienkarsi nevaru.Tagad man allzah ir taada sajuta,ka ja uzaicinashu kadu draudzeni,vai meitenes majaas-tas beigsies slikti.Vienmer ta muzhiga paranoja,ka manamdraugam kada iekritiis aciis,vai ka kaut kas notiks.Kaut kaa sapiigi peec tada notikuma,bet saprotu arii,ka ciiniities ar to nemaaku,un juutos tik mulkiigi,cik mulkiigi var justies..
Kaadi varbuut kaadreiz ir bijusi lidziga situacija? :(
15.02.2015 22:00 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Tu viņam uzticies..bet tomēr neuzticies...?Nu. Tev pamatīgi jāsāk ar sevi strādāt.Un nē,sievieškārtas pārstāves nav bail uz mājām aicināt :)
15.02.2015 22:22 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
tas ir tas pats viirietis,un taa pati draudzene.


Tev gan ir iekšas. Apsveicami. Tad jau toč labāk puisi turēt tālāk no draudzenēm. Bet traki, ka visu laiku jāpiedomā pie tā vai atkal kādu dienu viņam nepaslīdēs kāja un neizdrāzīs kādu tavu draudzeni.
Man bija ļoti līdzīga situācija. Priecājos, ka viss ir pagātne. Bet tas norūdija mani un ļāva paskatīties uz visu savādāk. Neesmu vairs tik naiva un neuzticos cilvēkiem.
Un arī precētās un aizņemtās var sadarīt brīnumu lietas. Tas gredzens daudzām nav nekāds šķērslis. Metāla biksiņas ar slēdzeni nevienai pēc laulībām netiek uzvilktas.
15.02.2015 22:23 |
 
Reitings 143
Reģ: 11.02.2015
wendy,izskatas,ka esi gajusi cauri,un vieniiga saproti,par kadaam emocijam es iisi runaaju :(
Es zinu,ka iriekshas,bet kaut kaa tas mrgs ir jaizbeidz,un man naw ne jausmas kaa...
15.02.2015 22:25 |
 
Reitings 112
Reģ: 23.09.2014
Man dzīvē ir bijis ļoti līdzīgs gadījums, kad pieķēru savu draudzeni ar savu puisi gultā.
Abi manā dzīvē vairs neeksistē, lai gan tā "draudzene" ir arī mana radiniece, ik pa laikam sanāk dzirdēt replikas no ģimenes puses, bet es ko tādu nespēju piedot. Pat nemēģināju. Zinot sevi, es noteikti vienmēr izmestu kādu repliku utt.
Es pa dzīvi esmu ļoti greizsirdīga, bet uz draudzenēm nav nācies, lai gan visi esam no vienas kompānijas. Pret citām, īpaši to viena darba kolēģi, tur gan (e) , bet tā ir mana problēma :D

Kāpēc tu sev to nodari un esi kopā ar šo cilvēku? Izklausās,ka neesi viņam piedevusi. Un ja jau ir pagājis tāds laiks, diez vai to arī spēsi. Kam tev tas ir vajadzīgs? Tu esi laimīga, dzīvojot šādu dzīvi?
15.02.2015 22:27 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
kā var būt meitene tāds kājslauķis? kā vsp tev izdevās piedot ko tādu? es saprastu, ja varētu piedot, ka totālākajā komā izdrāž random neglīu veceni...totālākajā komā, bet draudzeni???? wtf?!
15.02.2015 22:27 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Mana labaka draudzene ari man nocela cali, neko tagad 2 berni siem un es rupigak izvelos draudzenes.


Es tomēr domāju , kas ir gājējs ies , nebūs tā draudzene būs cita meitene. Cilvēki nav lietas neviens ,nevienam nepieder ... :)
Bet man ir kaut kāds greizs skatījums uz šādām lietām , es vispār neesmu greizsirdīga uz fiziku kontaktu , man šķiet , ka emocionālā krapšana ir kas daudz bīstamaks un skarbāks
15.02.2015 22:27 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Jaa,sanaak,ka neuzticos.
La gan atklaati sakot,es vinjam uzticos,un zinu,ka nekas nebuutu.


Tad uzticies vai nē?
Un vispār, nezinu kā citiem, bet mums ar draugiem ir TABU uz otrajām pusītēm. Nevienam pat prātā neienāk, ka varētu nocelt kādam draudzeni vai draugu. Manuprāt, tas tā pilnīgi cilvēcīgi, ka draudzenes neiekāro tavu puisi un otrādi.

Vispar kā var būt kopā ar puisi, kurš tevi ir krāpis ar tavu draudzeni, un kā var vispār uzturēt kaut kādu kontaktu ar meiteni,kas nav respektējusi tevi itin nemaz un mierīgi laidusies mīlas priekos ar tavu puisi? :-/
P.S. alkohols nav attaisnojums
15.02.2015 22:28 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.08.2011
Redzams, ka dēļ tā atgadījuma tu puisim vienkārši neuzticies. Tu saki, ka esi piedevusi, bet man šķiet zemapziņā nevari tam tikt pāri. Divi varianti, vai nu turpini cerēt uz to, ka ar laiku varbūt spēsi atkal viņam uzticēties un par to visu tik ļoti neuztraukties (protams, nav garantijas, ka tas notiks), vai arī otrs variants - šķiršanās.
15.02.2015 22:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man gan nekādu tamlīdzīgu traumu nav, bet nekādas draudzenes mājās nevedu, ja mājās ir arī vīrs. Lai nāk tad, kad esmu viena mājās vai arī - lai līdzi ņem savu otro pusīti, kad mans vīrs ir mājās. Tikai tā! Ārpus mājas arī nemēdzu tikties ar draudzeni vienu, kad esmu ar vīru kopā (trijatā). Atkal vai nu es viena ar draudzeni vai tad divi pāri kopā (četratā). Manuprāt, pavisam normāli tas ir, jo nevēlos lieku reizi riskēt vai "uzdāvināt" savu vīrieti kādai.

Protams, ja gribēs nokrāpt - izdarīs to, bet es speciāli uz to netaisos pamudināt.
15.02.2015 22:30 |
 
Reitings 143
Reģ: 11.02.2015
Alkahols nav attaisnojums,bet uzsatu,ka toreiz vinja bija tik daudz,ka lielako tiesu tas veljas uz to.
Kas attiecas par uzbraucieniem par "kaajslaukji",es jau rakstaa mineeju,ka sarkasms un zbraucieni mani neinteresee,ja nevari kaut ko ietekt,vai padaliities-nelasi,neraksti,man tas nealiidz.
Kas atiecas uz piedoshanu,jaa-tas bija piecus gadus atpakalj,un es esmu piedevusi,jo kaa jau mineeju mes taja laikaa knapi bijam sagaajushi,.uhn tagad es dzivoju ar to cilveku,un vinjsh manilolo un miil,un ir loti ilgu laiku par to atvainojies.\
Probleema jau ir manaa galvaa,no nemitiigajaam baileem un paranojas..
15.02.2015 22:34 |
 
Reitings 112
Reģ: 23.09.2014
Probleema jau ir manaa galvaa,no nemitiigajaam baileem un paranojas..


Tad griezies pie attiecīgā speciālista.
15.02.2015 22:35 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man ir draudzenes , brīvas, skaistas un tusejam trijatā , esam pat braukuši ceļojumos ... Tāpat vīram ir draugi , vīrieši kuri nāk ciemos vieni , nevienam nav problēmu ...
15.02.2015 22:35 |
 
Reitings 143
Reģ: 11.02.2015
Labi,redzu,ka peec lielaakaasdaljas komentaariem esmu slima,un jaaiet arsteeties...
15.02.2015 22:42 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Nu..tev nav daudz variantu,ja tas tevi tik ļoti satrauc un traucē dzīvot-ej pie ārsta,runā,ārstējies. Ja tas tev tomēr tik ļoti netraucē,un,kas ir pats svarīgākais,tu netraumē diendienā savu puisi ar savu greizsirdību(te jāsaka-to ilgi tāpat ir grūti izturēt),tad samierinies,nečinksti un liec lietā Neons modeli..,tajā nekā dīvīna nav.Neesat jau arī vairs pusaudži,kad pidžammu balles jārīko.
Un trešais variants-šķiries,atsvabini gan sevi,gan otru no šādas paranojas ikdienā.
15.02.2015 22:44 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Paga..bet ko tad tu domā??Tu pati sevi esi tā noraksturojusi,protams,ka dzīvot ar paranoiskām domām ik dienas-tā ir slimība. Padomi nenozīmē salds cukuriņš-ak tu nabadziņš,nu nekas,nu re kā... Skats no malas vienmēr ir reālistiskāks un arī skarbāks,dažkārt.Bet tas nenozīmē,ka nepaties vai ar nodomu-iegriezt.
15.02.2015 22:48 |
 
Reitings 143
Reģ: 11.02.2015
Neko arii nesaku,pec taa arii naacu.
Nu,dazhi labi komentaari t bija nevietaa,bet bez tadam jau te neiztikt.
15.02.2015 22:49 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
Forši ja meitenēm ir daudz draudzeņu ar viņam var regulāri dabūt nodrāsties :-D Kādas 5 savas meitenes draudzene esmu izdrāzis :-P
Mana meitene bišku paburkšķ bet tad nomierinas, kad pasaku ej kur acis rāda (maja mana uzturu vinu) esmu pelnījis brīvsoli :-P
15.02.2015 22:53 |
 
Reitings 112
Reģ: 23.09.2014
Nezinu,kas tur slikts,ja cilvēks aiziet parunāt pie psihologa,ja pats netiek galā ar savām domām... Noteikt labāk, nekā savas problēmas risinājumu meklēt forumā.
15.02.2015 22:53 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Es domāju, ka nav pareizi būt ar viņu kopā, jo tu to neaizmirsīsi, vislaik satrauksies par to un sevi grauzīsi
Un par to drušku man vispār nav vārdu, kuce kaut kāda. :-D
Piedot tu viņiem spēji, bet aizmirst nekad nespēsi.
15.02.2015 22:57 |
 
Reitings 143
Reģ: 11.02.2015
Liesma,nez kaapeec visas te var visaadas savas probleemas tirzaat forumaa,bet es peec padom luugt nevaru?
Vai vismaz uzjautaat,vai kaadai nav bijis lidziigi?
Vai arii tikai izredzetaas sheit var luugt padomu?
15.02.2015 22:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits