Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

matu krāsa

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Man interesē tas vai ir normāli, ja krāso matus, un pēc pāris mazgāšanas reizēm liekas, ka nemaz krāsa nav bijusi klāt, tikai pabojātāki. Respektīvi viss izmazgājas laukā. Nezinu ko tur lai dara. Mājās krāsoju agrāk, tad zinu, ka nokrāsojas un laukā nekas nenonāca, bet frizētavās vai nu tā krāsa tiek ļoti šķaidīta, vai kas nezinu.. Vai tā ir tikai man? Varbūt Rīgā ir tādas frizētavas kur krāsa paliek un arī neizmazgājas pēc laika?:-)
14.02.2015 20:07 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
man nekas nemazgajas aaraa. mosh vnk nomaini frizetavu :D tu frizierei esi teikusi,ka taada probleema? mosh vina zinatu ko dariit tad
14.02.2015 20:10 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man nekad tā nav bijis, kamēr decembrī nenokrāsoju galus sarkanā krāsā (pie frizieres, ar profesionālo krāsu). Rezultātā krāsa izmazgājas pēc nedēļas (rižie mati) un sabojāti mati, nošņikāju pusi no ilgi audzētā un lolotā garuma..

Visādi citādi pat ar Drogu krāsām nekas tāds nekad nav bijis..
14.02.2015 20:17 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Tas, ka Drogu varianti turas kā pielipuši, arī nav nekāds labais rādītājs. Es, piemēram, nevarēju nemaz izņemt krāsu no matiem, kad veicu šādu procedūru. Ieēdusies un viss :-/
14.02.2015 20:24 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tas, ka Drogu varianti turas kā pielipuši, arī nav nekāds labais rādītājs


Iespējams, bet par vēl sliktāku rādītāju uzskatu to, ka profesionāla krāsa pēc divām mazgāšanas reizēm kopā ar ūdeņiem notecējusi :D

Turklāt tieši sliktās atsauksmes ir dzirdētas par Palette (baigi kodīga un tiešām ieēdas matos). Par pārējām it kā nekas tik traki slikts nav dzirdēts..
14.02.2015 20:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits