Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dubultzods un problēma

 
Reitings 38
Reģ: 05.02.2015
Esmu ļoti tieva, svars arī priekš mana vecuma ir pārāk "nepietiekošs". Es needu saldumus un visādas ķīmikālijas. Taču man ir dubultzods un staigāju ar viņu veselu gadu. Ja tik tiešām pieēdos, tad man tikai resnojas dubultzods- un nekas vairāk! Un tas ir vienkārši drausmīgi. Galvenokārt, es nejūtu pat to dubultzodu un turu galvu uz augšu! Tagad pārskatu savas bildes un izskatos vienkārši drausmīgi - tieva meitene ar milzīgu dubultzodu. Taisu vingrinājumus, turu galvu augšā... NEKAS nepalīdz! Viņš negrib ņemties nost. Gribu skaistu, taisnu tievu zodiņu, nevis veselu maisu čupu zem zoda.
Kā atbrīvoties? Esat mēģinājuši atbrivoties no tā? :-)
14.02.2015 18:05 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Chau... man ir tada pati problema... un lieka svara man nav... man reali vnk tada zhoklja uzbuve ir :( bet nu neko darit - vnk nesaju lakatinjus, kreklinjus ar aukstajam kragam, biitleniites... agrak bija man delj taa baigie kompeksi, vienmer kaklu slepu... bet tagad ar gadiem kaut ka megjinu par to taa nedomat un neieciklejos :)
14.02.2015 18:14 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Skan gan smieklīgi, taču atceros, ka kaut kur lasīju, ka šādu ne-liekā-svara-dubultzodu bieži vien veido tas, ka sēž pie datora, lasa grāmatu vai spēlē telefonu tādā pozīcijā, kurā galva vienmēr ir mazliet pieliekta uz leju, tādējādi Tu sēdi saspiedis zodu pie kakla un grib vai nē, bet ir dubultzods :D Tā kā variants - piedomāt pie tā, kā sēž un tur galvu :D

(Bet nu es tiešām neesmu par šī patiesumu pārliecināta, vienkārši padalos 8-) )
14.02.2015 18:17 |
 
Reitings 38
Reģ: 05.02.2015
Skolā vienmēr sežu un rakstu, lasu ar galvu lejā. Bet nu, es nevaru nedaudz augstāk paliekt, tapēc, ka sežu uz pirmklasnieku soliņiem.
14.02.2015 18:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)