sāpīga šķiršanās un grūtniecība

 
Reitings 10
Reģ: 13.02.2015
Sveikas,ceru,ka varēsiet palīdzēt. Esmu ļoti jauna, eju vidusskolā, bet ir milzīga krīze dzīvē. Pirms nepilniem 3 gadiem iepazinos ar puisi,kurš ir 8 gadus vecāks. Sakam attiecības,ar laiku parvācos no laukiem uz Rīgu,lai uzsāktu kopdzīvi un saktu mācities vidusskolā. Kopā dzīvojām gadu ar pusi, bija gan strīdi, gan histerijas, bet tagad saprotu ka par sikumiem un daudzas bija manas kļūdas. Tā nu mēs dzīvojām ik pa laikam kasoties un piedzīvojot dažas ļoti lielas scēnas,bet tapat attiecibas bija normalas un biju laimiga.Ar laiku stridejamies biežāk, viņš saka iztureties aizvien sliktak. Pedeja meneša laika daudz dzera, bet es nevelejos viņu pazaudēt tādēļ biju mīla un centos. Tad, pēkšķi viņš pameta mani, sapes nezēligas, nejutos ka cilveks bez viņa. Nedēļu mocījos un cereju,kka vins atgriezisies, līdz pekšņi atklaju ka esmu stavokli, man ir 18 gadi, un ir pats grutniecibas sakums. Pateicu to viņam, bet viņš teica ka bus labs berna tevs bet nedzivos ar mani kopa tikai yadel ka ir kopigs berns. Es jutos sagrauta un veljoprojam ceru,kka vins atgriezisies, jo es viņu ļoti mīlu. Man ir vecaku atbalsts bet tapat ir ļoti gruti. Bail par bernu, vai viņš stresu iztures, vai vares izturet manas nebeidzamas sapes un ciesanas,vai es pati varesu izturet? Esmu tikai otraja nedēļā, varu iedzert tabletes un atteikties no berna, vai labak ceret uz ģimeni, cinities un beigas viss nokartosies? Vel pirms meneša vins teica ka mil mani, es no visas sirds ceru ka vel tagad ta ir un mums var sanakt kopeja gimene. Bet ja man nebus vina atbalsta un bus nenormals stres un ciešanas, labak nebutu to visu izbeigt kamer vel nekas nav isti izveidojies? Esmu izmisusi, velos gimeni kopā ar berna tevu un nevaru pienemt to,kka vins var ari neatgriesties. Ka jums liekas-mman ir verts cinities, ceret un ari apdraudet bernu ar savu stresu, vai laibak likt tam visam punktu un sakt stradat tikai ar sevi un savam jutam?
13.02.2015 12:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Uzskatu, ka gan aborts gan tavas ta saucamās tabletes ir slepavība.
Kāpēc Jūs nedomājāt par sekām seksa laika???? 18gados būtu tākā jāzin ka no seksa rodas bērni!!!! Ja negribējāt izsargāties tad chalis vismaz varēja savu p*** izvilkt ara, vai ari tas viņam bija slinkums darīt?
Neko nepārmetu autorei

ja tu neparmet, kas ir viss augstak minetais? :D
Autore, te parsvara raksta skukji vecuma amplituda ap 20, maximalisms pa visam vilem ara, pieredzes trukums un nespeja racionali novertet situaciju un dot tiesam noderigus padomus. Labak nemaz nelasi, sabojasi omu. Pati lasu un brinos, vai nu balts vai melns, pa vidu neka nav.
14.02.2015 11:32 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Es gan visu nelasīju, bet 1.kur vecākiem prāts savu nepilngadīgo bērnu laist ar 8gadus vecāku vīrieti kopā dzīvot?
2. kontracepcija
3.būsi reāli, reti, kurš pāris nodzīvo savus 10-20-30 gadus kopā.
4. Nogalināt savu bērnu?- Jā esmu pret abortiem.
Jā ir grūti, bet tas ir to vērts. Ja vēl ģimene atbalsta vispār super. Par to lupatu aizmirsti, dzīvo sev un bērnam, pabeidz vidusskolu un esi laimīga ar savu bērnu.
14.02.2015 11:38 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ja neesi pārliecināta, ka dosi bērnam to labāko, ka varēsi parūpēties par sevi un bērnu, tad taisi abortu. Es neesmu pret abortiem, gadās visādi, arī ar kontracepciju gadās visādi, tā ir katras sievietes PAŠAS izvēle, jo VIŅAI ar to būs jādzīvo.
14.02.2015 11:41 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nu neesi tu pirmaa ne peedeejaa vientulaa maamina kas palikusi staavokli sajaa vecumaa.. Priecaajies ka vecaaki vel atbalsta.
Bet aktra zina saubos ka calis atgriezisies kur vel prats enaizsargaties ja jau mineji ka attiecibas drausmigas?
14.02.2015 11:46 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Autorei-Te pārsvarā tagad cosmo ir dāmas no 25 gadiem.

.kur vecākiem prāts savu nepilngadīgo bērnu laist ar 8gadus vecāku vīrieti kopā dzīvot?
+

jebkurš p;ieaugušais pateiks, bērnam 15 it gados nav jāsekso un jatuse ar pieraugušu vīrieti. Arī cālī saka to pašu. Tur pilnigi cits stasts, pāris ir kopā. Un tur arī sieviete ir pret nepilngadīgo seksu.;-)
14.02.2015 11:48 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
.kur vecākiem prāts savu nepilngadīgo bērnu laist ar 8gadus vecāku vīrieti kopā dzīvot?


Kur prāts, kur prāts, kāda starpība, kur ir prāts? Viss jau ir noticis. Meitenei sirds salauzta un otra sirsniņa puncī pukst. Pārmetumi ir 5 minūtes par vēlu. Tagad tikai ir jāizdomā, kā vislabāk tikt galā ar sekām. Ja meitēns apņēmīgs, tad audzinās bērniņu pati un būs laimīga. Ja tomēr nevēlēsies uzņemties šo piespiedu atbildību, tad tabletes un tīrīšana. Viss.
14.02.2015 11:56 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
WOW... nu jūs meitenes dodat... tagad runāsiet par abortiem... Jūs neiedomājāties par vārdu pedofilija..? Kad viņi sāka satikties, viņa vija nepilngadīga...15 gadi.. tas jūs neuztrauc?
14.02.2015 12:10 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
To jau te lielākā dala kam vairak ka 25 gadi pateica. Visi ir pret ka virieties pieaudzis sekso un dzivo ar bernu. Tādi vecaki kas to pieļauj nav normali. varbūt alkoholiki vai kas tml.
14.02.2015 12:12 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nē, nu labi, ļoti daudzi pāri ir,kur puisis jau ir sasniedzis 18, bet meitene vēl nē. Viss jau notika ar meitenes piekrišanu.
14.02.2015 12:12 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
18 puisim un meitenei 17..ir kas pilnigi cits


15 gadiga meitene un 23 gadīgs virietis ir tomer kas cits.


Kadas izaugt tādas meitenes mēs zinam, ir mums te labs piemers. Turklat ka pati atzina 27 gados joprojam doma un uzvedas ka 14 it gados, nav mainijusies.
14.02.2015 12:14 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nē, nu, jā, protams, piekrītu, ka atšķirība ir, bet nu ne jau meitene par to tad domāja vai būtu teikusi, ka tas ir pret viņas gribu.
14.02.2015 12:16 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Un labi tak zinam ka inteliģnetiem vecakiem, kam labi amati un maja viss feini meitas 15 it gados ar 23 gadigu virieti nedzivo kopa prom no majam. Tak ja ta notiek 90% ka nelabveliga gimene.
14.02.2015 12:18 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Šeit gan nepiekrītu, cik daudz nav lasīts par slavenībām, kuru meitas pinas ar vecākiem vīriešiem. Zeltiņas meita arī gadījumā nebija tāda?
14.02.2015 12:22 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
man arī vecāki noteikti ar trauku lupatu pa seju ievilktu, ja es ieminētos, ka 15 gados gribu sākt kopdzīvi, turklāt ar stipri vecāku vīrieti. Un nepiekritīšu te izskanējušam viedoklim, ka tātad sūdīgi vecāki, drīžak otrādi - pieredzes bagāti un dzīvesgudri. Ja palaida dzīvot, vajadzēja nodrošināt vismaz ar prezervatīviem vai hormonālo kontracepciju.
Bet ko es ar to gribēju teikt - es neticu, ka autores vecāki viņu tiešām, tiešām atbalstīs un tie nav tukši vārdi! tiešām neticu! palaist bērnu prom uz Rīgu līdzi kaut kādam vecim jau ir bezatbildīga rīcība, līdz ar to man nav ticamības momenta, ka tagad būs citādāk.
Lai gan pēc idejas - vecākiem bija jārēķinās, ka tādas sekas visdrīzāk tam visam arī būs.
Un man sen nav 20, kā te dažas minēja, ka cosmo forumā padomus tikai tādas meitenes dod jaunības maksimālismā.
14.02.2015 12:23 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Nu Zeltiņu par inteliģentu neuzskatu. Meita ari pinās ar vecu precetu bagatu onkuli. Fui
14.02.2015 12:23 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
man arī vecāki noteikti ar trauku lupatu pa seju ievilktu, ja es ieminētos, ka 15 gados gribu sākt kopdzīvi, turklāt ar stipri vecāku vīrieti. Un nepiekritīšu te izskanējušam viedoklim, ka tātad sūdīgi vecāki, drīžak otrādi - pieredzes bagāti un dzīvesgudri. Ja palaida dzīvot, vajadzēja nodrošināt vismaz ar prezervatīviem vai hormonālo kontracepciju.
Bet ko es ar to gribēju teikt - es neticu, ka autores vecāki viņu tiešām, tiešām atbalstīs un tie nav tukši vārdi! tiešām neticu! palaist bērnu prom uz Rīgu līdzi kaut kādam vecim jau ir bezatbildīga rīcība, līdz ar to man nav ticamības momenta, ka tagad būs citādāk.
Lai gan pēc idejas - vecākiem bija jārēķinās, ka tādas sekas visdrīzāk tam visam arī būs.
+
14.02.2015 12:24 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tas nav jautājums par piekrita, nepiekrita... tas ir pretlikumīgi. Tas, ka meitene savos 15 nedomā, nenozīmē, ka vīrietis var aizmirst par likumdošanu. Kārtējo reizi dzirdu, ka tiek vainota meitene un viņas vecāki, bet kā ir ar šo pieaugušo vīrieti, viņam vispār atbildības nav?

Un labi tak zinam ka inteliģnetiem vecakiem, kam labi amati un maja viss feini meitas 15 it gados ar 23 gadigu virieti nedzivo kopa prom no majam. Tak ja ta notiek 90% ka nelabveliga gimene.


Vecākiem augstos amatos bieži vien bērni ir narkomāni, kas ar seksu sāk nodarboties pirms 15 gadu vecuma, jo meklē 'mīlestību' ko nav dabūjušas ģimenē un uzmanību, ko aizņemtie vecāki nesniedz.
14.02.2015 12:24 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Kārtējo reizi dzirdu, ka tiek vainota meitene un viņas vecāki, bet kā ir ar šo pieaugušo vīrieti, viņam vispār atbildības nav?

Jā, protams, arī vīrietis vainīgs, bet šoreiz cits gadījums - ne jau tas čalis meiteni ar varu nozaga un aizveda prom, vecāki paši palaida, paši pieļāva, ka bērns dzīvo kā pieaugušais, tad nu tagad lai kā pieaugušais arī atbild par sekām.
14.02.2015 12:32 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
portala calis.lv, atiecibu sadala ir tema
un visas pret nepilngadigo seksu :-P

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18285997-nepilngadigo-sekss/
14.02.2015 12:43 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es esmu optimiste, ja vīrietis no bērna neatsakās , tad vēl ir visas iespējas visu vērst par labu, esi laimīga un paspietiekama mamma un Tu redzēsi , ka viss būs labi :)
14.02.2015 12:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits