Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Savāda attieksme

 
Reitings 33
Reģ: 12.02.2015
Sveikas! Pirms kāda laika satiku puisi, kurš aktīvi izrādīja uzmanību, bieži rakstīja, aicināja uz randiņiem, iepazīstināja ar draugiem, sacīja, ka vēlas ar mani veidot nopietnas attiecības. Tagad ir pagājuši daži mēneši, pēc viņa vēlmes esmu iepazīstinājusi ar vecākiem, dažreiz viņš zvana un raksta katru dienu, ir laiks, kad neinteresējas vairākas dienas, saka, ka gaidot, kad es izrādīšu iniciatīvu, bet brīžos, kad to daru, viņš it kā nepamana. Tiekamies arvien retāk, pēdējā laikā tikai reizi nedēļā vai pusotrā. Kad satiekamies, viss ir kārtībā: gan rūpes, gan kaisle un interese, bet tad atkal vairāku dienu neredzēšanās... Tiekoties pēdējo reizi, viņš sacīja, ka vēlas tikties biežāk, viņam esot grūti, bet šķietot, ka nav man vajadzīgs, sapratu, ka, iespējams, izrādu par maz intereses, tāpēc nolēmu pārsteigt ar mīļu sms, bet saņēmu atbildi, vai neesmu sajaukusi numurus. Nesaprotu viņa attieksmi, tad saka, ka vēlas satikties - pēc tam nav laika, tad greizsirdības lēkmes - pēc tam nekādas ziņas. Kad viņam jautāju, vai vēlas visu pārtraukt, viņš atbildēja, ka nevēlas, ja es padomātu loģiski, saprastu, kāpēc viņš zvana, raksta un ir man blakus, bet man rodas jautājums : "Ja jau tik ļoti nevēlas visu pārtraukt, kāpēc tiekamies tik reti?"
12.02.2015 20:02 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
jo viņam patīk uzvesties kā tīnim, kam pietrūkst uzmanības? :)
es ieteiktu sms un sarakstīšanās vietā dienā vismaz vienu garu telefonsarunu un vienalga, no kura iniciatīvas. tas ļauj just cilvēka tuvumu un rūpes daudz vairāk kā daži rakstiski teikumi.
12.02.2015 20:05 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Un kāpēc šo jautājumu neuzdot viņam? :)
12.02.2015 20:11 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Principā domāju,ka normālām attiecībām jāattīstās mierīgi,bez tādām tīņu drāmām. Ar tagadējo pieredzi uzliktu viņam mīksto.
12.02.2015 20:15 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Čalim tīņu prāts. Jums derētu normāla izrunāšanās un visu salikšana pa plauktiņiem. Ja man šāda situācija būtu, tad es pamestu puisi, ja man uzrakstītu: nesajauci numurus? Man būtu: tu ahuje..? Nē, nopietni. Cik tālu viņš no tevis dzīvo? Varbūt dzīvo dubultas dzīves? Varbūt esi laika kavēklītis, kad sagribās?
12.02.2015 20:15 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.02.2015
sugar uzdevu, viņš atbildēja, ka viņš jau aicina, bet man nekad neesot laika. Neuzskatu, ka tas, ja uz jautājumu "Ko dari, kādi plāni vakaram?" atbildu, ka mācos, bet pēc stundas būšu pabeigusi un vēlos ar viņu satikties, nozīmē, ka man nav laika.

katry vairākas reizes esam mēģinājuši runāt par šo situāciju, viss beidzas vai nu ar norunu, ka turpmāk sazvanīsimies biežāk (kā tas sākumā arī notiek) vai viņa pārliecību, ka man it kā esot kāds cits. Dzīvojam vienā pilsētā, bet dažādos rajonos. Kādu brīdi arī domāju, ka varbūt esmu rezerves variants, bet tad viņš mani neiepazīstinātu ar draugiem, nestāstītu par dienas gaitu, nākotnes plāniem, ģimeni, sarunās ar draugiem un ģimeni nestāstītu par mani.
12.02.2015 20:36 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Viņam uznāk gribulis un pāriet. Un tas ir viss. Nav ko meklēt zemūdens akmeņus. Ja vīrietis grib un mīl sievieti, viņš vēlēsies sazināties kaut katru dienu.
12.02.2015 20:40 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Dīvainas jums tās attiecības. Ja dzīvojat vienā pilsētā, tad nu nav jābūt lielai problēmai, lai satiktos. Tāpat jau arī, kādēļ tad viņš mistiski kaut kur nozūd? Ja runā par nākotnes lielajiem plāniem, tomēr jābūt sava veida uzticībai, ka cita nav un nebūs. Ja nav noslēpums - cik puisim gadu?
12.02.2015 20:40 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.02.2015
Man arī šāda veida attiecības šķiet dīvainas un kaitinošas, bet pārtraukt visu tāpat negribu, jo galvā uzreiz visi jaukie mirkļi. Viņam ir 28
12.02.2015 20:43 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
virietis murgs?...
kas taa par lietu ko viņš no sevis atļaujas-ka ir kautkāds īpašais?...
uh uzvilkos es pati..:-D
draudzenei i lidziiga situācija tāpēc pret šādiem tipa vīriešiem ir riebums...
saprotu ir pieķeršanās utt..nēesam jau bezjutīgas..bet ko viņš atļaujas..kad gribēs tad pasauks?!

zinot savu raksturu-labāk ir ignorēt viņu, nekā ciest un gaidīt idiotu-kad būs izlēmīgs.. (e)

bet tikai Tu pati zināsi ko darīt....cik ilgi vilkt šo visu...
12.02.2015 20:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man šķiet dīvainas jūsu sarunas. No abām pusēm... Tāda sajūta, ka jūs abi domājat vienu, bet, kad jāatver mute - nekas normāls laukā neiznāk. Tad vēl liekas, ka vismaz autorei (ja atkal ne abiem) ir slikti ar humora izjūtu (tas par to sajaukto nummuru - tas tak noteikti bija joks, bet netika pienācīgi saprasts). Un vispār... Ja godīgi, man autore šķiet tāda klusa, naiva aitiņa, kura tikai actiņas blisina un vārgā balstiņā kaut ko saka, ka puisis pat sadzirdēt un saprast nevar... Tas nav apvainojums, bet nu man radās tādas asociācijas lasot tekstu.
12.02.2015 20:52 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.02.2015
Neons Klusa, naiva aitiņa neesmu, spēju paust viedokli un izteikties. :-) Sarunas par šo tēmu nav normālas, it kā runājam, bet ir sajūta, ka līdz galam visu nepasakām, vienmēr nonākam pie secinājuma, ka situācija jāmaina, ko īsu laiku pēc sarunas arī darām, bet drīz atkal sākas nesaprašanās.
12.02.2015 21:09 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu slikti runājat... Vai tomēr nemākat atrast kopsaucēju. Abi viens otru pārprotat. Varbūt par daudz dodat mājienus, nevis runājat tieši?
No otras puses, varbūt vnk jāpalaiž situācija nedaudz pašplūsmā, neko nevirzot un jāpaskatās "uz kuru pusi ripos pēc inerces". Tad būs viss skaidrs.
12.02.2015 21:12 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.02.2015
Iespējams, vaina ir nekvalitatīvā sarunā. Vairākas reizes mēģināju visu atstāt pašplūsmā ar domu, ja nav lemts, tad nav, bet viņš vienmēr pēc pāris dienām piezvana, stundām varam runāt, bet beigās tāpat nonākam pie viņa pārmetumiem, ka neesmu ieinteresēta.
12.02.2015 21:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Varbūt neesi arī? Nu varbūt varētu vairāk pacensties un nepievērst tik lielu uzmanību tam, ka iespējams trāpīsies nedaudz nelaikā (tā taču var visiem gadīties). Nākošreiz atkal pamēģināt. Vai arī laicīgi pajautā, kad vari viņam piezvanīt/uzrakstīt, lai tas viņam netraucētu.
12.02.2015 21:25 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Izskatās, ka puisim varētu būt problēmas ar pašvērtējumu + vēl, iespējams, ka diezgan vēsi pret viņu izturies.
12.02.2015 21:28 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.02.2015
Paldies! Centīšos ignorēt domas par to, ka varu iztraucēt un izrādīšu lielāku iniciatīvu, varbūt palīdzēs.
12.02.2015 21:31 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
Līdzīga man ir situācija,arī es pārtraukt nevēlos,bet jūtu vēsumu no viņa puses un man ir ļoti sāpīgi,to ka viņs nevar pateikt man tieši visu kas un kā ir, vakar vēl raudāju diskusijā,saprotu laikam kā tu jūties...
12.02.2015 21:32 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Laikam tu neizrādi pietiekami lielu interesi, ja jau viņš vislaik tik pesimistiski noskaņots un saka, ka tu neko nevēlies n neesi ieinteresēta.
Varbūt tu esi tāda, kas ir tik ļoti bīdāma un nekad neko īsti nevēlies, atbildi kaut kā ne tā un tad viņš nospriež, ka tev jau laikam viņš nemaz neinteresē.
Nu vismaz citu izskaidrojumu es nevaru rast;-)
12.02.2015 21:35 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Nu par to sms čalis paironizēja, acīm redzot gaida kad tu viņam izrā'disi iniciatīvu.. nedomāju ka tur kaut kāds tīņa variants, vienkārši, čalis nevērtē sevi TIK zemu, lai skrietu pakaļ nepārtruakti. Skrēja meitene, neizrādīja interesi, tagad piebremzē un gaida vai būs interese vai nē.

Nu vismaz no stāstītā tā man izskatās... Bet nu varbūt maldos, jo informācija lai spriestu stipri par maz...
12.02.2015 21:36 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.02.2015
Paldies, meitenes! Saprotu, ka ir jāizrāda lielāka iniciatīva, vairāk mīlestības, bet, kad to sāku darīt, viņš atkal nozūd, un man nolaižas rokas. Arī pēdējā laikā zvanīju, interesējos, aicināju satikties, bet viņam nebija laika, tagad atkal 3 dienas ne vēsts.
12.02.2015 21:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits