Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sevis mekleejumi...

 
Reitings 80
Reģ: 11.02.2015
Teemas nosaukums jau paraada man piemiitoshaas visriebiigaakaas iipashiibas. Kaa es sevi ieniistu, ka nav man dziivee "dzinulja", nav apnjemshanos un meerkjtieciiguma. Peec horoskopa esmu svari un man piemiit shai ziimei raksturiigaas drausmiigaas iipashiibas - esmu bezgala svaarstiiga, nespeeju pienjemt leemumu, dzivee vienmeer saskaros ar dilemmaam. Nekad nevaru konkreeti pateikt jaa vai nee, vienmeer svaarstos starp plusiem un miinusiem, 700 reizes meeru, bet taa arii nenogriezhu. Tas ir tik nospiedoshi.
Man ir pavisam jauka, parasta dziive, neesmu vairs meitene, nu jau 30 gadi, ir gjimene...liekas privaataa sfeeraa buutu sevi piepildiijusi un viss ir tieshaam labi, bet liekas, ka nedziivoju savu dziivi, neesmu sev. Man aarkaartiigi truukst pashnodarbes un sevis attiistiibas. Jau kaadu laiku sapratu, ka lielaa meeraa pie taa, ka nejuutu sevi, ir vainojams mans darbs, kas tiek pavadiits birojaa. Straadaaju tur gandriiz 10 gadus un juutu, ka esmu degradeejusies kaa cilveeks, es vairs neprotu sarunaaties ar cilveekiem, man ir saskarsmes barjeras, neprotu vairs buut draudziiga un ieintereseeta. Shobriid veeleetos mainiit darbu, bet atkal - nav taa dzinulja, kas mani dziitu uz priekshu...esmu slinka, jo nedeelju taisu CV, otru nedeelju skatos sludinaajumus...nekas nevirzaas uz priekshu. Es vareetu rakstiit un rakstiit par savu slinkumuun pasivitaati. Man ir tikai pievilciiga chaula, bet iekshaa esmu tik tuksha. Kaa man tas riebjas, kaa es gribu visiem, visiem pieraadiit, ka es veel ko speeju, gribu palieliities, gribu buut gandariita par kaadaam pashas sasniegtaam lietaam!!!
Shii ir tikai daljinja no mana dveeseles sauciena, pat nezinu, ko es iisti gribu. Varbuut atrast kaadu liidziigi domaajoshu, kaadu, kura ir gaajusi cauri sevis atrashanaa un pilnveidoshanaa. Varbuut kaadu, kura vienkaarshi sastaadiis kompaaniju kaadiem valodu kursiem vai ziimeeshanas nodarbiibaam, iedroshinaas, ieteiks... Kaa jau rakstiiju, neesmu vairs skolniece vai pusaudze, esmu sieviete ar gjimeni, bet redz sevis mekleejumi veel aktuaali...liekas, ka pazaudeeju sevi peec beerna piedzimshanas, kaut gan nekad neesmu iipashi izceelusies ar meerkjtieciigumu un lietu noveshanu liidz galam.
Paldies, kas izlasiija. Ceru, ka radiishu domubiedrus!
11.02.2015 08:35 |
 
Reitings 80
Reģ: 11.02.2015
:-|
11.02.2015 08:37 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Madlenn, es tāpat jūtos kā Tu. Man gan nav 30, bet 25, bet strādāju pāri pa 7 gadi vienā organizācijā, bet ne vienā vietā un amatā. Kad man viss bija līdz mielei, sāku sūtīt CV, gāju uz intervijām utt., pēkšņi piedāvāja turpināt citur strādāt, tas bija kā neliels glābiņš, bet jāteic, ka es jau saknē zināju ka šī nav mana vieta. Līdz ar to, tas daudz nemaina.
Man ir bijusi doma, aiziet no darba, iemest sevi tādā izmisumā un pabūt bezdarbniekos, kas ļautu vairāk iespringt, bet pat nedēļu nespēju pavadīt mājās, šķiet vēl degradējošāk, nekā strādāt to kas īsti pie sirds neiet.
Tajā pašā laikā es iepērkos veikalā, nāk klāt pārdevējas, iedomājos viņu garās stundas, maiņas, cilvēkus, un pateicos, ka man nav tā, tajā mirklī pateicos. Bet tas jau neglābj, pašam būtu jāiet, jādara, bet nav ticības sev, man liekas ka mani dēļ tā cik ilgi pavadījusi esmu vienā organizācijā neviens neņemtu. :-|
11.02.2015 09:07 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Sev par šausmām jau sen esmu pamanījusi Svaros tevis aprakstītās īpašības. Man 2 draudzenes ir Svari un abas bezmērķīgi peld pa dzīvi. Tev tad vismaz ir ģimene....
11.02.2015 09:08 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es neesmu svari, esmu jaunava. Manai zīmei neraksturīgi ir. :-|
11.02.2015 09:11 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Gurri - par ātru piedzimi:-D
11.02.2015 09:12 |
 
Reitings 80
Reģ: 11.02.2015
Gurri - jaa, es tieshi taa nodomaaju, ka nav jau veel tik slikti, kad saliidzinu ar citiem, kam iet sliktaak, bet ir daudz man apkaart taadi, kuriem iet labaak. Es pat nesauktu to par finansiaalu labklaajiibu, nee, manaa gadiijumaa ar to pat viss ir kaartiibaa, bet tieshi kaa lai sevi atrodu...manas iipashiibas bojaa gjimenes dziivi arii...

Lollipop - jaa, bezmeerkjiigi peldeet pa dziivi, tas ir tik raksturiigi svariem. Diemzheel. bet no otras puses, cilveeks jau pats izdara savaa dziivee kaadus pagriezienus...
11.02.2015 09:24 |
 
Reitings 80
Reģ: 11.02.2015
Gurri - jaa, man ar to seedeeshanu maajaas ir pat veel tragjiskaak, nepatiik, ja atvaljinaajums un jaaseezh maajaas, man patiik straadaat, puceeties, iziet cilveekos.. Es tik ljoti gribu mainiities, mainiit darbu, bet svaarstos...atkal jau...
11.02.2015 09:27 |
 
Reitings 80
Reģ: 11.02.2015
Es gribeetu arii tiiri prakstisku paliidziibu: aiziet kopaa uz kaadiem kursiem (tas gan iespeejams peec darba, protams.) vai kaut kaa citaadi rast lietas, kas attiista draudziigumu, komunikabilitaati... Esmu palikusi tik nosleegta, kompleksaina. Laikam jau labs psihologs man paliidzeetu visvairaak, bet arii tur es nevaru sanjemties aiziet... Kaa man riebjas, es esmu kaa seene.
11.02.2015 09:31 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Neviens jau īsti nevar palīdzēt, pašam jāpieņem lēmumu, vai jāiegrūž sevi situācijā, kad esi spiesta pieņemt lēmumu.
Ja Tev ir brīnišķīgs CV, neredzu iemeslu nemēģināt, es sev esmu atradusi 101 atrunu, ka mans CV tāpat daudziem nebūs gana labs.
:-|
11.02.2015 09:33 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Es esmu Svari. Pilnībā piekrītu autorei un Lollipop, diemžēl tās īpašības mums tiešam piemīt. :-) Nezinu, vai esmu tikusi galā ar šo problēmu, bet:

A. Jāizvirzā mazie mērķi sevis attīstīšanai, iepriecināšanai un pamazam jāiet uz tiem. Pieraksties uz kursiem, make-up vai līdzīgi; semināri par seksu, par draudzību un līdzīgi.

B. Cenšaties ar vīru/ģimeni biežāk tikties ar citiem cilvēkiem. Nopietni, jo biežāk pavadat laiku ar citiem, jo mazāk tev paliek laiks domāt par muļķībām.

C. Jo mazāk tev ir laiks, jo vairāk tu esi spējīga padarīt, tajā skaitā saprast, ka šis darbs nav priekš tevis un sākt sūtīt CV potenciālājiem darba devejiem.

Kaut kā tā. Šis man palīdz.:-D

P.S. Kad biju kopā ar ex, kurš ir valdonīgs cilvēks (viņam patika noteikt kas man ir jādara), tad gan man nebija tādu problēmu, jo viņš vienmēr labāk par manim zināja "ko man vajag un ko es gribu".:-D:-D:-D
11.02.2015 09:36 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Protams, ka horoskopa zīme nenorāda, kāds cilvēks esi un ko dzīvē sasniegsi. Katrs pats pieņem lēmumu, kā savu dzīvi nodzīvot. Bet nu tas svārstīgums vairāk ir raksturīgs tieši Svariem. Esmu vēzis un es arī 10x domāšu, izdomāšu un vēlreiz pārdomāšu. Bieži vien nobīšos un neriskēšu. Taču, kad saņemos noriskēt, tad dzeru šampanieti. Ja nezini īsti, ko gribi, sāc ar mazumiņu, atrodi to lietu, kas tev patīk. Ja tev patīk atrasties cilvēkos un komunicēt, tad tas nenozīmē, ka uzreiz jāpamet ofisa darbs un jāskrien uz klientu apkalpošanu. Atrodi kādu ārpus darba nodarbi, kas ietver radošu komunikāciju un rada tev prieku. Pasēdi un padomā, ko tev patīk darīt.
11.02.2015 09:39 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Black dress - tu mani dzen vēl lielākā izmisumā! Man meita ir svari. Centos pierunāt, lai piedzimst jaunavas, bet nekā...;-)
11.02.2015 09:42 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es domāju, ka pāragri nav jāuztraucās par horoskopu, lai gan es arī zinu cilvēkus kas peld pa dzīvi un netiecās augstāk, pat ja to spēj, vīriešus, tomēr labi piemēri man darbā ir svari, viena kolēģe sevi velta visu darbam, bet viņa robežojas jaunava/svari. Takā galējībās ar nevar krist :-D
11.02.2015 09:48 |
 
Reitings 80
Reģ: 11.02.2015
Black dress - cik perfekti! Tu esi ljoti skaisti uzrakstījusi! Jaanjem veeraa! Man ir taa, ka es uz kaadu mirkli, dienu, divaam, sanjemos, aizeju uz frizeetavu, aizeju uz tikshanos ar draudzeni un tad man ir taads stimuls, apnjemshanaas, bet tikliidz es atkal saaku seedeet maajaas pie datora, taa viss noplok un es atkal juutos nevajadziiga un esmu tik pasiiva.
Un, jaa, man gribeetos, lai man kaads visu laiku biida un saka priekshaa, kas jaadara, es tikai lidinaatos un priecaatos - nu tie ir tipiskie svari...svariem interesee tikai skaistas lietas, nepatiik konflikteet, patiik peldeet pa dziivi un ne uz ko neiespringt...
11.02.2015 09:49 |
 
Reitings 80
Reģ: 11.02.2015
Nu bet tomeer, varbuut kaada taisaas iet uz kaadiem aizraujoshiem personiibas attiistiibas vai valodu kursiem? ;)
P.S. - es tikko nosuutiiju peec seniem laikiem darba deveejam CV!!! Jeeee...
11.02.2015 09:52 |
 
Reitings 80
Reģ: 11.02.2015
Kaa es gribeetu buut tik komunikabla, atveerta, draudziiga un briiva, kaa dazhi...
Taapeec es savu meitu, kas paldies augsheejiem, NAV svari :D, audzinu, lai ir ljoti patstaaviiga, zin, ko dziivee veelas un nav taada muļļa kaa es. Ceru, ka izdosies...;-)
11.02.2015 09:54 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Lollipop, man nedaudz žēl, ka vecākiem nebija iespēja un vēlme vest mani uz kādām nodarbībām (dejas, valodas un tt), jo, manuprāt, tas ļoti disciplinē. Kāmēr meita ir maza, centies iemācīt viņai, ka kad negribās, ir tomēr jādara, jo ir vārds "vajag". :-) Es šobrīd pati sevi audzinu, bet pagāja ilgs laiks pirms sapratu, ka esmu sēnīte. :-D:-D:-D
11.02.2015 09:55 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Da nu laaaab'.... Visiem uznāk besis, ja iesēžās darbs-mājas rutīnā un nokvern visu brīvo laiku pie datora! Savācies, sieviete! Ejam tautās!:-D
11.02.2015 09:55 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Black dress - man tas pats, neesmu piedalījusies absolūti nevienā pulciņā. Tāpēc meita gan dziedās, gan dejos, gan ar kartingiem braukās un peldēs kā delfīns:-P
11.02.2015 09:57 |
 
Reitings 81
Reģ: 07.09.2013
Sveiciens no vēl viena svaru pārstāvja, arī es sevī jau sen esmu pamanījusi Tevis minētās īpašības. Tā kā saprotamu iemeslu dēļ arī ieteikumu nebūs, jo esmu salīdzinoši līdzīgā situācijā ar to svārstīšanos.

Darba ziņā - es teiktu, ka vajag sūtīt CV, kaut izaicinājuma pēc pastaigāt uz intervijām, tādējādi apzinot pašreizējo situāciju darba tirgū. Tikai ļoti, ļoti vēlams pirms pieņemt kādu lēmumiem par darbu, vēlreiz tās ašpadsmit reizes nomērīt un pašai saprast, kas ir tas, ko Tu gribētu darīt šī darba vietā.
Es kā tipiskais svaru pārstāvis daudzreiz nomēru, tad beidzot nogriežu, a pēc tam šampanieša vietā nekā Tik vien kā atkal sāku svārstīties par pieņemto izvēli un turpinu sevi šaustīt. Un tieši tāpat arī darba ziņā. Prom no vietas, kas riebjas, uz citu, kur jau atkal kaut kas ne tā.

Bet es ticu, ka tur tas horoskops nespēlē pat ne pusi lomas, brīžiem tas vienkārši tiek izmantots kā aizbildinājums. :)
11.02.2015 09:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits