Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dubulti

 
Reitings 32
Reģ: 15.12.2014
Meitenes! Kā jūs rīkotos, ja pamanītu, ka jūsu vīrietim ūsās ir acīmredzams sakaltušas spermas kunkulis? Manējam tā bija. Tiesa, kautrējos pajautāt, vai tā ir viņa paša sēkla vai tomēr kāda kompanjona produkts. Ko darit?
08.02.2015 11:05 |
 
Reitings 616
Reģ: 01.12.2012
Pag, nesaprotu. Kāds vīrietim, kas nav gejs, var būt kompanjons? Es gan teiktu, ka tas varbūt ir palicis no sievietes, kuram viņš ...
Protams, ko tādu pateikt vīrietim ir briesmīgi, bet vajadzētu pavērot viņa uzvedību un atbildēt sev uz jautājumiem 1) vai Tu vienmēr zini, kur viņš ir un ko dara? 2) vai jums pietiekoši bieži ir sekss? 3) kurš parasti to grib vairāk - Tu vai viņš un vai tas mainījies salīdzinoši ar attiecību sākumu? 4) vai Tu zini, kādas ir viņa seksuālās fantāzijas, vai esat kopā kaut ko īstenojushi? Domāju, ka tas Tev varētu palīdzēt nokļūt tuvāk atrisinājumam.
08.02.2015 11:21 |
 
Reitings 445
Reģ: 05.02.2009
tas ir kefīrs, es tev saku 8-)
08.02.2015 11:25 |
 
Reitings 25
Reģ: 29.12.2014
Personīgi es nespēju uz aci atšķirt sakaltušu spermu no atsevišķu šķirņu matu želejas. Pirms pāris gadiem es šādi nepelnīti (kā vēlāk izrādījās) uztaisīju skandālu savam draugam. Pēc tam viņš tā arī man nepiedeva un pēc 3 mēnešiem aizgāja no manis. Tāpēc neiesaku "strebt karstu".
08.02.2015 12:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits