Par realitātes transērfingu.

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Labrīt agrajā rītā, meitenes!

Kā jau virsraksts vēsta, esmu ieinteresējusies par šo tēmu. Manās rokās ir nonākušas pirmās 2 grāmatas (zinu, ka ir vēl vairākas), vakardien izlasīju abas. Izklausās jau brīnišķīgi, turklāt, bez kādām lielām burvestībām - visam varu piekrist, viss no dzīves, tikai ikdienā parasti aizmirstas.

Vēl, protams, jāpārlasa kārtīgi, šobrīd jauniegūtā informācija manā galvā izkārtojusies visai haotiski, bet parunāties gribas!

Vai kādai ir pieredze attiecībā uz šo? Ja ne pašām, tad radiem, draugiem, mīļotajiem?
Gribu iedvesmojošus stāstus, grāmata pozitīvi uzlādēja pamatīgi!
08.02.2015 03:11 |
 
Reitings 170
Reģ: 26.01.2015
Pirmo reizi dzirdu par šo rakstnieku, neesmu vēl ne par, ne pret.

Kaitiņa:

es patiešām domāju, ka katrs esam vainīgs pie tā, kas ar mums notiek

"bumeranga efektam" - viss ko dari, atgriežas pie Tevis

plus tavs pēdējais garais citāts par bērnu nāvēm, kuru var noīsināt līdz domai, ka pie bērna nāves ir vainīgi viņa vecāki.

Sanāk, ka tu uzskati, ka bērns - tas nav izveidojies cilvēks, kurš ir vainīgs pie tā, kas ar viņu notiek, ka uz viņu nedarbojas bumeranga efekts jeb par bērna traģēdijām atbild vecāki? Cik ir tas gadu posms, kad bērns sāk atbildēt pats par savu dzīvi?
08.02.2015 13:16 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
šitas galīgi nav transerfings , mēs dzīvojam te un tagad , nav nozīmes, tam , kas bijis , ja vispār bijis vai tam, kas būs kaut kad pēc nāves


Es tikai iesmīnu par cilvēku attaisnojumiem, visus The Secret, transērfingus un pārējos bāžu vienā maisā.
08.02.2015 13:17 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
viņa jau neteica, ka bērni ir pelījuši mirt, bet gan kapēc tā notiek, atšķirību redzi ?
08.02.2015 13:18 |
 
Reitings 170
Reģ: 26.01.2015
Kā arī kādēļ par vecāku kļūdām atbild viņa bērns, kas ir pavisam cits cilvēks? Kur paliek tā tava doma, ka mēs katrs veidojam pats savu realitāti? Kāpēc vecāks un bērns tiek uzskatīts par vienu veselu, kaut abi ir atsevišķas personības?

Kādā veidā tava citētā krievu autore var pateikt, ka bērna dvēsele necieš sāpes nāves brīdī? Kāds tad ir vecuma posms, kad dvēsele sāk just sāpes? Vai viņa pati bijusi bērns, kas nomirst un pēc tam augšāmcēlusies, lai to pateiktu?

Uz doto mirkli konkrēti Kaitiņas psiholoģija izklausās pēc ļoti savādas.
08.02.2015 13:19 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Uzskatu, ka The Secret un visas līdzīgās grāmatas ir balstītas uz to, ko cilvēks vēlas dzirdēt - kā iegūt kaut ko neko nedarot. Un tas, ka šo grāmatu autori un cilvēki, kas rīko tamlīdzīgus seminārus pelna lielu naudu praktiski neko nedarot, ir tikai pateicoties tam, ka viņi ir atraduši cilvēku vājo punktu.
Jā, nenoliegšu, ka domu spēkam ir liela nozīme. Ja cilvēks konkrēti zinās savu mērķi un uz to tieksies, tad beigu beigās to arī sasniegs. Bet tas notiks ne jau domu dēļ, bet tāpēc, ka šis cilvēks ar saviem darbiem uz to arī tieksies. Ja runājam ar par veselību, tad gan ar domu spēku cilvēks var to sev sabojāt, bet izārstēties diez vai... tikai cīnīties ilgāk ar nopietnām kaitēm (vai pat atgūt staigāšanas spējas), ja ir pietiekami liela motivācija.

Nu principā, man ir citas prioritātes, un neteiktu ,ka dzīvoju slikti.
.
Wee, Par tavām prioritātēm mēs visi jau zinām. Kad tiksi ar domu spēku vaļā no saviem ātro kredītu parādiem, tad varbūt sākšu ticēt šīm visām muļķībām.


Noteikti iesaku apskatīties Who Wants to Be a Millionaire dokumentālo filmu par šo tēmu: https://www.youtube.com/watch?v=DPARaL3F498
08.02.2015 13:20 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
čo ta gribās kaut ko uzrakstīt, bet nezinu īsti ko. beidzot jāsaņemas vienu dienu wee satikt - lūk.

egoistiem pieder pasaule, ja runājam par `atbildības nocelšanu no sabiedrības` utt.. Es vēlu jums vienu dienu sasniegt to kaut ko savā dzīvē, ka sāksiet redzēt visu arī no cita skatupunkta. ir fantastiski prast sevi izjust, dzīvot harmonijā un vēl sasniegt visu, ko gribās. (l)
08.02.2015 13:23 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
neteica, ka bērni ir pelījuši mirt, bet gan kapēc tā notiek, atšķirību redzi
Tas notiek tāpēc, ka realitātē ir dažādas slimības, nelaimes gadījumi utt. Tā vienkārši ir. Un ne vienmēr vecāki būtu varējuši ko darīt, lai to novērstu.
Un bērni nav nekāds izņēmums. Tas attiecas uz ikvienu.
Pasaule nav tik vienkārša kā "domā pareizi un viss tev būs". Novēlu Tev to saprast bez kādas nopietnas nelaimes notikšanas Tavā dzīvē.
08.02.2015 13:23 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Nezinu , bet tas pats nav saistīts ar ticību ? ja kvēli tic brīnumam ta tas notiek . Sāku par šo aizdomāties .
08.02.2015 13:24 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Ir cilvēki kas iet baznicā , ir cilvēki kas tic kārtīm , ir cilvēki kas tic cilvēkiem ar spējām .

VAI es šajā neiebraucu ? Ja ir problēmas meklējam risinājumus , ticam ....
08.02.2015 13:26 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Ticībai ir ļoti liels spēks un katrs saņem pēc savas ticības ne tikai labās, bet arī visas citas lietas
08.02.2015 13:30 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Un tas, ka šo grāmatu autori un cilvēki, kas rīko tamlīdzīgus seminārus pelna lielu naudu praktiski neko nedarot, ir tikai pateicoties tam, ka viņi ir atraduši cilvēku vājo punktu.
+++ Es tikai domāju, ka vājais punkts ne vienmēr ir "dabūt to, ko grib, neko nedarot", bet arī nespēja pieņemt to, ka pasaule nešķiet "godīga". Te nu šis kārtējais new age izdomājums piedāvā skaidrojumu, kādā veidā var atbrīvoties no jebkādas neērtības būt totālam egoistam, jo katrs taču pats esot atbildīgs par savu dzīvi (kā tagad izrādās, izņemot bērnus, jo tie dabū ciest par vecāku "kļūdām"), un, piemēram, vergi varētu būt karaļi, ja vien pietiekami pareizi domātu, - pašu vaina, ka to nedara. Un viss ir pareizi.
08.02.2015 13:32 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
viņa jau neteica, ka bērni ir pelījuši mirt, bet gan kapēc tā notiek, atšķirību redzi ?

Nav atšķirības. Viņa runā par bumeranga efektu, kur katrs saņem pēc nopelniem. Ja bērni mirst, tātad ir pelnījuši mirt.
08.02.2015 13:32 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Tony, brīnumi notiek ļoti reti. Ir ļoti labi cilvēki, kam nekad neveicas un nelieši, kas vienmēr savā dzīvē iegūst visu ko vēlas. Nesen nomira man pazīstama sieviete, kura bija arī ļoti ticīgs cilvēks. Labsirdīga, palīdzēja ļoti daudz cilvēkiem, bet aizgāja ilgstoši cīnoties ar dažādām slimībām un vēzi. Nešaubos, ka daudzi cilvēki par viņu lūdzās, ticēja un cerēja, ka viņa izārstēsies, bet viss notika tā, kā notika.
08.02.2015 13:34 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Vispirms raksti, ka nekad nespriedīsi par cilvēkiem, nezinot viņu dzīvi katrā sīkumā, tad iesaki grāmatu par to, kādēļ bērni ir pelnījuši mirt


Ne reizi neesmu teikusi, ka kāds ir pelnījis mirt :-O:'-(
08.02.2015 13:43 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Wee, Par tavām prioritātēm mēs visi jau zinām. Kad tiksi ar domu spēku vaļā no saviem ātro kredītu parādiem,


Pirms skaļi sludini kaut kur , kaut ko pa ausu galam dzirdētu , noskaidro kā ir patiesībā .
Speciāli, Tev man nav neviena ātrā kredīta ;) tā kā uztraucies vispirms par savu pakaļu un tad tikai domā par svešu .

Winterra, vajag ,vajag :)
08.02.2015 13:46 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Protams, Kaitiņa, bumeranga efekts un tas viss pārējais, katrs saņem pēc nopelniem, bet neviens neko nav pelnījis :D Kā likums šādu secretu un sērfingu pakaļskrējējiem loģiskā domāšana ir neeksistējoša.

Nesen nomira man pazīstama sieviete, kura bija arī ļoti ticīgs cilvēks. Labsirdīga, palīdzēja ļoti daudz cilvēkiem, bet aizgāja ilgstoši cīnoties ar dažādām slimībām un vēzi. Nešaubos, ka daudzi cilvēki par viņu lūdzās, ticēja un cerēja, ka viņa izārstēsies, bet viss notika tā, kā notika.

Kristīn, viss notika tā, kā tam bija jānotiek. Kaitiņa jau rakstīja, ka tu nezini, kas notiek cilvēku sirdīs. Gan jau tava paziņa sirdī bija pats ļaunuma iemiesojums, tādēļ arī slimoja līdz mira, atšķirībā no Staļina, kurš sirdī bija bez 5 minūtēm Jēzus, un tādēļ arī nodzīvoja savu dzīvi laimē un pārticībā, bez nopietnām kaitēm (l)(l)
08.02.2015 13:49 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Nē nu varētu padomāt, ka nomiršana ir tas pats trakākais un briesmīgākais kas var notikties:):-D
08.02.2015 13:51 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ne reizi neesmu teikusi, ka kāds ir pelnījis mirt

Premise1: Tu esi teikusi, ka ar cilvēkiem notiek tas, ko viņi pelnījuši (Konkrētais citāts 1:1 "es patiešām domāju, ka katrs esam vainīgs pie tā, kas ar mums notiek")
Premise2: Cilvēki reizem mirst pāragrās un nepatīkamās nāvēs.
Conclusion: Saskaņā ar Tevis teikto, cilvēki, kas mirst pāragrās un nepatīkamās nāvēs, ir to pelnījuši.
08.02.2015 13:51 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
anonymous, Tu tērē savu enerģiju tagad, saproti? :) Tā nav pozitīvā enerģija, ko Tu dod, tāpēc apstājies. Mani tas neietekmē, bet Tevi pašu gan. :(

Ja vēlies, varu pastāstīt sīkāk par bērniem, man likās, ka Tu visu tā noraidi, ka nemaz negribēsi dzirdēt. :)
08.02.2015 13:54 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Vispār , smieklīgi ... Te lielākā daļa, ne chitala no mnenjie imeju :D
08.02.2015 13:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits