Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīramātes- Vellamātes

 
Reitings 13
Reģ: 20.02.2014
Sveikas! Kurām ir šīs vīrenes, pastāstat kādas Jums viņas ir? Vai man vienīgajai nav paveicies ar šo vellamāti? :'-( Pie visa vainīga esmu es, neesmu gana laba viņas dēlam, māju nemazgāju traukus atstāju kaltēties (kaut gandrīz vienmēr pēc ēšanas savas ģimenes traukus nomazgāju) katrā ziņā nestāv viņi man dienām. darbu nemeklēju (kaut ļoti aktīvi meklēju, bet laukos bieži nekā nav un ātri izķer) man no radiniekiem ir tikai ome. māte, tēvs, onkuļi un tantes pagriezuši man muguru, un par to bieži vien vīrene man iedur dunci. Praktiski ir tā ka tirš man aiz muguras, acīs neko nesaka un tas viss vairāk kremt. Zvana savai vīrenei un sūdzās cik es esmu slikta un slinka.
A ko man darīt. Es izmazgāju māju, un viņa to zināja. Nākošā dienā viņa paņem un izmazgā vēlreiz, un pēc tam saka suns izvazā pārtiku pa māju bet kāda starpība tāpat viņa tikai tīrot un kopjot māju. (e)
Vienkārši nervi iet čupā man ar viņu, šodien jau draugam pateicu ka ilgi neizturēšu viņas šito tiršanu un aiziešu ar visiem bērniem. 2g būs kopš dzīvojam zem viena jumta. bet ar viņas dēlu jau esmu 4 gadus. Pirms tam kad dzīvojām atsevišķi protams bija normālas attiecības, no sākuma arī, bet nu jau aiziet par traku.
Dzīvokli arī meklējam bet tie arī uz izķeršanu aiziet. :-/

Izstāstīt savu bēdu arī nav kam. Esmu viena liela vientuļniece, viena kā pirksts. ehh...
07.02.2015 19:33 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
KĀPĒC ir jādzīvo ar vīramāti zem viena jumta?
07.02.2015 19:35 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Uij, es nekad negribetu dzivot ne ar saviem, ne viira vecakiem ne zem viena jumta, pat ne uz vienas ielas. Nee, es ljoti milu savus vecakus un cienu viira vecakus, bet katrai gimenei ir savas majas un savas "darishanas".

Ja man butu tada situacija - es vienkarsi nenemtu galvaa, lai jau dara ko grib, jo mazaak izradisi, ka vinja Tevi saapina, jo atrak vinjai tas viss apniks.
07.02.2015 19:38 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
bet ja kadreiz plikajam pirkstam vajag cimdinju un gribas ar kadu parunaat - raksti man ;)
07.02.2015 19:40 |
 
Reitings 13
Reģ: 20.02.2014
NINA_ jo pagaidām dzīvokļu nav ko īrēt! :9
07.02.2015 20:03 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
sidzhons - Tevi labi saprotu . Man ir tā laime- nedzīvojam zem viena jumta .

Bet kad jabruac ciemos , ta sakožu mēli un paciešu mīļā miera labad pāris dienas ciemos....

Pats trakākais - Kad neesam ciemos bijuši -viss o.k. , sadzīvē ,nav strīdu abiem , bet kā bijām ciemos , tā sajūta ka vnk aprunā aiz muguras mani , vīram ko borē....

Es atbildu vnm , piepalīdzu ...

Redzēs ,kā būs tālāk ..fakts jau paliek fakts - dēls izvēlās partneri un ja viņa to nepieņem - neņem pierē , bet savas attieicības čakarēt nevajag....
07.02.2015 20:16 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Tas ir viens - divas saimnieces pie plīts nebūs .

Tapēc es nemaz nevēlos kad esmu ciemos kaut kur bāzties, pajautāju ko palīdzēt ,ko aiznest uz galdu , bet viņas vietu nevēlso ieņemt , protams arī respektēju ja kaut ko aizrāda ...
07.02.2015 20:27 |
 
Reitings 13
Reģ: 20.02.2014
Tas par saimnecēm pie plīts zinu, tā arī ir. Nemaz necenšos ieņemt viņas vietu nekā. Viņas māja, viņas valstība.
Bet pret mani izturas apmēram tā ka man viss vienai pašai būtu jādara.(ko itkā nedaru) Viņa viena pati visu dara, neviens cits nepalīdz. Viņai visiem ir jākalpo utt.
Es jau viņai neko sliktu nedaru. Pat ne slikta vārda neesmu pateikusi. Tagad pat ir tā ja viņa ir virtuvē es labāk uz turieni neeju, pagaidu lai izdara visu un tad eju taisīt mums ēst.

Manējais jau arī saka, lai neņemu aubē. bet es no tiem cilvēkiem kas to vienkārši nevar. Nevaru sadzīvot ar cilvēku, kurš skatās uz mani ar greizām ,pārgrieztām acīm. Nav iespējams kontaktēties. Kautko pajautā nav labi, klusē un neatbild tik pēc tam tirš aiz muguras.


Brr dusma. Ātrāk gaidu to brīdi kad aiziesim no šitās mājas. Vai arī vienkārši točna sakrāmēšu mantas un aiziešu viena. (e)
07.02.2015 22:31 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Jūs viņai īri vismaz maksājat?
Negribu būt rupja, bet ja visi radi uzgriezuši Tev muguru kā arī drauga māte, tad varbūt jāmeklē vaina sevī? Vismaz mazliet.
07.02.2015 22:36 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Hmm, Tu sauc viņu par vīramāti, bet savu vīrieti par "draugu" - tātad nemaz neesiet precējušies? Varbūt vīramāte/drauga mamma vienkārši Tevi neuztver tik nopietni.. Kad apprecēsieties, tad varbūt beidzot sapratīs, ka nekur Tu nepazudīsi un ar viņas dēlu (Tavu vīru) paliksi kopā un nedaudz piezemēs savus izgājienus...
07.02.2015 22:40 |
 
Reitings 13
Reģ: 20.02.2014
Mums ir trīs bērni, kā gan tas nevar būt nopietni.
Elektrību dalam uz visiem, malku gādājam visi, TV maksāju tikai es.

Mani radi kāpēc tā izdarījuši es zinu, un pie tā vainīga neesmu es.
07.02.2015 23:44 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Ja ir kopīgi trīs bērni , tad jau skaidrs ka nepzudīsi .neņem pierē .

Draugs jau tevi nepamet uz viņas speidienu ?
08.02.2015 08:38 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Labi, ka man nav vīramāte un nebūs. Viņa sen jau kā zem zemes.
Pēc mana vīrieša stāstītā, viņa neesot bijusi labs cilvēks. Alkaholiķe kurai savus bērnus atņēma un ielika bērnu namā.
08.02.2015 08:50 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Nu , nevaru teikt ka mums mega sliktās attiecības , bet jūtu ka nav pieņēmusi , nespēju atklāti un sirsnīgi parrunāt ar viņu ....
08.02.2015 09:24 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man jau šķiet,ja ar gandrīz visiem ir sabojātas attiecības ,tad vaina ir Tevī. Es nezinu,kas man būtu jāizdara,lai mani tuvākie radi pagrieztu man muguru.
Ir cilvēki ,kuriem patīk būt kā upuriem- neviens neko nedara, es mokos un visu tīru ,aiz visiem traukus mazgāju. Neko jau diži nemainīsi,ja viņai ir tāds raksturs.Gan jau grīdu nākamajā dienā atkal mazgā, jo uzskata,ka nav pietiekami tīra. Varbūt grib iebāzt acīs un patracināt Tevi.
08.02.2015 09:30 |
 
Reitings 99
Reģ: 19.10.2014
Palūdz lai draugs parunājas ar savu māti. :) man ir tieši tāda pati situācija,vienīgi msn viņa reti ko saka,tikai aiz muguras aptaisa ar visiem rajona mēsliem. :(
08.02.2015 10:05 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
kakjiite - Protams var mēģināt viltīgi noskaņot draugu pret vīra māti , bet ja nekaitē attiecībām tiršana , ta jau nav ko iespirngt ,Lai runā .
Lai rej vīra māte , bet esi gudrāka un savam draugam rādi labo kas tev ir .....
08.02.2015 10:12 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Varbuut pirms 3 beernu laishanas pasaulee vajadzeeja savu dziivesvietu sagaadaat? Nesaprotu, 3 beernus 4 gadu laikaa sagaadaa, tachu ne savas pastaaviigas dziivesvietas, ne oficiaalu attieciibu ... Kas nu kuram svariigaaks, tikai tad nevajag zheeloties... Viss kaut kaa no nepareizaa gala saakts. Saprotams, ka viens beerns var "gadiities", bet tam tachu vajadzeeja buut stimulam savas dziivesvietas iegaadei, atieciibu noformeeshanai un gjimenes paplashinaashanai peec tam, kad primaaraas lietas sakaartotas. Te, nee, 3 berni vien speec otra, ievaacas pie drauga vecaakiem ar visu varzu, dziivokli 2 gadus nevar atrast? Neticu.

Taa drauga maate veel ir pacietiibas kalngals, tur tachu miera nav ne minuuti ar 3 siikajiem, ar varu miilja nekljuusi.
08.02.2015 10:54 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Man ar viramati ir labas attiecibas, bet domaju,'ka dzivojot ilgstosi kopa ari pasas mate var palikt par vellamati.
Esmu uzskatijusi un uzskatu, ka jaunai gimenei jadzivo atseviski. Nekadi vecaki. Lai pasi macas veidot ikdienas dzivi un sadzivi. Sada kopdzive ar vecakiem neliek justiss brivi ne pasiem, ne vecakiem.
Man ikdiena traucetu kaut vai tas, ka nakti vienas apenes nevaretu aiziet kaut uz tualeti- a ja nu puskaila uzskrietu virsu vira vecakiem, kuri varbut ari iet uz tualeti vai vnk negulj? Rastos loti neerta situacija.
Nevaino mati, bet meklejat atsevisku dzivesvietu. Un ar steigu,'kamer neesi delj ta izskirusies no sava viriesa.
08.02.2015 11:16 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
Lielākā kļūda - dzīvot ar vīreni zem viena jumta. Mēs dzīvojam atsevišķi (dažādās valstīs pat) un kad sanāk atvaļinājumā viņai atbraukt pie mums, pirmā nedēļa ir ok, otrajā jau sākās rīvēšanās. Mans limits labām attiecībām ir viena nedēļa (dienu dienas kopā) un vislabākais biežas, bet īsas ciemošanās.
08.02.2015 11:17 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Cilvēks viņa nav slikts, bet atbraucot visu vajag izkomandēt. Un man tas tracina. Pēdējā laikā jau sāk laikam saprast , ka man nepatīk komandēšana un vienalga darīšu pa savam un komandēšanai jēgas nav un tādēļ pēdējā laikā vairs nekomandē tik daudz:D
Bet pat pie mums uz galda viss jākārto kā viņa grib , kaut gan viesības rīkojam mēs. lieki teikt, ka šādos brīžos abi ar vīru esam nikni un vīrs liek viņu pie vietas.
08.02.2015 11:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits