Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

citā pasaulē.

 
Reitings 5
Reģ: 06.02.2015
Kas ir laimīgas attiecības?
Cik svarīgi ir komunicēt? Izteikt to, ko domā. un kā tas ir jāuztver?
šie jautājumi nomoka mani jau ilgi.

Jo esot kopā ar cilvēku, kuram protams pilns profils dr.lv ir ar skaistām meitenēm (no viņa pilsētas). Un es? ko es te daru? Meitene no laukiem, ar nožēlojamu pagātni un sapņainiem mērķiem. loģiski, ka gribu laimi,, rakt cik dziļi, bet saņemt beigās to.
Taču, zinot, ka viņš citām rakstījis (kad tikko sagājām kopā), ka viņas ir simpātiskas utt. un vēl viena, šobrīd, kas zin mani un saka, kāda es šausmīga persona. es apjūku.
Man pašai ir vieglāk uzrakstīt, ko domāju, nevis pateikt. tač, kad to izdarīju, saņēmu atbildi, ka tās ir muļķības. vienreiz gandrīz jau pašķīrāmies, jo es zinu ko kas ir kam rakstījis.
Atzīstu, arī es esmu lauzusi puišiem sirdis. taču tas laiks ir pagājis. vēlos mieru.
Taču reāli sakot, es nezinu ko viņš domā un ko jūt. pēc viņa teiktā esam kopā jo es viņam ļoti patīku. ar to pietiek? nē. esmu dēļ seksa? iespējams.
varu derēt, ka varētu pazust uz nedēļu un viņš pat nepamanītu, ka manis nav.
stulbs jautājums- tad ko es pārdzīvoju un nepametu viņu? A- jo, esmu saķēŗusies līdz ausīm. tas bad boy statuss ir nāvējošs.
Un esot Rīgā, bez draugiem,ar kaut kā grūti. (ja kādai vajag draudzeni, es te. heh)
Mēs neesam ideāli. Neviens. es tikai klusumā varu lūgties, lai man beidzot atklājas. vismaz parāda cik nozīmīga esmu, kad neesmu blakus.
Vakar raudot līdz naktij, sapratu, ka grauž nereāli.
Visticamāk jāieslēdz BITCH MODE. un pats aizies.
Manī sāk pamosties moments, kad kļūstu atkal ļauna.
07.02.2015 16:38 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ja vīrietis aizies no Tevis, tad tikai Tavas nožēlojamās domāšanas un pašapziņas dēļ. Šausmīgi sevi tā nolikt :-|
07.02.2015 16:44 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mugains teksts...
Tiec skaidrībā, ko tu gribi un ko tev vajag. Neaizmirsti par pašcieņu.

Jā, komunikācija ir pats svarīgākais attiecībās. Tikai der atcerēties, ka nevis visu laiku jārunā par sevi un savām izjūtām tikai, bet jàļauj izteikties abiem, jāuzklausa arī otrs un jāuzdod arī jautàjumi tam otrajam.
07.02.2015 16:45 |
 
Reitings 5
Reģ: 06.02.2015
Gurri1- es vienkārši atzītu savas kļūdas. un zinu ka neesmu pefekta. lūk pie kā noved domu izteikšana- pie nosodījuma un apvainošanas. Itkā neviens savā dzīvē nav pieredzējis posmu, kad viņam vienkārši ir slikti.
Neons- jautājumi ir uzdoti, maigi. un pozitīvā gaisotnē- atbilde nav saņemta.
nav jau vērts censties, ne tā?
07.02.2015 17:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits