Meklēju pēc padoma...

 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Sveikas!

Centīšos pavisam īsi izklāstīt situāciju, kurā nepieciešams kāds vārds no malas,jo tas mani no iekšas ēd nost.
Dzīvoju ar vecākiem 2-istabu dzīvoklī. Ar mammu labas attiecības, ar tēvu,ja godīgi - nekādas. Arī mamma ar tēvu nesatiek, jo viņa attieksme pret māti ir drausmīga, kā pret zemu vietu. Atsevišķi nedzīvoju,jo manā pilsētā dzīvokļu cenas ir oi, oi, oi cik augstas (lai to nopirktu), bet uz īri - burtiski nekā nav, taču visu laiku ko meklēju. Pati arī strādāju šajā pilsētā, kur dzīvoju.
Tā kā mums ar mammu ar tēvu ir katastrofālas attiecības, tad viņš dzīvo vienā istabā, bet mēs otrā. Mūsu laime ir tajās dienās, kad viņš pazūd uz Rīgu un mēs varam vienas būt dzīvoklī. Jūs nevarat iedomāties,kāds tad mums ir atvieglojums un brīvība!!!
Tēvs uzskata, ka visā viņš ir karalis. Mājās kārtībai ir jābūt tikai tādai,kādu viņš izveido - tur jāstāv tam, tur tam. Ja mēs noliekam ko savādāk vai iekārtojam kā mums patīk, viss tiek nolikts atpakaļ kā viņam patīk un gribās. Piemēram, vannas istabā ir skapīši,bet tajos taču nekas nedrīkst stāvēt - ne kādi līdzekļi, ne tualetes papīrs, labākajā gadījumā tikai zobu pasta un zobu birstītes. Uz vannas malas šampūniem un dušas želejām ir jāstāv tādā kārtībā, kādā viņš tos sakārto,lai gan pats neko no tā visa neizmanto. Nemaz nerunāsim - sieviešu higiēnas lietas tur nevar stāvēt, viss tiek izmests ārā. Ja veļas mašīnā būs mūsu drēbes, visas jāņem ārā un jātur bļodā, bet pats savus kreklus tur var likt. PAT - uz veļas auklas drēbes sakārs pa savai gaume!Virtuvē tik māk ņemt tīros šķīvjus un pannu, bet nomazgāt NEKAD nav mazgājis. Pie papīrgroza tik saliek tukšo taru,lai mēs nesam ārā. Pat otrā istabā stāv aiz durvīm un klausās,ko mēs abas runājam. Un es te varētu vēl uzskaitīt 100 un 1 *** situāciju. Parazīts-ne cilvēks!!!
Mani viss šitas stulbums vnk ēd no iekšas nost! Es nespēju tādos apstākļos dzīvot. Ja mamma viņam ko aizrāda, piemēram,ka ar smilšainām kurpēm iet pa paklāju, viņš tikai viņai rupji 10 vārdus pasaka un viss. Vēl piebilst-es jau te mazāk dzīvoju, pašas vien tīrīsat. Beigās arī tā sanāk,jo negribas vēlāk te blusas un pašām pa to zemaino paklāju staigāt (tēva istabai sanāk visu laiku iet cauri,jo ir dzīvoklī caurstaigājamās istabas).
Ja nopērkam istabā sev ko jaunu vai zābakus, mēteli, virtuvei ko, dušai, tad uzreiz brauc virsū,ka redz,mums jau nauda ir, bet viņam ir tikai minimālā alga. NAV TĀ,izbraucis pa kluso nez kādas ārzemes, visu ko no jaunākajām tehnoloģijām pērk, apavu pāri nez cik jauni, mašīnā taču degviela arī jālej un atradām/zinām,ka viņam ir daudz tūkstoši iekrāti... NEKAUNĪGS cilvēks un MELIS!!! Naudu mums nekad nav devis,pašas labi iztiekam (es un mamma) pa savām algām kopā.
Agrāk mammai draudēja,ka šķirsies,bet tagad nu pieklusis. Mamma jautāja,kad ies projām, tad atbilde ir - kad iešu,tad aiziešu. Mēs būtu tiešām laimīgākie cilvēki!!!

Es tiešām nesaprotu-kā ātrāk likt šim cilvēkam kur aizvākties no mūsu dzīves???(e) Cita dzīvokļa atrašana diemžēl ir šeit liela problēma,jo,lai nopirktu,tiešām tādas naudas mums nav...

Piedodiet par garo penteri,bet man tiešām gribas ar kādu izrunāties, meklēt kādu risinājumu...:'-(
07.02.2015 12:23 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
katrs otrais komentārs ir par kaut kādu dzemdētāju



par mani, nevis kaut kaadu ;)
07.02.2015 15:54 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Jā,esmu sacepusies,jo izskatās,ka otrs cilvēks ir daudz tizlāks nekā biju iedomājusies... Ja tā,tad es arī malā nestāvēšu!
07.02.2015 15:57 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Jā,esmu sacepusies,jo izskatās,ka otrs cilvēks ir daudz tizlāks nekā biju iedomājusies... Ja tā,tad es arī malā nestāvēšu!



Kadaa zinjaa tizlaaks? Ka cilveks ir izveidojis jaunu dzivi Riigaa? Ka ir iekraajumi? Sakumaa tiekat galaa ar sevi pashas. Nav ko velet citiem ljaunu.
07.02.2015 15:59 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
katrs otrais komentārs ir par kaut kādu dzemdētāju starp šiem tektiem par meiteni, ka snevar saņemties un izvākt savas parpalas no vecāku dzīvokļa.

Kā es pārsmējos :D


Samonija...
Nu redz jau sāk tavā tonī dzirdēt kaut kādu cīņas sparu.
Nedaudz sāku ticēt, ka tiešām kko vēlies darīt lietas labā. Ja tā tad palasi lapu atpakaļ! Reāli ieteikumi. Jau teicu ar labu neko nepanāksi.
07.02.2015 16:06 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Story,diezin vai te tēvs ir pelnījis kādu cieņu. Izveidojis Rīgā jaunu dzīvi ar citu sievieti un vēl ir bērns, tas tiešām uzskatāms par kādu varoņdarbu? ņemot vērā,ka ir sava laulības ģiemene,kurā ir bērni un sieva,bet atstāti novārtā! Iekrājumi,kas izveidojušies sev raujot tikai kabatā,bet ģimenei ne grasi nedod? Tas arī NAV ģimenes cilvēka cienīgs izgājiens!
07.02.2015 16:08 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Story,diezin vai te tēvs ir pelnījis kādu cieņu. Izveidojis Rīgā jaunu dzīvi ar citu sievieti un vēl ir bērns, tas tiešām uzskatāms par kādu varoņdarbu? ņemot vērā,ka ir sava laulības ģiemene,kurā ir bērni un sieva,bet atstāti novārtā! Iekrājumi,kas izveidojušies sev raujot tikai kabatā,bet ģimenei ne grasi nedod? Tas arī NAV ģimenes cilvēka cienīgs izgājiens!



Mes tomeer zinam tikai vienas medaljas pusi, ka jau meitene mineeja, tas nav noticis tikko, tas ir noticis jau sen, pieaugushi cilveeki, shaja gadijumaa maate un teevs ir radijushi lielu plaisu savas attiecibas, kur jaciesh ir autorei... jaa, nesmuki no teeva puses, ka neliek mieraa maati un meitu un neparvacas uz Rigu pa visam, bet tomeer, ja taada situacija ir kada vinja ir, es negribeetu atriebties, es gribeetu tikt ara no tas situacijas, paargremot saapi, ka mans teevs ir tads kads vinjsh ir un vinjam piedotu. Naids visu sho situaciju padaris veel trakaaku un ne teevam, bet pashai meitenei un vinjas maatei.
07.02.2015 16:19 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Story,tādā ziņā piekrītu.
Vnk lasu šo diskusiju un pārdzīvoju līdzi autorei. Kaut kā jūtu,cik ļoti tur diviem cilvēkiem sāp sirds :'-(
07.02.2015 16:24 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Mjā...parunāju ar mammu un saprotu,ka viņa nav gatava neko darīt.... :@

Nu neko,meklēju sev dzīvokli un iešu projām!!!(e) Ar steigu
07.02.2015 17:27 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Vīriešus Jums abām vajag :-P Nopietni, veidojiet savu dzīvi, jo izskatās, ka esat pārāk ieciklējušās uz tēvu. Tik apvainojušās un dusmīgas, ka neko apkārt neredzat.
07.02.2015 20:17 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Pašas jau esat aizdzīvojušās līdz šādai situācijai. Vecis sapratis, ka var darīt ko grib, tāpēc nerespektē jūs.

Viņam kā nekā vēl pieder mašīna un garāža. Nevar no laulības vienam cilvēkam viss piederēt,tad jādala viss uz pusēm,kas viņam nebūs izdevīgi. Tad lai ņem sev mašīnu un garāžu,bet atsakās no visa dzīvokļa.

Es domāju, ka ja mašīna ir, piemēram, uz tēva vārda, tad tā ir viņa un viņu nedala nevienam. Un muļķīgi ir salīdzināt mašīnu ar dzīvokli.
07.02.2015 23:26 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Palasi likumus, IV daļa par laulības šķiršanu:
http://likumi.lv/doc.php?id=90223


74. Ja laulātie dzīvo šķirti mazāk nekā trīs gadus, tiesa laulību var šķirt tikai tādā gadījumā, ja:

3) viens no laulātajiem uzsācis kopdzīvi ar citu personu un šajā kopdzīvē ir piedzimis bērns vai ir gaidāma bērna piedzimšana.


- cik saprotu, šis punkts izpildās.

par mantas dalīšanu:

83. Ja laulība atzīta par neesošu, katrs bijušais laulātais patur savu pirmslaulības mantu, kā arī to mantu, ko viņš pats iegādājies kopdzīves laikā. Kopīgi iegūtā manta dalāma starp bijušajiem laulātajiem līdzīgās daļās.

89. Katrs laulātais patur mantu, kas piederējusi viņam pirms laulības, tāpat arī to mantu, ko viņš iegūst laulības laikā kā atsevišķu mantu.

Viss, ko laulības laikā laulātie iegūst kopīgi vai viens no viņiem, bet ar abu laulāto līdzekļiem vai ar otra laulātā darbības palīdzību, ir abu laulāto kopīga manta; šaubu gadījumā jāpieņem, ka šī manta pieder abiem līdzīgās daļās.

Ja kādas vienam laulātajam piederošas mantiskas vērtības laulības laikā atvieto ar citām, pēdējās ir šā laulātā manta.

91. Katra laulātā atsevišķa manta it sevišķi ir:

1) manta, kas laulātajam piederējusi pirms laulības vai ko laulātie līgumā noteikuši par atsevišķu mantu;

2) priekšmeti, kas noder tikai viena laulātā personīgai lietošanai vai vajadzīgi viņa patstāvīgā darbā;

3) manta, ko viens laulātais ieguvis bez atlīdzības laulības laikā;

4) laulātā atsevišķās mantas ienākumi, kas nav nodoti ģimenes un kopīgās mājsaimniecības vajadzībām;

5) manta, ar ko atvietota iepriekšējos (1.—4.) punktos minētā manta.

Tas, ka zināma manta ir atsevišķa, jāpierāda tam laulātajam, kas to apgalvo. Tas, ka nekustamais īpašums ir viena laulātā atsevišķa manta, ierakstāms zemes grāmatās.


Cik saprotu, "atsevisķa manta" ennozīme, ka manta, kas ierakstīta uz kāda konkrēta cilvēka vārda zemes grāmatā. Tas pats attiecas uz katra laulātā "atsevišķi iegūto" mantu, tas nav tas, uz ka vārda manta ir.

Tā "atsevisķā" manta būtu, piemēram, ja tēvs dzīvokli laulības laika būtu mantojis, kaut vai. Ja laulības laika ir kaut kas iegādāts un nekur neparādās iegramatots tas, ka ta ir laulata ATSEVIŠĶA manta, tad ta nav atsevisķa. Manta automatiski ir atsevisķa tad, ja ir noslēgts laulības līgums par mantas sķirtību (kas, cik saprotu, nav darīts)



Un par pārējo - ja tu aiziesi dzīvot viena, tad, domaju, arī tavai mammai būs vairak stimula sakt jaunu, labaku dzīvi!


Uz priekšu!
08.02.2015 09:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits