Meklēju pēc padoma...

 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Sveikas!

Centīšos pavisam īsi izklāstīt situāciju, kurā nepieciešams kāds vārds no malas,jo tas mani no iekšas ēd nost.
Dzīvoju ar vecākiem 2-istabu dzīvoklī. Ar mammu labas attiecības, ar tēvu,ja godīgi - nekādas. Arī mamma ar tēvu nesatiek, jo viņa attieksme pret māti ir drausmīga, kā pret zemu vietu. Atsevišķi nedzīvoju,jo manā pilsētā dzīvokļu cenas ir oi, oi, oi cik augstas (lai to nopirktu), bet uz īri - burtiski nekā nav, taču visu laiku ko meklēju. Pati arī strādāju šajā pilsētā, kur dzīvoju.
Tā kā mums ar mammu ar tēvu ir katastrofālas attiecības, tad viņš dzīvo vienā istabā, bet mēs otrā. Mūsu laime ir tajās dienās, kad viņš pazūd uz Rīgu un mēs varam vienas būt dzīvoklī. Jūs nevarat iedomāties,kāds tad mums ir atvieglojums un brīvība!!!
Tēvs uzskata, ka visā viņš ir karalis. Mājās kārtībai ir jābūt tikai tādai,kādu viņš izveido - tur jāstāv tam, tur tam. Ja mēs noliekam ko savādāk vai iekārtojam kā mums patīk, viss tiek nolikts atpakaļ kā viņam patīk un gribās. Piemēram, vannas istabā ir skapīši,bet tajos taču nekas nedrīkst stāvēt - ne kādi līdzekļi, ne tualetes papīrs, labākajā gadījumā tikai zobu pasta un zobu birstītes. Uz vannas malas šampūniem un dušas želejām ir jāstāv tādā kārtībā, kādā viņš tos sakārto,lai gan pats neko no tā visa neizmanto. Nemaz nerunāsim - sieviešu higiēnas lietas tur nevar stāvēt, viss tiek izmests ārā. Ja veļas mašīnā būs mūsu drēbes, visas jāņem ārā un jātur bļodā, bet pats savus kreklus tur var likt. PAT - uz veļas auklas drēbes sakārs pa savai gaume!Virtuvē tik māk ņemt tīros šķīvjus un pannu, bet nomazgāt NEKAD nav mazgājis. Pie papīrgroza tik saliek tukšo taru,lai mēs nesam ārā. Pat otrā istabā stāv aiz durvīm un klausās,ko mēs abas runājam. Un es te varētu vēl uzskaitīt 100 un 1 *** situāciju. Parazīts-ne cilvēks!!!
Mani viss šitas stulbums vnk ēd no iekšas nost! Es nespēju tādos apstākļos dzīvot. Ja mamma viņam ko aizrāda, piemēram,ka ar smilšainām kurpēm iet pa paklāju, viņš tikai viņai rupji 10 vārdus pasaka un viss. Vēl piebilst-es jau te mazāk dzīvoju, pašas vien tīrīsat. Beigās arī tā sanāk,jo negribas vēlāk te blusas un pašām pa to zemaino paklāju staigāt (tēva istabai sanāk visu laiku iet cauri,jo ir dzīvoklī caurstaigājamās istabas).
Ja nopērkam istabā sev ko jaunu vai zābakus, mēteli, virtuvei ko, dušai, tad uzreiz brauc virsū,ka redz,mums jau nauda ir, bet viņam ir tikai minimālā alga. NAV TĀ,izbraucis pa kluso nez kādas ārzemes, visu ko no jaunākajām tehnoloģijām pērk, apavu pāri nez cik jauni, mašīnā taču degviela arī jālej un atradām/zinām,ka viņam ir daudz tūkstoši iekrāti... NEKAUNĪGS cilvēks un MELIS!!! Naudu mums nekad nav devis,pašas labi iztiekam (es un mamma) pa savām algām kopā.
Agrāk mammai draudēja,ka šķirsies,bet tagad nu pieklusis. Mamma jautāja,kad ies projām, tad atbilde ir - kad iešu,tad aiziešu. Mēs būtu tiešām laimīgākie cilvēki!!!

Es tiešām nesaprotu-kā ātrāk likt šim cilvēkam kur aizvākties no mūsu dzīves???(e) Cita dzīvokļa atrašana diemžēl ir šeit liela problēma,jo,lai nopirktu,tiešām tādas naudas mums nav...

Piedodiet par garo penteri,bet man tiešām gribas ar kādu izrunāties, meklēt kādu risinājumu...:'-(
07.02.2015 12:23 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Neprecīzi izteicos - meklēt tagad,bet vizīti pieteikt nākamnedēļ.
07.02.2015 15:21 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Story

Es jau ar iepriekš rakstīju, ka arī es biju ļaunā gribot palīdzēt
un tā ir bijis vairākkārt, bet nespēju es paiet garām. Bet nu
gan ar laiku pāries :)

Jā es vakar izlasīju, par lielo gaidīšanu un atausa atmiņā arī kā es
pirms 1,5 gada, beigās jau mazgāju grīdu(saka, ka tas stimulē dzemdības)
jo vnk nevarēju sagaidīt. Tas ir tik satraucoši :) Lai vieglas! :)
Kādreiz nesapratu, kāpēc visi tā saka :D
07.02.2015 15:22 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Aizvakties prom jūs varat jebkura laikā, ar sķiršanās pieteikuma iesniegšanu un dzīvokļa dalīšanu tas enkādi nav saistīts.

Kāds jums ar mammu darbs? Ja nekas spožs, tad braucat prom uz citu pilsētu, kaut vai Rīgu (nekas, tētim neuzskriesiet), dabu maxima/Rimi/Prizma var dabūt kaut uzreiz, nepārtraukti pie kasēm sludinajumi salīmēti. Maxima nak kompleta ar kopmītnēm, ja nu kas.

Un tad var atrast gan labaku darbu, gan labaku dzīvesvietu.
07.02.2015 15:24 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Kādreiz nesapratu, kāpēc visi tā saka


Man ir taads izmisums, ka mani pat saapes nebaida :D es tieshaam vairs nevaru, jutos kaa vechinja :( Bet arste grib ierosinat dzemdibas, jo bebis esot par lielu manam svaram....
07.02.2015 15:25 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Mums ar mammu ir labi darbi, tāpēc tos mainīt nevēlamies.
Apsveram iespēju varbūt blakus pilsētā dzīvokli meklēt,ja te nekas nesanāks un dzīivokli mums pa labu nepiešķirs.
07.02.2015 15:26 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man daktere teica, ka "vairs nevaru" sajūta esot pazīme, ka drīz būs :)
07.02.2015 15:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
samonija, neko "jums pa labu" nepiesķirs; ja nav laulības līguma, tad laulības laika iegādāta manta tiek dalīta UZ PUSĒM. Un sadalīt dzīvokli - vispirms tas ir japārdod, vai kaut ka tamlīdzīgi, un tas noteikti nav ne dienu, ne nedēļu jautājums.
07.02.2015 15:28 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
..pie tam, es pieņemu, ka tēvs varētu vēlēties par spīti visu maksimāli sarežgīt.

Pagaidām domas par dzīvokli atliec malā, meklē jums kaut ko, kur īrēt.
07.02.2015 15:29 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man daktere teica, ka "vairs nevaru" sajūta esot pazīme, ka drīz būs


ehh, es ceru, tieshaam, tieshaam, ceru, paliek gruuti un apniciigi, uz nakamo nedelju tik daudz lietas jasadara, bralis ciemos brauc ar sievu, viss taa sakritis vienaa laikaa.... :-/
07.02.2015 15:32 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Story
Man vīra krusmāte ir vecmāte Rdzn,
nesaku ka tas ir vienīgais patiesais viedoklis, bet viņa uzstāja, ka
katrs bērns zin savu laiku, turklāt USG nevar noteikt precīzu svaru,
man arī teica, ka liels, beigās standartiņš 3370 g

Tad kad sāksies tad domāsi, ai cerams, ka viltus kontrakcijas :D :D :D
07.02.2015 15:33 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Jā,visu laiku skatos sludinājumus un meklēju kādu variantu.
Bet,es tagad tikai spriedelēju,ja dzīvokli sadalīs uz pusēm, tad aizlasīsies viņš varbūt vispār projām. Viņam kā nekā vēl pieder mašīna un garāža. Nevar no laulības vienam cilvēkam viss piederēt,tad jādala viss uz pusēm,kas viņam nebūs izdevīgi. Tad lai ņem sev mašīnu un garāžu,bet atsakās no visa dzīvokļa.
07.02.2015 15:34 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Tad kad sāksies tad domāsi, ai cerams, ka viltus kontrakcijas



:D :D :D haha, sasmejos :D

nu, jaa, es jau arii saku, ka kermenis labaak zin, kas ko un kad.... bet nu.... man ir nenormaals piekusiens jau... maaja nenormala bardakaa un viss apnicis, labi, ka virs darbaa, savadak viss slitais garstavoklis tiktu vinjam :-D
07.02.2015 15:36 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Samonija

beidz koncentreeties uz to mantu, koncentrejies uz dzivokli ar mammu un parejais nokartosies ar laiku. Savadak vien sak izklausities, ka delj taa 2 istabu dzivoklja vien seezhat tur...
07.02.2015 15:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Visus "tad lai ņem...." sobrīd ir stipri maz jēgas apspriest.
07.02.2015 15:38 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Story
Nu vienīgais ko tu vari ir daudz staigāt tas ļoti stimulējot.
Es zinu, kā tev ir, tāpēc es jau vakar, kad rakstīji, ka gaidi, atceros sevi
tā lika pasmaidīt :) Tas ir tiik forši, ka zini nu kuru katru brīdi:)

Un lūdzu nepārkārto dzemdību somas 10 reizi, tam nav jēgas :D
07.02.2015 15:40 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Un lūdzu nepārkārto dzemdību somas 10 reizi, tam nav jēgas


aa,ja? Taa daudzas dara? 1x sakartoju un taa arii man vinja tur staav :D

Es jau vakar nostaigaaju kadus 10 kilometrus :D nu nekaa, vienkarsi nekaa :D
07.02.2015 15:42 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Es vēl tam cilvēciņam pieteikšu karu...
07.02.2015 15:49 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Kas te notiek par sviestu ? :D katrs otrais komentārs ir par kaut kādu dzemdētāju starp šiem tektiem par meiteni, ka snevar saņemties un izvākt savas parpalas no vecāku dzīvokļa.
07.02.2015 15:53 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es vēl tam cilvēciņam pieteikšu karu...



jo???? izskataas, ka pati kko njemies vairak nekaa teevs....
07.02.2015 15:53 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
aa,ja? Taa daudzas dara? 1x sakartoju un taa arii man vinja tur staav

Jā, vismaz es pēdējās dienās visu laiku kko pārkārtoju,
likās nu šodien jau noteikti būs :D

Vēl jau ir visādi itkā stimulēšanas veidi, bet ja godīgi, maz tam ticu, es jau domāju, ka katrs bebis pats izvēlas laiku kad nākt, jāļauj viņam :)
07.02.2015 15:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits