Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju pēc padoma...

 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Sveikas!

Centīšos pavisam īsi izklāstīt situāciju, kurā nepieciešams kāds vārds no malas,jo tas mani no iekšas ēd nost.
Dzīvoju ar vecākiem 2-istabu dzīvoklī. Ar mammu labas attiecības, ar tēvu,ja godīgi - nekādas. Arī mamma ar tēvu nesatiek, jo viņa attieksme pret māti ir drausmīga, kā pret zemu vietu. Atsevišķi nedzīvoju,jo manā pilsētā dzīvokļu cenas ir oi, oi, oi cik augstas (lai to nopirktu), bet uz īri - burtiski nekā nav, taču visu laiku ko meklēju. Pati arī strādāju šajā pilsētā, kur dzīvoju.
Tā kā mums ar mammu ar tēvu ir katastrofālas attiecības, tad viņš dzīvo vienā istabā, bet mēs otrā. Mūsu laime ir tajās dienās, kad viņš pazūd uz Rīgu un mēs varam vienas būt dzīvoklī. Jūs nevarat iedomāties,kāds tad mums ir atvieglojums un brīvība!!!
Tēvs uzskata, ka visā viņš ir karalis. Mājās kārtībai ir jābūt tikai tādai,kādu viņš izveido - tur jāstāv tam, tur tam. Ja mēs noliekam ko savādāk vai iekārtojam kā mums patīk, viss tiek nolikts atpakaļ kā viņam patīk un gribās. Piemēram, vannas istabā ir skapīši,bet tajos taču nekas nedrīkst stāvēt - ne kādi līdzekļi, ne tualetes papīrs, labākajā gadījumā tikai zobu pasta un zobu birstītes. Uz vannas malas šampūniem un dušas želejām ir jāstāv tādā kārtībā, kādā viņš tos sakārto,lai gan pats neko no tā visa neizmanto. Nemaz nerunāsim - sieviešu higiēnas lietas tur nevar stāvēt, viss tiek izmests ārā. Ja veļas mašīnā būs mūsu drēbes, visas jāņem ārā un jātur bļodā, bet pats savus kreklus tur var likt. PAT - uz veļas auklas drēbes sakārs pa savai gaume!Virtuvē tik māk ņemt tīros šķīvjus un pannu, bet nomazgāt NEKAD nav mazgājis. Pie papīrgroza tik saliek tukšo taru,lai mēs nesam ārā. Pat otrā istabā stāv aiz durvīm un klausās,ko mēs abas runājam. Un es te varētu vēl uzskaitīt 100 un 1 *** situāciju. Parazīts-ne cilvēks!!!
Mani viss šitas stulbums vnk ēd no iekšas nost! Es nespēju tādos apstākļos dzīvot. Ja mamma viņam ko aizrāda, piemēram,ka ar smilšainām kurpēm iet pa paklāju, viņš tikai viņai rupji 10 vārdus pasaka un viss. Vēl piebilst-es jau te mazāk dzīvoju, pašas vien tīrīsat. Beigās arī tā sanāk,jo negribas vēlāk te blusas un pašām pa to zemaino paklāju staigāt (tēva istabai sanāk visu laiku iet cauri,jo ir dzīvoklī caurstaigājamās istabas).
Ja nopērkam istabā sev ko jaunu vai zābakus, mēteli, virtuvei ko, dušai, tad uzreiz brauc virsū,ka redz,mums jau nauda ir, bet viņam ir tikai minimālā alga. NAV TĀ,izbraucis pa kluso nez kādas ārzemes, visu ko no jaunākajām tehnoloģijām pērk, apavu pāri nez cik jauni, mašīnā taču degviela arī jālej un atradām/zinām,ka viņam ir daudz tūkstoši iekrāti... NEKAUNĪGS cilvēks un MELIS!!! Naudu mums nekad nav devis,pašas labi iztiekam (es un mamma) pa savām algām kopā.
Agrāk mammai draudēja,ka šķirsies,bet tagad nu pieklusis. Mamma jautāja,kad ies projām, tad atbilde ir - kad iešu,tad aiziešu. Mēs būtu tiešām laimīgākie cilvēki!!!

Es tiešām nesaprotu-kā ātrāk likt šim cilvēkam kur aizvākties no mūsu dzīves???(e) Cita dzīvokļa atrašana diemžēl ir šeit liela problēma,jo,lai nopirktu,tiešām tādas naudas mums nav...

Piedodiet par garo penteri,bet man tiešām gribas ar kādu izrunāties, meklēt kādu risinājumu...:'-(
07.02.2015 12:23 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Drausmīgi, drausmīgs tēvs, drausmīgas jūs abas, attiecības arī tīrā elle. Kā aizvākties? Da nekā, bet kam pieder dzīvoklis? Enivei, pat ja mātei, tad gan jau laulībā sagādāts, tā kā - laimīgi!
07.02.2015 12:29 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Nav jau obligāti uzreiz jāpērk dzīvoklis, varat pameklēt kādu īres variantu. Var arī dzīvokļa vietā kaut vai vienu istabiņu noīrēt, tas būs lētāk.
07.02.2015 12:29 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Agrāk mammai draudēja,ka šķirsies,bet tagad nu pieklusis
Kāpēc māte pati nevar iesniegt papīrus? Cik saprotu, materiālā ziņā neesat no viņa atkarīgas.
07.02.2015 12:29 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kāpēc māte pati nevar iesniegt papīrus? Cik saprotu, materiālā ziņā neesat no viņa atkarīgas.


++

Es par visām varītēm censtos tikt no tāda projām. Pat, ja man būtu jāīrē viena istaba pie kādas pensionāres.
07.02.2015 12:31 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Materiālā ziņā neesam no viņa atkarīgas, pat lielāko daļu pašas nomaksājam. Jo viņa atbilde-es te tāpat maz uzturos.
Šajā pilsētā nu nekā no īrējamā nav, tur arī tas lielais mīnuss, pretējā gadījumā jau aizvāktos!

Dzīvoklis uz tēva vaŗda,bet pierakstītas arī mēs esam. Māte saka,ka dārgi sanākot šķirt laulību, tā papīru lieta,bet es neesmu painteresējusies.
07.02.2015 12:32 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Meklejat variantus- naudu tiesai un viss. Neko padarit vinam nevaresiet... :(
07.02.2015 12:33 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Es ar visu laiku par to šķiršanos esmu nemierā. Vajag!!!

Tik štukojam - vai nesanāks,ka beigās māte paliks bez mājas un būs pa labu tēvam? =/
07.02.2015 12:34 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Nu laulibu skirt var par 100 Eur, ja mantu var normali sadalit.
07.02.2015 12:35 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Laikam jāsameklē kāds labs jurists,kas šo lietu varētu izskaidrot. Taču tas jādara citā pilsētā, jo kontaktu viņam daudz šeit.
07.02.2015 12:36 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
nekā no īrējamā nav (..) dārgi sanākot šķirt laulību
Iemeslus neko nedarīt viegli var atrast. Nu tad nečīkstiet, cik slikti, ja reāli neko mainīt negribat, tikai cerat uz to, ka notiks brīnums un viss nokārtosies pats no sevis.
Kāda jēga šai diskusijai?
07.02.2015 12:37 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Nu, ja viņam kontaktu daudz un naudas daudz, tad jau arī to tiesas prāvu viņš varētu pagriezt sev par labu. Nauda mūsdienās dara visu.
07.02.2015 12:37 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Saprotu arī mātes bažas,jo viņai nav tik daudz naudas un baidas,kāds iznākums varētu būt. Tāpēc es izveidoju diskusiju,lai es darītu ko lietas labā! Diskusijai ir jēga!
07.02.2015 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
cik gadus jau šādi dzīvojat?
un kas ir teicis, ka šķiršanās ir baigi dārgā?
es redzu, ka pačīkstēt gribas, bet neko darīt negribas.
p.s. ja dzīvoklis uz vīra vārda, venkāršāk būs aiziet jums, nekā gaidīt, kad šis aizvāksies.
07.02.2015 12:40 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Samonija, šobrīd gan šķiet, ka šeit tu visu laiku attaisnojies:

Šajā pilsētā nu nekā no īrējamā nav,


Māte saka,ka dārgi sanākot šķirt laulību,


Taču tas jādara citā pilsētā, jo kontaktu viņam daudz šeit.
07.02.2015 12:41 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Mamma bija darbā runājusi ar kolēģēm un tāda arī atbilde bija - šķiršanās process ir ilgs un dārgs.
Nē,čīkstēt negribās,bet beidzot no tā *** projām tikt! Tāpēc es gribu no malas dzirdēt viedokļus,padomus. Katru dienu sludinājumus skatos,meklēju visādus variantus,ko un kā.
07.02.2015 12:42 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Tā nav attaisnošanās,bet gan reālās situācijas izstāstīšana.
07.02.2015 12:43 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
cik gadi jau tā??
07.02.2015 12:50 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Piedod,bet tavs tēvs tiešām ir ŠAUSMĪGS cilvēks!!! Gribētos pat teikt-NECILVĒKS!!!

becky,es gan te neredzu, kurā vietā māte un meita ir drausmīgas. Can you explain please?

Tas,ka daudzas te saka,ka tā ir tikai attaisnojuma meklēšana,ka nav dzīvokļi īrēšanai vai istabiņa. Beidziet,esat taču reālas. Ja nav-tad nav. Kur cilvēks no zila gaisa ko tādu var dabūt? Un pirkšanai tiešām cenas ir augstu augstās. Lai pēc tam iedzīvotos kredītos, parādos-arī nav laba doma!

Par laulību šķiršanu. To gan sāciet kārtot, vismaz interesēties,kas un kā tur ir! Ne vienmēr nauda te spēlē lielu lomu. Ja jau reiz par to ieminējās pats,bet pēc tam apklusa,acīmredzot pats painteresējies,ka tas nemaz viņam par labu nenāktu...
07.02.2015 12:53 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
šķiršanās process ir ilgs un dārgs.


Ne vienmēr. Ir dažadi faktori kas to ietekmē. Ja ģimenē nav nepilngadīgu bērnu, pietiek ar notāru, lai izšķirtos. Vecāki sasniedza papīrus, nogaidīja mēnesi un izšķīrās. Samaksāja katrs notāram nodevu un viss. Advokāts pat nav vajadzīgs, ja mierīgi var vienoties par dalāmo mantu. Ja teiksim tēvs grib to un to, mammai jāizlemj, vai viņa var no tā atteikties, lai tiktu vaļā no šīm attiecībām. Ja ir jādzīvo kā ellē, noteikti nospļautos un sāktu savu dzīvi no sākuma, lai vecis savāc visu. Ja finanses atļauj, var cīnīties, ja nē, jāizlemj, kā vēlas dzīvot tālāk. Labāk sākt no nulles, nekā dzīvot ar tādu tirānu. Varat mēģināt viņam izdarīt spiedienu, lai viņš izvāktos, bet ja dzīvoklis ir uz viņa vārda, tam noteikti rezutāta nebūs. Meklētu iespējas aiziet, pa abām ko atrast. Padzīvot taupīgāk, bet brīvībā no tāda mežoņa.
07.02.2015 12:58 |
 
Reitings 165
Reģ: 16.07.2014
Njā, neapskaužama situācija. Šķiršanās process ir ilgs, ja kāda no pusēm nepiekrīt; dārgs, ja jāsāk pierādīt kuram kāda manta pieder. Lēti un ātri ir, ja ar juristu pirms tiesas var vienoties kuram kas paliks. Bet šī galīgi neizklausās pēc tādas situācijas. Ja dzīvoklis pieder tēvam, tad jāskatās, kad pirkts - pirms kāzām vai pēc? Ja pirms, tad paliks viņam, ja pēc, tad dalīs uz pusēm. Un ja jūs gribēsiet palikt dzīvoklī otra puse būs jāatpērk no tēva- labākajā gadījumā par valsts cenu, sliktākajā - tirgus. Bet domāju tas arī nav variants, jo nekur viņš nevāksies un turpinās jūs teroirzēt. Skandāli būs.

Pat nezinu ko ieteikt. Var mēģināt sākt "auksto karu" un skatīties kurš kuru "izēdīs" laukā. Bet nu tas arī tā..nervu čakarēšana. Vismaz uzlieciet atslēgu istabai, vai saviem skapīšiem..lai negramstās pa mantām. Drausmīgi vispār.
07.02.2015 13:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits