tiesam skjirsanas?

 
Reitings 12
Reģ: 07.09.2011
Atvainojos jau sakuma, par to, ka man nav garumzimju.
Saksu ar to, ka esmu ar draugu kopaa vairak ka 5gadus. 2 dzivojam kopa, bet pedeja laikaa man naak prataa savadas domas. Liekot roku uz sirds varu teikt, ka attiecibas viss ir kartiba, mani lutina, izrada uzmanibu, rupes. Bet man pedeja laika sak gribeties uzmanibu ari no citiem viriesiem(t) Nav pat tadas velmes par fizisko kontaktu (skupsti, sekss) ar citiem viriesiem, bet tiesi uzmaniba un komplimenti. Bet nesaprotu kapec ta, ja man viss tiek sniegts. Jus ieteiksiet - rutina, mainiet ikdienu? Mes to daram. Patstavigi izdomajam ko jaunu, bet vienalga, man tas viss liekas tik atstradats, es savu virieti pazistu no a-z. Ja ir kads jauninajums ikdiena, es aptuveni zinu, ka viss notiks. Bet milestiba nav izdzisusi, nav ta, ka man vinju negribetos - sekss ir biezji un labs, ir skupsti ikdiena, apskavieni, nu tiesam viss. Varbut kaut kadas zemapzinjas velmes, jo tas ir mans pirmais virietis, bet attiecibas lidz sim ir bijusas, tikai bez seksa. Pati sevi nesaprotu:-|
Runaju ar draudzenem par to, vinjas saka, ka varbut jaskiras. Jaizskrienas man un tad varesu domat talak ko darit, bet es negribu skirties, jo mani apmierina attiecibas, tikai sis mani grauz jau kadus dazus menesus un nezinu ka cinities. Tiesam vienigais pratigais lemums butu skirties? Vai ari ka apslapet tas savas stulbas velmes, kas uznak vilnveidigi. Nav ta ka visu laiku ir ta velme, te uznak, bet te jau saprotu, kada mulke esmu, par ko es vispar domaju(e)
07.02.2015 03:33 |
 
Reitings 12
Reģ: 07.09.2011
Bea_ nu bet tapec es savam virietim to nestastu, jo nespeju iedomaaties ka reagetu, ja vins man ko tadupateiktu.

Par tam kazam un berniem - mums abiem ir 22 gadi, nejutos gatava preceties un kur nu vel berniem. Esam par to runajusi, bet es esmu tikko pabeigusi augstskolu, velos karjeras zinja kaut ko sasniegt. Ari arpus darba un majam man ir intereses, bet tur arī parsvara ir sievietes. Un es jau teicu, ka fiziskas velmes ar citu virieti man nav, ka te mineja ieprieks - vartities pa gultu. Neka tamlidziga, man tiesi gribas parunat, mazu nevainigu flirtu un viss. Tur jau ta sals un es nespeju saprast, ka vel man trukst, ja viss man ir un ka to velmi pazudinat(s)
08.02.2015 20:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
man tiesi gribas parunat, mazu nevainigu flirtu un viss
Apetīte rodas ēdot..
08.02.2015 22:35 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Un es jau teicu, ka fiziskas velmes ar citu virieti man nav, ka te mineja ieprieks - vartities pa gultu. Neka tamlidziga, man tiesi gribas parunat, mazu nevainigu flirtu un viss. Tur jau ta sals un es nespeju saprast, ka vel man trukst, ja viss man ir un ka to velmi pazudinat

Esi pati sev atbildējusi . Ja tu tik nopietni negribi visu , nesāc ....

Pazudināt to ,kas tev jau ir - to var viegli un ātri ....

Uzticība kas tavā izpratnē ir ? Ja divi cilvēki ir kopā ?
09.02.2015 09:03 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Es ar peikrītu, ka jāziiet ārpus mājas ar draudzenēm, viegls flirts ar citiem nevienam neko nenodarīs. Dabūsi uzm,anību un no rīta būsi blakus savam vīrietim.
09.02.2015 09:08 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Un mazāk mazgā savu netīro veļu draudzeņu priekšā... Šī problēma attiecas uz Tevi un Tavu vīrieti..

+++
Draudzenes no attiecībām jātur tālāk.
09.02.2015 09:28 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Noteikti neieteiktu šķirties. puisis tik foršs izklausās, un redz, ka pati to saproti.
Ja Tev visur apkārt ir sievietes, tad izdomā apmeklēt kādu vietu, kur uzturas vīrietis, sporta zāli vai tml, iegūsi vīriešu kārtas draugus. Neieteiktu klubā flirtēt, pa dzērumam var vēl ne tā sanākt un tad gan nožēlosi.. Bet iepazīstoties neitrālā vietā, pakomunicējot var arī mazliet paflirtēt, bet nekad nevajag slēpt, ka Tu esi aizņemta. Ja otram cilvēkam liksies interesanta, tad jau varēsiet kļūt par draugiem un uzturēt sarunu.
Piekritīšu arī pārējām meitenēm, ka nevajag draudzenēm baigi stāstīt par savām attiecībām, sliktākajā gadījumā kādai skauž, ka jums viss tik labi..
11.02.2015 00:22 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
varbūt tev tavs vīrietis nepievērš pietiekami uzmanības tādēļ meklē to uzmanību no citiem. Varbūt tas zemapziņas līmenī vienkārši, tādēļ tu to neapzinies
11.02.2015 00:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits