normāli? kā rīkoties?

 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Ar draudzeni kopīgi īrējām un dalījām 1 istabu dzīvoklī, uz kādu laiku viņa aizbrauca, un izīrētājs viņas vietā uz janvāri un februāri ielika citu sievieti, tā ap gadiem 45.

Nedaudz neadekvāta viņa man arī pirms tam šķita. Izglītības nav, darba nav, dzīvo no pabalstiem, man arī stāsta, ka man vajag beigt strādāt un pēc studijām jau nu noteikti lielākais, ko vajadzētu darīt, ir pusslodzes darbs, un jau ieteica kur es pat tūlīt pat varu pieteikties pabalstiem un iestāties dažādās rindās (t) Visu laiku skatās konspirāciju video par islāma radikāļiem, stāsta man, kādi viņi nezvēri, bet tajā pašā laikā, ka tas viss ir rietumu valdību inscenēts un patiesībā Francijas valdība pati tos žurnālistus nošāva utttttttt (t)

Tas kontekstam, bet par īsto problēmu. Vakar ap 9 aizgāju mājās, ieeju istabā, viņa tur jau sēž, ielieku ausīs austiņas (bez mūzikas, jo vienkārši visu laiku izliekos, ka klausos, lai nav ar viņu jārunā), atvēru laptopu un sāku lasīt uzdoto. Lasīju no 9 līdz 1 naktī. Vienos eju iztīrīt zobus, atnāku atpakaļ, izslēdzu istabā gaismu. Viņa visu šo laiku bija ar laptopu sēdējusi savā gultā, skatījusies kaut kādas filmas, smējusies, vienreiz arī kādam zvanīja un nikni teica: būšu pārāk nogurusi, visu atceļam. Visu ļoti labi dzirdēju. Bet kā es izslēdzu gaismu (uz viņas galda turpina degt naktslampa) un pajautāju, vai neiebilst, jo gribu gulēt, viņa burtiski izlec no gultas un kliedz uz mani: es tev desmitos jautāju vai varu izslēgt gaismu jo gribu iet gulēt bet tagad būšu pārāk nogurusi paldies ka sabojāji manu rītdienas dzimšanas dienu! (lasiet to ar caps lock, boldu un miljons !!!!!!!!!!!!) Es pateicu: atvaino, bet nedzirdēju tevi neko sakām. Vairāk pateikt nepaspēju, jo viņa izšāvās no istabas, un pa ceļam cērtot visas durvis (acīmredzot lai dzīvoklī visus pamodinātu) aizskrēja uz tualeti. Es ielīdu gultā. Savu lampu viņa tā arī neizslēdza, bet gulēja ar visu, jo acīmredzot arī gaidīja atļauju vai izslēgšanu no manis, tāpat kā istabas gaismas gadījumā (t) Naktī vairākas reizes pamodos un dzirdēju viņu šņācam ''egoiste'' un pat ''kuce''.

Normāli? Cik stulbam cilvēkam jābūt, lai tā rīkotos? Tagad ļoti neērti vakarā iet mājās, atkal satikt viņu, gan jau man tiks kliegts virsū (t) Ko jūs darītu šādā situācijā?
06.02.2015 12:06 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Starp citu lielisks miera un laba miega komplektiņš nemierīgiem apstākļiem

06.02.2015 13:05 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Abas divas jūs ar novirzēm esat. Kur tev problēma iet uz kojām dzīvot, ko?
06.02.2015 13:09 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
1. Meklēt citu dzīvesvietu
2. Vakarā aiziet mājās un pateikt, lai ar tevi vairs nekontaktējas un nerunā, jo tev viņas saziņas un problēmu risināšanas veids nešķiet pieņemams. Ja vajag viņai slēgt gaismu ārā, lai slēdz, noliec pie sava galda/gultas lokāmo naktslampiņu. Bet visādi citādi dzīvojiet "kā garām slīdoši kuģi" :D kas viens otru redz, bet nesatiekas un nekontaktējas :D Uz nakti liec ieteiktos ausu aizbāžņus un acu masku.
Ja vien tā spēsi. Reālāks jau tomēr tas 1. variants :D
06.02.2015 14:53 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Paldies visām par atbildēm, kuras centās palīdzēt.

Tikko atnācu uz mājām. Pēc kādām 10min dzirdu, kāds agresīvi grūž slēdzenē atslēgu, burtiski lauž durvis ārā, uzreiz sapratu, kas nāk (t) Mežonīgi ienesās istabā, citos vārdos to aprakstīt nevaru. Tikko telefonā kliedza, droši vien lai arī es virtuvē dzirdu, ka šodien nekur neies iepriekšējās nakts dēļ un visa dzīve viņai sadirsta (t)

Uzskatiet mani par mirušu. Kad ieiešu tajā istabā, vai viņa ienāks virtuvē, man tiks kailām rokām norauta galva. Tagad tiešām man ir bail.
06.02.2015 17:46 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
giulia Drīksta jautāt kāds bija principā pirmais iespaids? Ja jau pirmajās minūtēs cilvēks liekas neadekvāts, varbūt tomēr jau laicīgi bija jāruna ar saimnieku ka varbūt pameklēt kādu citu...
Cik ļoti liela tev piemaksa katru mēnesi būtu klāt īrei ko tu maksā, lai tu varētu dzīvot viena? varbūt tas ir izejas variants, vienkārši īrēt visu istabu vienai pašai tikai mazliet dārgāk?
06.02.2015 18:16 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
ka šodien nekur neies iepriekšējās nakts dēļ un visa dzīve viņai sadirsta

Uzskatiet mani par mirušu. Kad ieiešu tajā istabā, vai viņa ienāks virtuvē, man tiks kailām rokām norauta galva. Tagad tiešām man ir bail.
sasmējos. Abas e4sat traaks. Nupqat vēl pašnāvību gribēji taisīt, tagad pat labak būs... greks uz sevi nebūs janem, novāks tāpat.:-D
06.02.2015 18:21 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
sasmējos. Abas e4sat traaks. Nupqat vēl pašnāvību gribēji taisīt, tagad pat labak būs... greks uz sevi nebūs janem, novāks tāpat.


+++ :-D:-D:-D
06.02.2015 18:25 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Saule, pirmais iespaids bija tāds, ka viņa ir nabadzīga un ne īpaši gudra, bet laipna. Un tā kā laipna, tad domāju, ka viss būs ok. Tikai ar laiku tās viņas dīvainības krājās un krājās, un sāka pavērties patiesā aina (t) Domāju, nedaudz ķerta, bet tik un tā laipna, neko sliktu nedara. Tādu emocionālu izvirdumu nu pilnīgi negaidīju, un nekas par to neliecināja.

sasmējos. Abas e4sat traaks. Nupqat vēl pašnāvību gribēji taisīt, tagad pat labak būs... greks uz sevi nebūs janem, novāks tāpat

Es nebrīnītos, ja viņa man tiešām ar dūri iesistu pa seju, kaut ko tādu no cilvēka, kurš šobrīd tik agresīvi mētājas pa to istabu, dauza plauktu durvis, pirmīt tualetē visu gandrīz vai lauza, reāli arī var sagaidīt. Bet vispār es būtu laimīga, ja viņa to izdarītu. Tad es piezvanītu policijai un dzīvokļa saimniekam, un manas problēmas būtu ar to arī beigušās. Bet tagad es visticamāk dzīvošu 3 nedēļas devītajā elles lokā (t)
06.02.2015 18:37 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
eh, pasmadi, ieejot istabá pasaki - apsveicu dzimshanas diená, varbút beidzot esi pieaugusi un pateiksi, ka tev traucé naktí gaisma uzreiz, nevis ká mazs bérns besísies visu nakti?

cik tev bútu jápiemaksá, ja gribétu dzívot viena? varbút ir to vérts? es nevarétu ar tádu jukusho dzívot... vispár nevaru iedomáties, ká dzívot viená istabá ar galígi sveshu cilvéku....
06.02.2015 18:37 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
Es meklētu istabiņu, kuru varētu atļauties īrēt viena pati, kas būtu tikai mana. Pati mācību laikā dzīvoju kopā ar labu draugu, bijām kā brālis ar māsu, dalījām vienu istabu. Bet ja ienāk svešs, nē, es noteikti tā nespētu.
Kas tev sedz šo īri? Vecāki dod naudu, jeb pati piestrādā?
06.02.2015 18:42 |
 
Reitings 652
Reģ: 29.01.2009
Es viņu iespundētu kkur pagrabā, lai nebūtu vairs jāsatiek..
06.02.2015 18:48 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Meitenes, dzīvesvietu mainīt nevēlos. Strādāju un maksāju pati, universitāte un darbs divu soļu attālumā, dzīvoklis ļoti labs. Esmu sludinājumus kopš viņas ievākšanās daudz šķirstījusi - ja piemetu pašreizējai īrei 2/3 klāt, varu viena īrēt istabu tikai jūtami sliktākos dzīvokļos par pašreizējo. Ja šī sieviete te būtu ievākusies uz ilgāku laiku, tad obligāti es jau būtu pārvākusies, bet tā kā viņa te paliek tikai līdz februāra beigām, tad mēģināšu šo relatīvi īso laiku izdzīvot un saglabāt visus zobus mutē.

KeX lūdzu atnāc un izdari to, es tev samaksāšu :D
06.02.2015 18:53 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
ai, nu lídz februára beigám pacieties... un ej agrák gulét :D
06.02.2015 18:54 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
Izklausās ka tu ei noslēgta :-D Tante grib ar tevi izveidot kontaktu, tāpēc tāsta par viādām teorijām kā pasaule uzbūvēta :-D Tev jau droši labāk patiktu ka tante tāstītu cik večus izdrāzusi :-D Neko briesmīgu neredzu :-D Ja nav naudas un jāīrē kopistiski 1 istabas dzīvoklis tad būtu sevi jāsagatavo tam, ka dzīvokļa biedrs neies gulēt vienā laikā ar tevi :-D
06.02.2015 18:55 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
giulia, kad viņa izvāksies, tad varēsi dzīvot viena, jeb atkal tev iedalīs kādu citu? Šādi var tikt pie visādiem dīvaiņiem :D
06.02.2015 18:57 |
 
Reitings 652
Reģ: 29.01.2009
Ne, ne es strādāju labi apmaksātā darbā un naudai īsti vairs nav lielas nozīmes.

Bet nu tas ir tāds fakts ka jau tuvu pie 40 cilvēkiem sāk vērties ciet. Cikai citam vairāk vai mazāk..
06.02.2015 18:57 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Protams, un jau 30 it gados jāsāk krāt zārkam:D Atkal tā PSRS domāšana. Atvaino autore ir jauna, bet normāla cilvēka iespaidu neatstāj. Palasot tēmas, un to ka te runā. Turjklat nupat vēl kārties gribeja..tad darudzene debīla... kura ir vienīgā, tad depresija tad vel problēma.
06.02.2015 19:01 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
giulia, kad viņa izvāksies, tad varēsi dzīvot viena, jeb atkal tev iedalīs kādu citu? Šādi var tikt pie visādiem dīvaiņiem

Martā ievāksies mana draudzene atpakaļ :)

Kubiete, PSRS domāšana ir arī depresiju uzskatīt par tikai nenormālajiem piemītošu.
06.02.2015 19:05 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://cosmo.lv/forums/topic/177178-ka-sevi-aizstavet/ vai šī " draudzene" teici ka vienīgā tev esot. Turklāt ka saprotu arī neriktīga tavuprāt.:-D
06.02.2015 19:07 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://cosmo.lv/forums/topic/175815-pasnavibas/ te tu pati apgalvo ka nav depresija, vienkārši debīlas domas nāk prātā. Nu nav tas normāli, nav!
06.02.2015 19:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits