Ludzuu padomu

 
Reitings 47
Reģ: 14.01.2015
Sveikas! Velos lugt padomu ko darit - es ar gimeni dzivojam iretaja dzivokli un mums ir mazs berns. Ka mes visi lieliski zinam berni ir dauzonas, troksno u.t.t. un meta rotallietas. Lieta tada ka zem mums dzivo vecene ista ragana :D kas klapejas pa radiatoru kad musu berns parak (it ka), skali skraida vai meta mantinas. Pec vinas prata mums berns jatur uz divana. Paklaja mums nav..jo tas lasis daudz atkritumus (bija meginats). Ludzu iesakiet ko darit jo jau apnikusi vinas klapesana un sudzesanas musu dzivokla saimniekiem.
06.02.2015 11:33 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
1) tomēr jānopērk paklājs, pašiem būs siltāk un skaņa bik klusāka būs
2) aiznesiet tantei kādu koncu karbu un paskaidrojiet ka bērns ir bērns un drīz jau izaugs un būs klusāk, parasti omes kūst kad viņam atlido bezmaksas končas (zinu no pieredzes)
06.02.2015 12:06 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Njā...man arī ir draudzenes, kuras saka "tas taču tikai bērns", bet ir draudzenes, kas reāli nekādas atlaides tam nedod. Jo ātrāk iemācīs bērnam ko drīkst un ko nedrīkst, jo vieglāk būs. Mans krustdēls, piemēram, mammu neklausa. Viņa viņam saka, lai nemētā mašīnītes vai mantas, bet viņš tik pasmejās un uz priekšu. Es viņam pasaku, lai mašīnas nemētā - mājās miers. Daudzas mammas aizrāda bērnam un pēc minūtes iet mīļot..tādēļ arī neklausa :)

Bet par kaimiņu būšanām - mājās ir jābūt mieram. Ragana vai ne ragana, bet tas nav godīgi, ka kāds nevar izgulēties vai jāpacieš trokšņošana, jo kaimiņš ir bezatbildīgs. Kā var vispār apgalvot, ka kaimiņš, kurš sūdzas par trokšņošanu NAV adekvāts? Jūs abi dzīvojaties - tu viņam traucē - viņš par to nav apmierināts. Problēmas izraisītājs ir tas, kurš trokšņo, līdz ar to kā var apgalvot, ka otrs nav adekvāts? :)

Iedomājos apgrieztu situāciju. Cilvēkam ir mazs bērns mājās, bet kaimiņš visu laiku klausās kaut kādu smago hip hopu vai metālu un modina bērnu. Arī pieciestu? ;) Tas,ka kādam ir bērns, nedod viņiem nekādas atlaides vai priekšrocības trokšņošanā diemžēl :)
06.02.2015 12:07 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Agii, tad pieej un pamaaci taas mammas turpat veikala.varbut tevi klausis.vai beernam aizraadi. Varbut tieshaam tikai attaisnojaas.
06.02.2015 12:08 |
 
Reitings 39
Reģ: 03.02.2015
Arī dzīvoju daudzdzīvokļu mājā un man stāvu augstāk ir ģimene ar mazu bērnu - nezinu, cik vecs, pēc aktivitātēm spriežot 1-3 gadus vecs (neesmu satikusi).
Ir, protams, mirkļi, kad uzsit dusmu - ja mani pierauj no rīta jau 6os ar nepārtrauktu dipināšanu šurp un turp no viena istabas stūra uz otru, kamēr miegs man vairs nav nevienā acī. Vai dzied opereti. Vai sadomā uzspēlēt ritmizētu meldiņu pa radiatoriem.
Bet - saprotu, ka bērni ir bērni un tādēļ nemaz nedomāju sūdzēties vai kā savādāk izrādīt neapmierinātību. Jo netieku jau traucēta visu laiku un kaimiņi - iedzērāji vai basu mīlētāji būtu daudz sliktāka kombinācija. Taču arī kaimiņi ir jāspēj saprast, jāciena tomēr apkārtējie, neatrodaties privātmājā. Un vārdi - "vecene īsta ragana" - pašu autori nenostāda labā gaismā.
06.02.2015 12:10 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Secinājumi:
1. Iegādājieties paklāju un putekļusūcēju. Nu nerodas no tā nemaz tik daudz tie putekļi.
2. Meklējiet jaunu dzīvokli, ja neder pirmais variants, pašiem būs pēc tam mierīgāk un būsiet laimīgi dzīvojot vietā, kur nav jābaidās par katru troksni.

Ne vienmēr ir labi kaimiņi, kā nu kurš to uztver. nan ir paveicies, ka apakšā dzīvo māte kam bērni jau pusaudži un viņa zina, ko nozīmē bērns mājās. Bet ne visi to saprot. Esmu prasījusi, vai netraucē, jo protams, arī meita kādreiz padauzās, bet vienmēr esmu saņēmusi smaidu ptetī. Tavā gadījumā es iesaku pašiem atrast jaunu mitekli, ja tas ir iespējams.Ja viņai traucē bērns, kas tikko sācis staigāt, iedomājies kas būs pēc gada vai diviem. Nedod Dievs atnāks kāds ciemos ar bērniem. Divi ceļ lielāku troksni.
06.02.2015 12:12 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Agii, tad pieej un pamaaci taas mammas turpat veikala.varbut tevi klausis.vai beernam aizraadi. Varbut tieshaam tikai attaisnojaas.


es nemaz negribu iztēloties mammu rekacijas, ja nepazīstams cilvēks ies un mācīs viņu bērnam kaut ko :D
06.02.2015 12:14 |
 
Reitings 19
Reģ: 06.02.2015
Saņemt kredītu SAFE

Aizdevuma piedāvājums starp privātpersonām faktiski eksistē, jo, ja es varētu smaidīt pēc vairākām ierakstu izmešu uz banku , man ir zināms no palīdzību draugulieliska dāma, kas man iedeva aizdevumu no 08.000 eiro bez jebkādiem sarežģījumiem . Tas ir atziņa, ka es padarītu šo liecību , lai augt savu klientu bāzi , kā arī palīdzēt tiem, kam ir finansiālas problēmas . Tātad, jūs, kas ir aizliegts banku , jūs, kas nepieciešams finansējums , lai jūsu personīgās rūpes , neuztraucieties Just to kontaktu ar Mr Rozalīna Petra , kuras adrese ir : [email protected]
06.02.2015 12:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
1) tomēr jānopērk paklājs, pašiem būs siltāk un skaņa bik klusāka būs
2) aiznesiet tantei kādu koncu karbu un paskaidrojiet ka bērns ir bērns un drīz jau izaugs un būs klusāk, parasti omes kūst kad viņam atlido bezmaksas končas (zinu no pieredzes)

+++
Bieži vien problēma saasinās pie komunikācijas. Pamēģini ar kaimiņieni iedraudzēties.. protams, bērns rada troksni un tas vecam, mieru mīlošam cilvēkam sagādā diskomfortu. Ja Tu kaimiņienei vēl pretī daudz rūksi.. tas tikai saasinās situāciju..
06.02.2015 12:22 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man arī nepatiktu,ja nemitīgi būtu skaņu efekti no kaimiņu dzīvokļa. Es mājās mīlu- mieru un klusumu. Tāda nemitīga bumbas sišana pret grīdu mani vispār izbesītu. Es gan neko neietu teikt kaimiņiem.
Man augšā arī dzīvo mazs bērns ,taču traucē ļoti reti. Dēļ tām retajām reizēm neeju pie kaimiņiem sūdzēties .Es vnk paciešos to dienu, jo zinu,kad rīt viss būs pa vecam un bez trokšņiem
06.02.2015 12:40 |
 
10 gadi
Reitings 4075
Reģ: 02.01.2011
ko saka saimnieks? grib jūs izlikt, ja vecene nebeigs sūdzēties?
bet pēc būtības man šķiet, ka bērna dipināšana dienas laikā nekādi nespēj pārsniegt tos decibelus (ja pareizi atceros), kas ļautu viņai saukt mentus un sūdzēties par trokšņošanu. tā ka ja viņa vēl klapēs radiatorus, noej lejā un bez jebkāda uzbrauciena šai pasaki, lai viņa izsauc mentus un viņi izmēra to troksni, kas dzirdams viņas dzīvoklī. ja nekas nav pārkāpts, tad lai sēž klusu, ja nē, pasaki, ka viņai pašai var sanākt sūdi par radiatoru dauzīšanu. piedirs kaut ko par apkures sistēmas maiņu visai mājai uz viņas pensijas rēķina :D
06.02.2015 14:15 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es tavā vietā uzliktu mīksto , ko viņa Tev reāli var izdarīt ? Neko! Nu lai čakarē savus nervus , ja grib...
Vēl viens variants, uzrīkot mājās tusiņu un tad viņai bumbas metesana būs tāds sīkums vien ....
06.02.2015 17:22 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Njaaa, forsa domasana cilveekiem :) tu kaadam traucee, taadeel jaapiedraud un jaapatraucee veel. Es sitaadiem, kuri traucee citam kaiminam un ne tas vien, ka nepienem to, ka ir vainiigi, bet veel riebt taisaas... labakaja gadijumaa speleetu ksilofonu uz radiatoriem paaris dienu garumaa, sliktaakaa gadijumaa dabuutu aarsta izzinu par galvassaapeem un miega trauceejumi, kurus izraidiijis stress no nemitiigo kaiminu troksnosanas un saaktu dziivokla iipasniekam to baazt sejaa un pati piedraudeetu ar policiju :) nav tacu jaabuut basiem un nav jaaaizbildinaas ar likumiem, lai attaisnotu to, ka tu kaadam traucee mieriigi dIivoties savas majas :)
06.02.2015 17:30 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
nav tacu jaabuut basiem un nav jaaaizbildinaas ar likumiem, lai attaisnotu to, ka tu kaadam traucee mieriigi dIivoties savas majas
Ir.
06.02.2015 17:42 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vispār ir jauni noteikumi kas neļauj trokšņot arī pa dienu. Un nav pat vajadzīgi basi. ;-)
06.02.2015 17:46 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Noteikumus studijā!
06.02.2015 17:53 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Un ko tā policija man izdarīs ? Nu nopietni ? Uzliks sodu , jo bērns dauza bumbu 6os vakarā ? :D nu-nu ... Ja kādai princesei rodas no tā migrena , lai dzīvo meža ielokā un netraucē citiem, dauzisi pa radiatoriem ? Pff... Iepazīstinātu kaimiņus ar noize mc vai ogonok un būtu pat ritmā :D
06.02.2015 17:54 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Man ar kaimiņiem ir paveicies. Pašai ir četrgadīgs ziķeris, kurš nav tas klusākais, bet kaimiņos ir mazs zīdainis, kuram ir kolikas. Viena otrai nesūdzamies, jo es saprotu, kā tas ir, ja bērns raud un raud, arī naktīs. Viņa acīmredzot saprot, ka bērni ir aktīvāki un gribot negribot trokšņo vairāk kā lielie.
06.02.2015 18:05 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.12.2014
Tev ir rēcīgs sīcis
06.02.2015 18:09 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
aizmirsāt skandālu ar klavierēm?
06.02.2015 18:10 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
neko nepadarīsi cilvēkam , ja viņš nav bijis mājās ,kad dalīja kaunu un sirdsapziņu ! :D
06.02.2015 18:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)