Iegraabos

 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Beztemaa jau cepos par to ka jau atkal nemaceju veikalaa pateikt ‘nee’.

Vakar pirku jaunu tonaalo un prasiju ,ka man vajag arii otinju.
Meitene saaka skaidrot ,ka man redz japerkot apaljaa jo taa esot vislabaakaa.

Un protams nopirku.

Taa kaa negribeju kaveet jo bija ‘randinsh’ ar maneejo pat nepaskatijos kaa taa ota izskataas.
Shorit atverot , tieshi tada pati ka mana puudera ota tikai nedaudz mazaaka. Taada skrobe. Nebutu vel tik traki,ja vinja butu labas kvalitaates, bet shorit izmantoju un tik looti daudz ‘matinji’ naaca nost.

Domju, kas zin,vabut tikai pirmajaa reizee taa buus, bet tikko iznjemu araa’pabraucu’ nedaudz pa roku un matinji veljoprojaam krit araa.

Man seja kut(100 pinkt vel paris ‘matinji’ no otas ir man uz seju) un atgaadina par to ,ka jau atkal nemaceju vnk pateikt Nee. Un izmetu £30 bezmazvai miskastee.
Un shii nav pirmaa reize ,kad es vnk nemaku pateikt nee un ietekmejos no taa ko man pardeveji saka , beigas nozeloju.

Kaa ir ar Jums? Vienmeer peerkat to ko vajag? Vai ir naacies ‘iegraabties’.

Draugs mani mierinjaa ,ka gadaas :-D vinsh pirms 3 gadiem parka iegaja veikalaa lai nopirktu Iphone iznaaca ar HTC tikai tapec,ka pardevejs maaceja paardot :-D
06.02.2015 10:03 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Vienreiz dzirdēju, kā pirms manis vienam vīrietim mēģināja ieteikt "Skropstu tušu ar atlaidi"
Pēdējā reizē, kad biju Drogās, kamēr aizgāju meklēt matu krāsu, mans vīrietis nolēma samaksāt par jau paņemtajām precēm un pa gabalu dzirdēju pārdevējas teikto "Jums pienākas tonālā krēma paraudziņš", draugs smējās. :-D
Ja runājam par tēmu, tad man reti var ko iesmērēt, jo vienmēr atbildu ierasto "Nē, paldies!"
06.02.2015 14:45 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Man drīzāk ir problēma, ka es pati iegrābjos uz lietām. Man ir daudzi apavi, apģērbi, kurus es vispār nevelku, jo atnākot mājās man vairs nepatīk :D Es it kā nepērku visu pēc kārtas un pārdomāju pirkumus, bet tāpat salasās stulbi pirkumi. Vēl taču ir daudzas kosmētikas lietas, kuras nelietoju. Es pat esmu domājusi apmēram cik lielā naudas summā es esmu iegrābusies.. secināju, ka nuuu ļoti daudz priekš nejēdzīgām lietām.
Pārdevēji gan mani īsti neietekmē, noklausos sacīto un viss :D
06.02.2015 15:34 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nē, agrāk tāds triks varbūt arī ietu cauri, tagad pērku tikai to, ko jau noskatīju, izlasīju atsauksmes un ievācu info.. Tagad izgāju uz kvalitāti, nevis kvantitāti..
06.02.2015 21:04 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
woop, shodien ieskreju taja pashaa veikalaa ar savu otu , un tur bija dikti laipna cita pardeveeja. Lai arii man nebija cheks, bet taa kaa vinjiem visi mani pirkumi ir ievaditi sisteemaa vareju apainit pret citu otinju . Taads prieks ,ka neizmetu naudu miskastee (l)
10.02.2015 15:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits