Bagaats!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Iespaidojos no diskusijas par "gold digger",un gribeejaas padiskuteet taalaak par so teemu,bet mazliet citaa plaaksnee.
Kas juusu aciis ir bagaats?Cik daudz ir jaabuut cilveekam,lai juus saaktu taa domaat?Vai juus to redzat jau apgeerbaa utt?
Varat likt arii interesantas bildes,kaadu juus redziet ,iedomaajieties situeetu sievieti !Iisi sakot ,taada draudziiga diskuteesana par so teemu.
05.02.2015 17:45 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
ja tu dzīvo nesen celtā ēkā - biezais, kabatā pajauns IPhone - arī biezais,
Muļķis nevis biezais:-P Biezajam bus sava maja laba vietā vai liels mansarda dzivoklis klusajā centrā. Un nav obligāti telefons kā tīniem jauns :-P
05.02.2015 18:34 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
Es gan teiktu, ka LV cilvēku liela daļa tiešām ir nabadzīgi (to visi zina, manuprāt) un tādēļ, loģiski, ka telefonu iegādi par tūkstoti, māju jaunceltnē vai ceļojumu tomēr vērtē kā ekstru, ja šai daļai jādomā vai varēs atļauties pārtiku visam mēnesim nomaksājot komunālos maksājumus. Un maz tam sakara ar uzskatiem. Un tas ir skumji tikai aiz tā, ka būtu normāli, ka cilveks pēc smaga darba atļautos paceļot reizi gadā, dzīvot savā paša miteklī, nevis visu laiku īrēt. Nu telefoni gan ir tikai iegribas un izdot par tiem tādu naudu, vairāk uztveru kā zīmēšanos.


Par šo saki paldies tautas kalpiem, kas īsteno šādu politiku :-D Izveidojuši lētā darba spēka valsti :-D šie bijušie komunisti :-D

Reāli mums gandrīz nav vidušķiras, mums ir vai nu bagāti vai nabagi protams nabagu vairāk :-D Ap 30% Latvijas iedzīvotāju ir uz tā saucamās nabadzības robežas :-D

Bet nu kuram gan vajag pārtikušus nabagus galvenais ka bagātajiem nodokļi mazi un īstu progresīvo nodokli mums neredzēt kā savas ausis
05.02.2015 18:35 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Atbildt uz jautājumu - bagāts, manuprāt, ir tāds, kuram nav jādomā veikalā pie plauktiem - ko grib, to pirks; savs NĪ; pajauns auto (pat vairāki). Un tā, ka kontā stāvs pāris tūkstoši, ja nu ievajagās. Un tas viss nav kredītā.
tas ir miljardieris.Visa pasaule reti kur miljonars ir bezs kreditiem. Labrīt nezinite
05.02.2015 18:36 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Nu, laikam jau Forbsus (un attiecīgi viņu sievas) var dēvēt par bagātiem!
05.02.2015 18:36 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Ārprāts,pavēlniek,Tu spēj vispār iedomāties no cik mazas algas mūsu ministri uzliktu progresīvo viedokli? :D
05.02.2015 18:37 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Manā uztverē meē tiešām loti bagātus (naudas zinā) cilvēkus nemaz neredzam.
Vini dzīvo loti noslēgtu dzīvi, prom no sabiedrības acīm.
Vini uztraucas par savu dzīvību un saviem piederīgajiem, jo vinus bieži izspiego, grib izspiest naudu vai nezin ko. Ir gadījumi, ka kādu no piederīgajiem nolaupa un prasa izpirksšanai milzu naudas summas.
Kad nomira Vācijas bagātākais cilvēks ( Aldi kedes dibinātājs, lëtajiem pārtikas produktiem), redzēju dkumentālu raidījumu, kā šie loti lielie bagātnieki dzīvo. Apkārt mājai kilometru apkārtmēros žogi, pārvietojas ar privātajām lidmašìnām, bērni slēgtās internāt skolās. loti interesanti. Izvairās no parādīšanās sabiedriba vai presē.

Manuprāt Monaco dzīvo cilvēki ar daudz naudu un bagātnie,kas nevēlas maksāt nodoklus kā arī AAE.
05.02.2015 18:41 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Rakstīju par to, ka ne jau kāda noteikta naudas summa ir tas, kas cilvēku padara bagātu. Svarīga ir paša cilvēka attieksme.

Vispār besī šī ezotēriskā diršana, ka tā vecmāmiņa lauku būdā, kura iztiek ar pilnīgu minimumu un kaut kāda naudiņa vēl pāri paliek, ir bagāta, un bagātāka par visām tām, kurām ar 5000 eiro algu nepietiktu, lai pa solārijiem izskrietu un nagus saliktu. Izsmiekls un necieņa pret cilvēkiem. Tādēļ šī valsts arī ir tādā pakaļā, ka cilvēkiem pat par to, kurš ir bagāts un kurš nav, ne mazākās sajēgas nav.

piemēram viens no bagātākajiem cilvēkiem LV vienā intervijā atzina ka gadiem dzīvojis pat uz parāada (kredīti) lai gan skaitās miljonārs.... visu saguldījis biznesos utt.... pat vienu laiku ēdis no kredītā paņemtās naudas

Arī atceros to interviju :D
05.02.2015 18:46 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Viss ir relativs. Kads krievu miljardieris ir bagats lielakajai dalai, bet blakus Kalosam Slimsam ( varbut nepareizi rakstu vina uzvardu) vai Bilam Geitsam- tads mazs un melns vien ir ar saviem tikai 3-10 miljardiem.
Man bagats noteikti ir tads, kas var daudz nekaukulejot atlauties gan privato lidmasinu,gan jahtu ( ja velas) un mierigi baudit dzivi, cenas daudzam pamatlietam vispar nezinot. Varu ari pateikt, ka lai ari daudzi sadi cilveki dzivo nedaudz virs zemes, citadi vini ir tiesi tadi pasi ka visi parejie, it ipasi ja naudu sapelnijusi pa lielam pasi.Tikai iespeju ir vairak.
Mana draugu un pazinu loka ir gan turigi , gan bagati , gan loti bagati cilveki Viens izskatas ka bomzis ( it ipasi vacu runajosajai dalai tas ir diezgan raksturigi) , cits gerbies Tom Ford vai Zegna uzvalka ar 140.000eur vertu, bet diskretu pulksteni uz rokas. Un viena sieviete bus dzinsos un t-krekla( ka piemeram princese Karolina no Monako - ja, ja esmu satikusi vinu personigi) , savukart otra nelaidis garam iespeju izrotaties ar dimantiem. Nav viena sablona , ka uzvedas un izskatas bagati cilveki!;-)
05.02.2015 18:48 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
šī ezotēriskā diršana
Tā nav ezotērika, un tā nav diršana.
Ja Tev prātiņš nepavelk vairāk par vienu mainīgo lielumu visā vienādojumā ielikt, tad gan nav vērts diskutēt.
05.02.2015 18:52 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Stāvēji aiz žoga un viņa uzsmaidīja Tavā virzienā :D
05.02.2015 18:52 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
Mana draugu un pazinu loka ir gan turigi , gan bagati , gan loti bagati cilveki Viens izskatas ka bomzis ( it ipasi vacu runajosajai dalai tas ir diezgan raksturigi) , cits gerbies Tom Ford vai Zegna uzvalka ar 140.000eur vertu, bet diskretu pulksteni uz rokas. Un viena sieviete bus dzinsos un t-krekla( ka piemeram princese Karolina no Monako - ja, ja esmu satikusi vinu personigi) , savukart otra nelaidis garam iespeju izrotaties ar dimantiem. Nav viena sablona , ka uzvedas un izskatas bagati cilveki!


Un ko tad tu tajā kompānijā dari :-Dmeitene no Austrumeiropas :-D Gan jau ka tīri aiz viņiem :-D
05.02.2015 18:55 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Un ko tad tu tajā kompānijā dari meitene no Austrumeiropas Gan jau ka tīri aiz viņiem

Gan jau pelnrušķīte, kura ''izkaukulēja'' kā tikt pie miljardiena sāniem, insaidere un visu princešu uzticības persona :D
05.02.2015 18:59 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Tā nav ezotērika, un tā nav diršana.
Ja Tev prātiņš nepavelk vairāk par vienu mainīgo lielumu visā vienādojumā ielikt, tad gan nav vērts diskutēt.

Tad jau valdībai jāmaina virziens, un ar steigu. Jāiedresē latviešus iztikt ar minimumu un stoiciskā mierā gulēt uz salmiem aukstā cellē. Tā padarīt visus bagātus būs reālāk, nekā vidusslāņa situāciju kaut nedaudz uzlabot ar ekonomiskiem paņēmieniem.
05.02.2015 19:01 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Tā gluži nav, ka visi bagātnieki pērk mājas Jūrmalā, Baltezerā, Mežaparkā.
Zinu tādus, kuri pērk īpašumus krietni ārpus Rīgas (lauku īpašumi) un dzīvo nostāk no visiem.
Piemeram, apmēram pirms 1,5g atklāju nekaušā pastaigā milzīgu ierobežotu teritoriju ar greznu villu jūras krastā apm.35km no Rīgas, kur blakus nav vispār neviena cita apdzīvojama būve.
Mums visiem zināmam ex politiķim pieder..
Ēku nemaz nevar pamanīt, jo ieskauta biezā meža ielokā.
05.02.2015 19:01 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
ispār besī šī ezotēriskā diršana, ka tā vecmāmiņa lauku būdā, kura iztiek ar pilnīgu minimumu un kaut kāda naudiņa vēl pāri paliek, ir bagāta, un bagātāka par visām tām, kurām ar 5000 eiro algu nepietiktu, lai pa solārijiem izskrietu un nagus saliktu. Izsmiekls un necieņa pret cilvēkiem. Tādēļ šī valsts arī ir tādā pakaļā, ka cilvēkiem pat par to, kurš ir bagāts un kurš nav, ne mazākās sajēgas nav.+
05.02.2015 19:01 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Atbildt uz jautājumu - bagāts, manuprāt, ir tāds, kuram nav jādomā veikalā pie plauktiem - ko grib, to pirks; savs NĪ; pajauns auto (pat vairāki). Un tā, ka kontā stāvs pāris tūkstoši, ja nu ievajagās. Un tas viss nav kredītā.

tas ir miljardieris.Visa pasaule reti kur miljonars ir bezs kreditiem. Labrīt nezinite


Kubiete, Tu pacenties vismaz vienreiz izlasīt citu komentārus. Esmu uzskaitījusi, kuras lietas nav kredītā, nevis, ka vispār nav kredītu (tas paskaidrojot īpašī Tev :) )
Nav māksla visu sagrābties uz kredītiem - telefonus, mājas, auto utt. Taču tā ir dzīvošana uz parāda nevis bagātība. Tad jau mēs visi bagātnieki varam būt :D
05.02.2015 19:02 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Bagāts ir tas, kam ir viss, ko vēlas. Ne visi cilvēki vēlas materiālas lietas vai naudu, tāpēc bagātība nav mērāma naudā.
05.02.2015 19:03 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es esmu bagāta algas dienā, jo varu nopirkt kaut ko garšīgu :D
05.02.2015 19:03 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
".........

Tas gan sanāk off topics, bet arī zinu savā pusē dziļos mežos pilnībā slēgtu bagātnieku ciemu (sēta visapkārt vairāku metru augstumā). Viņi speciāli tā sabojājuši piebraucamo ceļu, lai neviens tur nespēj iebraukt (pašiem attiecīgi auto visurgājēji). Un tas ir ento km attālumā no tā jau maza miesta.
Bet nu tas ir skaidrs, ka ne jau tas, kur atrodas īpašums ir svarīgi, bet gan kāds tas ir.
05.02.2015 19:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mana pusmuza dzīves pieredze un turklat turīgus, slavenus cilvekus aktieku kateru dienu... zinu 100% ka man ir taisnība !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mani interesee-kaa tu zini,ka sie cilveki ir loti turiigi,vai vini to pasi saka,paraada?
Par seevi es vareetu teikt ,ka esmu OK-noteikti neteiktu ,ka mees esam bagaati,bet varam atlauties vairaak,kaa varbuut vidusmeera cilveeks.Tas nezoziimee,ka to paraadu uz aaru.Man tas nav vajadziigs-tas nav mans stils!
Es nekad neesmu teikusi,ka te dziive ir ideaala!Vai vispaar kaut kur tagad pasaulee taa ir ideaala?
Man bagaats cilveeks asocieejaas dazaadi-tas var buut cilveeks ,kurs grib paraadiit visu ,kas vinam pieder uz aaru,tas var buut cilveeks ,kurs ir loti taupiigs-tas vienkaarsi ir sii cilveeka dziives veids!
Es zinu situeetus cilveekus SAVAA PUSEE,kuri ir pilniigi "pie zemees cilveeki",bet no viniem naak aaraa taads miers,patiikama harmonija,apmierinaatiiba ar dziivi,pozitiivisms!
05.02.2015 19:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits