Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Buutu te veel no kaa to "zeltu" rakt.
Izskataas, ka tas visvairaak uztrauc viirieshus, kam neko vairaak par pliku kraaninju nav ko piedaavaat un sievietes, kam neviens nekad arii neko vairaak nav poedaavaajis. Savaadaak es nesaprotu to "cepienu" par to, kapeec citas nevareetu atlauties mekleet partnerii ko vairaak


Sasmējos par šito, bet sava taisnība tur ir :D Es vēl varētu saprast tos vīriešus, kuri kaut cik būtu aizvainoti, bet sievietes, kuras citas dēvē par morālām invalīdēm un stulbenēm, tādējādi barojot savu feministisko ego - nu man žēl tādu, ko vēl var teikt.

Ļoti piekrītu arī Cataleya, ka bezmaz vai katra sieviete, kurai gribētos, lai vīrietis randiņā izmaksā (un nedod Dievs vēl pakaļ ar mašīnu atbrauks) ir gold diggere. Smieklīgi taisni, ja ne skumji..
05.02.2015 12:29 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Liela daļa man pazīstamo vīriešu apvainotos, ja meitene randiņā paziņotu, ka par sevi maksās pati un uzskatītu to par zīmi, ka nākamo tikšanos viņa nevēlas


+++
05.02.2015 12:30 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Rūta, es šajā tēmā esmu laikam nedaudz no citas operas, jo attiecības mani ļoti maz interesē. Vairāk tas, ka sievietes visu dzīvi pavada kaut ko gaidot no citiem, visu pamatojot ar tendencioziem izteikumiem, ka ''sievietes ir tādas un tādas, un citu variantu nav.''
Nav jau starpības, kurš maksā par ceļojumu biļetēm, var kaut vai vīrietis visu mūžu maksāt. Bet ja sieviete no vīrieša sagaida (un nav starpības, vai vīrietis šīs summas dod vai nedod) tādas summas, kuras sieviete sev ne vien nevar nodrošināt, bet pat nekad nav plānojusi varēt nodrošināt, tad par ko vēl var runāt, ja ne par golddigerismu? Ja patīk dārgi restorāni, lūdzu - darbs, paaugstinājums, algas pielikums, nekādu šķēršļu. Bet ja šī mērķa sasniegšanai tiek meklēts vīrietis, atlasīti pārtikušākie vai atsijāti nabadzīgie, tad te nav divreiz jādomā, kas par situāciju.
Protams, ir attiecības kur golddigerisms ir vienīgais pareizais solis, bet Latvijā diez vai tādas ir.
05.02.2015 12:31 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Tu reāli no konteksta izrauj teikumu, kas tāpat nekādus melus nepasaka, un man pārjautā 3x kaut ko uz ko jau esmu atbildējusi tikpat reižu. Es tiešām nesaprotu, vai tev tās somiņas kaut ko nodarījušas? :D Es nezinu kā vēl skaidrāk tev izklāstīt to, ka piemērs par somiņām bija LAI NODEMONSTRĒTU KĀDĒĻ SAUKT LATVIEŠU MEITENES PAR PIETICĪGĀM, SALĪDZINOT AR ĀRZEMJU MEITENĒM IR NEADEKVĀTI. Kāda tev starpība vai kāds ar 1500eur algu pirks to somu vai nē? TAS BIJA PIEMĒRS. Šausmas, sen nebiju sastapusies ar tik neattapīgu cilvēku.
05.02.2015 12:32 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
agnesīt, kāpēc Tu tā uzvilkies? Tāpēc, ka pati izmeti muļķību un Tev to parāda? Chill, iedzer ūdeni un nomierinies. Un apdomā nākamreiz, ko raksti.
05.02.2015 12:34 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
anonymous - idāli paskaidrots! Tieši tas, kam arī es piekrītu un ko minēju. Ka ir atšķirība vai sieviete to SAGAIDA un varbūt pat MEKLĒ vai vienkārši pieņem tās dāvanas ar prieku. No sērijas - ja dāvanu nav, tad sieviete nav priecīga, ja ir, tad viņa ir priecīga. Normālā un veselīgā prātā cilvēkam ar otru būtu jabūt priecīgam ar vai bez dāvanām, ceļojumiem utt. Tur arī parādās tā robeža vai tu esi golddigeris vai nē.
05.02.2015 12:36 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Alexxa, joprojām gaidu, kas tev nebija skaidrs par tiem 1500 eur :D es esmu mierīga :D uzvilkta arī it kā. Pārsteigta? Jā, tas gan! Nespēju beigt brīnīties, kur rodas cilvēki, kuriem vienkārši nepielec.
05.02.2015 12:37 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Normālā un veselīgā prātā cilvēkam ar otru būtu jabūt priecīgam ar vai bez dāvanām, ceļojumiem utt.


Tev , nešķiet, ka šeit lielu lomu spēlē vecums un attiecību ilgums vai pat abi kopā ?
05.02.2015 12:38 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Sievietes īstā daba parādās,kad vīrietis piedāvā slēgt laulību līgumu. ;) :D
05.02.2015 12:39 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Mans vīrietis ir mans soulmate, mans labākais draugs.


Man arī un man šķiet, ka tā ir prioritāte un pirmā lieta, kam jābūt attiecībās un kā tās jābūvē. Taču, cosmo realitātē - vispirms nauda, bankas konta izraksts un pēc tam viss cits. Kaut vai vecs perdelis, ko knapi var pieciest - bet ja kontā miljoni, tad viss cits zaudē jēgu.
Brīžiem pārsteidz tā nenormālā alkatība un uzskaitījums, kas kādai pienākas, tikai tāpēc, ka brunči mugurā.
Rodas iespaids, ka vīrieša vienīgais uzdevums uz šīs pasaules un attiecībās ir būt par bankomātu un izpildīt visas iegribas.
05.02.2015 12:41 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Nope, nešķiet gan. Citi 30 gados ir bērnišķīgāki nekā daži savos 20. Citiem ir klikšķis un viss uz 100% jau pēc mēneša, citiem pēc 3 gadiem vēl nav īsti pa riktīgo. Es jau nerunāju par attiecībām kā tādām, bet gan pašu cilvēku - cik viņš ir laimīgs ar to, kas viņam ir pašam un ko viņš sagaida vai kā novērtē kaut ko cita dotu. Vismaz neatceros sevi domājam citādāk...
05.02.2015 12:43 |
 
Reitings 122
Reģ: 08.04.2014
Sievietes tiešām viena otru nevar ciest. Vakarā, cerams, šis turpināsies, bet tad sēdēšu ar popkornu.
05.02.2015 12:47 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Brīžiem pārsteidz tā nenormālā alkatība un uzskaitījums, kas kādai pienākas, tikai tāpēc, ka brunči mugurā.
Tas ir tāpēc,ka latviešiem nekad īsti nav bijusi daudz nauda. Kā jau minēju citā diskusijā,nereti tie naudīgākie cilvēki ir daudz vinekāršāki nekā tie,kuriem tās naudiņas ir mazāk. Tas gan vairāk ir novērojams ārvalstīs,jo Latvijai un galvenokārt latviešiem līdz tam ir jāaug. Jā,tas ir saistīts ar mūsu okupāciju. Lai atvaino man krievu tautības vai krievvalodīgās cosmo meitenes,tas nekādā mērā nav domājams kā uzbrauciens,ko tagad teikšu,bet gan kā tautu,iespējams,pat mentalitātes salīdzinājums-esmu novērojusi ka krievvalodīgajiem ir daudz vairāk ārišķības kā pārējiem,piemēram, būs jaunākās tehnoloģijas,diezgan šika mašīna un,protams,apģērbs no dārgā gala,bet dzīvoklī tomēr neizskatīsies tā it kā varētu to visu atļauties. Atgādināšu gan vēlreiz es nekādā mērā to nedomāju slikti,tikai salīdzinu,tāpēc,lai neviena neapvainojas. :)
05.02.2015 12:49 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Runājot par to, kas gan šajā tēmā parādījās, gan arī vakardienas, ka liels naudas daudzums ir tiešā korelācijā ar labo īpašību daudzumu raksturā ( :D :D :D ), lūk, piedāvāju tabulu ar labākajiem cilvēkiem pasaulē:

http://www.payscale.com/college-salary-report-2014/majors-that-pay-you-back

Piemēram, petrolejas un atomenerģijas inženieri ir svētie, kaut kādi tur žurnālisti, antropologi un psihologi ir vidusmēra cilvēki ar savām labajām un sliktajām īpašībām, bet tādi indivīdi kā PPI darbinieki, sociālie darbinieki (abās grupās 99% sievietes, starp citu), mūziķi un teologi ir Sātana iemiesojumi, kas būtu no Zemes virsas jānoslauka.
05.02.2015 12:49 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Vīrieti, tas ir tikai tādēļ, ka ir dažas aitas, kuras tīri izklaides (vai iespējams sava dumjuma dēļ) pēc izvelk no konteksta kaut kādus komentārus un mēģina kaut ko par tiem borēt, pašas nesaprotot tieši ko. Grūti mums normālajām ar tām pārējām, kurām īsti nav kaut kas salicies paurī.
05.02.2015 12:51 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Wolf
Pfff, nu jau, nu jau. Jauc kopā divus dažādus sieviešu tipus - tādas, kuras patiešām gatavas lekt gultā ar "opapu miljonāru", un vienkārši sievietes, kurām ir citādi uzskati. Pirmās jau parasti figurē dzeltenajā presē, savukārt otrās ir vairāk, vai mazāk parastas sievietes, kurām nauda un materiālais nav primārais, bet ne arī mazsvarīgs faktors, proti, pirmkārt svarīga ir personība, bet ilgtermiņā arī spēja apgādāt ğimeni, bērnus, ieņem nozīmīgu lomu partnera izvēlē.
05.02.2015 12:52 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Lielos vilcienos piekrītu tam, ko rakstījaanonymous un agnese_m formulēja vienā no pēdējiem komentāriem. Veselīgās, normālās attiecībās primārais ir cilvēks, nevis ko viņš man var nopirkt... Un tas, ka primārais ir pats cilvēks automātiski nenozīmē to, ka viņam vispār nav naudas. Bet cosmo realitātē bieži vien sabiezinātas krāsas - ja dzīvesdraugs ir Tavs soulmate, izvēlēts, tāpēc ka kopējas intereses, vērtības un neesi uzreiz nopētījusi pirmajā randiņā kāda viņam mašīna un /vai pietiekami stilīga kafejnīca, uz kurieni tevi aizved, tad noteikti tev ir pieticīgas prasības un tu samierinies ar vīrieti caurās zeķēs un zaru būdā...
05.02.2015 12:53 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Tas ir tāpēc,ka latviešiem nekad īsti nav bijusi daudz nauda. Kā jau minēju citā diskusijā,nereti tie naudīgākie cilvēki ir daudz vinekāršāki nekā tie,kuriem tās naudiņas ir mazāk.


Pilnīgi piekrītu.
05.02.2015 12:58 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Vai Jūs būtu gatavas saistīt savu nākotni, piemēram, ar bohēmisku ielu muzikantu, tā ap 30, ar nestabiliem ienākumiem un bez noteiktas dzīves vietas, bet cilvēks labs, jūsu soulmate?
05.02.2015 13:01 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Tēma krustu šķērsu jau izrunātā, tāpēc negribas līst un atkārtot vienu un to pašu.

Taču gribu padalīties no pieredzes. Pēc manām tēmām noprotams, ka esmu viena un attiecības vēlos.

Un gadījās tā, ka uzradās viens, kas grib ar mani iepazīties. Viss jau būtu forši. Bet tas viss randiņa uzaicināšanas posms izvērtās gaužām bēdīgs... Viņš ierosināja satikties stacijā, kaut kur origo... Un, kad prasīju, ko tad mēs darīsim, saņēmu atbildi, kas liek noprast, ka viņam nav ne jausmas... bez maz vai kaut kādā kafejnīcā tēju padzersim.

Nu... sorry... man tas galīgi nav pieņemams, tāpēc es atteicu. Ja man būtu par kādiem 15 gadiem mazāk, tad varbūt man tas liktos normāli. Bet ne jau šodien. Lai cik es viena būtu un kā es gribētu attiecības, es nenolaidīšu savu latiņu tik zemu, lai satiktos stacijā un padzertu tēju kaut kādā origo kafejnīcā.
05.02.2015 13:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits