Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
(uzreiz tacu kopa dzivot nesak ne?)
Mēs sākām. Un uz skopu vīrieti nekad netērētu laiku. Plika pipel....man nav vajadziga. tieši tik vienkārši. Gan atradis citu dāmu kas būs gatava pati maksāt randiņos un pat uzsaukt viesnsicu lai tikai d abūtu seksiņu. Tikai es tada nebūšu. Un man ir tiesības darīt ka gribu es. :-)
06.02.2015 18:56 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
Plika pipel....man nav vajadziga. tieši tik vienkārši.

Nu ja tev vajadzīgs vīrs, kas blakus algai tev 2 reizes mēnesī pārskaita naudu :-D
Šo tu pati teici šajā diskusijā! :-P
06.02.2015 19:10 |
 
Reitings 28
Reģ: 06.02.2015
Tads virietis gan ir gudrs ,nevis skops.Kada jega teret naudu uz neipazitu palaistuvi,kas paples kajas tikai darga nummurina?Un ja virietim kadu laiku neiet bizness,vai kas tamlidzigs adgadas? Tada sieviete negribot pazeminat savu latinu papletis kajas nakamam vecim,kam nauda turas,ka tik savu skaisto dzivi nepakas un statusu? Redz normala sieviete neveiksmes gadijuma ies stradat kaut 2 darbos un neteres naudu solarijiem un restoraniem. Uz manis nosaukta piemera tikai var balstities veseligas un ilgstosas attiecibas. Tas kuras ka primaro uztver naudu nekad nebus laimigas,jo tas atrunas par viru nakotnei ar labiem ienakumiem ir galigi garam,tapec kad nakotni tik daudz uz prieksu nevar prognozet.uznak karteja krize un tavs miljonars paliek pliks un kreditos un vina caca nemak un negrib stradat-atliek paplest kajas nakamajam sponsoram.
06.02.2015 19:10 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
u ja tev vajadzīgs vīrs, kas blakus algai tev 2 reizes mēnesī pārskaita naudu
Šo tu pati teici šajā diskusijā!
0
Man tādu nevajag, jo man tāds jau ir. Tu gribi visu pati izdarot un pusi apmaksāt. katrs dzīvo kā grib. Lieta vienkārša kā spainis. ;-)
06.02.2015 19:17 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
maija 2
Ja Tev bija kautkāds pārbaudes laiks :D un Tev nācās sevi pierādīt žēl Tevis.
Piemēram es neesmu darba zirgs kuram sevi būtu jāpierāda. Man pienākas lutināšana uzreiz.
To arī dabuju. :D
06.02.2015 19:17 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
(uzreiz tacu kopa dzivot nesak ne?)


Saaku dzivot kopaa uzreiz, un arii neteretu laiku ar skopu virieti. Man ir savas prasibas un viss. Nevari piepildiit, nu neko... zheel. Jaa, ljoti augstu sevi verteeju! Netaisos uzturet kraaninju un iet stradat veel 2 darbos? :D :D :D :D :D
06.02.2015 19:18 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
maija-2
papletis kajas nakama
Nebija slinkums reģistrēt vēl vienu profilu? Un ja tu maini vīriešus katru nakti tava problēma. Nevajag domat ka tā dara citas. Un pat ja ir kada kurai miljons mīļākie, kas tev par daļu? Dzīvo godīgi kā mūķene ar sakrustotām kājām. Tev kāds liedz?
06.02.2015 19:19 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Kubiete-tu pec horoskopa neesi auns? :-D
06.02.2015 19:22 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Un ja virietim kadu laiku neiet bizness,vai kas tamlidzigs adgadas? Tada sieviete negribot pazeminat savu latinu papletis kajas nakamam vecim,kam nauda turas,ka tik savu skaisto dzivi nepakas un statusu? Redz normala sieviete neveiksmes gadijuma ies stradat kaut 2 darbos un neteres naudu solarijiem un restoraniem.


Zini, beerns - man bernibaa bija tada situacija, ka mamma ar teti atbrauc no celojuma un teeva biznesa partneris mus atstaajis ar vienu dzivokli Riigas mikrorajonaa un paradu kaudzi, un?? Iedomajies, mans teevs dazu meneshu laikaa visu nokartoja, Tavaam beerna smadzeneem neliekaas, ka normals, gudrs vecis vienmer atradis kaa iziet no situacijas un vinjam buus kaadi pasleeptie iekraajumi par kuriem neviens nezin??? Vienkarsi paaudzies, jo talak par prostitutaam tu neredzi :D
06.02.2015 19:24 |
 
Reitings 28
Reģ: 06.02.2015
Jus dazas laikam nespejat saprast pilnigi neko.Pec jusu teorijas sanak ,ka ja virietim ienemumi nokritas ,tad tas maiita ir japamet ,nevis jastrada un jaatbalsta.Tad sanak ka ar jums nav verts komunicet,jo vienigais ko jus varat piedavat ir savu vingro sporta zales pakalu un nolakotus nagus?tikai naivas meitenes zel kad pakala neturas vingra ilgi un ada ari noveco.Necikstat kad jusu viriesiem paradas milakas un velme ieguldit lidzeklus jaunaka un skaistaka prece.(tas viss jums vel prieksa).Lai ka ari jus sev koptu nekad 35+ gadiga svaiguma zina nestaves lidzi 20 gadigai meitenei .pec si vecuma,nu mos biskin atrak vai velak jus tiksiet palaistas otrreizeja tirgu ,tikai jums jau bus 10 reizes zemakas prasibas. protams ir ari iznemumi:) Ko es gribeju ar to pateikt-cilveks kas mak tikai paplest kajas un lakot nagus nekad nebus vertigs ilgtermina attiecibas .
06.02.2015 19:40 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
ad sanak ka ar jums nav verts komunicet,jo vienigais ko jus varat piedavat ir savu vingro sporta zales pakalu un nolakotus nagus?tikai naivas meitenes zel kad pakala neturas vingra ilgi un ada ari noveco



pff, aizej uz salonu, izej microdermabrasion kursu un atkal esi par 5 gadiem jaunaaka :D ehh, berns, nu musdienaas, nav pat jatrenee pakalja, to var ielikt :D
06.02.2015 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Pats labākais, ka atkal kašķis ir cosmo sieviešu starpā par sieviešu/vīriešu viedokļiem tikai no cosmo sieviešu skatu punkta. Nepatīkamais - šādos kašķos vienmēr tiek propagandēta sieviešu un vīriešu savstarpējās sapratnes mazināšanās, attālināšanās vienam no otra, it kā partneris/partnere būtu ļaunākais ienaidnieks, jo pastāv tikai "ES, ES, MAN, ej ieskrieties ar TU un TEV ARĪ". Bet, vai nebūtu labāk - kā viens, tā otrs uz augstāku vai kopēju ideālu pamata, jo īpaši grūtībās, spertu solīti pretim otrai pusei :)
06.02.2015 19:46 |
 
Reitings 28
Reģ: 06.02.2015
Zini, beerns - man bernibaa bija tada situacija, ka mamma ar teti atbrauc no celojuma un teeva biznesa partneris mus atstaajis ar vienu dzivokli Riigas mikrorajonaa un paradu kaudzi, un?? Iedomajies, mans teevs dazu meneshu laikaa visu nokartoja, Tavaam beerna smadzeneem neliekaas, ka normals, gudrs vecis vienmer atradis kaa iziet no situacijas un vinjam buus kaadi pasleeptie iekraajumi par kuriem neviens nezin??? Vienkarsi paaudzies, jo talak par prostitutaam tu neredz-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
klausie -tu pati esi berns un dzivo sava sauraja un rozigaja pasaulite. Tas ka tev ir pozitivs piemers neko dizi nemaina.Pasaule ir daudz plasaka,neka tu doma. Tad jau ja visiem viss ir tik pukaini,tad kapec Latvija vel japanu nav apsteigusi attistibas zina? tik aprobezota cilveka komentaru es vel nebiju lasijis. Te tiesam ir tik divaina publika,ka vel joprojam izskatas ,ka neviens nav iedzilinajies diskusijas jega. Un ja tavs tevs spetu biznesu atjaunot tikai vairaku gadu laika ,nevedot vairs mammu uz restoraniem un celojumos uz jamaiku-tas ir parak ilgs laiks ,lai vina sedetu pie viriesa -neveiksminieka??? ak mans dievs cik sekla dazai labai seit domasana . jums cik gadini visam,kad nespejat neko uztvert? 15 vai 16 Ir biznesi un darbi,ka ari situacijas, kur nav iespejams paris menesos visu nokartot. Bet kam es to stastu-laikam skolniekiem.
06.02.2015 19:56 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
es vel nebiju lasijis.


Maija, tev sakumaa jaapmeklee psihoterapeita konsultacijas - tev personibas dubultoshanas? :D :D
06.02.2015 19:58 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Story- un tev konkreti atbildot uz tiesam pamatotu un sakarigu komentaru ir japiesienas 1 faking vardam?? :-D

konkrets bernudarz :Qgrin]
06.02.2015 20:00 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
bet es uzreiz sapratu, ka aiz maija seezh - kartejais trollis :D :D
06.02.2015 20:00 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
1 faking vardam??


kuram vardam? :D
06.02.2015 20:01 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
un atkal par trolliem tiek saukti cilveki, kuri doma ar smadzenem nevis piizdu un doma ka pieaugusi cilveki, ok :-D
06.02.2015 20:01 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
slimie cilveeki :D
06.02.2015 20:03 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
lasijis.

kada starpiba, meitene varbut seiga parrakstijas, bet tu ta vieta lai atbildetu uz vinas komentaru, piepisies vinjas vienai drukas kluudai ;-)
06.02.2015 20:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits