Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Man bus sieva kura stradas un daris majasdarbus un nesedes man uz kakla un es tikmer plumpesu alinu pie televizora un man pilnigi pie kajas ko tadas nozelojamas maukeles ka jus domatu par tadu attiecibu veidu.Es vienkarsi nekad nebusu sievai zem tupeles ka jusu nozelojamie virinji jo
Agnese dreiku slaveja, teica ka esoty vienisprātis ar vinu. Nu var jau arī tā dzīvot. Tikai nedomaju ka normāla sieviete šo te viedokli aiztāvēs ka tu agnese :-P
06.02.2015 17:42 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Visos laikos sievietes ir dzemdējušas un neviena nav tāpēc uzskatījusi,ka viņa ir pelnījusi ko vairāk no vīrieša

Visos laikos vīrietis ir rūpējies par šo dzemdējušo sievieti. Bet te tiek teikts, ka arī ar bērnu sievietei jātiek galā, nav vīrietim arī tajā laikā nekas vairāk, kā puse komunālo, jāgādā. Absurds.
06.02.2015 17:42 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Bērnu rada divi cilvēki. Un abi ir vienādi atbildīgi. Un abiem jāatbalsta vienam otrs. Bērns nav izprieca.
06.02.2015 17:52 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Agnesi smuki dreiks pazemoja. pati savu dzīvi nodeva kada tā smaga ir, tāpēc cepiens.

aha nu plusojiet plusojiet viena otru, izveidojiet savu fanu klubinu veel mosh? pensionaariishu hate club. Mees ar dreiku un anonymous jums drosvien murgos raadamies nu sjitaa parnjemtas... juutos glaimota
un vēl dažos komentāros pilnība atbalsta agnse dreika viedokli.


šo-
Man bus sieva kura stradas un daris majasdarbus un nesedes man uz kakla un es tikmer plumpesu alinu pie televizora un man pilnigi pie kajas ko tadas nozelojamas maukeles ka jus domatu par tadu attiecibu veidu.Es vienkarsi nekad nebusu sievai zem tupeles ka jusu nozelojamie virinji jo


Meiteni nelutina, ikdiena smaga . Tāda kā šai dreika aprakstāš lūk tāpēc arī citām šo te novēl... :-D
06.02.2015 17:57 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Bērnu rada divi cilvēki. Un abi ir vienādi atbildīgi. Un abiem jāatbalsta vienam otrs. Bērns nav izprieca.
Tieši tā,tāpēc viens no viņiem,konkrēti sieviete,nav tāpēc jāuzskata par īpašāku būtni,respektīvi,ka tā dēļ viņa ir pelnījusi,lai vīrietis viņai kalpo,nerunāju par otras pusītes iepriecināšanu un manierēm.

Visos laikos vīrietis ir rūpējies par šo dzemdējušo sievieti. Bet te tiek teikts, ka arī ar bērnu sievietei jātiek galā, nav vīrietim arī tajā laikā nekas vairāk, kā puse komunālo, jāgādā. Absurds.
Šādu apgalvojumu es redzu tikai no pieredzējušā attiecību guru,seksologa un doktora psiholoģijā dreika. Tam man gribas pavaicāt,vai šī eksperta viedoklis tiešām ir tev tik svarīgs,lai tā par to ceptos? Nevienai dāmai,lai vai kā domas dalītos par attiecību modeli,šādu izteikumu nemanīju.
06.02.2015 17:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
respektīvi,ka tā dēļ viņa ir pelnījusi,lai vīrietis viņai kalpo


Canis Lupus, par tīņu un jauniešu attiecībām nemācēšu spriest, bet nu, vidēja un vecaka paaudzē daudz biežāk ta "kalpošana" norit pretējā virziena, un gandrīz tādā veidā, ka apraksta mūsu psiholoģijas doktors.

Meklēt tam racionālu pamatojumu ir bezjēdzīgi. Vesturē meklēt kaut kam pierādijumus... meitenes, palasiet vēsturi! Sieviete sodien ir tik priviligēta stavoklī, kādā agrāk nav bijusi, ne pirms 100, ne 200 gadiem.
06.02.2015 18:04 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu garumgara pentere te jums, paarskrienot pa diagonaali, secinaaju, ka Agnesiitei vai kaadai no vinjaam liidziigajaam jaametas ar Dreiku kopaa.

Dabaa viss ir liidzsavaraa, sievietes, kas ir sievietes, dabuus sev viirieshus, kas ir viirieshi, bet stulbuma apseestaas mamuta neseejas dabuu taadus kaa Dreiks. Un visi ir laimiigi, vai ne?
Par ko kashkjis?
06.02.2015 18:04 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
57days Piekrītu,bet nu ne jau par to šoreiz ir runa. Kā jau teicu,mani vairāk sašutums bija par to,ka atkal jau uzpeld viedoklis "esmu īpaša,jo dzemdēju" Nu smieklīgi....piedodiet. Par pārējo,kas notiek par un ap šo diskusiju nevēlos runāt,jo tas ir kā ar sienu. :-D
06.02.2015 18:07 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.12.2014
Raksta autore un es esam vienīgie sakarīgie šajā diskusijā :(
06.02.2015 18:08 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Canis Lupus, tas nav vienīgais smieklīgais viedoklis, kas ir šeit uzpeldējis :)
06.02.2015 18:09 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tieši tā,tāpēc viens no viņiem,konkrēti sieviete,nav tāpēc jāuzskata par īpašāku būtni,respektīvi,ka tā dēļ viņa ir pelnījusi,lai vīrietis viņai kalpo,nerunāju par otras pusītes iepriecināšanu un manierēm.

Bet par to jau te viss tas kašķis ir. No oponentu tekstiem sanāk, ka ja es vēlos vīrieti ar manierēm, tad man vajag kādu, kas man kalpos. Te netiek pieļauts, ka tās ir manieres, nevis kalpošana. Pašai tak rokas ir. Izskatās, ka ne visai labi esi sekojusi līdzi tam, par ko te problēma vispār ir.
06.02.2015 18:11 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Plasi gan, Agnese vairākkārt atkartoja ka pilnība piekrīt tikai dreikam.:-D:-P
06.02.2015 18:11 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
"esmu īpaša,jo dzemdēju"
Zini bērnu tēvi ļoti bieži arī tā uzskata. Nu ir sieviete kas dāvājusi vinam bernu īpaša... tieši tik vienkārši. Tavs vīrietsi tevi par īpašu neuzskata pat tad ja esi vinam dēlu vai meitu dāvājusi. Bet ta ir jūsu problēma. Daudziem ir citādāk.:-P
06.02.2015 18:15 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Kubiete- ko tu tik biezi piemini manu vardu? Es zinaju ka esmu tev iepaticies :-D:-P
06.02.2015 18:19 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
un ok. par to alinja dzersanu un sedesanu divana, kamer sieva uzkopj maju, es mazliet parspileju :-P bet vienalga nesaprotu jusu domasanu lidz galam-tatad ja virietis negrib lai sieviete sedetu vinam uz kakla u teretu tikai vina naudu, tad vins uzreiz nav virietis, pec jusu domam?!
06.02.2015 18:21 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Man bus sieva kura stradas un daris majasdarbus un nesedes man uz kakla un es tikmer plumpesu alinu pie televizora un man pilnigi pie kajas ko tadas nozelojamas maukeles ka jus domatu par tadu attiecibu veidu.Es vienkarsi nekad nebusu sievai zem tupeles ka jusu nozelojamie virinji jo agnese preci dreiku, jūs būsiet ideāls pāris. Tu tak piekriti vienam it visā :-D
06.02.2015 18:23 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Lasot so diskusiju, saprotu, ka katram ir sava definicija kas ir goldigger.:-)
06.02.2015 18:25 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
free, šī tēma sen vairs nav par golddigerēm :D
06.02.2015 18:32 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Es te tikai par tām sievietēm, kuras nevadot autobusus -
Man ģimenē ir sieviete kas vada lielos tūristu autobusus starptautiskajos braucienos. Un viņas meita šobrīd mācās, lai varētu darīt to pašu. Tā kā sievietēm pie autobusu stūres nokļūt nav nekādu problēmu :)
06.02.2015 18:50 |
 
Reitings 28
Reģ: 06.02.2015
Ik pa bridim lasu forumu.bet pieregistrejos ,lai iemacitu dazu labu madammu lasit. tatad jautajums no autora-

Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas.?------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------

Dazai labai ar apdalitiem smadzenu podiniem laikam nepielec kas tiek prasits un kadai vajadzetu but atbildei. Tatad jautajums ir par to,kapec sievietes uzskata,ka nemams ir tikai tads virietis,kurs sakuma saks tereties un vedis jus pa dargiem restoraniem ,viesnicu nummuriniem ,atvainojos ,cakaret(uzreiz tacu kopa dzivot nesak ne?). Un ko jus sakat virietim kad iepazistaties.? Es ne ar ko nenodarbojos un stradat netaisos,jo par visu jarupejas virietim? Neizmirstam ,ka mes dzivojam praktiski nabadzigakaja eiropas valsti ,kur cenas ir eiropas limeni,bet algas vairak afrikai pielidzinamasun ar vienu algu(pat ar deputata vai ministra t.i 1500-2000 menesi) ta ir ka ir uzturet privatmaju,masinu sievieti restoranus un kalpones.Mazak vajag filmas skatities. Mans virietis man ari brauc uz darbu pakal katru dienu ,pats est pagatavo,kad eju piemeram ar draudzenem atpusties ik pa bridim izejam uz operu vai teatri ,ir daudz savu hobiju utt,bet tas paradijas pec paris gadu ilgam attiecibam.kad saprata,ka esmu to verta.sakuma gan neko baigi nesikoja ar taksiem un restoraniem.
06.02.2015 18:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!