Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Agnese, Tev dzimšanas dienā vēl Bārbijas dāvina? Tavi centieni aizvainot Visas lietotājas, kuru viedoklis nesakrīt ar Tavējo, ir tik bērnišķīgi mīlīgi. Labākā aizsardzība ir uzbrukums, ja? Ko Tu šeit dari, ja vienīgais cilvēks, ar kuru vēlies diskutēt, esi Tu pati


+++

:D

Nuuu vispaar nee, shajaa diskusijaa bija vairaaki cilveeki ar kuriem bija interesanti padiskuteet


Ahā, ar dreiku un anonymous, t.i. ar troļļiem. Ak, Tu, troļļu karaliene :D
06.02.2015 16:54 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
ir pat trīs sievietes. Un stāsts sākas ar....Māra Kalniņa par savu darbu saka: “Dzīve piespieda. Cēsīs sievietei atrast darbu ir diezgan problemātiski. Galvenokārt darbavietas piedāvā veikalos un zāģētavās.”
Šovasar autobusa vadītājai M.Kalniņai apritēs divu gadu stāžs pie autobusa stūres
jo ēšt gribas... nav kas palutina.:-P


http://www.cata.lv/new/labot/str.php?msg=135 skarbi bet fakts.
06.02.2015 16:55 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Meksikanka, nu aizveries jau vienreiz... man pilniigi neinteresee tavs viedoklis. Tevi maneejais arii nee. Nu neesmu es vieniigaa, kura neatbalsta tevi un tavu pensionaaru klanu, samierinies, norij un aizveries. Vienkaarsi paarstaaj man nemitiigi uzbaazties ar saviem komentaariem


:D Nu tad Tu mani sapratīsi kā neviena cita - Tu mani interesē tik daudz, cik melns aiz naga. Man te brīvs brītiņš bija - iegāju, pasmējos, pametu Tev kaulu un T
06.02.2015 16:55 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
.. pametu Tev kaulu un Tu kā suns meties virsū. Ja nervi netur, tad ir ļoti laba pašiznīcināšanas poga - dzēsties. Uz priekšu, trollene ;)
06.02.2015 16:56 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vispar ari priekšnieks saka ka dod sievietēm tikai mazos autobusus vadīt.Lielos ne :-P
06.02.2015 16:57 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
cataleya nu paklusejusi butu mans virietis mani arii dievina, lutina...un ? stasts nav par to. To laikam tu nesajedz


Yē! Kad sapņo, aizver acis. Kāpēc Tu vispār liec visām aizverties, bet pati tik vaukšķ visu laiku? :d
06.02.2015 16:58 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Trollene hahahha :D no kadiem laukiem tu izliidusi :D
06.02.2015 16:58 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Jaa jaa neksikanka beidz sekot visam ko rakatu, slimiigi apseesta esi kaut kaa :D
06.02.2015 16:59 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
agnese_m, nu neblāmē sevi VĒL vairāk.. Kaut gan laikam apriori tas nav iespējams :)
06.02.2015 16:59 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Jaa jaa neksikanka beidz sekot visam ko rakatu, slimiigi apseesta esi kaut kaa


Jap, šmagnesīt, laba skolotāja bija! Tik žēl, ka trollene!
06.02.2015 17:00 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
agnese_m, nu neblāmē sevi VĒL vairāk.. Kaut gan laikam apriori tas nav iespējams
+
06.02.2015 17:01 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Ļoti žēl, man patīk diskutēt ar cilvēkiem ar atšķirīgu dzīves uztveri un pieredzi. Domāju, ka Tu varēsi būt tas oponents, bet Tevis pietika ne uz ilgu, tikai līdz brīdim, kad aptrūkās jēdzīgi argumenti un sāki vienkārši bļaustīties. Spēlē tālāk "Kurš kuru" ar citiem. :)
06.02.2015 17:02 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Haha nu plusojiet plusojiet viena otru, izveidojiet savu fanu klubinu veel mosh? :D pensionaariishu hate club. Mees ar dreiku un anonymous jums drosvien murgos raadamies :) nu sjitaa parnjemtas... juutos glaimota!!!
06.02.2015 17:04 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Lalya ja tu veelies padiskuteet- ir tachu opcija atrakstiit privaatu veestuli ;)))) vai arii tev nepiecieshama kubietes and co publika? Sorry, neesmu majas pie datora vairaak, slinkums un nav iipasi eerti iedzilinaaties no telefona tyr kur es paslaik atrodos :D
06.02.2015 17:08 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
agnese, Tu tak trakā :D Es par Tevi pasmējos un eju laimīgi tālāk. Kādos murgos? Meitēn, Tu kaut ko smagi sajauci, bet lai nu..

pensionaariishu hate club


Piedod, bet kāpēc Tu tik kritiski par sevi? :-O Esam gandrīz vienā vecumā :D

Lalya, atzīšos, man arī sākumā bija interesanti. Tiešām šķita, ka cilvēks ar nedaudz citādāku domāšanu, bet spriežot pēc tā, cik bieži tā unikalitāte bija uzsvērta, tāpat uzsvērts bija, cik mēs esam banālas, šauri domājošas utt. utp., skaidrs palika, ka kārtēja pašpasludināta un reālajā dzīvē neatzīta trollene neveiksmīgi kacina tautu, pati aizmirsot, ka jāspēlē loma un izkrita uz viens-divi, pavelkoties uz kašķiem un padarot sevi par apsmieklu :D
06.02.2015 17:12 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Unikalitaati piemini tikai un vieniigi tu. Es nevienaa vietaa neesmu teikusi, ka man ir unikaals viedoklis :D redzi, seit tomeer arii man piekrita visai daudz cilveeku, kaads unikaals? Pietam es zinu, ka es neesmu vieniigaa, kas domaa saadi. Ja tu kautvai pacenstos pielietot kaut ko, kas taja galvinaa tev ir ielikts, varbuut tu vispaar saprastu, ka points man ir, pietam neslikts un pamatots. bet tu esi tik loti apmaata ar pieziimju izteiksanu(pamatotu vai nee vairs tev nav noziimes), ka kaada var buut runa par taalaaku sarunu? Nu come on, savaac sevi rokaas. Mums tiesaam NAV ko parrunaat, mums NAV pa celam. Kaadeel tu man nemitiigi piesienies? Tu velc taalaak kaski visu laiku- ar kaadiem noluukiem? Atklaati sakot, atbilde man ir maznoziimiiga, vai pareizaak tai noziimes nav vispaar :) dziivo savu dziivi, neuztraucies par maneejo un vari drosi atrast sev kaadu citu anoniimo biedru ar kuru parunaaties klusos telefonus ;) :)
06.02.2015 17:19 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Mees ar dreiku un anonymous jums drosvien murgos raadamies nu sjitaa parnjemtas... juutos glaimota!!!

+++++ :-D:-D es skatos ka pat ja seit neko nerakstu un neseokju lidzi, vienalga tieku pieminets :-D ja tadel ka domajam mazliet savadak neka te dazas,esam trolli, lai iet, labak esmu trollis neka copy/paste kadam :-P bet nu ka jau teicu, lai sitas izlutinatas daunes raksta ko grib, pasas ar savu dzivi nav apmierinatas,tadel censas otru nolikt interneta, laimigs cilveks ta nekad nedaritu.


Man bus sieva kura stradas un daris majasdarbus un nesedes man uz kakla un es tikmer plumpesu alinu pie televizora un man pilnigi pie kajas ko tadas nozelojamas maukeles ka jus domatu par tadu attiecibu veidu.:-P:-P Es vienkarsi nekad nebusu sievai zem tupeles ka jusu nozelojamie virinji jo man ir raksturs ;-) un savus dzeligos komentarus varat paturet pie sevis, nepazemojat sevi vel vairak ;-)
06.02.2015 17:19 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Es Tev tepat prasīju viedokli vienā vai citā jautājumā, lai saprast Tavu nostāju, Tu tik nosaki, ka neko nelasīji un izvēlies kašķēties ar citām lietotājām.
Izskatās, ka tēma jau izsīka. Jādodas sildīt vakariņas savam apgādniekam:-)
06.02.2015 17:20 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Lalya nu tiesi tadel, ka sii diskusija jau lapas 15 aizbrauca tadas auzas, ka tur no sakotnejas temas ne grama nav, man reali slinkums iedzilinaaties komentaaros jau. Kaa jau teicu...veelies padiskuteet? Te ir opcija atrakstiit veestuli. mani neinteresee 3 tukshpauru auditorija. no vinjaam ne jeegas, ne vairs arii jautriibas. Nenjem ljaunaa ;)
06.02.2015 17:24 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Tā kāpēdējām lapām esmu tikai ātri pārskrējusi pāri,tad iespējams,ka mans komentārs būs sašutuma pilns nevietā,bet vienkārši pamanīju,ka tiek tirzāta tēma par dzemdībām un bērniem.
Tagad gribas man vienkārši lielu daļu sieviešu iepļaukāt un paprasīt,kas tur tāds. Kas tur tāds,ka mūsdienās par to sieviete ir jāapbalvo,tāpēc,ka ir pratusi piedzemdēt un izturējis dzemdību sāpes? Visos laikos sievietes ir dzemdējušas un neviena nav tāpēc uzskatījusi,ka viņa ir pelnījusi ko vairāk no vīrieša un vēljovairāk no sabiedrības. piedodiet dāmas,bet mūsu ķermenis ir uzbūvēts tā,lai mēs dzemdētu,un tas nav NEKAS tāds par ko sevi celt debesīs. Tā ir normāla parādība/lieta/process(sauciet kā gribat),kam mēs esam radītas.

Kā jau minēju sava komentāra pieteikumā,ļoti iespējams,ka manas nevīžīgās lasīšanas dēļ,mans cepiens ir nevietā,ja tā,tad nav ņemams vērā. :)
06.02.2015 17:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!