Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012


:-P:-P:-P:-P:-P
06.02.2015 16:25 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Ak cataleya :) tu vari domaat un spriedeleet savaa fantaaziju padauliite ko veelies, bet tas ka man ir viirietis kurs mani nepraataa miil mani nepadara citaadaaku ;) es taapat ticu, ka mees visi esam vienlidzigi un man nepienakas nekada iipasa attiekame ne no vinja ne kaada cita viiriesa :) tas nenozimee to ka mani nelutina vai nemiil, esmu looooti lutinaata gan bernibaa no teeva puses, gan no saviem muuza svarigajiem viiriesiem, bet tas man neliekas pashsaprotami kaa piemeeram tev. Es to vienkarsi noverteeju un par to priecaajos, nevis akli uzskatu ka taa tas ir jo esmu sieviete. Taa tas ir jo es vinam vai kadam citam esmu/biju iipass CILVEKS, nevis pliki un akli ipasa sieviete. Takaa sorry, nebusi uzmineejusi ;))) bet paldies par tavu uzmaniibu. (l)
06.02.2015 16:27 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Iegooglee female ship captain. Austraalijaa veselu kruiiza kugji sieviete vada. another fail tava kontaa un cik man zinaams, tad darba likumaa ir noteikts, ka nemaz nedrikst diskrimineet peec dzimuma. Atkla jau - paraadi man sievieti, kurai atteikts autobusa vaditajas darbs vinas dzimuma deel, tad sitaadus apgalvojumus vareesi izteikt ))
Turklāt izņēmums kas apstiprina likumsakarības. Ledlauzi, zemūdeni nekomandes sieviete. tātapat ka LV nevadis autobusu sieviete :-P:-P:-P
06.02.2015 16:27 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
esmu looooti lutinaata gan bernibaa no teeva puses, gan no saviem muuza svarigajiem viiriesiem, bet tas man neliekas pashsaprotami kaa piemeeram tev. Es to vienkarsi noverteeju un par to priecaajos, nevis akli uzskatu ka taa tas ir jo esmu sieviete. Taa tas ir jo es vinam vai kadam citam esmu/biju iipass CILVEKS, nevis pliki un akli ipasa sieviete.


Tad es nesaprotu, par ko tu te kašķējies un peries, jo diez vai kādai ir sevišķi citādāks viedoklis.
06.02.2015 16:32 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Ar Tevi diskutēt kā ar tabureti runāt. Tu tikai mal un mal vienu pa apli, turklāt pati sev pretī runā.
Tad kā ir galu galā - vīrietis un sieviete ir vienlīdzīgi vai tomēr daba ir padarījusi viņus atšķirīgus? Ja jau viens fiziski nespēj to, ko otrs, kā tad no abiem var prasīt vienu un to pašu jebkurā jomā? Ja Tu izvēlējies nedarīt šo mazo sieviešu darbiņu (lasi - nedzemdēt), tad флаг в руки, mācies, strādā, ar vīrieti uz maiņām traukus mazgā. Ja cita sieviete grib bērnus, tad ir tikai loģiski, ka viņa meklē vīrieti, kurš būs spējīgs viņu uzturēt, kamēr viņa fiziski to nevarēs. Lūk, tādēļ meitenes arī izvēlas partneri, kuram neradīs problēmas samaksāt par viņu restorānā, jo tas netieši norāda uz viņa spēju uzturēt citu. Vai tad nav gana godīgi? Kāpēc jāuzskata, ka vīrietis ir kaut kāds upuris un cietējs tādēļ, ka viņam jābūt apgādniekam?
Tu visas 'uz kakla sēdošās' sievietes sameti vienā maisā, nopel un apsaukā. Bet tas, kādu apstākļu ietekmē viņas nestrādā, Tev nav būtiski, lai gan bērni ir svarīgs arguments.
06.02.2015 16:32 |
 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Kubiete, Ventspils reisā ir sieviete, kas vada autobusu. Jā, parastu starppilsētu sabiedrisko autobusu.
06.02.2015 16:34 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Lalya sorry nelasiisu ko tu sarakstiij, slinkums... izlasiju 1.teikumu - pietika. Tu pati nesaproti ko es skau un tad skandini, ka es malu vienu un to pasu. Nu nevajag man vienu un to pasu prasiit :D adiossss nepuulies man veltiit kaut kadus palagus atkal. Reali slinkums lasiit
06.02.2015 16:34 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ar Tevi diskutēt kā ar tabureti runāt. Tu tikai mal un mal vienu pa apli, turklāt pati sev pretī runā.
Tad kā ir galu galā - vīrietis un sieviete ir vienlīdzīgi vai tomēr daba ir padarījusi viņus atšķirīgus? Ja jau viens fiziski nespēj to, ko otrs, kā tad no abiem var prasīt vienu un to pašu jebkurā jomā?
+
06.02.2015 16:37 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Agnese, Tev dzimšanas dienā vēl Bārbijas dāvina? Tavi centieni aizvainot Visas lietotājas, kuru viedoklis nesakrīt ar Tavējo, ir tik bērnišķīgi mīlīgi. Labākā aizsardzība ir uzbrukums, ja? :D :D Ko Tu šeit dari, ja vienīgais cilvēks, ar kuru vēlies diskutēt, esi Tu pati? :D
06.02.2015 16:40 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Ahhh kubietei aplauziens par autobusa vadiitaajiem :D par kugiem ganjau arii ;) tikpat labi ir profesijas kuraas arii viiriesi nelabpraat darbojas vai labaak tiek pienemtas sievietes. Nemuldi labaak sitaadus meeslus. Sirmai daamai jau nu vajadzeetu raadiit piemeeru kaa uzvesties un ko teikt ;)))
06.02.2015 16:41 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Nuuu vispaar nee, shajaa diskusijaa bija vairaaki cilveeki ar kuriem bija interesanti padiskuteet, bet es jau te atkal atkaartojos..to jau sodien rakstiiju, ka so to veertiigu arii sev no sejienes atradu ;))) un butu paklusejusi. paskaties ko man raksta dazas vecenes(sorry savadak vinas nosaukt nevaru). Vai tiesaam es meginu visus pec kartas aizskart? Es saprotu ka tu esi ieneemusi kubietes and co pusi, bet ja tu sitadus aizradijumus izsaki, tad izsaki ne tikai man, jo tavaa frontee par mani te jau vesela gramata sarakstiita :D paldies un visu labu! :D
06.02.2015 16:44 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Turklāt izņēmums kas apstiprina likumsakarības. Ledlauzi, zemūdeni nekomandes sieviete. Ansesei atkal aplauziens.:-P:-P:-P
06.02.2015 16:44 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vispar sasmējos viena...viena sieviete visa pasaulē. Nu ka vienmer man ir taisnība...labais.:-D
06.02.2015 16:45 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sievietes strada un pasas veido savu dzivi , virietis vienkarsi dod papildus bonusus un dzivi padara skaistaku. Un
Sis modelis man patiik vislabaak.Es noteikti negribeetu dziivot tikai uz sava viira reekina-tas nav mans stils.Negribeetu noteikti straadaat trijos darbos,kaa to dariju Latvijaa.Labi ,ka to laiciigi sapratu.
Man patiik "speeciiga aizmugure",taa sajuuta,ka ir tomeer iespeeja "izmantot" savu viiru,ja ir nepieciesams.Vins ir loti daudz paliidzeejis maniem radiem Latvijaa-tas mani dara loti laimiigu!
06.02.2015 16:45 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Ja ka vienmer tev ir taisniiba :D tikai tev kadi 3 cilveki uzrakstiija preteejo... tu pati nevari nevienu paraadiit kas ir meeginaajusi kandideet uz tiem amatiem. Kads un kur ir aplauziens? ;))) ahh kubiet, nu pazuud tavs vecaas daamas speeks. Kaut kaa esi pzaudeejusi savu kjeerienu...
06.02.2015 16:48 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Sis modelis man patiik vislabaak.Es noteikti negribeetu dziivot tikai uz sava viira reekina-tas nav mans stils.Negribeetu noteikti straadaat trijos darbos,kaa to dariju Latvijaa.Labi ,ka to laiciigi sapratu.
Man patiik "speeciiga aizmugure",taa sajuuta,ka ir tomeer iespeeja "izmantot" savu viiru,ja ir nepieciesams.Vins ir loti daudz paliidzeejis maniem radiem Latvijaa-tas mani dara loti laimiigu!
06.02.2015 16:
tavs modelis ja lasat vispar ko saka citi, te ir 99% ... iznemot Agnesi un dreiku. Dreiks strada , sieva strada+ audzina bernu+ gatavo+ tira maju, mazga velu. Sis tikai strādā:D
06.02.2015 16:48 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vispar sasmējos viena...viena sieviete visa pasaulē. Nu ka vienmer man ir taisnība...labais.


Turklāt izņēmums kas apstiprina likumsakarības. Ledlauzi, zemūdeni nekomandes sieviete.


lasīt nemākam? :-P:-P:-P
06.02.2015 16:49 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Jaa nemaaku. vispaar nesaprotu ko tu raksti. Tas ir kada valodaa?

Kapec ignore faktu par saviem autobusiem? Nepatik tas ka tev mav visu laiku taisniiba? ;)))
06.02.2015 16:51 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vispar sasmējos viena...viena sieviete visa pasaulē. Nu ka vienmer man ir taisnība...labais.
vēlreiz izlasi. :-P
06.02.2015 16:52 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Turklāt izņēmums kas apstiprina likumsakarības. Viena sieviete visā LV... un neesmu parliecinata par fakta patiesumu.:-P
06.02.2015 16:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)