Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/sievietes-aizvien-latvija-pelna-mazak-neka-viirieshi.a85053/

Kaut arī sievietēm, mācoties augstskolā, vidējie rezultāti ir augstāki nekā vīriešiem un 60% augstākās izglītības ieguvēju Eiropā ir daiļā dzimuma pārstāves, darba tirgus finansiāli ir krietni dāsnāks pret vīriešiem.
06.02.2015 15:48 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
MADasaHATTER- nu teiksim taa, biju un izbij.... :D un atkal tu sac kaut kadu bullshitu runat, kipa vot tie kuriem ir draudzene vai nav nevainigi uzreiz ir labaki par tiem kuriem nav?!

Esmu pietiekami izaudzis miljumin :)

harmless_-tad man tev ir pretjautajums- vai tas sievietes kuras neapmekle salonus (tikai frizieri) un dara visu to majas, tavuprat ir nekoptas?
06.02.2015 15:51 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Vispaar sievietes var straadat jebkur ja vien ir velme un fiziskaa sagatavotiiba. Var i dieneet, i gaateri straadaat..Da jebko.
06.02.2015 15:51 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Paradi lūdzu man vienu liela kuga kapteini sievieti, zemūdens kapteini sieveieti, vilciena m,asīnisti, tālbraucēju un etc. Naiva vai esi? :D Te uzskaitīumu varētu bezgala turpinat.:-P
06.02.2015 15:53 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Likties tev var da jebkas. Tikai garām lielākā daļa strādā, bet tiek lutinātas

Jā, kā tad, nesmīdini :-D
06.02.2015 15:53 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Parādi kura ir tā kas te nestrādā. Konkrēi ar faktiem? :-P
06.02.2015 15:54 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Naiva esi tu pati, kubiete. Tas, ka sievietes pasas izvelas tados darbos nestraadaat jau nu nav nekaads attaisnojums. es stradaaju darbaa, kur visa ofisaa bija tikai veel 1 sieviete, pelniiju tikpat un pat labaak nekaa viiriesi un nekaadu probleemu. tu reali visu laiku meegini attaisnot kaut kaadu savu sieviskiibu. Galiigi garaam :)
06.02.2015 15:58 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Parādi kura ir tā kas te nestrādā. Konkrēi ar faktiem?

Pfff, domā rakšos vēlreiz cauri tagad 30 lpp., lai ko pierādītu?:-D:-D:-D
06.02.2015 16:00 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man gan šķiet, ka tam ir vistiešākais sakars ar bērniem. Ja tu sevi apzinies kā topošo māti, tad tomēr labāk saistīsi savu dzīvi ar vīrieti, kurš spējas parūpēties par sevi, bērnu un arī sievieti, kad viņa nebūs spējīga strādāt. Un darīs to labprāt.


+++

Bet vispār brīnums,ka tik "apdāvinatai", jeb pašpasludinātam ģēnijam (mūsdienās tādu netrūkst) tik vienkāršas lietas jāskaidro.
06.02.2015 16:01 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Naiva esi tu pati, kubiete. Tas, ka sievietes pasas izvelas tados darbos nestraadaat jau nu nav nekaads attaisnojums. es stradaaju darbaa, kur visa ofisaa bija tikai veel 1 sieviete, pelniiju tikpat un pat labaak nekaa viiriesi un nekaadu probleemu. tu reali visu laiku meegini attaisnot kaut kaadu savu sieviskiibu. Galiigi garaam


Vai tas liecina, ka esi izvēlējusies vīriešu profesiju? Nebūt nē. Nevajag sevi celt debesīs, kaut gan visa šī diskusija uz to vien norāda. Būtu Tu kaut vai Kubietes pieminētā kuģa kapteine, tad varētu dižoties. Visādi citādi atkal tukšā muca talu skan sindroms.
06.02.2015 16:03 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Meksikanka, nu aizveries jau vienreiz... man pilniigi neinteresee tavs viedoklis. Tevi maneejais arii nee. Nu neesmu es vieniigaa, kura neatbalsta tevi un tavu pensionaaru klanu, samierinies, norij un aizveries. Vienkaarsi paarstaaj man nemitiigi uzbaazties ar saviem komentaariem ;)
06.02.2015 16:04 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tas, ka sievietes pasas izvelas tados darbos nestraadaat jau nu nav nekaads attaisnojums
Redzi visa pasaulē neatrodas neviena sieviete kas tos darbus gribetu darīt, nu nesmīdini. Past kosmonautes mums ir... bet tur kur sievieti nelaiž vinai netikt. Tāpat ka LV tevi nenems par autobusa šoferi sievieti :-P
06.02.2015 16:05 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
agnese_m, nu ko tu vari nemties? Ir sievietes , kuras mil un dievina un nostada augstak ( pec brivas gribas!!!) , pateicoties vinu mistiskajai sieviskibai, kuru tu nesaproti un ir tadas , kuras vienmer visu dalis uz pusem un kuru viriesi domas, ka ta tam jabut un ka sieviete nav nekas ipass, bet , redz, tikai parasts partneris. Ta ir un bus un pasauli tu neizmainis.
Tikai nevajag naukstet, ka tas, kuras tiek dievinatas, ari pasas neko nevar un tik delde divanu, jo tas ir pilnigas mulkibas. Sievietes strada un pasas veido savu dzivi , virietis vienkarsi dod papildus bonusus un dzivi padara skaistaku. Un par naudu nav jabeda un ari uzkrajumu konts lielaks, jo virietis LABPRATIGI sedz visus izdevumus. Zel, ka tu to neapjedz!;-)
06.02.2015 16:08 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Jubiete, bet tu savukart paraadi man sievieti kas ir pretendeejusi uz kugja kapteinja amatu...tad arii turpinaasim sarunu. Liidz tam - mulkiibas...


cataleya nu paklusejusi butu :D mans virietis mani arii dievina, lutina...un ? stasts nav par to. To laikam tu nesajedz :)
06.02.2015 16:14 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Loģiski ka nemaz nepretendē, jo ka jau teicu pat LV vari lūgties bet tevi nenems par autobusa šoferi piemeram :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-D
06.02.2015 16:16 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tikai nevajag naukstet, ka tas, kuras tiek dievinatas, ari pasas neko nevar un tik delde divanu, jo tas ir pilnigas mulkibas. Sievietes strada un pasas veido savu dzivi , virietis vienkarsi dod papildus bonusus un dzivi padara skaistaku. Un par naudu nav jabeda un ari uzkrajumu konts lielaks, jo virietis LABPRATIGI sedz visus izdevumus. Zel, ka tu to neapjedz!+
06.02.2015 16:16 |
 
Reitings 149
Reģ: 12.05.2014
pat LV vari lūgties bet tevi nenems par autobusa šoferi piemeram


Hmmm...es gan esmu redzējusi Latvijā neskaitāmiem autobusiem pie stūres sievietes.
Kaut vai sabiedriskajā transportā arī - netrūkst sieviešu pie trolejbusu, tramvaju vai autobusu stūres. Viņas laikam būs kkā īpaši lūgušās, jo pieņemtas....
06.02.2015 16:20 |
 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
agnese_m, agrāk lasīju Tavus komentārus ar lielu interesi, jo tajos bija spēcīgas sievietes viedoklis.
Iespējams, Tu tiešām esi spēcīga sieviete, un Tavs viedoklis viennozīmīgi nav nepareizs, bet pēdējās diskusijās Tu tiešām esi ieciklējusies uz vienu un to pašu. Un pat adekvātus argumentus neņem vērā. Bet, nu, iespējams, šī tēma tev ir tuva vai sapīga, tāpēc tā.
Bet par tēmu runājot - pazīstu pāris dāmas/meitenes, par kādām runā autore, bet lielākā daļa mana paziņu loka šādi nerīkojas. Protams, tas ir jauki, ja puisis uzsauc kafiju vai pusdienas, taču tas noteikti nav viņa pienākums.
Pati gan ļoti iegrābos ar to wanna-be feminismu, jo uzskatīju, ka vienmēr visu varu un daru pati. Reizēm, uzsveru - reizēm, jau patīk būt palutinātai. :)
06.02.2015 16:20 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Darling, agnese_m, ja tevi ta nu dievinatu un lutinatu, tad tu te neskrietu perties 20 lapu garuma par iedomato lidztiesibu attiecibas! Tev sadas Domas pat prata nenaktu. Sorry for you.:'-(;-)
06.02.2015 16:21 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Kubiete aprij so ;)))


Iegooglee female ship captain. Austraalijaa veselu kruiiza kugji sieviete vada. another fail tava kontaa :) un cik man zinaams, tad darba likumaa ir noteikts, ka nemaz nedrikst diskrimineet peec dzimuma. Atkla jau - paraadi man sievieti, kurai atteikts autobusa vaditajas darbs vinas dzimuma deel, tad sitaadus apgalvojumus vareesi izteikt ;)))
06.02.2015 16:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits