Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Jo tālāk, jo trakāk un pilnīgs bezsakars...:-D
06.02.2015 15:08 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
man patik ka veljoprojam tieku pieminets saja tema :-D un vel piekabinot klat to, ko es nekad neesmu teicis :D

agnese_m- es tev tiesam ieteiktu labak neteret seit savu dargo laiku saja bezjedzigaja diskusija ar sim sievietem, jo nu nedalec vinam. vnk nedalec :D vienkarsi aprobezoti cilveki paliek aprobezoti un vinus neizmanis, ja pasas nevelesies atvert acis plasak un redz ko vairak,neka tikai virirnju apcubinasanu un domat ka tikai ta ir normali un savadak nekaa utt. :P

vienigais par kubieti gan gribas izteikt viedokli, bet nu tas butu tik ass, ka nabadzite vel apraudasies vai apvainosies :D
06.02.2015 15:09 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Blins saadu kaskji palaist garaam :D

Katraa zinaa ko jus gar to dreiku nematies? Te visu diskusiju nelasiju, bet sim tacu pat reali draudzene nav bijusi, vel nevainigs utt.

Runaajot apr beerniem nu nav jadzemdee, negrib nedzemdee,.Sievietei nav obligati jaabut maatei.

Bet nu joprojam ir normaali ka virietis pelna vairaak un mus lutina kaut ar mazaakiem nieciniem restoraans, ziedi, kaada rotaslieta, konjacins...
06.02.2015 15:19 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Agnes, dārgumiņ, nu kur tik šauru domāšanu...
Bērnus neskaitām, jo tad tavi argumenti par vienlīdzību brūk kā veca sēta? Paplašini redzesloku, ieej kādā Māmiņu Klubā,


neatceros kāds tev nikneims, bet....tu tiešām domā, ka es bērnu savā mūžā redzējusi neesmu? :D Kāds bērnam vispār šajā visā ir sakars? Daba ir tā iekārtojusi, ka mums sievietēm ir jāiznēsā un jādzemdē bērns. Tā tas vienkārši ir. Un? Es to vispār neuzskatu par kaut kādu mērvienību, ko tagad izmantot, lai nu izspriestu kurš dzimums ir "cietēja lomā" un kurš nu ir pelnījis kaut ko mazāk vai kaut ko vairāk- tas ir tieši tas, ko tu pašlaik mēģini izdarīt, tā vismaz izskatās. Nejauc bērnus šeit. Tiem vispār nekāda sakara te nav. Es un daudzas sievietes neuzskata, ka bērna dzemdēšana ir kaut kāds pienākums . Tas ir dabisks process par ko mums nav ne teikšanas ne arī tavam vai kāda cita viedoklim par to ir nozīme. Tas vienkārši notiek, tas tā ir un viss.

Tu reāli vispār nesaproti par ko tiek diskutēts, par ko šeit ir kašķis. Bērniem ar to sakara nav VISPĀR.
06.02.2015 15:25 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010

Godīgi sakot, nezinu nevienu sievieti paziņu lokā, kura sēžot mājās ar bērnu, nesaņemtu arī māmiņalgu, kas stipri atvieglo ģimenes dzīvi un vīrietim nav jānoskrienas kā zirgam 3 darbos, jo tomēr vīrietis ir cilvēks nevis kaut kāds dzīvnieks...Un abi ir daudz priecīgāki, jo pirmkārt, vīrietis vairāk laika var pavadīt mājās ar bērniņu un mamma var tad laiku veltīt sev, un otrkārt, abiem nav tik liels psiholoģiskais slogs uz pleciem. Ja ģimenē vīrietis ir vienīgais pelnītājs, un ģimenē uzrodas bērns, kas viņam cits atliek kā noskrieties 3 darbos, lai nodrošinātu ģimeni?! Bet tādā ritmā var ātri izdegt un vai vīrietis patiesi jūtas laimīgs - to jau viņs neteiks, lai nesarūgtinātu bērna māti, bet pēc kāda laika tas viss var sākt nākt laukā. Vajag domāt dziļāk, nav brīnums, ka Lv tik daudz šķirtu ģimeņu...
06.02.2015 15:27 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Daba ir tā iekārtojusi, ka mums sievietēm ir jāiznēsā un jādzemdē bērns.


Ne jau visaam jaadzemdee. Negrib nedzemdee kaut visu muzu aizsargaajies. :) Ir ari sievietes kas negrib bernus. Ir kas izvelas adopteet.
06.02.2015 15:28 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
MADasaHATTER-ko tik neuzzina jaunu par sevim :-D katra zinja, pat ja es tads butu, vai tas kada kaut kada veida liegtu man piedalities diskusija un izteikt savu viedokli? Logiski ka ne :-P

un neviens nesaka ka pelnit virietim vairak un lutinat sievieti ir nepareizi, runa ir par to ka uzskatit ka tkai ta ir pareizi un savadak neka, ir loti aprobezoti un nepareizi. ;-)
06.02.2015 15:32 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Ne jau visaam jaadzemdee. Negrib nedzemdee kaut visu muzu aizsargaajies. Ir ari sievietes kas negrib bernus. Ir kas izvelas adopteet.


Protams! Es to biju domājusi tīri fiziskā ziņā. Ka vīrieši NEVAR dzemdēt. Līdz ar to, tas nav gluži godīgs "trumpis". Tas ir kaut kas, kas sievietēm, kas izvēlas veidot ģimeni ir vienkārši jāpieņem. Ir un ir jādzemdē. Norij to, padusmojies uz māti dabu, bet nejau uz vīrieti. Vīrietis nav vainīgs pie tā.
06.02.2015 15:33 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Vēl ko es nesaprotu...tās, kas nepelna ne kapeikas, kā jūs pārsteidzat savus vīriešus?! Paprasat no vīrieša naudu un nopērkat dāvanu? Pagatavotas vakariņas, skūpsti, masāžas u.c. neskaitas. Jo man attiecībās ir normāli pārsteigt ar spa, kādu ceļojumu u.c. un redzot to pārsteiguma prieku mana vīrieša acīs, tā vienkārši ir neaprakstāma sajûta. Šāda veida attiecības motivē un satuvina, manuprāt, nevis tik gaidīt visu laiku kaut ko no otra, kad tev kā sunītim kaut ko atmetīs. Dāvināt ir divkāršs prieks, sen zināma patiesība.(l)
06.02.2015 15:37 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Manuprāt, bērnu jaukšana šeit iekšā ir nevajadzīga.
Sievietēm no dabas, fiziski ķermenis izveidots tā, ka viņas var dzemdēt bērnus, bet vīrieši ne. Tur neko nevar izdarīt. Tā no dabas ir iekārtots un pat ja vīrietis gribētu dzemdēt, viņš nevarētu. Tāpat kā iekārtots, ka cilvēkam ir 2 kājas un ja kāds gribētu trīs - nevarētu dabūt.
Taču, vīrietim nav fiziski no dabas iekārtots, ka tikai viņš ir spējīgs pelnīt naudu izklaidēm un lupatām. Ja sieviete grib dārgas lupatas - pati tām var nopelnīt. Tas nav nekas fiziski neiespējams(kā gadījumā ar vīriešiem un dzemdēšanu). Gan sievietei, gan vīrietim ir vienlīdzīgas iespējas.
06.02.2015 15:39 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nu ja ir bernins tad logiski ka izdevigak ka sieviete seez majas un audzina mazo. Ne visiem ir iespeja laist mazos beernudarzaa del garajaam rindaam un auklitas ari maksaa naudu. Kapec vispar peimineeti 3 darbi virietim? Var jau ari bus viens darbs kuraa labi nopelna.


dreik,pats jau teici ka esi nevainigs :D :D Kur atd tev vel draudzene? Jaizaug lidz tadam limenim.;)

Saac ar to ka dabuu darbinu lai kaada apsvertu iespeeju veidot ar tevi attiecibas.
06.02.2015 15:40 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Te visas strādā, arī tās kuras tiek lutinātas :-P Un pārsteidz ne vienmēr ar naudas izteiksmes dāvanu :-P
06.02.2015 15:40 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Es nesaprotu, kāda citiem daļa, vai tu sēdi mājās, vai nesēdi, vai pelni, vai sēdi citam uz kakla?
Man pa lielam ir vienalga, ko citi dara/nedara, kamēr nesāk man uzspiest savu viedokli kā vienīgo un pareizo un ja es nepiekrītu, vēl nosauc par vistu...

Dreik, tu tā arī neatbildēji man par tiem saloniem... :)
06.02.2015 15:41 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Gan sievietei, gan vīrietim ir vienlīdzīgas iespējas.
Ak jel kas par mulķībām. :-D:-D:-D:-D
06.02.2015 15:41 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man gan šķiet, ka tam ir vistiešākais sakars ar bērniem. Ja tu sevi apzinies kā topošo māti, tad tomēr labāk saistīsi savu dzīvi ar vīrieti, kurš spējas parūpēties par sevi, bērnu un arī sievieti, kad viņa nebūs spējīga strādāt. Un darīs to labprāt.
06.02.2015 15:43 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Ak jel kas par mulķībām.


ak jel, grandma is back
06.02.2015 15:43 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Harmless- Nu tiesi taa. Kaada starpiiba ko citi dara? Katram sava galva uz pleciem.

Un ari ,protams, ja sieviete straadas algotu darbu vai tad vinai maaajas pec garas darba dienas vel butu jaametas vakarinas taisit un gridas mazgaat? Nekaadu vienlidzibu te neredzu ja abi straada, ebt parnakot maajas virietis pie TV ar alinu un sieviete vel taisa est.
06.02.2015 15:44 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/455411-latvija_valda_nevienlidziba_sieviesu_un_viriesu_atalgojuma Nemaz nerunājot ka joprojam ir daudz profesiju kur sievieti neredzēsiet. Turklat jauna sieviete iet dekrētā, darba devejiem nereti šis faktors nepatīk. Tamdēl panems vīrieti labak.:-P
06.02.2015 15:46 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Te visas strādā, arī tās kuras tiek lutinātas Un pārsteidz ne vienmēr ar naudas izteiksmes dāvanu

Nu man tieši otrādi liekas, ka te lielākā daļa nestrādā, tāpēc tāds jautājums. Ka pārsteigt var arī ne naudas izteiksmē to jau minēju. Lai sagatvotu lielāku pārsteigumu, kā kaut vai skaistu apakšveļu un vakariņas restorānā, tomēr bez naudiņas neko.
P.s. Un gan strādāju, gan tieku lutināta(l)
06.02.2015 15:46 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nu man tieši otrādi liekas, ka te lielākā daļa nestrādā, tāpēc tāds jautājums.
Likties tev var da jebkas. Tikai garām :-P lielākā daļa strādā, bet tiek lutinātas. :-P:-P:-P
06.02.2015 15:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!