Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Agnese, Tev maz bērni ir? Kad būs, sapratīsi, kur ir tā atšķirība starp sievieti un vīrieti. Ja uz dzemdību galda rakstīsi priekšniekam atskaites un nākamajā dienā ar mazuli pie krūts sēdēsi darbavietā, es Tev stāvus applaudēšu. :)
P.S. vari neatbildēt, tāpat redzu, ka teikt jau nav ko..
06.02.2015 13:35 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Man ar bērna dzemdēšanu nav ne problēmu, ne es to uzskatu par kaut kādu nenormālāko nelaimi. Nevajag to pozicionēt kā kaut ko negatīvu. Tu pati iedomāties nevari cik daudz vīriešu gribētu zināt kā tas ir iznēsāt un dzemdēt bērnu. Tu to pozicionē kā kaut kādu sievietes pienākumu , es to redzu kā svētību ;) Un tagad pati paklusē. :)
06.02.2015 13:38 |
 
Reitings 122
Reģ: 08.04.2014
Hobijus pakārto paši.

06.02.2015 13:38 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Lalya, nebrīnīšos, ja te tūlīt pamodīsies tā, kas teiks, ka bērns jau nav nekas īpašs un nevajag pārspīlēt ar to grūtniecību un dzemdībām. Vispār, te pirms kāda gada izskanēja doma, ka būtu tikai normāli, ja sievietei uz bērna dzimšanas laiku būtu iekrājumi, par kuriem turpināt maksāt komunālo pusi un pirkt pusi nepieciešamās pārtikas utt... Nepārsteigs, ja tūlīt pacelsies atkal :D
06.02.2015 13:39 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Man ar bērna dzemdēšanu nav ne problēmu, ne es to uzskatu par kaut kādu nenormālāko nelaimi.
Kur tu esi te izlasījusi ka tā ir nelaime? Iznēsāt un dzemdēt nav viegli, un ari ne kura katra to spej. Katram dzimumam ir sava loma attiecibās.
06.02.2015 13:40 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Heh, manā paziņu lokā bija viena ļooti izteikta golddigere.
Vecāki šķīrušies, mammīte tāda vāja sievietīte - nevarīte, visu laiku domā par diētām, cīnās ar savām atkarībām (nē, nē, nekādu narkotisku vai apreibinošu vielu) sapņo par sapņu vīrieti, jo izbijušais vīrs jājas apkārt pa pagastu un par meitu vispār nedomā. Bet meita, tēvu nenormāli grib ģimenē, ap tēva tēlu ir sabūvētas gaisa pilis, bet kad tās sāk brukt, tēvs tiek nolīdzināts līdz ar zemi. Un tā tas turpinās gadiem. Mammīte neveiksmīga kā darbā, tā sadzīvē un arī personiskajā dzīvē, tam visam bonusā vēl panaiva. Tomēr centīga. Un ai, kā cenšas, lai meitais viss būtu.
Bet meita domā, ka viņa jau nu nekad nepieļaus savas mātes kļūdas, meklē un tiekas ar precētiem miljonāriem, grib vazāties pa restorāniem, grib braukt ceļojumos un grib silikona pupus. Bet kad pienāk brīdis, kad jāiet uz viesnīcas numuriņu, ir jāizdomā kārtējais attaisnojums, jo pret galvassāpēm viņai tiek pasniegts ibumetīns un mēnešreizes arī ir bijušas jau pēdējās 2 nedēļas...
06.02.2015 13:40 |
 
Reitings 122
Reģ: 08.04.2014
Man patīk šis foto, pasaka agnese_m domu. Protams, pamainot hobijus u.c.

06.02.2015 13:42 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
tiekas ar precētiem miljonāriem, grib vazāties pa restorāniem,
akur vina lauku miestā ka saprotu em kaudzēm tos precētos miljonarus? LV tadu ir samērā maz:D Var jau liet ūdeni... bet caurā sietā nav jēga. Tādām pasakām tāpat neticēsim:-P
06.02.2015 13:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tu to pozicionē kā kaut kādu sievietes pienākumu
Nu jā.. vīrietim tīri fiziski šis pienākums izpaliek... paga.. tad jau sanāk, ka vīrieši un sievietes NAV vienlīdzīgi!!! Oho!!! :-D:-D:-D
06.02.2015 13:43 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Kāds bērniem vispār ir sakars šajā tematā? Vīrietis nav vainīgs pie tā, ka sievietēm daba iekārtojusi dzemdēt. Pašai ir draudzenes, kuras uz visu pasauli bija dusmīgas par to, ka viņām ir jādzemdē, bet ir tādas, kuras ik katru sekundi no grūtniecības un dzemdībām izbaudīja. Nevajag sekli ieciklēties uz to, ka "dzemdībās nav ko izbaudīt" utt. Katrs bērna laišanu pasaulē redz un izjūt citādāk. Īsāk sakot, jūs meitenes/vecenes, jau sākat tādās auzās braukt...... garlaicīga saruna. Liekas, ka te izmisīgi tiek mēģināts vēl kaut ko izvilkt ārā no šitā visa.
06.02.2015 13:45 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Neatceros, ka būtu lasījusi šeit šādu apgalvojumu. Visu laiku problēma bija tajā, ka sieviete vēlas saņemt īpašu attieksmi, nemanīju, ka kāda būtu teikusi, ka vīrietis to nav pelnījis. Tas, ka viņš to saņem savādāk, ir tikai normāli.+


Tieši tā!!!!!!!! Un uzreiz mute ciet, jo nav, ko atbildēt, tikai kārtējas banalitātes, ko visas jau no galvas zina.

Jā, es uzskatu, ka sieviete VIENMĒR būs īpašāka ar to, ka tieši viņa nes uz saviem pleciem dzimtes tupināšanu un cilvēces pastāvēšanu kā tādu. Tāpēc jau kopš seniem laikiem sievietes bija trauslākas un aprūpētākas, bet vīrieši - tie mamutu nesēji. Un katrs ir labs savā jomā. Nu kaut vai tāpēc! Un ne tikai tāpēc, ka redz, viņai vagīna (Tavs favourite vārds, tpt kā soulmate). Un jā, paši vīrieši atzīst, ka sieviete, kas dāvājusi viņam bērnu, ir bezmaz vai Dieviete. Bet tie ir NORMĀLI vīrieši, nevis a lā dreiks vai kāds cits, kas uzskata, ka bērnu dzemdēt ir kā pakasīt vienu vietu. Es nezuskatu, ka tagad man pienākas kronis un nez kāda attieksme, bet vienkārši jau Tavs bullshit sēž aknās.
06.02.2015 13:46 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu jā.. vīrietim tīri fiziski šis pienākums izpaliek... paga.. tad jau sanāk, ka vīrieši un sievietes NAV vienlīdzīgi!!! Oho!!!


:-D
06.02.2015 13:48 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Nu jā.. vīrietim tīri fiziski šis pienākums izpaliek... paga.. tad jau sanāk, ka vīrieši un sievietes NAV vienlīdzīgi!!! Oho!!!


Es vispār šo faktoru neapskatu un nekad neesmu iedomājusies, ka es neesmu vienlīdzīgs cilvēks citam cilvēkam, jo es dzemdēju, bet viņš nē. Pilnīgs suņa murgs. Nejau vīrietis tevi izveidoja par dzemdētāju.
06.02.2015 13:48 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Tieši tā!!!!!!!! Un uzreiz mute ciet, jo nav, ko atbildēt, tikai kārtējas banalitātes, ko visas jau no galvas zina.


tev pašai kāda tēja nav jāpadzer? Pret nabaga dreiku naids laikam, jo tev čalis pasaka patiesību par to kāda tu esi. Ja būtu tevi atbalstījis un teiktu, ka tu esi tieši tāda sieveite, kādu viņš kā vīrietis gribētu sev blakus redzēt, tu viņam slavas dziesmas dziedātu. Tādēļ jau jūs ar alexxu un kubieti tā sadziedājušās, jo viena otru atbalstat. Smieklīgi
06.02.2015 13:50 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Kubiet, neba jau padsmitgadīgam (16+) skuķim visa dzīve lauku miestā jāpavada mammas vienistabas dzīvoklītī. :) Mēs kopā mācījāmies Rīgā, kur arī iepazināmies, kur netrūkst cilvēku un vietu viņu sastapšanai. ;) Tādam skuķim arī viens miljons kontā + īpašumos summēsies kā miljonārs un daudz vairāk arī nevajag. Te neiet runa par dārgu auto un īpašumu dāvināšanu, bet par parastāko - ko Tu vari saņemt vs. ko Tu vari dot. Un kāpēc tas tā ir.
Pēdējo pārdesmit lappušu cepiens te jau ir galīgi nost no golddigeru tēmas, jo manuprāt jā - ja sieviete ir dekrētā, un ir dāvājusi vīrietim bērnu (ar noteikumu, ka viņš arī to bērnu vispār ir gribējis) tad viņam ir jāparūpējas par savu ģimeni. Kad sīkais jau dārzā vai pie auklītes abi var atgriezties ierastajā ritmā, kur abi viens otram kaut ko dod, nevis viens ir devējs, otrs ņēmējs un pretī var piedāvāt vien zūdošu skaistumu.
06.02.2015 13:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es vienkārši uzsvēru, ka abi dzimumi nav līdzīgi. Tāpēc arī var atšķirties pienākumi, rūpes utt. :)
06.02.2015 13:53 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
būtu tikai normāli, ja sievietei uz bērna dzimšanas laiku būtu iekrājumi, par kuriem turpināt maksāt komunālo pusi un pirkt pusi nepieciešamās pārtikas utt...


Alexxa, ir cosmo pietiekami bieži izskanējis, ka vajadzēja labi pelnīt, pirms dzemdēt, tad būtu laba "māmiņalga". Ta ka, jā, rēķinus joprojam uz pusēm.
06.02.2015 13:53 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Dzimumu vienlīdzība to arī nozīme - vienlīdzību. Ka nav "labāks" un "sliktāks", "priviligētāks" un "diskriminētāks" dzimums.

Tikai nez kapēc atrodas tādi, kas uzskata, kas tas nozīmē dzimumu VIENĀDĪBU. Nu, kā Kubietes bildē - ka baļķus visiem jānes līdzvērtīgi smagus.
06.02.2015 13:56 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Agnes, dārgumiņ, nu kur tik šauru domāšanu... :(
Bērnus neskaitām, jo tad tavi argumenti par vienlīdzību brūk kā veca sēta? Paplašini redzesloku, ieej kādā Māmiņu Klubā, redzēsi, cik priecīgas ir sievietes ar bērniņiem, cik uzmanības un laika viņas iegulda savās atvasītēs, cik ļoti cenšas būt par labu sievu vīrietim, apčubinot un aplidojot viņu. Un vīri priecīgi skrien uz mājām pēc darba, dāvina ziedus, palīdz mājas darbos, lai mīļotai būtu laiks manikīram un fitnesa zālei. Strādā kā zirgi, lai ģimenei nekā netrūktu, un ir pateicīgi, ka dzīvei ir jēga. Tās ir pilnīgi normālas, organiskas attiecības.
Tās visuvarošās sievietes pēc gadiem un pāris bērniem arī veido forumos tēmas, jautājot, kā piedzīt alimentus no esoša vīra, lai dabūt kādu lieku kapeiciņu. Vēlu Tev nekad nenonākt tādā situācijā!
06.02.2015 14:33 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Starp citu, vai kaut viens vīrietis ir līdz galam izturējis kontrakciju un dzemdību simulāciju uz aparātiem?? :-D
Tas par to, ka daudzi gribētu to izbaudīt. Nu nu.. :-D
06.02.2015 14:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!