Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
īsta mīla dzīvo tikai apstākļos, kur nav naudas
šis bija palaists garām. Njaa :-D
05.02.2015 18:21 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Kubiete-tev kipa esot "virietis" kurs ir bagatas, kuru tu turi zem tupeles un dzivo zem vinja rekina bet esi parasta? :D kaut ka nelimejas kopa :P

ari man viss ir ka velos-ja veletos, tagad pargulet ar tevi miljaa, tu mani jau sen gaiditu pie sevim majas, terpusies sava seksigakaja velinja :P tici man, iekardinat sievietes es protu, jo ipasi tadas ka tu :)

bet man to nevajag ;) es labak izvelesos sievieti kur ari ir laba un prota kaut ko vairak dzive, bez naudas teresanas,kaa tas vinmer ir bijis :)
05.02.2015 18:25 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es kur esmu teikusi ka man ir miljonars? Bērns man ir viss kia vajag man. Tici un ari tev kadreiz paveiksies.:-P
05.02.2015 18:28 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Kādā kategorijā ietilpst sievas, kur sākumā abi bija vienlīdzīgi, bet vīrs veiksmīgi attīstija biznesu un nu pelna 10x vai pat 100x vairāk?? bet sieva visu šo laiku bija līdzās uzmundrināja, atbalstija, neļāva padoties, bija vīra morālais atbalsts neveiksmēs utt.?! Arī viņas ir gold diggeres??
nu kā, vīrs tak tagad pelna x summu, bet sieva salīdzinoši maz, pat ja pelna 2000eur?!

šī tik interesanta diskusija. tik konkrēti viedokļi, ne pa labi, ne pa kreisi. viss akmenī iekalts.
katra kas pelna mazāk par vīrieti ir pērkama. forši!

dreik, Tev ir pārāk šaurs skatījums uz dzīvi un esi vēl par jaunu, lai skaitītu sevi lielo vīru pulkā. tādu puiku domāšana... gan jau izaugsi un nebūs žēl savai mīļotajai kko nopirkt, lai iepriecinātu.. būs prieks par bērniem, un laimīgu ģimenes dzīvi, tad neskaitīsi katru kapeiciņu, ko sieviete Tev parādā visu uz pusēm dalot! ;)
būs jau labi, ne jau visas grib no sava mīļotā izsūkt pēdējo eur, ir mīlošas sievietes un ir vīrieši, kam nav robežu lutinot savu mīļoto!!
05.02.2015 18:28 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Jūs strīdaties tāpēc, ka ar golddirggerismu saprotat katra kaut ko citu. Ļaut sevi lutināt, pieņemt dāvanas un par to priecāties, nav golddiggerisms.
Golddirggerisms ir tad, kad dāma pirmajā randiņā gaida limuzīnu, 1000 sarkanas rozes, vakariņas smalkā restorānā, zelta auskarus ar dimantiem un ja tā visa nav, tad ar vīrieti negrib tikties. Tas ir tad, kad sievietei neinteresē vīrietis, bet tikai tas, ko viņai dod-kurš vairāk, to izvēlas.
Tepat forumā bija piemērs-princesei problēma ar sabiedrisko uz randiņu aizbraukt. Ar draudzenēm arī tāpēc netiekas?! Sēž mājās un gaida, ka visi pakaļ brauks?!
05.02.2015 18:33 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Te minēja, ka lielakā sievietes vertība ir skaistums+personība, savukārt viņas personīgajam nodrošinājumam nav tik liela nozīme. Nekad nespēšu saprast šādu viedokli! Parāk pašpārliecināti(lasīt-muļķīgi) un ..vieglprātīgi attiecībā pret savu dzīvi.
Laiks iet un skaistums nobāl, trumpji samazinās. Turklāt, uz ikvienu skaisto/gudro sievieti atradīsies vēl skaistāka un harismātiskāka.
Un, ja jau ir tā gudrība, būtu tā kā jāspēj parūpēties par savu nodrošinājumu, gadījumā, ja sugar daddy izlej nomainīt dāmīti.
Nu, lūk, tomēr neticēšu, ka vecis necienīs vairāk skaistu+gudru+arī bez tevis dzīvošu zaļi par skaistu+gudru+avīzēs ietinušos! Neticēšu, ka pār to otro vecim nav konkrētas varas.
Mazāk Roksolānas (Hürrem Sultan) vajag skatīties, tādu ir viena uz miljonu, turklāt viņa pat izcili skaista nebija!!;-)
05.02.2015 18:34 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Es nesaku, ka vīrietim interesē TIKAI sievietes izskats un, ka tas ir vienīgais..
Bet, cik ir turīgu, bagātu, slavenu vīriešu, kam sievas ir NE visai izskatīgas??? LIELĀKAI daļai ir garkājainas skaistules.. un ko tiem vīriešiem var pārmest.. 8-) ..lielākoties tiešām satriecoši skaistas sievietes!!
05.02.2015 18:39 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Kubiete-Nu apsveicu! :) viss jau butu ok,esi kada esi, tikai man tavs vecums galigi nelimejas kopa ar taviem komentariem :D vienkarsi taja vecuma sievietem parasti nav velmes nearko lielities, vel bez tam ar bagatu viru kas visp ir nozelojamakais kas var but un ar to ka neko nedara dzive, bet ja tu tikai pieduries un nedoma to nopietni, tad viss ok :D ;)
05.02.2015 18:42 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
e minēja, ka lielakā sievietes vertība ir skaistums+personība
Nekad nespēšu saprast šādu viedokli!

Nez ko tu gribēji no tikko vidusskolu pabeigušām meitenēm dzirdēt :-D Protams, kamēr ejā nav grumbu un nošļukušas krūtis, dibens tikmēr visādi naudīgāki vecāki vīrieši līp klāt, kā mušas pie smilšpapīra :-D
Protams lai pārējiem tas liktos saprotami pārsvarā šīs jaunās meitenes dzied vienu dziesmu!!! Cik gan vecāki vīrieši ir nobrieduši utt tuftu :-D
05.02.2015 18:44 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Jūs strīdaties tāpēc, ka ar golddirggerismu saprotat katra kaut ko citu. Ļaut sevi lutināt, pieņemt dāvanas un par to priecāties, nav golddiggerisms.
Golddirggerisms ir tad, kad dāma pirmajā randiņā gaida limuzīnu, 1000 sarkanas rozes, vakariņas smalkā restorānā, zelta auskarus ar dimantiem un ja tā visa nav, tad ar vīrieti negrib tikties. Tas ir tad, kad sievietei neinteresē vīrietis, bet tikai tas, ko viņai dod-kurš vairāk, to izvēlas.
Tepat forumā bija piemērs-princesei problēma ar sabiedrisko uz randiņu aizbraukt. Ar draudzenēm arī tāpēc netiekas?! Sēž mājās un gaida, ka visi pakaļ brauks?!
Tāpēc strīdas ka daudzas LV un citviet pērk sev vīrieti. Pienem ka nedavina ziedus, davanas, neved uz restoranu, nemaksa rekinus. Vina strada, maja visu dara+ est gatavo un vel maksa pusi , lai tikai vecis butu blakus. Jo ja to visu nederais paliks viena. Luk un tādām skauž ka citām iet labi. Tieši tik vienkārši. Un pat ražõ trolli kurš ir vecis...kau var tak lasot saprast ka sieviete nikna skaudiga drukā.
05.02.2015 18:44 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
vel bez tam ar bagatu viru kas visp ir nozelojamakais kas var but un
vēlreizs, kur esmu teikusi ka man ir bagāts vīrs? :D
05.02.2015 18:46 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Tendresse, kļūdies - varu. Manī ir kas īpašs - aura tāpēc piesaistu labus vīriešus, vienkāršāki varianti bēg no manis kā no nelabā:-D
05.02.2015 18:48 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
ar bagatu viru kas visp ir nozelojamakais kas var but

Marek, tas Tu? :D
05.02.2015 18:49 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Carpe Diem- varbut esmu jauns, bet ne aprobezots un man ir sava gaume uz sieviete un savi uzskati uz attiecibam ;) man milotajai nebutu zel ikpalaikam ko uzdavinat, lai iepriecinatu, tas ir tikai normali, bet es to daritu ta lai tas neklutu par normu, taa teikt lai vinja pie ta nepierod ;) Lutinat ir labi, to vajadzetu katram virietim darit un netikai milotajai sievietei, ari par mammam nekad nedriks aizmirst :) bet darit to ar meru, lai sieviete nesak apvainoties ka vinai uz svetkiem vai vnk tapat neko neuzdavinaja. Par to ir runa, cerams saproti mani ;) un pat ja es butu loti bagats un slavens, sev garkajaino skaistuli kura prastu tikai labi izskatities man nevajadzetu, jo vienkarsi man ar tadu nebutu pa celam, ta ka neruna ka visiem tadas patik, cik zinu reti kurs gribetu sievieti kas neko nemak, bet labi izskatas. Ta ka mulkibas.Uz tam slavenibam nav jaskatas.
05.02.2015 18:49 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
vēlreizs, kur esmu teikusi ka man ir bagāts vīrs?

Gan jau ka kādā no ntajām ienākumu diskusijām, kur meitenes mērās ar saviem virtuālajiem krāniem, kurai lielāki ienākumi. Lieki piebilst, ka 1000eiro ir tāds iztikas minimums cosmo :-D
05.02.2015 18:50 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Bagāts ir miljonars. Tāds kam dzivoklis mansarda klusajā centrā un etc. Mums tā nav. :-P Tas ko te kada ar minimalo algu izdoma kā nez kādu bagātību, nav mana vaina. :-P
05.02.2015 18:52 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kubiete
Es saprotu, ka tu dzīvo Kanādā un tur ir cits dzīves limenis. Bet Latvijā lielākā daļa cilvēku (gan vīriešu, gan jo īpaši sieviešu) nespēj vai ar mokām var vieni paši sevi nodrošināt, jo algas ir nesamērīgi zemas pret cenām. Vidusmēra ģimenei nepietiek ar vienu algu. Vīrietis varbūt var samaksāt nepieciešamākās lietas savai sievietei, bet dārgām dāvanām vai bērniem naudas nepietiek. Protams, ir turīgi cilvēki un arī nabadzīgi, bet vidusmēra tomēr ir ārzemnieku izpratnē nabagi.
Tāpēc iesaku jaunām meitenēm mazāk skatīties filmas un vairāk painteresēties par reālo situāciju Latvijā.
05.02.2015 18:54 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es dzīoju Rīgā. Pelnam normāli, loģiski ika ne minimālo. Miljonari un biezie neesam.
05.02.2015 18:56 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kubiete
Atvainojos, būšu tevi ar kādu sajaukusi :)
05.02.2015 18:57 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Kubiete- dzivoklis klusaja centra nak nekas ipass :P noperc labu privatmaju jurmala ar skatu uz juru, kas ka minimums maksatu 1000000 euro, luk to varetu izdarit tikai miljonars. Bet ne pa to stasts.

Jebkura gadijuma, nu izdevas tev veci pabazt zem tupeles, varbut apburi ar savu pasakaino izskatu, lai gan rakstiji ka esi parasta, vai savdabigo raksturu,bet prieks kam par to ir tik izmisigi jalielas? Tiesam neesi parliecinata par sevi? Tadel ari man galigi neiet kopa tavs vecums (ja vien tu nemelo) ar taviem komentariem ;) bet nu visu cienju, ja tu nenoliec citus cilvekus, ar savadaku dzives uztveri, tad viss ir kartiba.
05.02.2015 19:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits