Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Tāpēc, ka Latvija vēl ilgi būs iestigusi Padomju laiku domāšanā. Vīrietis vēl ilgi šeit būs slaucamā mašīna un meitenes izlutinātas cacas, kuras uzskata, ka viņas ir pērkamas.
04.02.2015 23:41 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Vispār jau golddigeres ir visās tautās. Un dažās pat krietni vairāk, nekā Latvijā.
Kāpēc Tevi tas uztrauc? Kāda digere čali nocēla? Būsi pārsteigta, bet vīrieši bieži vien dod priekšroku izteikti sievišķīgām būtnēm, kuras var drošu sirdi aplidot, kurām izmaksāt un kuras lutināt. Attiecību modeļi ir ļoti dažādi, nevajag ieciklēties uz vienu.
04.02.2015 23:42 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Jā, tāpēc, ka Latvijā maz maksā.

Ja nopietni, man gan neliekas, ka visas sludinātu, ka grib vienlīdzību un neatkarību. Man liekas, citās valstīs to sludinātāju ir daudz lielākā pārstāvniecībā.
04.02.2015 23:43 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pagale viena nedeg. Viirieshi uzskata, ka vinjus ir jaappuisho, strikti meedz nodaliit sievieshu un viirieshu maajas darbos un pieprasa no sievieteem ieguldiit lielus liidzekljus un laiku skaistumkopshanaa, bet tas nav bez maksas. Ja viirieshi samazinaatu savas prasiibas, tad arii sievietes taas samazinaatu.
04.02.2015 23:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā?
Visas nesludina, es vismaz noteikti ne :)

Tāpēc, ka ''mums'' reizēm patīk galējības. Ja sieviete vēlas, lai vīrietis viņai izmaksā kafiju vai pastiepj smagāku iepirkuma maisu.. viņa izrādās ir princese/caca un attiecīgi viņu vīrieši (ja tās žurkas tomēr kādu ''muļķi'' atrod) ir vergi ;)
04.02.2015 23:45 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Es piekrītu Latvijā nav populārs feminisms. Tu laikam ļoooti ilgi neesi bijusi Latvijā :D
04.02.2015 23:45 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man atkal šķita, ka latvietes ir tās pieticīgās, bet krievu tautības dāmas bez jauna kažoka pat neiet uz otro randiņu :D

Bet vispār neesmu golddigere, taču arī neesmu par dzimuma līdztiesību, nedomāju, ka sievietei jāstrādā vīrieša darbi utt... Esmu augusi brīvā Latvijā, bet vienalga man patīk ka vīrietis ir tas medījuma nesējs ģimenē.
04.02.2015 23:49 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Ja viirieshi samazinaatu savas prasiibas, tad arii sievietes taas samazinaatu

Starp citu, svarīgs arguments. Sievietes ar vienlīdzības sludināšanu ir panākušas krietni lielāku pienākumu slogu, nekā agrāk.
Sievietei ir jābūt izglītotai, skaistai (vismaz ļoti koptai pēc mūsdienu standartiem), ar veiksmīgu karjeru, ar aktīvu sociālo dzīvi, labai draudzenei/sievai/mātei (bieži vien 2in1), jābūt labai saimniecei, seksa dievietei un jārūpējas par vīrieti, bet vīriešiem kas? Pardon, vienlīdzība ir aizgājusi šreijā..
04.02.2015 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
nu nez nez, arii te Francijaa var tadas atrast
04.02.2015 23:50 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tāpec ka grūti sevi vienam pavilkt. .
04.02.2015 23:52 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Ja nopietni, man gan neliekas, ka visas sludinātu, ka grib vienlīdzību un neatkarību. Man liekas, citās valstīs to sludinātāju ir daudz lielākā pārstāvniecībā.


Piekrītu.

Sievietei ir jābūt izglītotai, skaistai (vismaz ļoti koptai pēc mūsdienu standartiem), ar veiksmīgu karjeru, ar aktīvu sociālo dzīvi, labai draudzenei/sievai/mātei (bieži vien 2in1), jābūt labai saimniecei, seksa dievietei un jārūpējas par vīrieti, bet vīriešiem kas?


Man šķiet, ka tās prasības lielākoties sievietes sev uzstāda pašas. To tepat Cosmo var ļoti labi redzēt.
04.02.2015 23:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Sievietei ir jābūt izglītotai, skaistai (vismaz ļoti koptai pēc mūsdienu standartiem), ar veiksmīgu karjeru, ar aktīvu sociālo dzīvi, labai draudzenei/sievai/mātei (bieži vien 2in1), jābūt labai saimniecei, seksa dievietei un jārūpējas par vīrieti, bet vīriešiem kas? Pardon, vienlīdzība ir aizgājusi šreijā..
Šis ir tāds Latvijas fenomens...pagaidām.. šķiet esam pārejas stadijā..kaut kur starp Austrumiem un Ziemeļiem :) Ar laiku, manuprāt, būsim pietuvinātāki Ziemeļiem, bet es neteiktu, ka šis modelis ir tas veiksmīgākais piemērs.. :)
04.02.2015 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Sievietei ir jābūt izglītotai, skaistai (vismaz ļoti koptai pēc mūsdienu standartiem), ar veiksmīgu karjeru, ar aktīvu sociālo dzīvi, labai draudzenei/sievai/mātei (bieži vien 2in1), jābūt labai saimniecei, seksa dievietei un jārūpējas par vīrieti

Starp citu, ļoti precīzi par Latviju. Es nezinu, vai vaina vīriešos vai vienkārši pašas no Padomju gadiem velkam līdzi to visu varošās sievietes tēlu, bet ārzemēs sievietes tiešām tā neiespringst. Viņa varbūt nebūs goldiggere, būs ar savu karjeru, bet tad 100% vai nu nemācēs gatavot absolūti neko, ne pārāk rūpēsies par savu izskatu/fizisko formu vai arī būs ļoti neģimeniska (nedzemdēs bērnus, atstās auklītei utml.). Vai arī visi trīs kopā :D
04.02.2015 23:54 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Ziemeļmeita - nav gluži tik vienkārši, no tukša gaisa nekas nerodas. Audzināšana, sabiedrības stereotipi, vīriešu attieksme..
Realitātē sieviete ir puslīdz vienlīdzīga darba tirgū, bet mājās paliek visi vecie pienākumi, jo lielākā daļa vīriešu grib blakus saimniecisku, seksīgu cacu, kura pati sevi uztur.
04.02.2015 23:56 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es to neiespringšanu pasniedzu tā, ka tas izklausās tā negatīvi, bet patiesībā man tas liekas ļoti apsveicami - dzīvot, nevis rauties uz visām pusēm. Kāda piedzimst, lai būtu perfekta sieva, māte, mājsaimniece un vienkārši šarmējoša, sievišķīga sieviete savam vīrietim, un tas nav ne labāk ne sliktāk kā kāpt pa karjeras kāpnēm.
04.02.2015 23:57 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Sievietei ir jābūt izglītotai, skaistai (vismaz ļoti koptai pēc mūsdienu standartiem), ar veiksmīgu karjeru, ar aktīvu sociālo dzīvi, labai draudzenei/sievai/mātei (bieži vien 2in1), jābūt labai saimniecei, seksa dievietei un jārūpējas par vīrieti, bet vīriešiem kas? Pardon, vienlīdzība ir aizgājusi šreijā..


Nepriekrītu, manuprāt vīrieši šādas prasības drīzāk uzspiež sievietēm un līdz ar to viņas pašas sev iegalvo, ka jābūt izcilai, lai izpatiktu vecim.
04.02.2015 23:58 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Liela daļa vainas ir sievietēs, kuras tos vīriešus izaudzina..tēvi Latvijā kaut kā reti pilda savus pienākumus :(

Starp citu, spilgts piemērs ir mana māte (viņa gan ģimenē nav vienīgā tāda) - visu mūžu ir mani bakstījusi, ka jābūt neatkarīgai, jānopelna priekš sevis pašai, vīriešus nafig. Tajā pašā laikā ir stāvās šausmās, ka es bieži atļaujos mājās negatavot un slinkoju ar uzkopšanu, jo vai tad nu manam vīram tas būtu jādara :D Dubultā morāle, goda vārds.
05.02.2015 00:00 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Sievietei ir jābūt izglītotai, skaistai (vismaz ļoti koptai pēc mūsdienu standartiem), ar veiksmīgu karjeru, ar aktīvu sociālo dzīvi, labai draudzenei/sievai/mātei (bieži vien 2in1), jābūt labai saimniecei, seksa dievietei un jārūpējas par vīrieti

Ja es sho visu meeginaatu izpildiit, tad laikam seedeetu shobriid uz nervu tableteem. Es izveeleejos atteikties no man visapniciigaakaas lietas - skaistumkopshanas un taadas karjeras veidoshanas, kur buutu jaapavada darbaa vairaak par 40h nedeeljaa. Toties man ir aktiiva sociaalaa un akadeemiskaa dziive, vakarinjas ar 3 eedieniem, galva nesaap un labpraat njemu daliibu viiriesha hobijos. Beebi veel vareetu pavilkt, pat vairaakus, bet ja ko citu man saaktu kraut virsuu, tad laikam izveeleetos 3 kakjus. Taapat arii peec shii principa dziivo man zinaamaas paareejaas paziistamaas kanaadietes. Neviena nemeegina seedeet uz diviem kreesliem, ka jau so.so teica.
05.02.2015 00:00 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Nepiekritīšu.
Latvietes ir krietni pieticīgākas kā Londonas, ASV pilsones...
Un pēc izskata nevar salīdzināt nemaz...
Man krustmāte dzīvo 18 gadus ASV un ar savu izskatu, raksturu kāds man tagad ir miljonāru ātri "nocopētu", vietējās nav tik simpātiskas, kuras ir brīvas sievietes, skaistās ļiti ātri tiek izprecinātas.
Priekš LV neesmu skaistule, bet ASV būtu, jo augums un īpaši raksturs man ir labs, kad esmu formā.
05.02.2015 00:01 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Ziemeļmeita - nav gluži tik vienkārši, no tukša gaisa nekas nerodas. Audzināšana, sabiedrības stereotipi, vīriešu attieksme..
Realitātē sieviete ir puslīdz vienlīdzīga darba tirgū, bet mājās paliek visi vecie pienākumi, jo lielākā daļa vīriešu grib blakus saimniecisku, seksīgu cacu, kura pati sevi uztur.


Es nebiju domājusi, ka rodas no tukša gaisa, bet tieši kā Tu saki - audzināšana, stereotipi utt.
Atceros, kā mani, kad vēl dzīvoju pie vecākiem, kaunināja, ja nebiju brīvdienās uzkrāsojusies vai mans ķermenis neatbilda mammas izpratnei par ideālu.
05.02.2015 00:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!