Pieradums vai mīlestība?

 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Jautājums it kā vienkāršs, bet tomēr sarežģīts: Kā var zināt vai tu savu draugu mīli vai arī tas ir tikai pieradums?

Esam kopā jau gandrīz 5 gadus, bet pēdējos pāris mēnešus man visu laiku galvā nāk visādas domas par mūsu attiecībām, par labajām un sliktajām lietām kas tajās notiek. Viņš ir lielisks, tiešām lielisks un labs cilvēks, bet mums nav nekā kopīga. Viņš man nav devis neko no tā par ko es sapņoju laikā, kad man drauga nebija, bet tajā pašā laikā ir devis daudz no tā par ko es pat nebiju iedomājusies. Man jau ir 25 gadi un es domāju, ja nav viņš īstais, tad TAGAD ir laiks viņu atstāt. Bet ja nu viņš ir labākais, kas ar mani ir noticis un es nožēloju? vai arī, ja nu pēc 10 gadiem nožēloju to, ka paliku kopā? Kā pie velna es varu zināt? Pēdējā laikā man arī daaaudz vairāk gribās flirtēt ar citiem vīriešiem, pabučoties ar kādu svaigu gaļu (piedodiet :D), protams, krāpšana no manas puses nav plānā, bet fantāzijās visādas domas iezogas. Kā es veru zināt, ka tā nav tikai pārejoša fāze? ehh... stulbā sieviete, pati nezina, ko grib :(

Idejas? kāda personīgā pieredze?
04.02.2015 21:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es vairāk sliecos domāt par beigu sākumu. Es par attiecību pastāvēšanu arī galvā esmu filozofējusi.. bet tas nebija tik skarbā līmenī un drīzāk to sākuma posmā. Ar gadiem ideja, ka novecosim kopā (un zobu protēzes liksim vienā glāzītē pirms miega) šķiet nešaubīgāks :)

Arī fiziska tieksme pret citiem vīriešiem ir visai spēcīga izpausme, ka kaut kas privātajā dzīvē būtu jāpamaina. Sen senos laikos man tas bija beigu sākums iepriekšējās attiecībās (tolaik gan to nesapratu)..

Bet ja nu viņš ir labākais, kas ar mani ir noticis un es nožēloju?
Nezinu, vai tas ir pārliecinošākais iemesls, kāpēc attiecības būtu jātur pie mākslīgā elpināšanas aparāta.. ,

Radās iespaids, ka nejūties harmoniska attiecībās. Kāpēc tāds pesimims domājot par nākotni? Vai šobrīd, Tavuprāt, tiek izdzīvots labākais laiks Tavā dzīvē? Manuprāt, reizēm ir vērts nolikt latiņu augstāk.. Kāpēc gan mums nejusties laimīgām un starojošām? Kāpēc vajag samierināties?
04.02.2015 23:40 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Kāpēc tāds pesimims domājot par nākotni? Vai šobrīd, Tavuprāt, tiek izdzīvots labākais laiks Tavā dzīvē?
JAA, es esmu viena no tām meitenēm, kam bail novecot, kas domā, ka man JAU ir 25 gadi, ka es jau tūlīt tūlīt būšu veca, un ka ja nu man jāmeklē draugs 30 gadu vecumā? visi labie taču jau ir izķerti, utt. Laiks iet tik ātri, man bail kaut kur pazaudēt to savu jaunību. Bet šie jau ir citi tarakāni un tur jātaisa nevis cosmo diskusija, bet vesela terapeitu sanāksme :D
04.02.2015 23:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
demoiselle, tie tarakāni Tev nav nemaz tik specifiski. Tas ir normāli, ka domā par bioloģisko laiku.. sievietēm tomēr tas spēlē zināmu lomu dzīvē :)
04.02.2015 23:49 |
 
Reitings 350
Reģ: 09.08.2011
Man vecmamma vienmēr teica, ka pirmais puisis nekad nebūs pēdējais. Un es vienmēr uz vinju dusmojos, jo ar draugu bija viss forsi, mīlēju(tā likās), bet tomēr pēc 4 gadu ilgām attiecībām es pieliku punktu. Es sevi biju izsmēlusi, nogurusi, jo vienkārsi nebija īstais. Bija bail visu izbeigt, jo arī bija līdzīgas domas - vai kas labāks vispār būs. Bija bail nozēlot.
Tagad esmu satikusi to īsto un ir neizsakāmi labāk, gan emociju līmeni, gan fiziskajā. Un rozā brillu periods ir beidzies, viss ir nopietni, skaisti un pa īstam. (l)
04.02.2015 23:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Protams bieži ir pieņemts ka ar pirmo nebūs kopā mūžam un nevajag ar, bet tas nenozīmē ka nevajag mēģināt attiecības uzlabot, jo tā vienkārši samierināšanās un aiziešana ne tev dos vajadzīgo pieredzi ne atklāsmi un turpmākās attiecībās ar tad agri vai vēlu būsi spiesta ar problēmām saskārties un ko tad? Atkal muksi prom jo nav tak vērts un pasaulē ir labāki?

Vajag mēģināt salabot esošo, kad tas neizdodas tad tik meklē nākamo.
05.02.2015 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Meitenes, tiešām paldies par uzklausīšanu, idejām un ieteikumiem. Attiecības mēģināšu padarīt labākas, plinti krūmos vēl nemetu, bet, ziniet, ja pēc pāris mēnešiem nekas neuzlabojas, tad nākšu raudāt cosmo un prasīt kā salabot šķiršanās sāpes :D
05.02.2015 00:10 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Demoiselle, pirmkaart, paldies ka izveidoji sho diskusiju,izlasiiju no saakuma lidz beigaam!
Man gruuti kko sheit ieteikt,jo esam ar Tevi "on the same page " shobriid! Un arii nezinu ko dariit un kas notiks. :(
05.02.2015 00:11 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Es arī izlasīju visu diskusiju un secināju, ka man arī visādas tamlīdzīgas domas ir gadījušās pēdējā laikā, bet pāriet agrāk vai vēlāk :-)
Veiksmi Tev! ;-)
05.02.2015 09:25 |
 
Reitings 202
Reģ: 21.07.2014
Saprotamas sajūtas. Neiedziļinoties sīkumos – ap 5 gadu kopdzīves jubileju man tā bija – apnikums; draugs it kā labs, bet sajūtas, ka esam tikai draugi; actiņas šaudās riņķī; domas par tēmu kā būtu ja būtu un tagad ir īstais laiks kaut ko mainīt... un pati briesmīgākā, grūti noformulējamā atziņa - tā sajūta, ka tas ir uz visu dzīvi, nebūs vairs randiņi, tauriņi vēderā utt., bet tikai sadzīves problēmas... Arī tās bija pirmās nopietnās attiecības. Atradu dārgu un laikietilpīgu hobiju (studijas) - jau pirmajos studiju mēnešos izkļuvu no rutīnas un mūsu attiecības pamainījās, muļķīgās domas pārgāja. Man vienkārši vajadzēja pārmaiņas – jebkādas pārmaiņas. Reizēm problēmas nav jāmeklē otā vai attiecībās... Tagad uz 10 gadu kopdzīves jubileju bail pat domāt kā būtu ja būtu.
05.02.2015 09:42 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Vienmēr, agrāk lasot diskusijas, likās, ka demoisellei un smirnoff ir tik jaukas attiecības. Skumji paliek šo lasot. Jūsu abu dzīvesstāstiem jau sekoju līdzi laikam vairākus gadus un tiešām žēl lasīt šādas lietas. Bet, pēc savas pieredzes, viss, ko varu teikt ( lai gan tas izklausās ļoti banāli ), ka galvenais ir klausīt sirdij un arī, ja būs lemts, tad paliksiet kopā, ja nebūs, tad izšķirsieties. Tāpat arī ik pa laikam mēs dzīvē nonākam līdz attiecīgam punktam, kad ir laiks pārmaiņām, jebkurā dzīves sfērā. Cilvēkam ir jābūt saviem mērķiem, ir jānotiek nemitīgai attīstībai, kā attiecībās, tā profesionālajā jomā un sevis pilveidošanā, un ja šī attīstība kaut kādu iemeslu dēļ apstājas, tad sākās problēmas.
Mana pieredze rāda, ka uzlabot un strādāt ar attiecībām var gandrīz vienmēr, ja abi to vēlas. Bet, ja nav šīs motivācijas tam, ja nav pietiekoši spēcīgas jūtas un vēlme to visu darīt, tad arī nekas neizdodas. Stipri šaubos, ka pašlaik ir iespējams ar vienu romantisku nedēļas nogali atrisināt visu. Ir jāgrib iekurt šī dzirkstelīte un tas nav vienas dienas jautājums. Ja abi to vēlas, tad attiecīgā laika periodā tas ir iespējams. Visticamāk, ka problēmu sakne ir meklējama jau manis pieminētajā attiecību stagnācijā, kas attiecīgi ir jāmaina. Bieži vien pēc vairāku gadu attiecībām gribās nākošo līmeni, sarunas vai plānošanu par kāzām, bērniem, savas dzīvesvietas iegādi. Ja tas viss nenotiek, tad rodas sajūta, ka attiecībām tālāk nav jēgas. Problēma var būt arī aizvainojumā, kas krājies vienam vai otram partnerim, piemēram, par atšķirīgiem uzskatiem, kādām darbībām ( mīļuma neizrādīšana, romantikas neesamība, naudas lietas, mājas kārtošana utt .). Kopīgu hobiju neesamība vai slikta seksuālā dzīve arī var būt pie vainas. Sākumā jāatrod cēlonis, kāpēc ir šaubas par attiecībām, par jūtām. Tālāk jau to var risināt, ja abi to vēlas, jāsāk ar sarunu un abiem jāvienojas par tālāku rīcības plānu, kā tiks strādāts pie attiecībām.

Lai veicas!
05.02.2015 13:34 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Atšķiršos varbūt,bet es saku,lai jau skrien prom tagad un dodies baudīt dzīvi-padzīvot sev! Nē,ar to nes nedomāju mesties tagad vienas nakts sakaros,bet man nez kāpēc ir sajūta lasot,ka tevi šīs attiecības aptur dzīvot,bremzē darīt to,ko tu patiešām vēlies.
05.02.2015 13:43 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
man šķiet, ka tas tāpēc, ka viņš ir Tavs pirmais, neesi iztrakojusies un nav, ar ko salīdzināt. Man, ja uznāk cilvēciskas šaubas, atliek tik atsaukt atmiņā bijušo vai paklausīties draudzeņu srāstus, vai palasīt cosmo, lai pazustu jebkādas šaubas par to, ka esmu kopā ar īsto(l)
05.02.2015 14:06 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Varu parakstīties zem katra kampanellas vārda!!!
mana pirmā laulība bija pierādījums tam, izšķīrāmies nevis tāpēc, ka bija domstarpību, bet vnk panīkums, attiecību stagnacija un nemācēju saprast, ko jūtu, ko domāju, kas notiek. likās mīlestība izdzisusi.
izdarīju savu izvēli un eju tālāk.
bija brīži, kad likās, ka tā bija kļūda, bet īstenībā viss notika tieši tā kā jābūt!.. esmu pārliecināta!!
05.02.2015 14:40 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Parakstos zem katra Oliive vārda-man bija tieši tāpat.
Es sliecos piekrist kādreiz kaut kur lasītajam,ka attiecībās (it īpaši jaunā vecumā pirmajās) iesaistītās puses vēl ir augošas individualitātes un viņu personības vēl tikai nobriest. Ja šo attiecību laikā viņi abi spēj augt un attīstīties kopā,tad viss ir kārtībā,bet ja viens attīstās ātrāk,tad var sākties problēmas. Un šajā attīstībā ir iekļauta ne tikai profesionālā,bet arī personības izaugsme,kas atspoguļojas ikdienas dzīves sīkumos,savstarpējā komunikācijā,arī mākā konstruktīvi diskutēt,ja gadījušās domstarpības,kā arī kopīgi meklēt kompromisus. Ja kaut kādā mirklī šī izaugsme starp abiem vairs nav vienmērīga,tad nav vajadzības sevi nospiest,tad tu esi izaugusi no šīm attiecībām.
Tas bija tikai manā situācijā,iespējams,tev ir savādāk,bet izmantoju iespēju izteikt savu domu. Diskusija patiesi laba,lika padomāt. Paldies tev,demoiselle,kā arī paldies pārējām meitenēm par viedokļiem. ;-)
05.02.2015 15:37 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
Es tā iedomājos... kāda būtu Demoiselle reakcija, ja viņas puisis paziņotu, ka grib šķirties? Pati pirmā emocija? Atvieglojums, sāpes, aizvainojums, prieks...?
Varbūt tas varētu palīdzēt saprast, kas tām attiecībām pašlaik ir apakšā. Varbūt pašai nav drosmes pateikt skaļi to, ko domā zemapziņa - varbūt gribētos, lai tos vārdus skaļi pateiktu priekšā otrs cilvēks?
05.02.2015 15:43 |
 
Reitings 88
Reģ: 04.12.2014
demoiselle
Tas, ko Tu uzrakstīji, šķiet, rakstīts tieši par mani. Arī es ar savu puisi esmu kopā nu jau 5 gadus. Un pēdējā laikā pieķeru sevi pie šaubām - vai viņš tiešām ir īstais? Varbūt tas ir kaut kāds tāds piecgades sindroms? :D Bet, ja nopietni, tad es tiešām nevaru vairs noteikt, vai tā ir mīlestība vai liels pieradums. Dzīvojam kopā nu jau kādus 3 gadus, nākotni plānojam, bērnus, māju... Viņš būtu lielisks tēvs, par to šaubu nav, tikai es pati pagaidām nesaprotu, kādēļ šaubos. Sevi ir tik grūti saprast. Varbūt tā tiešām ir rutīna. Mans lielais dzīves sapnis ir ceļot, apskatīt pasauli, bet viņš plāno par mantiskām vērtībām, iespējams, šis ir mans šaubu cēlonis - atšķiras vērtību sistēmas. Aiziet negribas, jo nevēlos viņu atdot nevienai citai, bet palikt kopā dažreiz arī šķiet grūti.
06.02.2015 12:15 |
 
Reitings 19
Reģ: 06.02.2015
Saņemt kredītu SAFE

Aizdevuma piedāvājums starp privātpersonām faktiski eksistē, jo, ja es varētu smaidīt pēc vairākām ierakstu izmešu uz banku , man ir zināms no palīdzību draugulieliska dāma, kas man iedeva aizdevumu no 08.000 eiro bez jebkādiem sarežģījumiem . Tas ir atziņa, ka es padarītu šo liecību , lai augt savu klientu bāzi , kā arī palīdzēt tiem, kam ir finansiālas problēmas . Tātad, jūs, kas ir aizliegts banku , jūs, kas nepieciešams finansējums , lai jūsu personīgās rūpes , neuztraucieties Just to kontaktu ar Mr Rozalīna Petra , kuras adrese ir : [email protected]
06.02.2015 12:38 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Ai, meitene. Kā es Tevi saprotu, diemžēl :D Neko prātīgu ieteikt nevaru.
15.02.2015 18:26 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
Attiecības ir jākopj un tas ir liels darbs. Ja Tev tādas domas iezagušās, tas uzreiz nenozīmē, ka nemīli!
Tas ir tikai normāli. Daudz jāstrādā un esmu pārliecināta, ka jums viss būs lieliski.
Tu saki 5 gadi? Te jau prasās arī pēc gredzena!
15.02.2015 18:34 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
Manuprāt, tā ir krīze, jo uz 5gadiem jutos tieši tā un arī visādas fantāzijas man bija.
Iesaku jums atjaunot dzirksteli.
Mēs, piemēram, atsākām iet uz randiņiem un izdomājām tos arī vērtēt 7 daļās, katrā pa 10 punktiem.
Ja kāda grib sīkāk uzzināt, var rakstīt PM. Atbildēšu, kā būšu mājās.
Tad, kad bija vērtēšana, tad sacensības gars uzreiz lika pacensties!

Tāpat var izmēģināt jau ko jaunu seksā, piemēram, iespaidojoties no Greja :D
15.02.2015 18:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits