Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pieradums vai mīlestība?

 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Jautājums it kā vienkāršs, bet tomēr sarežģīts: Kā var zināt vai tu savu draugu mīli vai arī tas ir tikai pieradums?

Esam kopā jau gandrīz 5 gadus, bet pēdējos pāris mēnešus man visu laiku galvā nāk visādas domas par mūsu attiecībām, par labajām un sliktajām lietām kas tajās notiek. Viņš ir lielisks, tiešām lielisks un labs cilvēks, bet mums nav nekā kopīga. Viņš man nav devis neko no tā par ko es sapņoju laikā, kad man drauga nebija, bet tajā pašā laikā ir devis daudz no tā par ko es pat nebiju iedomājusies. Man jau ir 25 gadi un es domāju, ja nav viņš īstais, tad TAGAD ir laiks viņu atstāt. Bet ja nu viņš ir labākais, kas ar mani ir noticis un es nožēloju? vai arī, ja nu pēc 10 gadiem nožēloju to, ka paliku kopā? Kā pie velna es varu zināt? Pēdējā laikā man arī daaaudz vairāk gribās flirtēt ar citiem vīriešiem, pabučoties ar kādu svaigu gaļu (piedodiet :D), protams, krāpšana no manas puses nav plānā, bet fantāzijās visādas domas iezogas. Kā es veru zināt, ka tā nav tikai pārejoša fāze? ehh... stulbā sieviete, pati nezina, ko grib :(

Idejas? kāda personīgā pieredze?
04.02.2015 21:09 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Ja tu uzdod šādu jautājumu, tad visticamāk nemīli. Mīlot otru cilvēku tādas pārdomas parasti nerodas.
04.02.2015 21:11 |
 
Reitings 119
Reģ: 28.08.2014
Izrunājies, jums vajaga savas atiecības atsvaidzināt.

Ja nekas nemainās pamet Viņu.
04.02.2015 21:11 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Pirmkārt, Tev ir TIKAI 25. Tas nav nekāds robežvecums, pēc kura jāsāk nervozi grauzt nagi un jāprecas ar pirmo pretimnācēju. Visa dzīve vēl priekšā, savi 10 gadi jaunības jau nu noteikti.

Otrkārt, kā jau te minēja - ja rodas šāds jautājums, tad tas ir beigu sākums.
04.02.2015 21:15 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
es emsu dzirdējusi par šo, nu ka ja tā domā, tad nemīl, vai arī ka tas ir beigu sākums. bet bet bet tieši pirms tiem pāris mēnešiem, atmetu OK (nevis, lai taisītu bērnus, bet jo nafig, mana veselība svarīga), un varbūt tie ir hormoni, ka šizīgi trako un liekas pa plauktiņiem?
04.02.2015 21:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja tu uzdod šādu jautājumu, tad visticamāk nemīli. Mīlot otru cilvēku tādas pārdomas parasti nerodas.

Nepiekritīšu! Ir normāli ik pa reiziei aizdomāties un pārbudīt sevi un savas izjūtas. Es joprojām pati nevari viennozīmīgi atbildēt uz šo jautājumu, tāpēc, ka tas nebūt nav tik vienkārši kā gribētos domāt...

Manuprāt, jūsu attiecībām trūkst izaugsmes. Nu kopā, jā, bet kas tālāk?... Attiecības vajag virzīt, plānot, cerēt utt. Tāpēc jau normāli ir domāt par kāzām, bērniem, kopīgas ligzdiņas iegādi un tālāk jau tas viss aiziet pa spirāli arvien tālāk un ciešāk... A vienkārši būt kopā n-tos gadus - jebkurš pazaudēs jēgu šādām attiecībām, ir vai nav tam visam apaksā mīlestība.
04.02.2015 21:21 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Es esmu ļoti līdzīgā situāciju šobrīd. Arī esam kopā gandrīz 5 gadus un ar katru dienu arvien vairāk saprotu, ka kaut kas nav īsti labi.
Manuprāt, tas tiešām ir beigu sākums. Vismaz manās attiecībās.
04.02.2015 21:22 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Diez vai šādas lietas var novelt uz hormoniem ;) Pieci gadi ir gana ilgs laiks (it sevišķi jaunībā), lai mainītos jūtas un vērtības, lai gribētos kaut ko citu. Kaut vai laiciņu brīvības, ja ne citādāk :D
04.02.2015 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
demoiselle šis bija iemesls kādēļ šķīros ar savu ilgadīgo otro pusi, bija palikusi sajūta ka esam tikai draugu, abpusēja sajūta, tagad esam vnk labi draugi.
04.02.2015 21:23 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es gan nedomaju,'ka tas ir beigu sakums.
Ilgstosas attiedcibaa, manuprat,'var rasties sads jautajums, jo viss ir ieslidzis Rutina.
Iesaku jums divata kkur aizbraukt uj jautri,'romantiski pavadit laiku divata.
Jus daudz laika pavadat kopa?
Varbut der pasai jaunas intereses iegut, jo tad jus viens gar otru visu laiku nerivesieties.
Lai,'kadas butu tavas domas, nesaki par to vel savam draugam. Vismaz ne tada teksta,'ka nezini, vai vinu mili. Tas var vinu ari aizvainot,'ka ari pati velak nozelot.
Labak paruna ar draugu,'ka velies, ko jaunu ar vinj izbaudit. Varbut, ja iespejams, kaut vai brivdienu celojuma aizbraukt.
Tas,'ka esi iesligusi pardomas, nav nekas slikts.
04.02.2015 21:24 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Pilniba piekritu Neons
04.02.2015 21:26 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Sany sanāk ka es nolohojos neatīstot tālāk, nākošais loģiskais solis bija kāzas, bet es raustījos un vilku garumā.
04.02.2015 21:27 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
(..)šķīros ar savu ilgadīgo otro pusi, bija palikusi sajūta ka esam tikai draugu, abpusēja sajūta, tagad esam vnk labi draugi.


Vai cilvēki cer, ka visu mūžu saglabāsies lidojums, kā attiecību sākumā?
Manuprāt, attiecības ieiet jaunās fāzēs ik pēc laika, kas nenozīmē, ka nu tikai jāmeklē jaunas asinis, jo redz, tauriņi vairs neriņķo vēderā. Attiecībās ir daudz jāiegulda, lai tās attīstītos un pastāvētu. :-)
04.02.2015 21:28 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Piekritishu Neonam, ka vajadziga izaugsme. te Tev ir darbs izrunaties ar savu virieti un jums savu dzivi splanot.
Man bija lidzigi..virietis ilgi tureja musu attiecibas vienaa faazee, kas butiski ietekmeja to, kaa es par taam jutos. Nenopietniiba, draudzenes statuss man nelikaas apmierinoshs. Rezultataa 6 menesus pec bildinajuma kazas atsaucu... Ne tapec, ka nemiletu. Milu joprojam. Bet gan tadel, ka shi nenoteiktibas faze papildus citiem apstaklien bija par garu.
04.02.2015 21:30 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es noteikti meeginaatu atsvaidzinaat attieciibas pirms mest plinti kruumos. Ja ir iespeeja, tad 2 nedeelju celjojums vai kaut vai romantiska nedeeljas nogale piemaajas viesniicaa var atsvaidzinaat attieciibaas. Piedevaam iesaku padomaat vai tas, ko veeleejies 5 gadus atpakalj no attieciibaam ir veel jo projaam aktuaals. Var gadiities, ka izsapnjotais dzejnieks kursh deklamee dzeju sveetdienas riitaa par miilu tevi nokretineetu peec paaris nedeeljaam taa, ka negribeetu vinju vairs redzeet.
04.02.2015 21:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vai tavs vīrietis tev liek smaidīt? vai viņa dēļ tu esi priecīga? Vai tu domā par jūsu kopīgo nāktni? Vai kopīgas nākotnes plāni izraisa vairāk prieku vai uztraukumu, vai varbūt pat vienaldzību?

Nezinu vai tā ir mīlestība, bet es personīgi sapņoju tikai par nākotni ar savu vīrieti, priecājos kad viņam izdodas un bēdājos līdzi kad neizdodas. Nevarētu nekas būt labāks uz pasaules kā katru rītu viņam pamosties blakus ar smaidu, ka viņš man ir blakus.

Ja tav nav nekādas pieķeršanās pie viņa romantiskā ziņā, tad iespējams ar ka nemīli viņu, drīzāk ir pieradums, bet tik pat labi varbūt ir rutīna un ja paši no tās spētu tikt vaļā, tad ieraudzītu savas attiecības pilnīgi no cita aspekta.

pabučoties ar kādu svaigu gaļu (piedodiet ),


Šādi teksti parasti ir beigu sākums, sapņot par citiem vīriešiem jau visas mēs varam, tas jau nav pasaules gals, bet ja tiešām jūti tās tieksmes pēc citiem, tad varbūt tas ar ir vajadzīgs. Nekur nav teikts ka tas cits būs labāks, bet tev vienkārši gribās to citu, lai gan vēlāk varbūt sapratīsi ka šis bija tas īstais, tā jau parasti notiek kad ir par vēlu.

Galvenais, nekad savam draugam neizsaki tādu tekstu ka gribās izmēģināt jaunu gaļu, tas tomēr ir sāpīgs teksts un aizvainojoš, pat ja teikts kā joks. Ja nēsi pārliecināta ka negribi visu pārtraukt, tad šo nesaki.
04.02.2015 21:34 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Mcgh- ta dazreiz notiek. Un varbut tam ta vajadzeja notikt. Manuprat,'ja virietis/sieviete neredz otra sievu/viru jau pasa sakuma, tad attiecibas jau nav verts sakt. Nav obligati jaizplano kazas un n'tie berni pirmaja randina vai kas tml.jasaka otram. Bet, manuprat, nopietnas attiecibas cilveki veido, ja velas to turpinajumu kopa. Ja sadu domu nav pat sajutu veida, tad nav verts...
04.02.2015 21:38 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
5 gadi, manuprāt, ilgi draudzenes statusā. Tā es domāju par pāriem, kuri pēc 25g.v.satikušies. Ja nejūti, ka vēlies būt kopā un šaubies, tad pamet šīs attiecības. Nemoki otru.
04.02.2015 21:39 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Šādi teksti parasti ir beigu sākums, sapņot par citiem vīriešiem jau visas mēs varam, tas jau nav pasaules gals, bet ja tiešām jūti tās tieksmes pēc citiem, tad varbūt tas ar ir vajadzīgs
Es tiku sim posmam paari("daktera" laiks),jo sapratu,ka miilu savu viiru...Es neappreceejos aiz lielas miilestiibas-taa miilestiiba man naaca veelaak.
Domaaju ,ka katraas attiecibaas ienaak kriize-vieniem aatraak,citiem veelaak.Veiksmi tev ,nonaakt pie pareizaa atrisinaajuma:-)
04.02.2015 21:40 |
 
Reitings 391
Reģ: 29.01.2009
Es arī ieteiktu pamēģināt papriekšu atsvaidzināt attiecības. Man arī tā vienā brīdī bija, kad domāju, ka varbūt tas ir pieradums, kas liek mums būt kopā, bijām tādā kā ritenī ar darbiem, skolu, draugiem... Tad aizbraucām nelielā ceļojumā divatā un es viņā iemīlējos no jauna :-) Biju varbūt vienkārši ikdienas rutīnas nogurdināta, tas man vispār bija posms, kad pārdomāju arī citas savas dzīves izvēles.

Pamēģiniet kaut kur izrauties divatā, bez draugiem un ģimenes. Ja nekas nemainās un Tu arvien vairāk met acis uz citiem, tad 25 jau nav nemaz tik daudz.
04.02.2015 21:44 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Manuprat,'ja virietis/sieviete neredz otra sievu/viru jau pasa sakuma, tad attiecibas jau nav verts sakt


Šim es varu daļēji piekrist, pēc pašas pieredzes pilnībā varu piekrist, bet gadījumi ir jau dažādi, ne jau visi ar vienmēr vienkārši domā par to precēšanos. Es jau biju gatava precēt nost pēc pirmā mēneša un taisīt bērneļus, tagad gan mazliet saprātīgāk domāju haha :D
04.02.2015 21:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits