Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Taukaini mati

 
Reitings 15
Reģ: 17.12.2014
Sveikas! :-)
Esmu izmisumā!! :-( Mazgāju matus katru dienu, jo man ir ļoooti taukaini mati. Ja no rīta izmazgāju, tad jau pusdienlaikā mati atkal paliek taukaini. Šampūni mēģināti visādi, no citiem palika vēl taukaināki. Varbūt varat ieteikt kādas sentēvu metodes, varbūt jāmeklē kāda speciālista palīdzība? Manuprāt, tas nav normāli, šķiet, ka nedaudz par traku. P.S. Arī sejas āda ir ļoti taukaina, nezinu kā cīnīties arī ar to.:'-(
03.02.2015 23:44 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Kaut kādas hormonu vai vielmaiņas problēmas varbūt? Pie ārsta esi bijusi?
03.02.2015 23:45 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Drīkst pajautāt, cik tev gadu? :) Jautājums galīgi nav uzbrūkošs, vienkārši es konkrētā laika posmā cīnījos ar to pašu.

Par sejas ādu es ieteiktu aiziet un izrunāties ar dermatologu, ja tas ir iespējams. Ja ne, tad jāpalasa mazliet par ādas kopšanu, tā, iespējams, varētu mazliet mazināt taukošanos.

Bet, kā jau teicu, ja esi tajā negantajā pubertātes vecumā, tad diemžēl tā notiek...
03.02.2015 23:49 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.08.2014
Jo biežāk mazgā, jo taukaināki paliks. Tavā gadījumā tik ārsts spēs palīdzēt.
03.02.2015 23:50 |
 
Reitings 15
Reģ: 17.12.2014
Mincis man ir 17 gadi :-)

Snow_white , bet nemazgāt arī nevaru, citādi kauns cilvēkos rādīties. :-/
03.02.2015 23:59 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Tev jāatrod no tik biežas mazgāšanas. Sāc mazgāt katru otro dienu, tikmēr starplaikā izmanto sauso šampūnu. Un noteikti veic analīzes, jo visdrīzāk problēmas ar kādiem dziedzeriem/hormoniem.
04.02.2015 00:08 |
 
Reitings 75
Reģ: 18.03.2013
Iesaku tiešām matus mēģināt mazgāt retāk.
Es arī vienu laiku cīnījos ar taukaino matu problēmu, bet tad vienu vasaru dabūju padzīvoties pa laukiem un matus pieradināju pie retākas mazgāšanas, kā rezultātā matus beigās varēju mazgāt vien reizi nedēļā. Bet tad es sāku lietot zivju eļļu un mana galvas āda izdomāja atgriezties pie vecajiem niķiem. :(
04.02.2015 00:33 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Kā jau meitenes teica, aizej pie ārsta, ir arī tāds matu ārsts tik neatceros kā viņu sauca, viņš tev palīdzēs.
Zinu, matu taukus var dabūt ārā ar kartupeļu cieti, iesmērē matu saknēs un pēc tam kārtīgi izķemmē, pati neesmu mēģinājusi, bet zinu meitenes kas tā dara. Kartupeļu ciete sasūc taukus..
04.02.2015 01:02 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Tā kartupeļu ciete darbojas pēc tā paša mitruma kā sausais šampūns.
Mazgāšana retāk nudien nav risinājums, ja katru dienu cilvēkos jārādās. Man piemēram arī otrās dienas mati, pat astē saņemti izskatās šausmīgi.
Tomēr āķis ir tajā, kādu šampūnu lieto. Ilgu laiku ņēmu riktīgi attīrošos taukainiem smagiem matiem, visādus volume utt. Pēdējais piliens bija izslavētā Organix wolume šampūns, kas manu ādu sakairināja tiktāl, ka tiku pie blaugznām.
Aptiekās ir šampūni dažādu tipu galvas ādai, arī taukainai. Otrs variants - paņemt visneitrālāko dabiskā sastāva šampūnu, kas ādu nemocīs un neliks taukoties vēl trakāk. Nu un tad protams pārbaudīt hormonus, pārskatīt ēdienkarti... Ēdot daudz sarkanās gaļas, asus ēdienus un vēl šādus tādus produktus tauku un sviedru dziedzeri darbojas aktīvāk.
04.02.2015 02:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits