Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ādas kopšana

 
Reitings 141
Reģ: 25.05.2010
Sveikas, meitenes!
Gribēju pakonsultēties ar tām, kas saprot, ko vairāk no ādas kopšanas. Sākšu ar to, ka man cik pati esmu novērojusi ir kombinēta sejas āda, t-zona ir vairāk uz taukaino pusi, vaigu āda ir normāla. Ir diezgan izteikta problēma ar melnajiem punktiem un paplašinātām porām. Gribēju zināt ar kādiem līdzekļiem, Jūs ar to cīnāties? Jo es ievēroju diezgan stingru sejas kopšanas rutīnu, bet jūtu, ka kautkas nestrādā. Āda periodiski niķojas, un sametas izsitumi, sajūta, ka trūkst mitrināšanas, lai gan pašai šķiet, ka mitrinu to pietiekami. Vai pārlieku bieža sejas dziļāka attīrīšana varētu izraisīt šo problēmu, ja piem. vairākas reizes nedēļā lietoju attīrošo masku? Tādā veidā itkā cenšos cīnīties ar paplašinātajām porām un melnajiem punktiem.

Vai kādai ir līdzīgas problēmas? Kādi līdzekļi palīdzējuši vislabāk?
03.02.2015 21:32 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
ar ko tu mitrini, attiiri. kaadus tieshi produktus lieto?
03.02.2015 21:35 |
 
Reitings 141
Reģ: 25.05.2010
Attīrīšanai lietoju šo želeju

Apmēram 2x nedēļā skrubi

toniku jutīgai ādai

acu krēmu


Un mitrinu ar šo


Maskas parasti lietoju no maaliem, vai ari himalaya neem masku. Kādu laiku šī sistēma strādāja ļoti labi, bet tagad sajūta, ka kļuvis vēl sliktāk kā bija. :-/
03.02.2015 21:46 |
 
Reitings 141
Reģ: 25.05.2010
No rītiem parasti nelietoju eļļu, bet šādu alvejas gelu


Liekas , ka kaut kad varbūt vajadzētu aiziet pie dermatologa un sastādīt individuālu programmu, bet tad atkal padomāju, ka kopumā ādas stāvoklis nav slikts, bet tā periodiski, pēkšņi sametas pumpas, melnie punkti šķiet aizsisti un viss ir slikti :-(
03.02.2015 21:50 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
man arii ir kombineta aada uz ellas nepatiik, uzreiz visadi drankji sametas. kaa arii skrubis aadai nav draudziigs,labaak pameegjini kaadu skaabju liidzekli.
neesmu baigais eksperts tajaa visaa,protams, bet man ir liidziigs aadas tips kaa taveejais. Lai arii aadaa taukojas, bet tie visi maali un skubji ir naave manai aadai
03.02.2015 21:52 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
man taads pats aadas tips. Nekaa iipashi nekopju, paaris reizes gadaa tiiriishana pie kosmetologa, ikdienaa vnk nomazgaaju ar putaam. sad tad uzlieku kaadu barojoshu masku.ja regulaari mazgaa seju un vienmeer nonem kosmeetiku, ar papildu attiirosaam maskaam nav ko forseet, jo vismaz man tas izraisa sausos plekjus. nu un tad kreemi - uz nakti trekns, niveaveidiugs barojosaos un pa dienu, kaadu stundu, divas (man daudz laika no rriitiem) zem praimera viegla mitrinosha zheleja. un vienmeer arii zheleja aciim.
Gribu sanemties apstraadaat aadu ar laazeru, jo dzirdeets, ka tas paliidz samazinaat lielas poras, bet bail, ka nedabuuju sarkanu seju uz 2 meeneshiem, kaa tas nereti gadaas.
03.02.2015 21:55 |
 
Reitings 141
Reģ: 25.05.2010
Ko no skaabem tu vari ieteikt? Aizmirsu pieminet, ka man ir ari tas PO skaabju piilings, bet nezinu cik ilgi vins jalieto lai redzetu kadu rezultatu. Un vai visa nav par daudz..ik pa laikam uznak man , saperku visadus lidzeklus un domaju nu tik buus man ideala ada, paiet laiks u saprotu , ka neko nesaprotu no ta visa..
03.02.2015 21:57 |
 
Reitings 141
Reģ: 25.05.2010
Samaara , kaadu barojoso masku lieto, jo es ari biju izdomajusi , ka ja lietoju tik daudz attiroso tad vajag ari ko barojosu un mitrinosu, bet taa isti nezinu kur skatities...
par laazeriem vispar neko neesmu dzirdejusi, bus japalasa..
03.02.2015 22:00 |
 
Reitings 19
Reģ: 09.02.2015
es tev ieteiktu izvēlēties sejas kopšanas sēriju visu no vienas kolekcijas, jo produkti parasti ir veidoti tā, lai papildinātu viens otra darbību. Attīrošās maskas nedrīkst lietot vairāk kā 1-2 reizes nedēļā. Labs variants tavā gadījumā ir lietot attīrošo masku T zonai un mitrinošo pārējai sejas daļai. Atceries, ka pie maskas lietošanas pirms un pēc ir jālieto toniks, lai stabilizētu ādu.
vari izvēlēties, kādus produktus vēlies, bet no personīgās pieredzes ieteiktu tev paņemt BeautyCycle pilno sejas kopšanas komplektu taukainai, normālai ādai. Ap 36EUR viss komplekts, dienas krēms un nakts želeja pietiek apmēram 9 mēnešiem, toniks 2-3 mēnešiem un sejas mazgāšanas līdzeklis aptuveni 4 mēnešiem.

Un klāt paņemt gan mitrinošo, gan dziļi attīrošo masku no Artistry, katra maksā vēl 26EUR, bet nu pietiek gadam

10.02.2015 12:27 |
 
Reitings 38
Reģ: 24.09.2014
cheetah, vai lietojat arī tonālos vai BB krēmus ikdienā?
17.02.2015 17:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits