Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es ļāvu viņam pārgulēt ar citu.

 
Reitings 16
Reģ: 23.01.2015
Jaunajā SHAPE žurnālā ir patiess stāsts par kādas sievietes pieredzi.
Īsumā tām, kuras nav lasījušas, izstāstīšu.

Sievietes dzīvē bijuši četri vīrieši, un šo visu attiecību laikā, viņu mocījusi liela greizsirdība. Protams, visas četras attiecības beigušās ar to, ka vīrieši viņu ir piekrāpuši.
Tad uzradās Viņš. Mīļš, jauks un visnotaļ lielisks. Līdz pirmajam skūpstam pagājis pusgads, līdz seksam tik pat. Un tad jau pienāca diena, kad viņa ievācās pie viņa. Protams, arī šajās attiecībās viņu mocīja greizsirdība, tika čekots telefons un dators, izstalkotas tika visas sievietes, kas ir/bija viņa dzīvē (kolēģes, draudzenes).
Tad pienāca tā diena, kad viņš paziņoja, ka... vēlētos pārgulēt ar citu sievieti, un nevienu citu kā manu draudzeni.
"Viņš stāstīja, ka tā ir nepārprotama kaisle, nepieciešamība un ar prātu vien to neizdzīs no galvas. Viņš teica, sekss un mīlestība nav viens un tas pats - sekss ir neprāts, hormoni, iekāre, bet mīlestība ir visa pārējā dzīve, kas ir starp mums."
".. viņš tur sēdēja, stāstīja, jautāja vai vispār esmu gatava par to runāt, lūdza piedošanu, skaidroja, mīļoja, atvainojās, raudāja pats."
Viņš jau bija runājis ar draudzeni un, līdzīgas intereses vadīta viņa piekrita.

Sieviete deva viņiem savu piekrišanu.

"Protams, novērtēju viņa atklātību un izstāstīt savus nodomus, nevis rīkoties aiz muguras, bet vēl spēcīgāka bija kauna sajūta - ko tagad par mani domās draudzene, kura gulēs ar viņu? Viņai noteikti šķitīs, ka esmu tizla neveiksminiece, kura nespēj apmierināt savu vīrieti..."

Pirms viņš aizbrauca uz viesnīcu pie viņas, viņiem bija atklāta (cik nu varēja) saruna, kuras laikā viņš nebeidza atkārtot cik ļoti viņš viņu mīlot, un ka notiekošais nekādi neliecina, ka viņa būtu slikta vai nevērtīga sieviete.

Taču tad sieviete saprata, ka šī situācija ir viņas dzīves lielā dāvana - lai augtu.

"Atvēru acis un ieraudzīju viņu, atgriezies nakšņot mājās - mīļš un tuvs kā vienmēr. Visu nakti viņš neizlaida no sava apskāviena, un manī pēkšņi ielija tik liela laimes sajūta. Gaidīto dusmu un aizvainojuma vietā sajutu pateicību par aizvadīto nakti. Pēkšņi apzinājos, kāpēc, lai diviem cilvēkiem nevarētu būt sekss, ja viņi tā vēlas? Kāpēc tikai es drīkstu ar Viņu gulēt?"

"Mani līdz sirds dziļumiem silda apzināšanās, ka spēju mīlēt vīrieti neatkarīgi no tā, viņš guļ vai neguļ ar citām sievietēm un būtībā ir pat mazsvarīgi, kāpēc viņš to dara, jo viņš ar savām darbībām tikai kā spogulis rāda man pašai sevi, ikreiz dāvājot iespēju vēl par kādu solīti pavirzīties tuvāk tam dziļumam sevī pašā, kur mīlestībai nosacījumu nav."


Meitenes, kādas ir jūsu domas par šo situāciju?
02.02.2015 23:05 |
 
Reitings 16
Reģ: 23.01.2015
Manuprāt, diez gan dīvaina situācija.

Pati sieviete ir kompleksu nomākta, jo nevis domā, kāda velna pēc viņas draugs to grib, bet gan domā par to, ko padomās viņas draudzene.

Un galu galā.. kas tā par draudzeni, kura tam piekrīt un arī to grib.
02.02.2015 23:07 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Stulba un sevi necienoša sieviete - lūk manas domas.
02.02.2015 23:09 |
 
Reitings 111
Reģ: 03.07.2013
Man šajā stāstā vislabāk patika draudzene, īsta družka visiem palīdzēja un pati arī bešā nepalika
02.02.2015 23:13 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
sieviete ir tik vája un nepárleicináta par sevi, ka ljauj vírietim gulét ar savu draudzeni. ko vinja teiks, kad vírietis sapratís, ka grib dzívot ar vinjas draudzeni un pametís vinju???

vinja ir tikusi krapta vairákas reizes, bet tagad vinja sho vírieti redz ar oreolu ap galvu un spárniem pie muguras, jo vinjsh ir izvéléjies pareizo veidu, ká krápt - vinjah ir atkláts, atskjiríbá no visiem, kas vinju sápinájushi aiz muguras...

gan jau tai sievietei nokritís rozá brilles un vinja párstás sev iestástít, ka tas ir forshi. jo tas nav forshi. es tás sievietes vietá vírieti bútu pametusi jau tad, kad vinjsh ieminéjás, ka grib citu sievieti - tátad, vinjsh nav mans vírietis. tik vienkárshi - mans vírietis grib mani, kolídz sák gribét citu vinjah párstáj bút mans vírietis.
02.02.2015 23:14 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Loģiski, ka vīrietis pēc tam pielabināsies. Man būtu pretīgi pēc tam. Lai gan visdrīzāk attiecības beigtos pēc paziņošanas, ka grib pārgulēt ar citu sievieti.
02.02.2015 23:15 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ko lai saka - vīrietis māk labi makaronus karināt un ir profesionāls apvārdotājs, sieviete - bez pašcieņas un bez principiem... :-/ Draudzene... nez vai vispār viņu tā varētu nosaukt...

Vispār piekrītu, ka vīrieši spēj ļoti labi nodalīt sexu no mīlestības, bet nu tas tomēr nenozīmē, ka brīvās pāra attiecības tagad ir tas labākais un atbalstāmākais attiecību modelis.
02.02.2015 23:15 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Dažiem vīriešiem ir talants savaņģot sievietes ar zemu pašvērtējumu un tad iestāstīt viņām visādas interesantas idejas, kuras viņas beigās arī pieņem. Ja kādreiz tās sievietes tiks pie normālām attiecībām ar cieņu un bez manipulēšanas, tad viņas noteikti ar citām acīm skatīsies uz savu pagātni. Ja ne, tad visu mūžu tā arī nodzīvos, vīrietis prasīs, ko gribēs, un viņas tikai pildīs.

Es nezinu, vai šis gadījums ir patiess, bet esmu redzējusi dažādus "morālās akrobātikas" piemērus.
02.02.2015 23:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vīrietis labi iekārtojies. .
Sieviete atkal ir tik izmisusi pēc "īstas mīlestības" ka vieglāk ir samierināties ar ko tādu, nekā pazaudēt šo cilvēku.
02.02.2015 23:19 |
 
Reitings 49
Reģ: 10.01.2015
Manuprāt, vīrietis viņai ir "piepūderējis" smadzenes, tāpēc tagad tas šķiet normāli. Īstenībā baigais gudrinieks tas vecis, šitā visu apskaidrot, lai viņa to atļautu! Bet ja godīgi, es domāju, ka viņš tāpat būtu to izdarījis, piekristu viņa vai nē. Galu galā, ar to draudzeni visu sarunāja jau pirms vispār runāja ar savu lielo mīlu. Kas būs, kad viņš atļauju sāks prasīt katru nedēļu?
Bet, ja viņai šķiet ok, tad lai jau..
02.02.2015 23:20 |
 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Palika pretīgi palika šo lasot.

viss pretīgākais, kas likās, ka "draudzene" var kam tādam piekrist. :-/

Par sievieti... žēl ka sievietes nemāk sevi novērtēt. Šim tipam vnk vajadzētu iekraut ar kko citu. Un draudzenei arī(e)
02.02.2015 23:21 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vispār es iedomājos savu reakciju, ja mans vīrietis ko tādu pateiktu (pat, ja viņš to zidarītu tā, kā rakstā to izdarīja tas vīrietis)... :-P Man noteikti būtu daudz ko teikt šajā sakarā! Un vīrietim nekad vairs nestāvētu uz manām draudzēnēm un iespējams vispār ne uz vienu sievieti... :D
02.02.2015 23:23 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Vispār es iedomājos savu reakciju, ja mans vīrietis ko tādu pateiktu (pat, ja viņš to zidarītu tā, kā rakstā to izdarīja tas vīrietis)... Man noteikti būtu daudz ko teikt šajā sakarā! Un vīrietim nekad vairs nestāvētu uz manām draudzēnēm un iespējams vispār ne uz vienu sievieti...


Vīrietim ir jāveic vērienīgi sagatavošanās darbi, lai vienā jaukā dienā nāktu klajā ar tamlīdzīgu pērli, no zila gaisa jau tas nenotiek :-P
02.02.2015 23:24 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Vīrietis meitēnam palīdzējis atklāt brīvo attiecību burvību :D
02.02.2015 23:26 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.08.2014
Nja, man nevajadzētu ne tādu "draudzeni", ne tādu vīrieti.
02.02.2015 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Tb ar kko CIETU... (piemēram pannu)
Bet cik esmu novērojusi, tad šādi tipiņi arī izvēlas tādas nepārliecinātas sievietes.
Tas man atgādināja rakstu šeit pat cosmo, kur čalim meitenes sūtija savus kailfoto un draudzene domāja, ka viss ir ok, jo viņš taču ar viņām netiekās. Nu slimi... vnk slimi(s)w
02.02.2015 23:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vīrietim ir jāveic vērienīgi sagatavošanās darbi, lai vienā jaukā dienā nāktu klajā ar tamlīdzīgu pērli, no zila gaisa jau tas nenotiek

Nu skaidrs, ka šis noteikti jau iepriekš bija kaut kā sagatavojis augsni šādam paziņojumam. Un noteikti arī sievieti sev dabūjis attiecīgo, kura ir pietiekami vāja un bez pašcieņas, un vēl ar tādu draudzeni. Bet nu vienalga... Ne grama kauna, ne grama cieņas... Viens liels EGO.
02.02.2015 23:29 |
 
Reitings 16
Reģ: 23.01.2015
Interesanti, vai šāds gadījums ir bijis tikai viens, vai ntie..
Ja ntie, tad meitene tikai priecājas, ka spēj "morāli augt" vai tomēr beidzot saprata, ka kaut kas nav riktīgi? :D
02.02.2015 23:30 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
es to rakstu izlasīju un pretīga bija sajūta... es to neizprotu, kādēļ sevi tā pazemot un vēl seviestāstīt ka pašai ir problēmas...
02.02.2015 23:37 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.09.2014
Diezgan pretīgi.
02.02.2015 23:46 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
"Draudzene" paliks stāvoklī no viņa, un ar to viss beigsies.:-D
Mans vīrietis ir tikai mans. Nevarētu un negribētu viņu dalīt vēl ar kādu. Cik tupai jābūt, lai vispār ko tādu pieļautu?(t) Kaut gan ir daudz visādu dīvaiņu, tikai mēs par tiem tik bieži nedzirdam.;-)
02.02.2015 23:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits