Stulbas jūsu īpašības

 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Kāda jums ir stulba īpašība/paradumi vai kas cits,ko darāt,bet pašas tas kaitina?

Man ir problēmas ar laikiem.Kaut kādas mistiskās.Nu,piemēram,ja man kaut kur jābūt pus divos,es nezkāpēc izdomāšu,ka tas ir nevis 13.30,bet 14.30.Iekāpšu autobusā pus divos,ar domu,ka 40min jābrauc un būs vēl 20 minūtes laika aiziet,tur kur man jāiet.Tad parasti,kad ir jau 14.00,es iemetu aci pulkstenī un saprotu,ka es atkal to esmu izdarijusi.Rezultātā ierodos stundu par vēlu.

Vakar vispār bija kronis visam.Ieeju e-pastā un tur ziņa no booking.com,ka sāk skaitīt dienas līdz manam ceļojumam.Sāku skatīties un saprotu,ka esmu rezervējusi numuriņu uz 6.-8.februāri,kad man šis numuriņš vajadzīgs 6.-8. martā!Nu kā var to dabūt gatavu?Es taču labi zināju,ka man to numuriņu uz martu vajag,bet nē,es viņu ņemu un rezervēju uz februāri!AĀAAA(e) Labi,ka uz to vajadzīgo datumu ir vēl 3 brīvas istabiņas,diemžēl ar dalītu vannas istabu,bet vismaz nepalieku uz ielas,bēda vien tā,ka tā pat jāmaksā 100% par pirmo dienu.
02.02.2015 19:55 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Aatri apvainojos,ari esmu kaskjiga,kad esmu izsalkusi. Satraucos par siikumiem,vienmer domaju negatiivi,esmu slinka,domaaju par daudz,varu sarezhgjiit vis vienkarshakas lietas.
Par to kulinarijas shovu,es ar taa daru:-D,nebutu nekad iedomajusies,ka citi cilveki ar taa dara :-D
02.02.2015 21:11 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Loti mainiigs garstavoklis. Vienu mirklu varu lidinaties 7tajas debesiis, pec minutes raudat un vel pec minutes atkal smieties.

Uztraucos parak daudz par siikumiem.

Loti piekasiiga par tiiribu maaja. Visam jabut savaa vietas,izlietnes virsma nevar but slapja, shampuunu nevar atstat uz vannas malas (loti nepatiik "slapjie" rinki no uz vannas malas, iipashi ja shampuuns/dushas zeleja nopil) . :-/ jutu lidzi puisim, nezinu kaa vinsh ar mani var sadzivot :-D
02.02.2015 21:12 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Ļoti riebjas tas, ka man it kā ir ļoti labas attiecības ar drauga vecākiem, viņi man saka "čau", runā kā ar čomu, bet es tā nevaru, visu laiku saku ''labdien" un izturos ļoti atturīgi, pašai riebjas, bet jo ilgāk tas velkas, jo grūtāk saņemties to mainīt.
Neciešu to, ka naktīs mūžīgi jau tā aizeju ļoti vēlu gulēt, bet pat tad nevaru aizmigt, miljons domu galvā - tas parasti beidzas vai nu ar aizmigšanu ap 5 no rīta vai neaizmigšanu vispār (kā iepriekšējā naktī). Normāli aizmiegu gandrīz tikai tad, ja esmu dzērusi daudz alkohola vai miega zāles.
02.02.2015 21:16 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Par tiem pavāršoviem un intervijām.. Es dejoju pie spoguļa, kad esmu viena. Ar austiņām ausīs, tāpēc esmu neredzējusi draugu pēkšņi ienākam vairākas reizes. Man tiešām kauns tādos brīžos, jo es jau nedejoju tā, šūpojoties vai piesitot ar kāju, bet tā, ka rokas pa gaisu, rihannas gurnu kustības utt, kā kāds topošais x-factora dalībnieks. :D
02.02.2015 21:17 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Mani arī kaitina ierastā ritma izjaukšana, bet tādos dīvainos gadījumos kā, piemēram, aizgāju pakaļ pusdienām un plānoju ēst, kad kolēğis aizies mājās, bet ja pēkšņi viņam kaut kas jāpadara vienalga gaidīšu, pat, ja viss paliks auksts. Nesaku ēst arī līdz seriāls ielādēsies.. tādi konkrēti rituāli man ir un nevaru izbaudīt momentu, ja viņi nesanāk :D
02.02.2015 21:21 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
No tādām sliktākām lietām, neğērbjos līdz jāiet ārā, kaut zinu, ka vienmēr tā pat pašā pēdējā brīdī kaut kas notiks un atkal nokavēšu :D
02.02.2015 21:24 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es aizmirstu lietas, koncentrēšanās trūkums. Bieži vien ir tā ka kāds man ir kaut ko teicis, bet es pat to neatceros. Nu pat nav tā ka man atgādina un ir tā, ka atceros.. es parasti ietiepjos, ka nav neviens man neko teicis, bet vairākkārt ir pierādījies, ka tomēr neesmu piefiksējusi un neatceros. Smadzenes brīžiem savā pasaulē dzīvo un nefiltrē apkārt notiekošo :D
02.02.2015 21:24 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Man ar tiem laikiem atkal ir tā, ka vienmēr visur esmu pārāk ātri un tad vienmēr jāgaida, bet man ļoti nepatīk kavēt un tad jau tas nav sliktākais variants.
Man pašai sevī besī tas, ka esmu ļoti nervoza, uztraucos par niekiem, esmu nepacietīga un arī bieži mēdzu būt slinka un ļoti kautrīga. Vēl arī ļoti cenšos izskaust to, ka vienmēr nodomāju - ko teiks radi/draugi/kolēģi utt. Tas laikam man no omes, jo kopš viņu atceros no viņas vienmēr nāca frāze - bet ko kaimiņi teiks!? Tagad saprotu, ka kāda starpība ko citi domās, galvenais, lai man ir labi


Kā par mani...
Arī ļoti greizsirdīga, nemāku dusmoties, cik ātri sadusmojos, tik ātri nomierinos, pat ja vajadzētu dusmoties tā patiešām un riktīgi, pēdējā laikā - emocionāli pārāk nestabila, bet tas nāk no tā, ka ļoti ilgi turu visu sevī un ka plīst pušu, ta plīst.
Pārāk uzticos cilvēkiem, pārāk ticu labajam.
02.02.2015 21:25 |
 
Reitings 111
Reģ: 18.01.2015
Es arī tā daru - nu par to kulinārijas raidījumu.
Man ir miljons ļoti sliktu īpašību.
neprotu klausīties un iedziļināties,ko stāsta kāds.Ātri vien visu esmu aizmirsusi un daudzi tā dēļ jūtas man mazsvarīgi.
Mani var ļoti iespaidot.Ja esmu izlēmusi,ko darīt,bet ja draudzene pasaka,lai nedaru,tad tā ar sēžu 4 sienās.
Gribēju iestāties augstskolā.Draudzene prasa priekš kam man tērēt laiku velti...tad nu izlemju neiet.
Stāstu draudzenēm,ja esmu sastrīdējusies ar savu draugu.Tad nu viņu acīs viņš paliek tas sliktais.Pēctam slikti jūtos un stāstu,ka viņš man atvainojies,atnesis ziedus utt
02.02.2015 21:27 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
bieži vien besos, ja man "nepievērš uzmanību" vai neuzraksta, vai nepiezvana ik pēc nedēļas, vai nu vienalga, bet tai pat laikā varu pati nekad neizrādīt iniciatīvu, jo es jau neiešu "uzbāzties" un vispār nekad nerakstu/ nezvanu pirmā, kaut kāds sviests :D

mēdzu nosodīt cilvēkus un lietas, lai gan ļoti apzinos, ka nevajag un nav par ko, un tikai pati ciešu pēc tam.

dažreiz varu atcerēties kādu sliktu lietu un satiekoties ar pāridarītāju nosēdēt kaut visu tikšanos ar pilnīgu bitch face un atturīgu attieksmi tikai tāpēc, ka kādreiz kaut kas ir bijis slikti, taču pat, ja cilvēks ļoti cenšas par visām varītēm man izpatikt.

jo vairāk cenšas, jo man mazāk patīk. jo mazāk cenšas, jo pati vairāk uzbāžos un cenšos. šitais arī tracina vienkārši.

es tik abstrakti te vispār sarakstīju, ka diez vai kaut ko var saprast :D
02.02.2015 21:37 |
 
Reitings 339
Reģ: 04.08.2013
man diemžēl arī daudz visādu ne pārāk pozitīvo īpašību.

piemēram, es bieži neatbildu cilvēkiem uz sms vai vēstulēm, es izlasu un ja nav nekas steidzams vai vienkārši kāds interesējas kā man iet, es varu nolikt telefonu malā ar domu, ka gan jau atbildēšu un jā, parasti to arī neizdaru. :D

gan jau vēl vis kaut kas ir..
02.02.2015 21:39 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Mana visstulbākā īpašība - man vienmēr ir jābūt taisnībai.
Tā rezultātā ir par neiedomājamiem mēsliem kašķi gadās.
Vakar ar draugu vārījām vistas zupu un nu man vajadzēja protams pierādīt ar visādiem argumentiem, ka dārzeņus var vārīt vienlaikus ar vistu un kad vista gatava, to vnk izņemt ārā, nevis gaidīt, kamēr uzvārīsies buljons un tad tikai likt dārzeņus. Visu noargumentēju - gan laika ietaupījumu, gan veselības (jo tā mēs paēstu ne tik vēlu vakarā), elektrības ietaupījumu (elektriskā plīts un gaisma virtuvē), garša zupai tā būšot labāka, jo kartupeļi nepaliek brūni, kamēr vista vārās.
Ar galvu saprotu, ka nu šī nav tā svarīgākā viedokļu cīņa, kurā jāuzvar (dieva dēļ, tā ir zupa), bet man ļoti svarīgi, ka man ir taisnība.
Publiks FUJ man.
02.02.2015 22:34 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Pacietibas truukums,speeja viegli pamest visu novaartaa ja vien neizdodaas perfekti. Aatra uzspraagsana pa siikumiem kaa jau te dazas mineeja. Nu nevaru nomierinaaties.
02.02.2015 22:37 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Ieva294 buljons vispirms un tad dārzeņi. Tev nav taisnība.
02.02.2015 22:38 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Esmu izteikti ļaunatminīga, nekad neaizmirstu, ja man kāds nodarījis pāri. Līdz ar to arī līdz galam nepiedodu.
02.02.2015 22:42 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Es gan sevi neintervēju, bet vienkārši mēdzu ar sevi skaļi sarunāties, dot padomus u.t.t :D Vēl patīk iztēloties konkrētu cilvēku savā priekšā un izdomāt ko un kā es viņam/ai, teikšu, tas gan parasti ir tad, kad jāsaka kaut kas ļoti nopietns. :D
02.02.2015 22:55 |
 
Reitings 81
Reģ: 07.09.2013
nannerle, man liekas, ka par sevi visu to Tevis sarakstīto lasīju. :D Vismaz man izdevās saprast visu sarkastīto un savilkt paralēles ar sevi. Dīvaini.

Es ļoti ilgi turu aizvainojumu sevī. Tie var būt pat gadiem seni notikumi, kurus atcerēšos un jutīšu sāpi pret kādu cilvēku, pat ģimenes locekli. Trakākajā gadījumā kādā strīdā to vēl pieminēšu.
Un visvairāk man pašai sevī riebjas garastāvokļa maiņas, kuras var piecreiz desmit minūšu laikā mainīties, tā kā, ja kāds būs blakus, visdrīzāk cietīs no tā.
Šajā sakarā sliktajos momentos varu sarunāt daudz nejauka arī tuviem cilvēkiem, toties emociju plaukumā un pacilātā garastāvoklī sasolīt kaut ko, bet, kolīdz garastāvoklis noplok, vairs negribu darīt solīto. Un tā uz riņķi visu laiku. A izskaust to nemāku.
02.02.2015 22:56 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Mēdzu būt neiecietīga un pārāk emocionāla. Tas sevī riebjas.
02.02.2015 22:59 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Ķemmēju matus, un ja nevaru izķemmēt, ir savēlušies, tad kļūstu dusmīga un, ja kāds kko prasa, tad reāli atkliedzu. Kad izķemmēju matus, tad nokaunos :D
02.02.2015 23:08 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Mēdzu aizsvilties par sīkumiem, bet bieži notiek nevis tā, ka es bļauju vai dusmojos, bet raudu, tāpat arī mēdz notikt, ja man kaut ko aizrāda vai pat vienkārši pamāca.
Kā arī daudzas lietas, kas sāpina paturu sevī, līdz ar to savā veidā sevi moku iekšēji.
Nespēju ilgi aizmirst pārdzīvojumus, apkaunojošas vai stulbas lietas, kuras esmu pastrādājusi.
Esmu arī pārāk liela pesimiste, gaidu tikai ļaunāko.
Pie paradumiem var minēt, ka mani kaitina tas, ka katrreiz, kad iedomājos par kaut ko tādu, ko nevēlos atcerēties pie sevis nomurminu tādu noteiktu skaņu/melodiju, nesaprotu pat kādēļ :D
02.02.2015 23:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits