Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kopdzīve

 
Reitings 12
Reģ: 23.01.2015
Kā jūs satuvināties dzīvojot kopā? Jo veidojot kopdzīvi ir saprotams, ka bez kašķiem neiztikt.
Kas ir tas kas vairāk satuvina un liek uzdzirkstīt dzirkstelītei kā pašā sākumā?! ;-)
23.01.2015 12:27 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Mums ir kopīgas rūpes tagad par finansēm un visām pārējām lietām. Mūsu gadījumā nopietno lietu izrunāšana mūs ļoti satuvina.
23.01.2015 12:34 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
ir šāds tāds mazs kašķītis ik pa laikam, bet kopumā nestrīdamies
23.01.2015 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Man tās ir nelielu tradīciju ieviešanas. Pankūku rīti svētdienās, kopīga dušošanās brīvdienu rītos, vīnu vakari ar uzkodām bez TV klātbūtnes, spontānie sirojumi pa veikaliem našķu vakariem :D
Noteikti ir jāpadomā arī par kopīgām izraušanās iespējām ārpus mājas. Tas var būt teiksim 1x mēnesī vai divos kino apmeklējums Jums interesējošai filmai, kopīgs aktīvs hobijs, tikšanās ar draugiem uz "brunch" kādā feinā vietā. Izbraukumi pie dabas draugu lokā, kur vakara gaitā var abi mīļi satīties pledā un baudīt jautro gaisotni draugu lokā :)
23.01.2015 12:38 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Viņam nav ļauts man iebilst :-D jo pats saprot, ka sieviete ir mājas dvēsele, ja es jutīšos feini, viņš tāpat.
Jā, tradīcijas - man nākas viņu katru rītu modināt, jo nu ne par ko negrib celties - 5 minūtes, labi; nu dod man vēl 2 minūtītes pasnaust |-) es tikmēr uzvāru kafiju, brokastis viņš vienmēr ēd identiskas, tur man galva nav jālauza, vienīgi brīvidienās mums ir omlešu vai crepes rīti. Tad, kad pēc kafijas burbuļošanas vēl neceļas, tad nu eju dziedāt pie auss :-P un tad viņš sāk smaidīt savu pusaizmigušo smaidu (l)
Vakaros viņam patīk skatīties ziņas, un man obligāti jāguļ blakus - es varu lasīt grāmatu, snaust, bet man jābūt blakus. Laikam viņu nomierina ;-)
Mums ļoti patīk staigāties, un tad mēs mēģinam atkārtot valstu galvaspilsētas, prezidentus, vai visādus spontānus faktus, mēs diskutējam par politiku, peldam, siltākā laikā riteņošana vai bumbu spēles. Galda spēles. Bet viņam ir tāda loģika un skaitļošanas spējas, ka mēdzu bieži ar kulaciņiem uzsist pa galdu :-D
Vai dažreiz viņš mani aizved randiņā uz kādu restorānu.
23.01.2015 12:51 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Savas mazās tradīcijas. Kaut vai tas pats vienkāršākais - našķi un seriāli piektdienas vakaros. It kā nekas tāds, bet ir forši.
Tāpat arī kopīga kultūras pasākumu apmeklēšana - koncerti, teātris. Mums vēl ir sava mazā tradīcija, ka vismaz 1x gadā(pavasarī vai rudenī) apmeklējam zoodārzu.
Visādi tādi ikdienas sīkie brīži, kas ir tikai mūsu.
23.01.2015 12:54 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Esam kopā tikai gadiņu, dzīvojam kopā mazliet mazāk (lai gan tās ir kojas, tāpat jau iestājas tāds pieradums). Arī tāpat kā Heartkiller, cenšamies piektdienas vakaros ēst čipsus, dzert alu un skatīties filmas, tā forši, bieži ejam uz kino vai vienkārši kaut kur paēst, bijām nesen teātrī, iesim februārī uz koncertu. Abiem ir skola, darbs, tāpēc cenšamies kaut ko kopā pasākt, kad ir iespēja :)
23.01.2015 12:56 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
jā, mums arī ir tradīcijas. Obligāti galda spēles brīvdienās, sestdienās ēdam visu, ko vien sagribas, mums ir mīļākā ēstuve, kur obligāti aizejam pēc algas saņemšanas (neskatoties uz to, ka nauda ir arī citā brīdī, bet tāpat, saņemot algu tajā paša dienā ejam tur). Tad mums ir pāris seriāli darba dienu vakaros. Mums garšo vienāds alus un vīns - tad nu ir to baudīšanas vakari. Vismaz reizi nedēļā ejam kopā dušā. Es vienmēr vakarā uztaisu kaut ko ēst, lai viņš pa nakti var našķēties (viņš man pa naktīm mīl strādāt pie saviem projektiem, kad es guļu). Un vēl mums ir kopīgs hobijs: smieties par manu jauko tizlumu :D Nu un savi joki, protams. Un vēl daudz kas kopīgs (l)
23.01.2015 13:01 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
mums, peimēram, pa kādam kašķim gadījās pirms sākām dzīvot kopā, tagad, es teiktu, ka to nav gandrīz vispār - jo ilgāk dzīvojam kopā, jo vairāk viens otru saprotam no pusvārda. Arī mums ir savas tradīcijas - izbraukums vai kāds mazs ceļojums pa LV brīvdienās, vismaz reizi vai divas gadā aizbraucam kaut kur ārpus valsts, brīvdienās noteikti paskatāmies kādu filmu mājās, ļoti regulāri apmeklējam teātri, katru mēnesi mums ir sava īpašā diena (kāzu datums), kad nododamies divvientulībai un kaut ko foršu sadarām kopā :)
23.01.2015 13:09 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Tā gan nav īsti tradīcija vai kaut kas tāds briesmīgi īpašs, bet mums ļoti patīk gatavot ēst kopā. Tas arī ir viens no tiem laikiem, kad visvairāk parunājamies par visu ko, jo ikdienā vairs nesanāk pavadīt tik daudz laika kopā.
Ļoti mīļš rituāls man ir tāds - draugs piedāvā skatīties filmu, ļauj izvēlēties no vairākām, kuru gribu, sākam skatīties un 99% aizmiegu pirmajās 10 minūtēs un noguļu visu filmas laiku viņam uz pleca, klēpī, vienalga :D (l) Viņš zina, ka es pavisam noteikti aizmigšu, bet tāpat joprojām ļauj izvēlēties filmu (l)
23.01.2015 13:23 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Galvenais, kas man liek iemīlēt ar vien vairāk,ir tas,ka redzu, ka cenšas darīt, lai ir labāk un lai man viss būtu gana. :) Nekādu dzirksteli mums nevajag atgūt, jo, godīgi sakot, tagad pat ir foršāk kā sākumā. No tādām tradīcijām būtiskākā šķiet vecvecāku apciemojums katru svētdienu :)
23.01.2015 13:23 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Ļoti mīļš rituāls man ir tāds - draugs piedāvā skatīties filmu, ļauj izvēlēties no vairākām, kuru gribu, sākam skatīties un 99% aizmiegu pirmajās 10 minūtēs un noguļu visu filmas laiku viņam uz pleca, klēpī, vienalga Viņš zina, ka es pavisam noteikti aizmigšu, bet tāpat joprojām ļauj izvēlēties filmu



identiski! :D
23.01.2015 13:26 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Protams, gadās pa kašķim, bet tie nekad neieilgst. Neko īpašu nedaram, lai satuvinātos, tas notiek dabiski.
23.01.2015 13:33 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Mēs saucam viens otru visvisādos vārdos, nu tiešām, reizēm prātam neaptverami, piemēram, viņš mani ir iesaucis par rupucīti un tad šo vārdu visādi apspēlē - upu upu, rupu un tā. Man pat ir zīmīte no viņa: "Rupucītim, kurš mēdz kļūt par rūķīti. Rupucītis + rūķītis = rupūķītis." (l) Es viņu saucu par zībinenu.
Mums ir tradīcija visiem vārdiem pielikt galotni -ens, kā somu valodā un tad sanāk visādas smieklīgas sarunas.
Vēl mēs mēdzam viens otram ķēmīgi nodziedāt kaut kādu pašsacerētu vai jau zināmu dziesmeli, tad abi esam pārsmējušies.
Kopā lasām vakaros. Kad es izšuju, viņš mēdz interesēties, kā viss tur notiek un tā.
Kopā ejam iepirkties un es nekad nevaru viņu izvilkt no rotaļlietu nodaļas, nu nekad! Mums ir arī kopīgas rotaļlietas, kuras kopdzīves laikā esam savākuši. Viņš man arī uzdāvināja pašdarinātu lelli, pats uzšuva. :)
Kad pārnāk no darba un ēdam vakariņas, vienmēr skatāmies kādu multeni kopā - tagad mums ir Maskas periods.
23.01.2015 14:22 |
 
Reitings 136
Reģ: 07.12.2014
Viņam nav ļauts man iebilst jo pats saprot, ka sieviete ir mājas dvēsele, ja es jutīšos feini, viņš tāpat.
Jā, tradīcijas - man nākas viņu katru rītu modināt, jo nu ne par ko negrib celties - 5 minūtes, labi; nu dod man vēl 2 minūtītes pasnaust es tikmēr uzvāru kafiju, brokastis viņš vienmēr ēd identiskas, tur man galva nav jālauza, vienīgi brīvidienās mums ir omlešu vai crepes rīti. Tad, kad pēc kafijas burbuļošanas vēl neceļas, tad nu eju dziedāt pie auss un tad viņš sāk smaidīt savu pusaizmigušo smaidu
Vakaros viņam patīk skatīties ziņas, un man obligāti jāguļ blakus - es varu lasīt grāmatu, snaust, bet man jābūt blakus. Laikam viņu nomierina
Mums ļoti patīk staigāties, un tad mēs mēģinam atkārtot valstu galvaspilsētas, prezidentus, vai visādus spontānus faktus, mēs diskutējam par politiku, peldam, siltākā laikā riteņošana vai bumbu spēles. Galda spēles. Bet viņam ir tāda loģika un skaitļošanas spējas, ka mēdzu bieži ar kulaciņiem uzsist pa galdu
Vai dažreiz viņš mani aizved randiņā uz kādu restorānu.



Tik jauki (l)(l)
23.01.2015 15:00 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Dzīvošana kopā noteikti mūs satuvina vēl vairāk.. Kopīgas rūpes par suni, kopīga gatavošana, iešana vannā vai dušā!..
Brīvos rītos ilga vartīšanās pa gultu, tad kādā jaukà vietà brunch! :)
Vienmēr ēdam virtuvē pie lielā galda, bet tēju dzeram dīvānā, arī kādu saldumu, tad vnk varam parunāties, izbaudīt mierīgu kopā būšanu!
Guļamistabà nekad nenesam datorus, tv neskatamies, tā mums ir tikai gulēšanai! :-)
Ilgas pastaigas ar suni piemājas teritorijām vai tuvējà apkārtnè!
Brīvdienās pāris stundu gara pastaiga pa pludmali vai mežu! (l) To cenšamies realizēt max bieži, mums visiem trim(ar suni) svaigs gaiss nepieciešams un ļoti patīk ilga staigāšana, dauzīšanās, papļāpāšana..
23.01.2015 15:27 |
 
Reitings 421
Reģ: 29.01.2009
Paceļu :)
23.01.2015 21:14 |
 
Reitings 88
Reģ: 28.10.2014
Satuvinājāmies vairāk, jā, jo ir kopīgas rūpes, finanšu lietas utt.
Laika daudz pavadām kopā, mums abiem ļoti patīk naktī staigāt pa Rīgas centru, parkiem, tad staigājam un runājam visādas muļķības, smejamies, parunājam par politiku un visādām lietām, kas ienāk prātā. Šīs pastaigas naktī izvēršas līdz pat rītausmai, miegs nenāk ne druskas. :)
Vēl ļoti patīk kopā skatīties šausmu filmas un ēst saldējumu, sestdienas pašas par sevi mums ir slinkās dienas, neko nedaram, vakaros aizbraucam uz veikalu, nodrošinamies ar saldējumu un visādiem našķiem, un tad sēžam dīvānā un skatamies šausmenes, lai gan pusi filmas esmu ar acīm ciet, tāpat tas ir ļoti jauki, tāda kā tradīcija. Aizejam arī kopā uz kādu restorānu vakariņās! Draugam patīk sūtīt puķes man uz darbu un tad diena izvēršas tik sasodīti forša, smaids sejā visu dienu! :)
Vasarā kopā braucam ar riteņiem, aizlaižam uz jūru peldēties, ziemā ejam laukā, pikojamies, gāžam viens otru sniegā. Dažkārt uzvedamies kā bērni. :D
Pārsvarā tā nopietni nestrīdamies, sanāk ik pa laikam sakašķēties par sīkumiem dēļ abu lielās spītības dēļ, bet nekad nestrīdamies tā, ka trauki plīst. Kādas attiecības bija sākumā, tādas ir arī tagad, tikai, protams, daudz stiprākas. :)
23.01.2015 21:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits