Dusmu uzplūdā...

 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Sveikas, vakar gadijās ar draugu pastrīdēties, brīdī, kad dusmas aizgāja līdz kulminācijai, gribējās ar kaut ko mest pret sienu, bet tā, kā rokās bija tikai telefons un saprāts man vēl bija, to nemest, vienīgā dusmu izdzīšana uz āru bija spiedziens/kliedziens... pēc tam jau sapratu, ka tas arī nebija nekāds labākais variants :D, bet tajā brīdī jutos tik atbrīvota, palika daudz vieglāk . (pirmo reizi tā sanāca, parasti ir kāds spilvens pa rokai)

Kā ir Jums, esat metušas šķivjus pret sienu, situšas, kliegušas spilvenā, vai kā Jums ir?

Varbūt es vienīgā tāda nesavaldīgā. :-D
23.01.2015 08:56 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
Vienreiz,draugs stipri aizvainoja,turēju sevī,neko neteicu un laikam paliku par tikšķošu bumbu,pati sev to neapzinoties.Bija tāds kā klusums pirms vētras,staigāju pilnīgi mierīga,nerunāju,iekšēji tāda tukša,klusa sajūta.Un tad viņš atnāca un pateica vēl kaut ko un es eksplodēju.Vienkārši ar kulakiem likos virsū un sāku dauzīt cik spēka(pēc viņa vārdiem izrādījās,ka dusmās situ gana stipri),beidzās ar to,ka,lai sevi pasargātu no manām kaulainajām dūrītēm,viņš mani apskāva un turēja kamēr nomiernos.
.

+++tā ir biji vairākkārtīgi. Pēc tam vienmēr kauns par to ka klapēju viņu. Viņu gan apbrīnoju par savaldīśanos, kad blakus ir tāda histēriķe.
23.01.2015 18:01 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mani novest līdz baltkvēlei ir pagrūti, bet šad tad esmu paārdījusies tīri tāpēc, lai parādītu, ka varu būt uz to spējīga un nevajag mani lieki kaitināt. Esmu metusi ar šķīvi, kad tajā tikko ieliktas siltas vakariņas. Pirms tam, protams, padomāju, ka šķīvi man nemaz nav žēl un sen jau laiks nopirkt skaistu servīzi... Esmu maukusi ar grāmatu pa galvu. Un arī pļaukas devusi - pirms tam pastāvot durvīs un apdomājot visus par un pret... Durvis ir gadījies aizcirst... Taču, lai ko darītu, galva ir bijusi visai skaidra un jau iepriekš paredzēju skādes sekas. Izmantoju šādu ārdīšanos tikai ārkārtas situācijās un nekad neatkārtoju vienu un to pašu scenāriju. Vērtslietas nemēdzu bojāt. Drīzāk uzrīkoju nelielu teātri, lai iekustinātu "ledu" savā sarunu biedrā. Nostrādā vienmēr! :D
23.01.2015 18:25 |
 
Reitings 21
Reģ: 17.01.2015
Nē, un nekad nav nekas tāds galvā uzgājis darot.;-)
23.01.2015 18:31 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
15 gados izšķaidiju telefonu :D

Bet tā vispār nebļauju , neko neplēšu, nestrīdos. (l) Nedzeru... :D
23.01.2015 18:31 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nekas nav slikts tajaa, ja tvaiku retu reizi nolaizj ar kliedzienu (kliedzienu parasto, nevis kliegshanu uz otru cilveeku vai kliegshanu nakts viduu daudzdziivoklju maajaa) vai dauza spilvenu. Ir labaak izlikt aaraa nekaitiigaa veidaa savas dusmas, nekaa buut tai ljoti savaldiigajai un peecaak ap gadiem 40 aiziet vinjsaulee ar sirdi, jo ieksheeji tiek dienaam ilgi paardziivots. Galvenais ir atrast veidu kaa nolaist to tvaiku.
Ja Tev cilvēks ir dārgs, tad ir jāmāk sevi savaldīt

Shitam gan nepiekritiishu. Ja vien tie dusmu izvirdumi nav ik nedeelju, ir normaali arii redzeet otru dazkaart dusmiigu un ar sakaapinaataam emocijaam. Es savu viiru miilu gan tad, kad vinjsh ir prieciigs, gan arii tad, kad vinjam ir bijusi nelaaga diena un vinjam gribaas visu pasauli uzlaist gaisaa. Galvenais ir veids kaa tiek taas emocijas izpaustas. Es tieshi savam viiram iemaaciju, ka ja ir lielais dusmu moments, tad vajag aiziet uz garaazju un izbljaustiities un izlamaaties, lai aatraak atgriezjaas normaalaa staavoklii.
23.01.2015 18:38 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
neko plīstošu neesmu metusi, bet ar kulaku esmu pa sienu iesitusi, kā arī neplīsto;si priekšmeti dažas reizes ir lidojuši.
23.01.2015 18:47 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Es strīdos esmu mierīga, runāju pat klusāk kā parasti. Citreiz gan man acīs kāda asara parādās, ja tēma smaga. Šodien ar kā reiz strīdējāmies, bet pie rezultāta nenonācām. Varbūt jāmaina taktika? :-D
23.01.2015 18:47 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
Izlaist emocijas uz āru jā vajaga, bet ir jāsaprot fakts, otrs cilvēks nav kāda privātā emociju mistkaste. Ejat skrienat, beržat grīdu, skrūvējat mašīnu vai citu fizisku darbu.. bet regulāra psihošana nē nav normāli. Sist mantas kopā vai daudzīt sienas.. nu tā jau agresijas pazīme, kas nebūt ne par ko labu neliecina..
23.01.2015 18:59 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
es esmu klaigaajusi un dusmaas meetaajusi prieksmetus ari vienai esot maajas.

peedeejais sakaskeejos ar draugu jo vins nevareeja biletes dabut, lai pie manis atbrauktu un biju iedzerusi tad kruuze iskiida taaa skapii caurums izveidojaas..galvenais ka dzivoklis irets tad tas robs nobiedeeja naakama ritaa, bet pati aizspakteleeju..peec si atgadijuma vairs nedemoleeju
23.01.2015 18:59 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Ja mani sadusmo, tad tiešām balss tonis kļūst 3x skaļāks :D Ir gadījies arī aizcirst durvis.
Kad uzzināju, ka mans ex mani krāpj, iepļaukāju viņu un visas viņa mantas sametu istabas vidū un liku, lai pats vāc un aizvācas. Un vienreiz, kad pieķēru viņu runājam pa telefonu ar vienu no savām dūdām, uzlēju visu ūdens kannas saturu viņam uz galvas. Eh, viņš spēja mani izvest kārtīgi.
Tagad esmu daudz savaldīgāka.
Ā, vienreiz gan kaut kādu mantu metu pret sienu, bet tur bija vienkārši dusmas uz to cilvēku, kurš sacūkoja manas diplomdarba izdrukas :D
23.01.2015 19:10 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Esmu bljaavusi, kliegusi, situsi un uzvedusies kaa psihopate. Jaa, nebija smuki, apzinos. Vairs taa nedaru, arii virs nedara neko taadu, lai mani izproviceetu uz ko taadu.

Ja Tev cilvēks ir dārgs, tad ir jāmāk sevi savaldīt



Ir cilveeki, kuriem reizi nedeljaa vajag izbljaustities un vinji vispaar nemaak savadak atrisinaat stridus, kaa tikai bljaujot un kliedzot, ir cilveeki, kuri stridus risina mierigi, ir dazadi cilveki un dazadas situacijas. Tadelj katrs izvelas sev piemerotu partneri. Neatbalstu kliegshanu un bljaushanu, bet cilveki ir dazhaadi, citiem to vienkarshi atteicibaas vajag.
23.01.2015 19:14 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
Story,

cilvēki nav dažādi.. pa lielam visiem gribas vienu būt mīlētam, cienītam. Sliecos piekrist tam, ka mēs visi esam audzināti dažādi un dažādas draugu kompānijas esam izvēlējušies.. kas arī ietekmējis mūsu viedokļa prezentēšanas mākslu.. kādam tā ir kliegšana, citam lamu vārdi.. vēl citam mierīga saruna.
23.01.2015 19:35 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Ir cilveeki, kuriem reizi nedeljaa vajag izbljaustities un vinji vispaar nemaak savadak atrisinaat stridus, kaa tikai bljaujot un kliedzot, ir cilveeki, kuri stridus risina mierigi, ir dazadi cilveki un dazadas situacijas.


Nepiekrītu. Tie otrie vienkārši ir iemācījušies savaldīties.
23.01.2015 19:48 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Ziemeļmeita turpini dzīvo savā mazajā pasaulītē. Tas ka Tev ir savs viedoklis, esi gudra, un dzīvē veicas nenozīmē ka Tavs viedoklis ir pareizs. Vnk Tev apkārti ir cilvēki kur Tev pakļaujas/piekrīt vai "deģenerāti"
23.01.2015 19:54 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Ziemeļmeita turpini dzīvo savā mazajā pasaulītē. Tas ka Tev ir savs viedoklis, esi gudra, un dzīvē veicas nenozīmē ka Tavs viedoklis ir pareizs. Vnk Tev apkārti ir cilvēki kur Tev pakļaujas/piekrīt vai "deģenerāti"


Man likās, ka šis ir forums? T.i. vieta, kur visi vaar izteikt savu viedokli? Un parasti jau savs viedoklis šķiet vispareizākais. Ja Tev ir kādas personīgas antipātijas pret mani, šī diskusija nav īstā vieta, kur tās izlikt.
23.01.2015 20:00 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Es drīzāk aiziešu uz citu telpu, vai dušā, vai pastaigā ārpus mājas vai vēl kaut kur citur; katrā ziņā atradīšu veidu, kā strīdu nopauzēt vai no tā izvairīties, nekā nonākt līdz mantu svaidīšanai un kliegšanai.
23.01.2015 20:02 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Es daudz labāk dodu priekšroku pacelt balsi,pateikt sitingrāku vārdu,nejaukt ar lamāšanos, vai aicirst durvis nekā turēt šīs emocijas iekšā un pēc tam kļūt par,jau šeit pieminēto,laika degli. Varbūt esmu nedaudz jocīga,bet uzskatu,ka arī kaislīgu strīdu laikā pa malām šķīst mīlas dzirksteles. Kam patīk,var turēt sevī u. Un tikai tādēļ,ka kāds izvēlas izrādīt savas emocijas,arī dusmas un aizvainojumu,nenozīmē,ka viņš otru uztver par atkritumu tvertni,Vit@ ;)
23.01.2015 20:02 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Es forumā vnk izteicu savas domas, tāpat kā Tu.
23.01.2015 20:03 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Es forumā vnk izteicu savas domas, tāpat kā Tu.


Tēma nav par mani.
23.01.2015 20:05 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Nav par Tevi, bet Tu dusmojies un tas ir par tēmu
23.01.2015 20:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits