Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

intelekts

 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Kā novērtēt to, vai esi gudrs vai stulbs?

Es ļoti gribētu zināt, kurai kategorijai piederu. Agrāk domāju, ka esmu gudra. Tagad skatos atpakaļ un saprotu, ka biju ļoti stulba, tādēļ savam vērtējumam neuzticos.

Universitātē nemācījos, biju aizrāvusies ar literatūru un videospēlēm, bija arī depresija kuras dēļ regulāri vairākas dienas pēc kārtas nevarēju izkāpt no gultas (lekcijas, mācīšanās, arī ēšana atkrita tajās dienās), darbus vienmēr uzrāvu pēdējā naktī, sāku tā ap 8 vakarā.

Tagad man vajag references no profesoriem, kaunpilni uzrakstīju e-pastus, bet no abiem saņēmu atbildes, ka viņi mani uzskata par vienu no labākajām studentēm. Kādēļ - nezinu.

Darbā (sāku strādāt dažus mēnešus atpakaļ) iedeva nu jau otru pielikumu, jo priekšnieks no vadītājiem saņēmis daudz labas atsauksmes, lai gan man šķita, ka es tajā darbā esmu no sliktākajiem un mani labāk redzētu ejam, nekā nākam. Darbu vispār bija ļoti grūti atrast, neviens negribēja mani ņemt.

Tagad gribētu stāties maģistros, bet nezinu, vai ar manu intelektu ir vērts tērēt naudu (ļoti dārgi izmaksās) un laiku (savu un citu). Bieži šķiet, ka labāk aizbraukt prom uz lauku mājām, dzīvot tur, noslēgties no sabiedrības, jo tāpat nespēšu neko dzīvē sasniegt. Tā vietā, lai pūlētos un izgāztos, es varētu visu pamest un baudīt dzīvi, vismaz cik ir iespējams.
22.01.2015 01:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mēs paliekam gudrāki attīstot sevi, tāpēc ja tu to dari tu jau esi gudrāka. . Turpini sevi attīstīt! Vienmēr būs kāds kurš ir gudrāks par tevi un arī stulbāks, bet tas nenozīmē ka vajadzētu apstāties vai baidīties mēģināt sasniegt ko vairāk.
22.01.2015 01:35 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Mēs paliekam gudrāki attīstot sevi, tāpēc ja tu to dari tu jau esi gudrāka. . Turpini sevi attīstīt! Vienmēr būs kāds kurš ir gudrāks par tevi un arī stulbāks, bet tas nenozīmē ka vajadzētu apstāties vai baidīties mēģināt sasniegt ko vairāk.

Nevēlos kā kāmis skriet ritenī, kas nekur neved. Jau daru to 1,5 gadus, jau šobrīd nevaru vairs izturēt.
22.01.2015 01:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tad paņem atelpu, izbaudi varbūt kādu mirkli to brīvību un skaties kur tas tevi aizved. Un neviens cits kā tikai tu pati sevi vari iebīdīt tādā nākotnes ceļā kur tev nebūs jāskrien kā kāmim pa riteni.
Varbūt tu esi apjukusi, jo vienkārši neēsi vel atradusi īsto ceļu?
22.01.2015 01:43 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
beidz sevi zelot un pikstet
22.01.2015 01:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits