Sestdienas 17.01.2015. Beztēma

 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Labrīt visiem! :)

Kā pavadīsiet šo dienu? Kas ieplānots?

Es jau visu rītu rosos pa virtuvi, vēlāk nāks ciemiņi. (l)

17.01.2015 08:46 |
 
Reitings 86
Reģ: 13.05.2014
KristīnA - Agris varētu būt arī labs fotogrāfs. ;)

http://www.agriskozlovskis.com/list/weddings
17.01.2015 20:11 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Nu aukstumins, yauza! 8-)
Vispaar vakars taads mazliet greizs, loti gribas kokteilos, bet aukstais karsh ar shejienes padraudzeneem, tad nu seezhu maajaas un apceru dziivi. Mana viirieshu dzimtes draudzene arii diivaini saak uzvesties, kas vispaar notiek manaa greizo spogulu karalvalstii peedeejaa laikaa? :D
Bet iisumaa: siltaas zekes -done, piens glaazee - done, kaajas gaisaa uz diivaana - done, toffee popkorna turza - done. Paareejais visnotal otrskiriigs. Vismaz sovakar noteikti. :) Labi, labojums - vismaz lidz pulksten 21.00 noteikti. :D
17.01.2015 20:34 |
 
Reitings 258
Reģ: 08.01.2013
KristīnA

Paskatīties vari arī fotoentuziastu Kasparu Strēli. www.eskaspars.lv
17.01.2015 20:44 |
 
Reitings 381
Reģ: 07.07.2013
Šodien darbā baigi daudz darba, pēc tam uz zāli aizbraucu, patīkami pārsteidza tur esošie pozitīie cilvēki un personāls (l)
Braucot mājās, sabiedriskajā man apsēdās blakus vīrietis gados, kurš jau sākumā man likās aizdomīgs. Viņš kreiso roku (kura bija tuvāk man) turēja nevis sev klēpī, bet uz sēdekļa, un spiedās man klāt pie biksēm. Sākumā domāju, nu kas tur liels, vecs cilvēks. Bet nu pēc kāda laika, viņš piespiedās vēl tuvāk un tad jutu, ka viņš cenšas aizsniegties līdz manai kabatai. Izkāpu ārā. Šis arī. Iekāpu nākamajā sev vajadzīgajā transportā, un viņš tāpat. Šoreiz speciāli stāvēju kājās un skatījos, ko viņš darīs. Scenārijs iepriekšējais, tikai redzēju to visu no malas. Roku viņš bij atstutējis pret sēdekli, somu uzlicis virsū, lai nebūtu tik uzkrītoši un kaut ko tur bakstījās pie pasažieres, kas sēdēja viņam blakus. Sapratis, ka es viņu vēroju, aizlīda uz otru trolejbusa galu. Pēc tam viņš izkāpa ārā tur pat kur es, un pamanīju, ka viņš pāriet pāri ielai un iekāpj pirmajā atnākošajā transportā (kas vsp iet uz citu pusi).
Protams, nevaru 100% apgalvot, ka viņam bija nelāgi nolūki vai ka viņš ir zaglis, bet nu, lūdzu, esiet piesardzīgas. Vīrietis ap 70/80 gadiem, ar kažokādas šļapu galvā, ar zilu jaku. Diemžēl īpaši laba bilde nesanāca.
17.01.2015 21:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits