Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Dieviete.lv
Forums
Labas lietas
Pievienot komentāru
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
4
5
6
7
8
|
nākamā »
Kur dzīvojat?
Sniegbalte
954
Reģ: 01.10.2013
Lasu diskusijas un citreiz pie sevis nodomāju - šī dalībniece no Latvijas vai kādā citā valstī dzīvo?
Rakstam valsti, kurā dzīvojam pašlaik!
0
0
16.01.2015 13:41 |
labdabība
848
Reģ: 14.04.2010
Latvija
0
0
16.01.2015 16:25 |
bbw
1732
Reģ: 21.06.2012
Diemžēl Latvija.
0
0
16.01.2015 16:30 |
Dālllija
1724
Reģ: 01.02.2013
LV :)
0
0
16.01.2015 16:43 |
Chikitita
2348
Reģ: 27.02.2011
Latvija
0
0
16.01.2015 16:46 |
Salomē
5709
Reģ: 29.01.2009
Šobrīd Dānijā, bet sāku nopietni domāt par siltākām zemēm.
0
0
16.01.2015 16:51 |
emanuelle2
16208
Reģ: 01.02.2010
Salomee-un kur tas buutu?
0
0
16.01.2015 16:53 |
Salomē
5709
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, godīgi, es nezinu vēl, es tikai zinu, ka es salstu šajās ziemeļvalstīs!
0
0
16.01.2015 16:56 |
Šarlote_
4775
Reģ: 18.03.2012
par laimi, mīļā, labā Latvija, un neko citu negribu (l)
0
0
16.01.2015 17:00 |
Neljka
161
Reģ: 08.01.2015
Dzīvoju LV, gribētu kāda no Skandināvu valstīm.
0
0
16.01.2015 17:03 |
Jolene
2532
Reģ: 29.01.2009
UK precīzāk Skotija
0
0
16.01.2015 17:12 |
Kristiana2
423
Reģ: 04.05.2011
LV, Rīgā jūtos kā ūdenī.
Štruns, ka vēl joprojām pāris tiltus neatšķiru vienu no otra :D
Es pat paciemoties citā valstī normāli nevaru, cik ļoti velk atpakaļ.
0
0
16.01.2015 17:18 |
Solo_
3675
Reģ: 24.09.2012
Pagaidām Latvija, bet no februāra līdz jūnijam dzīvošu Grieķijā (l)
0
0
16.01.2015 17:20 |
Kristiana2
423
Reģ: 04.05.2011
Precīzāk jau būtu ''kā zivs ūdenī'' ;) bet mani pirksti bija citās domās :D
0
0
16.01.2015 17:21 |
Undiya
10187
Reģ: 19.11.2014
Rīgā jūtos kā ūdenī
to tu labi pateici. ;-)
0
0
16.01.2015 17:25 |
XS Meitene
164
Reģ: 16.07.2014
LV bet gribētos kādā siltākā vietā.
0
0
16.01.2015 17:25 |
elza6
459
Reģ: 02.11.2011
MontaL, ko darīsi UK?
Parfait, meklēšu laimi melnā darbiņa tirgū. Jāiekrāj nauda, lai varētu rudenī sākt beidzot atkal kaut ko studēt.(l)
0
0
16.01.2015 17:30 |
JD
4197
Reģ: 16.09.2011
Latvijā
0
0
16.01.2015 17:30 |
Klaviatūra
1093
Reģ: 02.11.2011
Somijā.
0
0
16.01.2015 17:32 |
Rhea
391
Reģ: 29.01.2009
Francijā
0
0
16.01.2015 17:34 |
M
187
Reģ: 29.01.2009
Latvijā
0
0
16.01.2015 17:38 |
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
4
5
6
7
8
|
nākamā »
Pievieno savu komentāru
Nepieciešams
reģistrēties
vai
autorizēties
, lai pievienotu atbildi!
vairāk >
Dieviete sarunas
IetekMeļu tops
Mia6
Šodien, 08:27
Šķiršanās-bērni un domubiedres
Andrew Mitchell
Šodien, 07:49
Butterfly clothing
Wtfvienkarši
Šodien, 07:23
KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA
Rietumusawle
Šodien, 01:57
Viss par un ap NL
Matilde23
Šodien, 00:33
Maģīstra studijas
Ryan Edwards
2026-06-27 11:31
Pieteikums maģistriem RTU
Chloe Simmons
2026-06-27 08:21
vairāk >
Aptauja
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
Nezinu, nav viedokļa
Cits
Rezultāti
|
7 komentāri
vairāk >
Lietotāji online (13)
Becinja
Drama karaLiene
Tutuvojies
Kima2019
Annar
Claire
Fufu
Angelette
Lillac87
Mazaa67
Monroe
LiivijaPiivija
Beechiks
© 2022 Dieviete.lv