ātro kredītu elle..

 
Reitings 10
Reģ: 16.01.2015
Es vairs nezinu ko iesākt.

pilnīgi dzīvot negribas.
Neredzu tiem kredītiem izeju.

No smieklīgiem 200 Ls manas saistības tagad ir 1300 EUR

Darba nav.

Šķiet mani gaida elle.

:-(
16.01.2015 02:47 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Un rezultātā nav ne naudas, ne radinieka - vairs nezvana, ciemos nenāk, tēlo beigtu zivi.


O- jā! Visvairāk fascinē teksts nevar darbu dabūt- tak MAXIMA un RIMI pat uz pirkuma čekiem drukā, ka meklē kolēģus... Tā kā- nevajag te! (e)
16.01.2015 11:07 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
wee, kā tad nu nekas nav ar sačakarētu kredītvēsturi? par hipotekāro kredītu var aizmirst, vai tad tas tiešām nekas nav?


Nu man ,nē ... Man nav vajadzības pēc hipo kredīta, savs mājoklis ir jau sen , pat pirms sabojotās kred. Vēstures. Un nedomāju, ka autorei tagad jārisina dzīvokļa jautājums , ja viņai pat darba nav ...
16.01.2015 11:11 |
 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
Man kādreiz bija tieši tāda pati problēma ar kredītu un parādu piedziņas kompanijam.
Kad man bija 18.gadi biju sākuma paņēmusi smscredit 50Ls protams no stipendijas atdevu tad iepazinos ar puisi un mēs nodzivojam kopa apm pusgadu kad viņš piedavāja man, lai es paņemu kredītu uz sevi ka viņš naudu no algas atliks atpakaļ (tjipa visu samaksas) es būdama naiva muļķe paņēmu kredītu smscredit.lv (summu precīzu neatceros ) iedevu viņam naudu, jo cereju ka ir liela mīlestība :D Pagāja vel nedēļa un puisis atkartoti piedāvaja paņemt kredītu, es sākuma stostijos un negribēju ņemt, bet jūtas ņēma virsroku. Paņēmu kreditu vivus.lv (summu arī neatceros ) Tā pagāja menesis un es ar to puisi izsķīros un protams naudu viņš man neatdeva. Es paliku ar saviem paradiem ko protams nevarēju samaksāt, jo vel mācījos un izzdzīvoju tikai uz stipendijas. Sākuma pārņēma mani panika ko , lai tagad iesāk??? Un izdomāju ka var vienkarši viņus ignorēt. TĀ BIJA Kļūda. Laiks gāja kredīta procenti auga arvien lielāki un nesasniedza savu maksimumu. Parveidojot euro man parāds sastādija 1800euro. Kad man palika 20gadi sāka mocit vainas apziņa ka nevar tā dzivot un sāku meklēt risinajumus. Mamma piedāvaja man samaksāt manu parādu, bet es atteicos! Pati savāriju problēmas pašai arī jākulas ara no viņiem. Pirmais ko es dariju meklēju sev darbu protams neoficiālu, lai nerautu vel nodokļus. atradu šādas tādas halturas par kuram arī maksaja neko diži lielu. Strādāju par apkopēju viena autoskolā,tad par auklīti viena ģimene utt. Tā kad saņēmu pirmas naudiņas sāku zvanīt pati vienam kredītam un prasīt ka man labāk samaksāt to visu. Mēs izrunājam to visu un nonācam pie slēdziena ka bus jataisa maksājuma grafiks kur menesī būs jāmaksā pa 100euro. (tas ir vivus.lv) Protams smscredit zvanija un arī prasija man naudu ko es diemžēl atteicu viņiem. Pagāja 5mēneši mana dzīve nekas nebija mainijies tas pašas halturas, bet viens kredīts bija nomaksāts. Par ko biju svētlaimīgi laimīga. Palika otrs smscredit kurš bija krietni lielāks par vivus.lv, bet nekas es nepadevos un turpināju tāda paša garā. pagāja 8mēneši un arī tas kredīts bija nomaksāts. Pēc tam es atradu normālu darbu un pelniju naudu dzivoklim, jo pie vecakiem negribēju vairs dzivot. Un tā es pamazām izkļuvu ārā no savam problēmam un guvu dzīvē labu mācību ka NEKAD nevajag ņemt kredītu dēlj otra cilvēka.
16.01.2015 11:17 |
 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
P.s atvainojos par kļūdām nopublicēju un aizmirsu parbaudīt pareizrakstību :D
16.01.2015 11:18 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
It's My Life, cik gadi pagāja, kad sāki maksāt?
16.01.2015 11:24 |
 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
bbw gandrīz nepilni trīs gadi
16.01.2015 11:26 |
 
Reitings 46
Reģ: 09.01.2015
Neatdot aizdoto naudu- lieku vienlīdzības zīmi ar zagšanu. Vienalga vai radiniekam vai kredītiestādei.
Var, protams, izvēlēties uz doto brīdi vieglāko variantu ar bravūrīgu pusaudža pašpārliecinātību nelikties zinis, bet nu var arī kā pieaugušam cilvēkam un uzņemties atbildību par savām lietām, lai tas nozīmētu strādāt uz laiku melnos darbus. Tā ka, visu cieņu It's my life, domāju- tā Tev bija ļoti laba dzīves skola, gan iepazīstot pašai sevi, gan citus cilvēkus.
16.01.2015 11:34 |
 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
carolin Sākumā bija ļoti grūti un dzivoju var teikt depresijā, jo ad draudzenes gāja uz klubiņiem tusēt es rēķināju naudu un nekādu lieko izdevumu nevarēju atļauties. plus ziemā atceros kā redzēju savas draudzenes nākam no kluba labi iedzērušas a es tajā brīdi šķūrēju sniegu. Tanī brīdi gribējas vnk raudat un mest visam ar roku un neko vairs nemaksāt. Mācība man bija tik tiešam laba, bet atri pieaugu dēļj tā un paņemt kaut vienu mazu kredītu nekad dzīvē vairs negribu. Pat telefonu uz pieslēguma vai līzinga negribu ņemt.
16.01.2015 11:49 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Es piekrītu, ka prasīt radiniekiem vai draugiem ir muļķīģi. Tikai radīsies iespēja ilgāk vilkt laiku. Parāda summa nemainīsies, bet attiecības pasliktināsies. Jāvienojas ar firmām par maksājumu grafiku, lai summa neaug.
16.01.2015 12:11 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.01.2015
Nemaksā. Tas viss ir mākslīgs parāds un nauda nav īsta. Jau sen ir pierādīts, ka tā nauda ko viņi dod kredītos nav īsta, bet tikai izdomāts cipars elektronikā. Jo ātrāk viss šis finanšu burbulis uzies gaisā jo labāk.
16.01.2015 12:23 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Paprasī Weee kā nemaksāt entos gadus. ;)

Un Liebe - kur tev pierādījumi savam apgalvojumam?
16.01.2015 12:28 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.01.2015
 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
Bet tagad, lai paņemtu to kredītu, nav jāuzrāda ikmēneša ienākumi? Vai, kad bija lati, tad vēl tā nebija..?

Sazinies ar viņiem un iespējams, viņi apstādinās to kredītu un sadalīs pa daļām un katra mēneša noteiktā datumā Tev būs jāsamaksā noteikta summa (ko vai nu Tu vai viņi noteiks).. Galvenais, neignorē viņus, jo var arī normāli to visu izbeigt..

Un kā Tu varēji paņemt kredītu no citas iestādes, ja Tev jau kaut kur citu ir? Man šķiet, ka viņi neļāva ņemt no citurienes, ja Tev vienā vietā jau ir kredīts..
16.01.2015 12:40 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Bet tagad, lai paņemtu to kredītu, nav jāuzrāda ikmēneša ienākumi? Vai, kad bija lati, tad vēl tā nebija..?

To tak neviens nepārbauda, vari norādīt jebkādus ienākumus. Un lūk, pie kā tas noved.
16.01.2015 12:50 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Un tad tādas kā "neapdomiigaa" saklausās tādas/tādus kā Liebe un audzē savas parādsaistības vēl lielākas. Tā nauda, kura tika iztērēta jau arī noteikti bija tikai virtuāla, arī preces/pakalpojumi, kuri tika iegādāti ir izdomāti un nav reāli :)
16.01.2015 12:51 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Un kā Tu varēji paņemt kredītu no citas iestādes, ja Tev jau kaut kur citu ir? Man šķiet, ka viņi neļāva ņemt no citurienes, ja Tev vienā vietā jau ir kredīts..

arī tagad, domājams, ja labi grib, var atrast, kas iedod naudu, pat ja parādi aug debesīs. tas ir vieglāk par vieglu un diemžēl bieži vien arī audzē to nelaimi, ka cilvēks, lai atdotu iepriekšējo kredītu, aizņemas nākamo
16.01.2015 13:01 |
 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
Šarlote_ Tā ir cilvēku dzīves lielāka kļūda :D
16.01.2015 13:02 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
It's my life, malacis! Un respekts, par to, ka atraidiiji mammas paliidziibu! Es laikam taa nevareetu.
Nu shaadaa veidaa dziive kaut ko iemaaca un noruuda, tas arii ir pluss:)
16.01.2015 13:09 |
 
Reitings 179
Reģ: 16.10.2014
Nu neuzskatu, ka tajā būtu jāsāk vilkt iekšā radinieki vai draugi, bet to visdrīzāk sāks darīt parādu piedzinēji... Pati putru savārīji, pašai būs vien jāstrebj... Un ar to es domāju, ka pašcieņa un lepnums ir jāmet pie malas, jāpārstāj dzīvot izlaidīgi, kā jau meitenes iepriekš minēja - tiec pie darba, varbūt pat diviem, un varbūt pat trīs... Nav svarīgi, vai sētniece, vai sniega šķūrētāja, kasiere, plauktu kārtotāja, vienalga ko... Kaut vai tās pašas ātrās ēdināšanas iestādes, tikt viņās iekšā vajadzētu būt vieglāk par vieglu, grafikus daudzās ir iespējams piemērot tavām vajadzībām un vēlmēm...

Jo ilgāk to visu vilksi garumā, jo mazāk laika paliks sev, lai būtu laimīga... Visu šo laiku kamēr tev tie parādi sēž uz pleciem ir tak ellīgi grūti vispār dzīvot... Es varu tik iedomāties kāds ir stress, ja tev vēl ir tāds, briesmīgāk būtu, ja būtu vienalga, bet ja jau esi ienākusi šeit, tad jau kaut ko ir vēlme darīt un ir vēlme risināt šo problēmu, kas jau ir pluss.

Un jā, ja to ievelk, tad sāk vilkt nost no konta, skaidras naudas izņemšana vēlāk notiek tikai bankā, kurā par to jāmaksā komisijas maksa, nu priekškam tas vajadzīgs?
16.01.2015 13:51 |
 
Reitings 417
Reģ: 05.01.2014
neapdomiigaa pati vien esi vainiiga, ja buutu apziiniigaka, taada summa nebuutu, atrodi darbuu, pamazam maksaa kretiitu!
16.01.2015 14:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits