Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Spoguļkamera

 
Reitings 48
Reģ: 25.03.2013
Sveikas meitenes.
Kā jau pēc virsraksta spriežot, noteikti saprotat ,ka mana aizraušanās ir fotografēšana.
Un pāris gadus jau fotografēju ar panasonyc hibrīdkameru, bet esmu nonākusi jaunas kameras meklējumos.
Vēlos akmeru, kas uzņem augstas kvalitātes attēlus, bez dīvainiem krāsu notonējumiem (citām kamerām zilgnas bildes, neatkarīgi no režīma) kā arī speju iegūt labu attēlu tumsā.
Protams, ka velviens nosacījums ir par saprātīgām cenām.
Pašlaik domāju par canon 1200d vai 650d? (kādai varbūt pieredze ar kādu no šīm?)
Varat droši ieteikt kādu citu labāku kaut vai no nikon.
Vēlos dzirdēt viedokli jau no cilvēkiem ar praksi. :)
15.01.2015 16:50 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Ar spoguļkamerām man pieredzes dižas nav, bet zilganas bildes varētu sanākt dēļ nepareizi iestatītas baltās krāsas balansa, šaubos, ka kāds varētu ražot tik tizlas kameras, ka visas bildes būtu zilganas.
15.01.2015 17:05 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
1200D nepatika, pat nemāku pateikt, kāpēc. Par otru nav viedokļa. Es sāku fotografēt ar 700D, nav nekāds zelts, bet esmu ļoooti pieķērusies šim modelim. Mans draugs fotogrāfs fotografē ar 60D un baigi skaistās lietas rada, kaut gan tā arī nav pasaulē labākā kamera, kas man liek domāt, ka patiesībā jau visa bildes burvība slēpjas gaismas daudzumā un skilā to izmantot.
15.01.2015 17:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits