Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecību statuss - aplidošanas beigas?

 
Reitings 78
Reģ: 03.10.2011
Sveikas!

Situācija šāda: nesen sāku tikties ar foršu vīrieti. Viss bija lieliski. Viņš aktīvi izrādīja simpātijas. Komunikācija bija nepārtraukta. Kad netikāmies, tad visu dienu sarakstījāmies ar sms. Jauki vārdi, smaidi utt. Līdz brīdim, kad sarunas laikā novienojāmies par mūsu statusu - esam pāris (vēl pie tam viņa iniciatīva). Kopš tā brīža liekas ka viss mainījies. Sarakstes ir samazinājušās līdz minumam, simpātijas vairs netiek izrādītas tik bieži, arī netiekamies vairs tik bieži. Vai tiešām vīrietis sasniedz gribēto un tad pilnībā atslābst (sievieti dabūju, cīņa beigusies) vai arī man kaut kāds ne tāds pagadījies? :-D Esmu neizpratnē.
14.01.2015 21:36 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Dīvaini, ka tā pēkšņi tas viss izbeidzās, pie tam, ja neesat tik ilgi pazīstami un kopā.
Vairāk jau visa aplidošana un apjūsmošana un rozā brilles pazūd ar laiku, gada, divu laikā, kad sākas rutīna, varbūt kopdzīve.
14.01.2015 21:38 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Tas ir normaali :-D
14.01.2015 21:38 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nedomaaju, ka rozaa brilles ir nokritushas, vnk virieshiem taa ir (peec manas pieredzes), dabon (l)un tad mazliet atslaabst nav taa nenormala njemshanaas apkaart.
14.01.2015 21:41 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Nezinu, bišķu WTF man būtu :-D
Pēc pusgada, gada varētu samazināties, bet ātrāk...Nezinu, varbūt viņam kādas problēmas, a varbūt vairs neinteresē!
14.01.2015 21:41 |
 
Reitings 78
Reģ: 03.10.2011
Story, kāpēc tev tas šķiet normāli? :D Pēc pieredzes?
14.01.2015 21:42 |
 
Reitings 78
Reģ: 03.10.2011
Ā, kamēr rakstu, tikmēr jau ir atbilde. :D
14.01.2015 21:43 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
A kur problēma pajautāt? :) Nu ok, par simpātiju izrādīšanu, varbūt, būtu nedaudz dīvaini jautāt, bet, piemēram, kāpēc vairs tik bieži netiekaties utml., to jau gan var pajautāt.
Bet vispār man tas neliekas normāli. Katrā ziņā, es arī nedaudz satrauktos.
14.01.2015 21:44 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
kāpēc tev tas šķiet normāli? Pēc pieredzes?


Man laikam nepareizie virieshi pagadijushies, bet ar visiem ir bijis taa, ka attiecibu statuss nostiprinaats un tad vinji mazliet atslaabst. Sakuma bija tads, nu kapeec? Bet ar laiku vnk pienjemu ka ta laikam ir....
Taaa man bija ar manu viiru arii, dabuja mani, iekaroja un tad mazllieet atslaaba. Bet ik pa laikam jau sos gadus mums ir rozaa brillju periods, ta pat ejam uz randinjiem.

Cik gadu Tavam virietim?
14.01.2015 21:45 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Man liekas, ka man tā nav bijis. Pēc saiešanas brīža man liekas vismaz kādu pusgadu puisis visu laiku rakstīja man un bija pat dusmīgs, ja pa dienu aizmigu, nepabrīdinot viņu, ka iešu gulēt un neatbildēšu uz sms :D Ar laiku jā, sarakstes palika retākas un mazāk, taču tikšanās ilgstošākas (iespēju robežās).
Tāpēc man gan būtu wtf, ja pēkšņi saejot viss uzreiz noplaktu no viņa puses...
14.01.2015 21:51 |
 
Reitings 78
Reģ: 03.10.2011
Story, viņam 26 gadi.

Vienkārši pirms tam nu tāāāā deklamēja, cik ļoti es patīkot bla bla bla, cik ļoti gribot satikt, bet nu izskatās, ka viņam viss drusku vienalga palicis.
14.01.2015 21:51 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
metropole,

nedomaju, ka ir verts satraukties. :) tie tak ir viirieshi....
14.01.2015 21:55 |
 
Reitings 78
Reģ: 03.10.2011
Story, paldies, ar savu pieredzi mazliet nomierināji. :)
14.01.2015 22:12 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Kad netikāmies, tad visu dienu sarakstījāmies ar sms.


Fui cik pretīgi! Jums darīt navko?
14.01.2015 22:12 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
metropole, pievienojos Story viedoklim. Arī mana pieredze rāda, ka vīrietis atslābst, kad attiecības nostabilizējas. Manējie arī visi tādi.
14.01.2015 22:23 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.10.2014
Man vienmēr ir paticis,ka meitenesmani aplido.Aplidošanā jūs esat ļoti labas un mākat atkausēt manu sirdi
14.01.2015 22:24 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Es pie pretējās nometnes - nē, nav normāli. Atslābt var pakāpeniski, gadu gaitā, nevis "nesen satiekamies" un tad vienkārši uzliek mīksto, maina attieksmi. Ja vēl kopā nedzīvo, tad vispār vāks..
14.01.2015 22:27 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
metropole, labvakar!
Sarakstes ir samazinājušās līdz minumam, simpātijas vairs netiek izrādītas tik bieži, arī netiekamies vairs tik bieži. Vai tiešām vīrietis sasniedz gribēto un tad pilnībā atslābst (sievieti dabūju, cīņa beigusies) vai arī man kaut kāds ne tāds pagadījies? Esmu neizpratnē.

Situācija šāda: nesen sāku tikties ar foršu vīrieti. Viss bija lieliski. Viņš aktīvi izrādīja simpātijas. Komunikācija bija nepārtraukta. Kad netikāmies, tad visu dienu sarakstījāmies ar sms. Jauki vārdi, smaidi utt.
Tā notiek vienmēr, sākumā lai par sevi radītu viss labāko iespaidu cilvēks, cenšas aplidot, komunicēt, visu darīt lai tik būtu otram tas labākais!
Līdz brīdim, kad sarunas laikā novienojāmies par mūsu statusu - esam pāris (vēl pie tam viņa iniciatīva). Kopš tā brīža liekas ka viss mainījies.

Tā bieži notiek, kad sasteidz un abi noformulē savas attiecības, kā pāris! Jo, viņš apzinās, ka tagad Tu esi viņa meitene.Savu devumu viņš ir devis, lai uzrunātu, radītu Tev vajadzīgās sajūtas, emocijas! Bet, tas nemaina faktu, lai mainītos komunikācija, varbūt vairs tik daudz necenšas, jo ir pārliecināts par Tevi.Bet, Tu jau nekad nevari zināt, kas notiek viņa galvā.Nav tā, ka puisis tik pat kāir visu laiku iniciators? Tādā ziņā, ka pirmajam jāraksta, jāpiedāvā laiks, vieta, jāizmaksā.Pēc tam jāatved atpakaļ.Jo tas nogurdina ik katru, kad nejūt no otra arī atpakaļto atdevi.Jo puiši ļoti novērtē, kad meitene pirmā uzraksta.
Vai tiešām vīrietis sasniedz gribēto un tad pilnībā atslābst (sievieti dabūju, cīņa beigusies) vai arī man kaut kāds ne tāds pagadījies? Esmu neizpratnē.

Kādā ziņā sievieti dabūjis, domā pēc kopīgas pārgulēšanas...? Un tad vairs viņš neizrāda uzmanību, jo ir sasniedzis ko vēlējies.Tad izrunājies ar viņu!
14.01.2015 23:13 |
 
Reitings 78
Reģ: 03.10.2011
Egamons,

It kā iniciatīva nāk no abu puses, nav tā, ka tikai viņš visu laiku mani aicina satikties. Domāju, ka tai nevajadzētu būt problēmai. Bet tad sanāk, ka viņš ir pilnīgi atslābis, jo ir pārliecināts par manām jūtām pret viņu? Vai tad attiecību sākums tieši nav brīdis, kad jāsāk tiešām iespringt lai viss izdotos? Negribas arī spēlēt nekādu teātri un likt viņam šaubīties par savām jūtām, tas būtu muļķīgi.

Dabūjis tādā ziņā, ka nu esam pāris. Tiklīdz statuss noskaidrots, viņa uzmanības izrādīšana ir strauji samazinājusies. :/

Un paldies par viedokli! :)
15.01.2015 12:14 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
7 posmi ceļā uz mīlestību.
Mēs paši izdarām izvēli,bet lai pilnīgāk sajustu īstu mīlestību ģimenē, ir jāiepazīst vienam otrs, jāsadraudzējās, tad jāiemīlējās.Daudzi jauc šos posmus, par mīlestību sauc pirmo-konfekšu,ziedu buķešu periodu.Kad paiet laiks, tad nokrīt rozā brilles, un parādās problēmas, cits jau domā, ka mīlestība ir beigusies.
Ja Jūs esat secinājusi,ka Jūsu attiecībās mīlestība ir beigusies-esat droši, mīlestība nemaz nav sākusies.Īsta mīlestība atnāk vēlāk..
1. Konfekšu, ziedu,šampanieša periods.
2. Piesātināšanās periods.
3. Novēršanās periods.
4. Paciešanas periods.
5. Cieņas un pienākuma periods.
6. Draudzības periods.
7. Beidzot īstas mīlestības periods


1. Konfekšu-ziedu –šampanieša periods ilgst ap 18 mēnešu.Tas saistās ar vīrišķo un sievišķo hormonu izstrādāšanos,iemīloties, kad pasaule liekās spilgtāka ,kad esi iepazinies ar nākamo partneri.Sajūtas līdzinās kā narkotiku iedarbība.Šai periodā nevar pieņemt liktenīgus lēmumus.
2. Piesātināšanās periods.Šai, periodā Jūs sākat skaidri saprast, kas notiek ar attiecībām,jūtas pierimst,Jūs pamazām sākat pierast viens pie otra.Jūsu uzvedībā iestājas pārmaiņas-sākat uzvesties brīvāk un dabiskāk.
3. Novēršanās periods.Šo posmu nevar izlaist,tas iestājās pie jebkurām attiecībām.Strīdi,negatīvo īpašību konstatēšana, un sākat domāt, ka vienīga izeja ir –izšķirties, bet izšķiroties Jūs atkal nonāksiet konfekšu-ziedu periodā.
4. Paciešanas periods.Šai posmā abi partneri iegūst pieredzi un gudrību.Strīdiem vairs nav nozīmes,jo ir jāturpina attiecības.Ir jaiemācās paciest vienam otru.
5. Cieņas un pienākuma periods.Šis ir pirmais īstas mīlestības etaps,jo līdz šim īsta mīlestība nemaz nav bijusi.Partneri sāk pieņemt un saprast savus pienakumus, nevis ko ir parādā otrs partneris, bet ko es varu dot otram.
6. Draudzības periods.Draudzības periodā abi partneri kļūst tuvi viens otram, viņi uzticās viens otram.Tāpēc draudzības posms paver ceļu uz īstu mīlestību.
7. Beidzot īstas mīlestības periods.Pie īstas mīlestības cilvēki nonāk ar gadiem ejot cauri sarežģītām dzīves situācijām,problēmām.Īsta mīlestība nenokrīt no gaisa.Uz īstu mīlestību cilvēki nobriest atsakoties no sava egoisma un priekštatiem,ilūzijām.
http://www.astral-temple.com/lv/discussion/pieburt-virieti-sievieti/12/
19.01.2015 19:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nav tā gadījies un neuzskatu, ka tas ir normāli. Kaut kas tāds notiek tikai ļoti ilgstošās attiecībās un ļoti pakāpeniski, nevis tik strauji un krasi. Varbūt viņš pārdomāja vai arī vnk tāds vīrietis, kurš vairāk tendēts uz pašu iekarošanu kā kaut ko ļoti sevišķu... Citi tam tik lielu svarīgumu nepiešķir varbūt t.i. iekarot ir svarīgi, bet ne primārais attiecībās.
19.01.2015 20:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits