Nelielas dāvaniņas darbiniekiem

 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2014
Sveikas!

Nepieciešama ideja nelielām dāvaniņām darbiniekiem (katru mēnesi tiek sveikti darba jubilāri), ko varētu dāvināt puķu vietā- visu gadu! :-)

Bija doma par blociņu, kur pierakstīt jaunas idejas vai piemēram šādu aromātpogu


Varbūt jums kādas interesantas idejas? Kā saprotat, te iet runa par ierobežotiem līdzekļiem vienai dāvaniņai, tāpēc tam jābūt kkam nelielam..
14.01.2015 12:49 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Šī ir pēdējā laika labākā diskusija :D Poga kā korporatīvā dāvana noteikti ir izkonkurējusi pirms vairākiem gadiem pieminēto salmu āzi :D :D Kā kaut kas tāds vispār var ienākt prātā?! :D
Normāla dāvana būtu pateicības raksts reizi gadā īpašā pasākumā vai ceremonijā, kur sveic tos 200, bet piedalās visi 2500. Klāt pāris puķes un suvenīrs. Tas varētu būt flesh, īpašas formas krūzīte, Emīla gustava šokolāde vai smuka pildspalva-bet viss ar uzņēmuma logo un piemēram tekstu-paldies tev! Mēs novērtējam tavu darbu!
Un nevajag teikt, ka tas ir dārgi. Uz tādu apjomu 200gab.katrs suvenīrs kapeikas izmaksās. Un skaistas pateicības runas ceremonijā nemaksās neko. Vai varbūt jāapzina darba kolektīvs-varbūt kādam ir kādi talanti, ko var apsveikuma pasākumā citiem parādīt? Tādi Nikolaji Puzikovi ir daudz kur-tikai kautrējas citiem stāstīt, ka skaisti dzied vai smuki spēlē instrumentu. Pateicības raksti-visi 200 kopā atkal kapeikas.
Bet es kā darbiniece par ko tādu justos priecīga un novērtēta.
14.01.2015 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
neizlasīju visu, bet smieklīgs man likās 1. lapaspusē žipčika komentārs:

Man ari liekas, ka labak ir katram piemeklet ko atbilstoshu.. jo ja iedomajos ka kolektiva piem ir Janis uz 180kg kam patik makshkjereshanas un Lelde - smalka 50kg daama, kas seko lidzi jaunakajam modes tendencem - tad manuprat ir diezgan divaini abiem davinat vienadu davanu... hmm


Kāds sakars svaram šajā gadījumā? :D

Reāli Anna Tev pienāks un prasīs, kāpēc man bija krūze, bet Ilonai kristāla glāze?
- Tāpēc, ka esi resna, ibio, Ilona ir trauslāka!


Protams, es piekasos, bet kg skaitam nudien nav nozīmes!
14.01.2015 23:36 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Anabella

Nav runa par to, ka mēs kā latviešu tauta vēlamies pārāk daudz, bet gan tieši par cilvēcīgo attieksmi no vadības. Šajā gadījumā uzņēmums vēlas apsveikt jubilejā savus darbiniekus, jubileja ir un paliek jubileja, tajā nevar uzdāvināt smaržīgu pogu un teikt, :"Staigā smaržīgs!",jo tai nav nekāda vēstījuma, uzņēmums tādējādi parāda ko tam nozīmē neskaitāmie darbinieki, kuri tik ilgu laika posmu pierādījuši savu uzticību. Tāpēc, manuprāt, ja vēlas apsveikt šajos svētkos, tad vai nu apsveic tā ar vērienu, vai arī vienkārši ar kādu nieciņu, bet no paša uzņēmuma, lai tas būtu noderīgāk. Tad jau pogas vietā labāk jādāvina smaržīgs toaletes papīra rullis. :D
15.01.2015 00:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)