Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dr. Dita Baumane-Auza

 
Reitings 74
Reģ: 28.12.2009
Sveikas!

Varbūt, kāda ir bijusi pie šīs ginekoloģes un kādas atsauksmes.
Kā arī pie reizes, vēlējos pajautāt, kādas ir aptuvenās cenu izmaksas Medicīnas centrā Elite, ejot pie ginekologa, īsti nevaru saprast vai valsts apmaksāta iestāde vai aptuvenais cenu līmenis, varbūt man pat nav vērts zvanīt un interesēties par mazliet konkrētāku summu, jo pārsniedz manus griestus.

Liels paldies!:-)
12.01.2015 18:54 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
Pacelšu vecu tēmu, nesen biju pie šīs ārstes,jo daktere Kairiša saslima un man piedāvāja nākt pie šīs, viņa atstāja ļoti nepatīkamu priekšstatu, sākumā kad ienācu aprunāja iepriekšējo pacienti, vispār sajutos vainīga, ka atnācu :D neizskatījā ieinteresēta manī kā pacientā, kura atnāca ar konkrētu problēmu, negribot apskatīja un neko noderīgu nepateica, vēlreiz pie viņas neiešu. Samaksāju 4,27eur kā par valsts apmaksāto
07.04.2016 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Man vinja likaas ljoti jauka un cilveeciiga, bet ljoti, ljoti nepatiikamu iespaidu atstaaja tas, ka vinja atbildeeja mob. telefona zvanu, kameer mani izmekleeja.. :-O Man tas nelikaas diezin ko higieeniski..
07.04.2016 14:56 |
 
Reitings 163
Reģ: 12.02.2013
Esmu pie viņas bijusi Elizabetes ielas klīnikā. Man ļoti nepatika,kad manas vizītes laikā viņa cēla mobīlo un nekautrējoties runāja savas privātās lietas. Kā arī iztaujāja mani par manu draugu un piedevām vēl atļāvās komentēt,kas viņai nepatika. Bet,kā ārste likās kompetenta.
07.04.2016 14:59 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Elite ir valsts apmaksāta iestāde, pati uz turieni eju, bet pie dakteres Kairišas, ļoti viņa patīk. Tāda jauka sieviete, viņa bija arī manas mammas ginekoloģe un daudzu pazīstamo un sliktas atsauksmes par viņu neesmu dzirdējusi.
Kad Kairiša saslima, tiku pie dakteres Čēmas, viņa arī atstāja ļoti pozitīvu iespaidu uz sevi, patika arī viņas māsiņa, izstāstīja visu, ko vajag un bija diezgan jauka.
Tikai pie Kairišas tagad ir milzīga rinda, es 22. martā pierakstījos pie viņas un man pateica, ka nākamreiz tieku pie viņas tikai 2. maijā :-/
Bet nu,ja tu maksā, tad, protams, tu uz konsultāciju tiec daudz daudz ātrāk, es neatceros cik es īsti samaksāju par pirmo maksas vizīti (jo man steidzami vajadzēja), bet tas nepārsniedza 30 eiro, tā kā arī tās maksas vizītes nav nenormāli dārgas un es tiešām ieteiktu iet. :-)
07.04.2016 15:06 |
 
Reitings 1
Reģ: 26.10.2016
Esmu bijusi vairākas reizes,esmu ļoti apmierināta.Saprotoša un kompotenta.Varu pateikt tikai to labāko.:-)
26.10.2016 17:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits