Citādie viedtālruņi

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Nu jau kādu laiku domāju par telefona maiņu pavasarī, jo mans nepilnu gadu vecais Samsung ar nomainīto ekrānu vairs neliekas pietiekami labs (t)

Skatos uz LG un Samsung, bet ik pa laikam garām skrienot uzmetu aci arī kaut kādiem, tā teikt, nepopulārajiem ražotājiem, kuri nav līderu topā. Piemēram, Huawei, Prestigio, Just5 un tml.

Gribētu uzzināt, vai šeit ir kāda, kura lieto tādu telefonu? Un var uzrakstīt kādu atsauksmi no pieredzes ar + un - :)

Paldies jau iepriekš!
12.01.2015 13:15 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Pēc pieredzes saku, ka neatradīsi šobrīd neko labāku par šo -
http://www.1a.lv/mobilie_telefoni/mobile_phones/gigabyte_gsmart_guru_g1_black

Pašai ir un zinu vēl trīs cilvēkus ar tieši šo modeli. Visi ir super apmierināti un parametri par šo cenu drīzāk atbilstu ''pakaļ met''. :)
Firma ir populāra, bet ne telefonu ražošanā. Ja ir zināms kāds labs datoriķis, tad viņam noteikti šis zīmols kaut ko izteikts - tas ir viens no labākajiem mātes plašu ražotājiem. Tas man liek vairāk paļauties uz to, ka šiem telefoniem ''iekšas'' ir spēcīgākas tīri tehniskā ziņā.
12.01.2015 14:12 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
No nosauktajiem varētu piekrist palietot Huawei, tādi prātīgāki liekas. Lai gan pašai nav pieredzes ar nevienu no minētajiem. Ir draugu pāris, kas maina tos Prestigio telefonus vienu pēc otra, pašiem baigi patīk, jo lēti. Nu jau laikam ir arī planšete. Esmu nedaudz šokā par viņiem.. Tā vietā, lai nopirktu normālu telefonu, tērē naudu tik sliktas kvalitātes telefonam atkal un atkal. Cik esmu paspaidījusi, manuprāt, nav nekā drausmīgāka par Prestigio.
12.01.2015 14:16 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Par to diseni - nu labāks raksturojum prātā nenāca. :D Tas ir tā - paņemu telefonu, kaut ko daru, un pēkšņi ekrāns raustās. Gaišāks-tumšāks- gaišāks - tumšāks. Un tā arvien ātrāk. Atgādina disenēs to balto gaismu :D
Ā, vēl viens fenomens - vienu dienu Speiseris pats izdomāja ielaikot visas manu draugu Instagram bildes. Es šķiru uz leju, un šis tik dara kā grib :D
12.01.2015 14:22 |
 
Reitings 206
Reģ: 02.05.2010
Pajautasu te lai neveidotu jaunu - kadai ir pieredze ar Denver plansetem?

Bet par temu - ir dzirdetas labas atsauksmes par Huawei, koleges viram ir - bet nu vinsh nav ari advanced gadzetu lietotajs, bet nu jau vinam iet vairak ka gadu.
12.01.2015 14:22 |
 
10 gadi
Reitings 321
Reģ: 18.12.2012
Man no septembra sākuma ir Spacer, esmu pilnībā apmierināta. Uzkāries ir 2 reizes, bet aizbloķēju, pagaidīju 15sekundes un viss atkal kārtībā. Nu man arī vajadzības nav baigi lielās - zvani, daudz sms, nets un kkādas aplikācijas. Vienīgais čakars ir lietotņu pāropēšana no telefonu uz atmiņas karti un otrādi. :-)
12.01.2015 14:27 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Huawei nu jau ir iemācījies telefonus taisīt. P6 un P7 man likās lietojami. P7 zinu vairākus cilvēkus, kas lieto jau ilgāku laiku, tiešām pagaidām problēmas nav novērotas. Man gan dizainiski viņš ķiet nedaudz absurds, bet funkcionalitāti tas nemaitā, tāpēc - gaumes jautājums. Kopumā nav slikti, esmu pārstājusi dīvaini skatīties uz tiem, kas tos pērk.

Prestigio produkcija ir domāta tiem, kam neko nevajag. Kamēr neapkrauj ar kaudzi aplikāciju, mūziku utt, telefons strādā labi, bet tikai tāds, kāds no kastes izpakots. Zinu tikai vienu cilvēku, kam viņš strādā labi un nemaitā nervus, bet šis cilvēks tiešām iekārtu izmanto tikai zvanīšanai.

Just5 ir telefons SuperBingo cienītājiem. Ja tici, ka vari vinnēt loterijā lielo laimestu, tad droši vien noticēsi arī, ka tieši Tev var trāpīties tas Just5 eksemplārs, kuram pārpratuma pēc nav nekādu gļuku.

GoClever ir manta, ko pastāvīgi turēt garantijā. Pilnīgi jebkas no šī ražotāja produkcijas nav spējīgs dzīvot ilgāk par pāris mēnešiem. Tas attiecas gan uz telefoniem, gan planšetēm, gan navigatoriem, videoreģistratoriem un jebko citu...

Gigabyte taisa interesantas mantiņas. Šeit izteiktā versija, ka šie telefoni būs labāki zīmola pēc, gan ir nedaudz aplama, taču nav arī slikti. Ir testēts šis http://www.1a.lv/mobilie_telefoni/mobile_phones/gigabyte_gsmart_akta_a4_octa_core_dark_blue. 1a sniegtā informācija par 8 kodoliem gan ir aplama, tie ir vien 4 (Ražotājs pats nav kursā, ka varētu būt 8), taču ērts rokā par ar visām 5 collām, kas man parasti šķiet par daudz.

CAT nesadaudzāmie telefoni tiešām nav sadauzāmi. Es tiešām centos, godīgi. Pārbraukt ar mašīnu gan nepamēģināju, taču kritienu no 10tā stāva lodžijas izturēja godam. B15 man likās nedaudz neērts rokā, ko nevar teikt par S50.
12.01.2015 14:29 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
kadai ir pieredze ar Denver plansetem?

Nav sliktas. Ja pirms tam lietots iPad vai Samsung produkcija, var nedaudz just bremzi, taču salīdzinoši ar Prestigo, GoClever, šīs jau ir lietojamas. Radu bērnam jau gandrīz gadu tāda ir - ar visu to, ka viņš pret viņu izturās - dzīva un strādā labi.
12.01.2015 14:33 |
 
Reitings 1
Reģ: 11.01.2015
Par 'Blackberry' neesi domājusi? Telefona - darbarīka funkcijas pilda lieliski! Man pašai ir bijis 'Blackberry Bold 9900' - telefonam ir gan glāstāms ekrāns, gan pilna klaviatūra. Rakstīt īsziņas, e-pastus ir TIK ērti.. (arī braucot pie stūres :D )
Mīnuss - nav pieejamas daudzas aplikācijas, kuras piedāvā androīds..kīdz ar to šis telefons vairāk paredzēts komunicēsanai, nevis selfiju likšanai instagramā vai spēlīšu spēlēšanai. Mani tas nav traucejis, bet zinu, ka daudziem tas ir svarīgi. :-P
12.01.2015 14:52 |
 
Reitings 206
Reģ: 02.05.2010
Alexxa - paldies, izklausies zinosa shajos brendos. (l)
Ja nav noslepums no kurienes nak tik labas zinasanas. (vienkarisi zinkariba mac) :-)
12.01.2015 14:57 |
 
Reitings 206
Reģ: 02.05.2010
glāstāms ekrāns


:-D:-D
12.01.2015 14:58 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Par 'Blackberry' neesi domājusi?


SISU, ja šis bija man adresēts jautājums, tad nē, neesmu domājusi un netaisos, jo cik esmu dzirdējusi/redzējusi, tad viņiem krāsa noiet no pogām...nesaprotu, kāpēc par tādu cenu jāpērk kas tāds ;-) bet gaumes lieta protams...
12.01.2015 15:01 |
 
10 gadi
Reitings 827
Reģ: 02.10.2010
Man ir šis Prestigio.
Lietoju kādu mēnesi, pagaidām nav bijis neviena gļuka, bremzēšanas vai tamlīdzīgi. Ļoti ilgi tur bateriju. Izmantoju sociālajiem portāliem, un pāris spēlīš aplikācijām. Nav aizbāzsts ar dziesmām un tūkstošiem bilžu.
Manam brālēnam ir Prestigio vecāks modelis jau kādu gadu, garantijā nav bijis jādod, bet nu arī netiek ļoti noslogots.
Māsai 2 gadus ir Prestigio planšetdators, arī izticis bez gļukiem, pat aplikācijās kurās Samsung planšete mēdza raustīties. Un mans LG planšetdators arī jau kopš pirmajām nedēļām regulāri mēdz gļukot- kad cenšos atbloķēt vaļā, reizēm jāpagaida 5-10 minūtes, līdz programma sāk reāģēt. Tas diezgan kaitina, kad vajag kaut ko steidzami, bet uz garantiju nenesu, jo nebūs jau ko parādīt- šos gļukus nemet ārā katru reizi.
Pirms tam man bija Samsung modelis, kurš cenas ziņā 2x dārgāks par Prestigio, bet nervus laupīja nežēlīgi, jo bija ļoti lēns un ar daudz sliktāku pieskārienu jūtīgumu.
Lai nu ko- izskatās, ka mums ar Prestigio pagaidām ir vienmēr veicies, bet lielo firmu nosaukumi vēl vienmēr nenorāda uz to, ka varēs iztikt bez nervu bendēšanas.
12.01.2015 15:05 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja nav noslepums no kurienes nak tik labas zinasanas.

Piestrādāju vienā kantorītī, testējot šīs iekārtas un vēlāk rakstot atsauksmes, lai viņi paši zinātu, kas ir kas. Attiecīgi varu dabūt paspēlēties jebkuru iekārtu, kura vien sakārojas.
Dažas iekārtas - ķīniešu telefonu kopijas un līdzīgus ērmus esmu pirkusi par savu naudu un sporta pēc testējusi - vienkārši, lai zinātu, kā tas ir.
Tā nu apkopojot savu pieredzi un kolēģu viedokļus, var nonākt pie kopsaucēja, kādas tad reāli tās mantas ir. :)

glāstāms ekrāns

Vispār mūsu valodnieki ir nolēmuši, ka smartphone ir ne tikai viedtālrunis, bet arī glāsttelefons. Patiesību sakot, aplams termins, jo dažiem ražotājiem (Tam pasām GoClever, piemēram,) ekrāni nereaģē uz maigākiem pieskārieniem kā sitiens :D
12.01.2015 15:45 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Alexxa - tad varbūt arī Kristapu Skuteli pazīsti?:-D Tas čalis laikam visus iespējamos gadžetus ir apčamdījis :-D
12.01.2015 15:48 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Lollipop, pazīstu, pazīstu. :)
Ne tikai Skutelis, vēl vesels bars ir, kas šādi izklaidējas :D Bet viņš tiešām ir pačamdījis gandrīz visu - sāka jau labu laiku pirms manis un pirms glāsttelefonu ēras :D Es pasākumam pieslēdzos pirms gadiem 5-6
12.01.2015 15:54 |
 
Reitings 1213
Reģ: 10.12.2014
Par Just5 es arī varu teikt tikai sliktas atsauksmes. Visus,kuriem ir šis modelis ir kaut kādas problēmas + ļoti daudziem ekrāns sasists, kaut krītot nav bijusi tik liela distance no esošās vietas vai arī pamatne nav bijusi tik cieta(piem.tepiķis?!)
12.01.2015 15:58 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Draugam Just5 Spacer telefons noplīsa ļoti ātri, kaut kas ekrānam nogļukoja (ne stikliņam, bet tieši bildei). Bet pie viņa neviens telefons ilgi nedzīvo, tas arī fakts... :D
12.01.2015 17:05 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es kādu gadu lietoju Gsmart... pilnīgi normāls parasts androids (es tiem vispār neredzu atšķirību), kamera nebija diez ko laba, bet pārējais viss strādāja un bija OK.

Tagad pārgāju uz iphon un neparko vairs nemainītu atpakaļ :D :D :D
12.01.2015 17:14 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Man ir Prestigio, jau gadu. Pa lielam man nepieciešamās funkcijas(sms, zvani, whatsapp, wifi) pilda labi. Bet visvairāk man nepatīk:
1.kamera izvirzīta uz āru, ka rezultātā ātri saskrāpējās un bilde ir nenormāli miglaina
2.nav nopērkams normāls maciņš vai vismaz tas silikona vāciņš
3.nav iespēja pasūtīt maināmu stikliņu
4.rakstot tekstu telefons pats nodzēš pāris burtus, parasti vārda pirmo burtu
:-O
12.01.2015 17:20 |
 
Reitings 278
Reģ: 08.12.2014
Draudzenei nesen uzdāvināja Just 5 spacer 2. Viņa man pazvanīja, pateica, ka gribēja pateikt, ka jauns telefons un es tikai aptuveni dzirdēju/sapratu, ko viņa saka - nenormāli čarkstēja. Tā esam runājušas pa telefonu vairākas reizes, kad es viņu normāli nedzirdu.. Tā arī nezinu - tā ir viņas telefona vai mana samsung galaxy ace vaina. Nākamajā dienā viņa telefonu veda atpakaļ, jo bateriju nelādēja, un to viņai samainīja. Un viņa arī minēja, ka viņa nevar pazvanīt ejot caur kontaktiem - var tikai no īsziņām vai arī whatsapp. Un šo mīnusu ir diezgan daudz, neskatoties uz to, ka telefonam ir tikai 2 nedēļas.
Huawei.. Daudzi saka, ka diezgan labs, pati gan vienreiz paņēmu vienam draugam viņa p6 - kārās nenormāli. Tie ari ir vienīgi mazpazīstamie telefoni, ar ko man bijusi saskarsme. ;)
12.01.2015 17:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits