Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā to saprast?

 
Reitings 14
Reģ: 01.06.2009
Gribu dzirdēt domas no malas..

Ir puisis (kolēģis), ar kuru ir draudzīgas attiecības, viegli runāt, viegli kontaktēties, satiekoties varat nopļāpāt vairākas stundas, bet ir sajūta, ka viņš ir vienkārši draugs.. No viņa puses arī ir līdzīga attieksme, lai gan dažbrīd šķiet, ka varbūt gribētu ko vairāk... Parasti sazināties katru dienu, bet šobrīd zināmu iemeslu dēļ ir brīdis, kad nav vēlēšanās kontaktēties (diezgan nelāgas lietas saistībā ar ģimeni, kurās nav vēlēšanās viņu iesaistīt).. Kad viņš zvana, raksta - neatbildu, pēc tam lūdzu piedošanu, ka negribas runāt, bet tā arī neesmu līdz galam pateikusi, lai nezvana, ka parunāsim, kad būšu tikusi tam pāri..
Un tad seko sms no viņa ar garu tekstu, kur viena frāze ir: "tagad saprotu, kāpēc Tu savos gados esi viena"...

Un nu jautājums - kā man to saprast - kā uzbraucienu? Kā aizvainojumu? Kā reaģēt uz šādu frāzi, jo sāpināt noteikti viņu negribu, turklāt mums ir jāstrādā kopā... Vai vienkārši esam pārpatuši viens otru, un vieglu komunikāciju uztvēruši kā kaut ko vairāk?
12.01.2015 10:59 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Kāpēc tu nevari pateikt viņam ,ka tev ir problēmas un,ka tev vajag tam tikt pāri? Nav jau jāstāsta ka sun kā, ja negribās.
Kad viņš zvana, raksta - neatbildu, pēc tam lūdzu piedošanu

Cik tad var nerrot otru cilvēku.
12.01.2015 11:03 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Bet tad pasaki viņam skaidri un gaiši - šobrīd man ir problēmas privātajā zonā, kad būšu tās nokārtojusi, atkal atjaunošu kontaktus. Nevis katru reizi, kad viņš atraksta, neatbildi un neaizraksti atpakaļ. Loģiski, ka puisis neizpratnē, gan jau domā, ka ko ne tā pateicis vai izdarījis.
Jārunā skaidra valoda. Ja būs pretī normāls cilvēks, tad arī sapratīs, ka reizēm mums katram ir izdarāmas / kārtojamas lietas vienatnē, nevis daloties ar citiem.
:)
12.01.2015 11:04 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Ko tieši nesaproti?? Nu ja Tu viņam nestāsti, kas par situāciju un kapēc neatbildi uz viņa sms/ zvaniem, puisis domā, ka tu viņu atšuj!!! Un droši vien izdara secinājumus, ka tu nelaid sev klāt cilvēkus principā. Tapēc arī uzrakstīja Tev
"tagad saprotu, kāpēc Tu savos gados esi viena"...


Bet vispār ļoti dīvains cepiens (gan no tavas, gan viņa puses), ja tas ir vnk kolēģis, labs čoms (ne boyfrends)!!
12.01.2015 11:05 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
"tagad saprotu, kāpēc Tu savos gados esi viena"...

Pieņemu, ka tieši tāpēc arī tā raksta. Tieši Tavas attieksmes dēļ - neceļu, atvainojos, atkal neceļu.
12.01.2015 11:05 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Varbūt vienkārši pasaki viņam konkrēti, ka Tev ģimenē ir problēmas un, ka Tev vajaga pabūt vienai. Runājot par to vai esat pārpratuši viens otru, tad ļoti iespējams, ka jā, šķiet, ka viņš grib vai arī vismaz gribēja ko vairāk. Līdz ar to viņu aizvaino, ja Tu pasaki, ka negribi runāt.
12.01.2015 11:08 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
viņš tev cērt kanti, un ir neizpratnē par tavu reakciju.
12.01.2015 11:08 |
 
Reitings 14
Reģ: 01.06.2009
Esmu teikusi, ka šobrīd ir slikta pašsajūta un nevēlos runāt, tikties.. bet viņš turpināja uzzvanīt, uzrakstīt sms..
12.01.2015 11:21 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Puisis varbūt gribēja palīdzēt, tāpec arī nespēja likt kādu laiku mierā.
12.01.2015 11:22 |
 
Reitings 14
Reģ: 01.06.2009
vienkārši tagad prātoju - vai man apvainoties par to teikto vai nē.. jo patiesībā "iecirta" pa sāpīgo vietu.. :(
12.01.2015 12:44 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
Ja cilvēkam otrs ir svarīgs,tad loģiski,ka neliksies mierā un jautās un zvanīs.
A ja nepasaka iemeslu kāpēc neatbild,tad visu ko var sadomāties. Viņš jūtas atstumts. Pārkāp savam lepnumam un skaidri izrunā kas tev vainas un kāpēc tā rīkojies. Paliks vieglāk ( ja tev vispār viņš ir svarīgs) ja nē,tad sūti ratā un vis.
12.01.2015 12:46 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Vajag skaidri un gaiši runāt, īpaši jau ar vīriešiem, viņiem "Caur puķēm" nekad nav gājis cauri.

Protams, ka ir simpātijas viņam un no tavas puses rīcība atstāj viņu neizpratnē, kad neko neraksti un nedod ziņu, tapēc, pateica Tev pa skarbo.
12.01.2015 12:48 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Dažreiz pārsteidz, ka cilvēki uzbur drāmu tur, kur tas nav nepieciešams - labākajās meksikāņu seriālu tradīcijās. Ja es būtu tā puiša vietā un saņemtu tekstu "šobrīd ir slikta pašsajūta un nevēlos runāt, tikties...", visdrīzāk arī to uztvertu kā atšūšanu. Attiecībās (pat, ja tās ir tikai draugu attiečības), jārunā skaidra valoda. Tā arī izskaidro, ka ir problēmas ģimenē, ar kurām pašlaik centies tikt galā, bet neesi gatava ar šo dalīties ar citiem. Viss.
12.01.2015 12:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet vispār ļoti dīvains cepiens (gan no tavas, gan viņa puses), ja tas ir vnk kolēģis, labs čoms (ne boyfrends)!
+++

Es Tavā vietā uzturētu tikai neitrālas koleģiālas attiecības. Ja jau puisis pats negrib saprast, ka neesi viņā ieinteresēta , tad parādi labo piemēru :D
12.01.2015 12:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu tu vinam patic. Un tas, ka tev ir problemas, par kuram nevelies stastit un velies tikt ar tam gala, vinsh neapzinas, ka tas nqv vienas dienas vai paris stundu jautajums.
Vinsh ta izteicas, jo ir nopratis no tavas ricibas, ka katru dienu sazinaties, ka velies kko ar vinu veidot.pasaki skaidri un gaisi,'ka nevelies ar vinu neko vairak par draudzigam attiecibam, ja ta ir. Un nedod puisim veltas ceribas. Man skistu vsp jokaini, ka vnk parasts draugs virisu dzimtas cilveks,' man katru dienu rakstitu.un tava vietaa-ari jocigi.tad vnk nospraud skaidras robezas.un ja tev ir garlaicigi, piezvani kadai draudzenei, nevis sim puisim, kurs, liekas, ir tevi iekeries.
12.01.2015 14:37 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man skistu vsp jokaini, ka vnk parasts draugs virisu dzimtas cilveks,' man katru dienu rakstitu.


A kas tur dīvains? Man ir divi tādi draugi-vīrieši, ar kuriem katru dienu sarakstamies, sazvanamies.

Par autores gadījumu-labāk pasaki visu, kā ir. Tā izturēties nav labi ne pret potenciālo puisi, ne pret vienkāršu draugu.
12.01.2015 14:47 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Marissa-tapec, ka, manuprat, tomer ar pretejo dzimumu nevjag veidot tik ciesas attiecibas, ja vien tas nav tavs bralis vai dzivesbiedrs. Tiesi sadu iemeslu delj viens vai otrs attiecibas var parprast vai ceret uz ko vairak. Daudzkart starp cilvekiem izveidojas ciesaka piesaiste, neka vini pasi to apzinas. Cits spej prata novilkt robezu. Cits nespej.
Man ari kadreiz bija viens loti labs draugs it ka, kuram visadi palidzeju,'biezi naca ciemos u.tml. pat safokeju vinu, lai ieliktu bildi iepazisanas portala pec vina velmes un atbildeju uz meitenu vestulem. Jauki, bet tas viss beidzas ar to,'ka ari mani vinsh velejas beigas ievilkt gulta...kops ta laika ar so puisi un vsp novelku ar viriesiem konkretas robezas.
Varbut esmu vecmodiga, bet, manuprat, precetam sievietem noteikti nevajadzetu but parak draudzigas attiecibas ar viriesiem,'kas nav vinu viri. Jo agri vai velu tas saks kaitet partnerattiecibam. Labi, sis pedejais bija off topic, bet tas ta pardomam. Protams,'katrs dara ka velas, bet parak ciesa draudziba ar virieti noteikti kadreiz saks kaitet pasai draudzibai..
14.01.2015 09:15 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Zinot sevi es to njemtu kaa uzbraucienu ,lai gan izklausaas puisis tiesham nezina kas notiek un vnk domaa ,ka tu vinju kjircini. Vnk pasaki ka gimenes lietas siikumos nau jaiedziljinas.
14.01.2015 09:29 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Sany, nezinu gan, es šo abus vīrieškārtas draugus pazīstu, cik vien sevi atceros, un nekā pārprasta, nesaprotama starp mums nav. Un jau vairāk kā divdesmit gadus šī draudzība mums nav nekādi kaitējusi.

Man vīrs, kurš ir briesmīgi greizsirdīgs, ne uzreiz, bet ar laiku pieņēma, ka viņi no manas dzīves nepazudīs, un no saviem draugiem neesmu gatava atteikties pat viņa dēļ.
14.01.2015 09:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Marissa-nav jau japazaude draudziba ar puisiem pavisam. Ja jums si loti tuva draudziba nav kaitejusi-loti labi. Zinot gan sevi, gan viru-ne vinam, ne man patiktu,'ka otram ir tik arkarteji tuvas attieicibas ar pretejo dzimumj. Un tam nav nekada sakara ar neuzticesanos. Bet nu katram savs. Ja jums tas netrauce dzivot, tad loti labi.8-)
14.01.2015 09:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits