Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es kā filmu varone

 
Reitings 140
Reģ: 05.02.2013
Heiii!
Šodien sērfojot internetā un meklējot filmas, ko paskatīties, iedomājos, par to, ka bieži vien iztēlojos, kā būtu, ja es būtu kādas filmas galvenā varone, ka es darītu savādāk utt. Tad nu man ienāca prātā dažādi jautājumi :D:
1. Ja tev būtu iespēja būt kādas filmas varonei/varonim, kura/kurš tas būtu un kādēļ?
2. Tavas dzīves soundtrack - viena dziesma, kas atbilst tavai būtībai, ir mīļa utt.?
3. Kura vēsturiskā personība tu vēlētos būt?
11.01.2015 14:14 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
1. Elizabete Beneta no Lepnums un aizspriedumi. Stipra, stūrgalvīga un skaista sieviete, kas notic īstai mīlestībai un saprot, ka var/spēj mīlēt.
2. Power of love
3. Laikam Greisa Kellija :)
11.01.2015 14:17 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Atbildēšu tikai uz otro jautājumu - City of Angels.

Vēsturi slikti pārzinu un filmās lielāku uzmanību pievēršu vīriešu tēliem, nevis sieviešu.
11.01.2015 14:20 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
1... Nu es tiešām nevaru iedomāties nevienu tādu filmu. Teorijā gribētos, lai viss rit kā pa diedziņu, tomēr tā parasti nenotiek.
2. Viss M83 albums Dead Cities, Red Seas & Lost Ghosts, īpaši dziesmas Gone un tituldziesma.
https://www.youtube.com/watch?v=kb6XDe7Si-0
3. Marie Curie, domāju, viņu jau nu var saukt par vēsturisku personību, katrā ziņā tā ir personība, kas cilvēcei devusi vairāk kā pūderparūku aristokrātes.
11.01.2015 15:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits