Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai ir iespējams sabalansēt?

 
Reitings 38
Reģ: 01.11.2014
Sveikas!
Vienkārši vēlējos padiskutēt, uzzināt jūsu ikdienu, lietas ko darat, kā apvienojat.
Tā kā jauns gads ir sācies, beidzot gribas mainīt ko savā dzīvē. Pievērsties veselīgam uzturam, pašgatavotām pusdienām un vakariņām, atrast laiku sportam, veltīt laiku nagu, matu, ādas izskatam, protams, nepamest novārtā arī attiecības. Atpūsties, izgulēties un būt enerģijas pilnai, virzīties uz savu mērķi. Lieki piebilzt, ka strādāju pilnas slodzes darba laiku.
Kā atrast laiku un visu savienot? Vai tiešām vairāk darot vairāk paspēj ko paveikt?
Pēdējā laikā negatavoju vairs tik bieži, izvēlos ēst ārpus mājas. Pavadu daudz laika vakarā sēžot dīvānā skatoties kādu seriālu un malkojot kafiju, bet varu tak darīt kaut ko lietderīgu, sajūta, ka vienkārši izniekoju laiku.
Kā sevi motivējat, nepadoties slinkumam?


:-)
10.01.2015 23:06 |
 
Reitings 31
Reģ: 21.12.2014
man ir tieši tā pati problēma , nezinu kā gan ,lai sevi atkal sāk motivēt :-D
10.01.2015 23:08 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Kas tik īpašs tajā, ka strādā pilnas slodzes darbu? (t) Lielākā daļa cilvēku strādā, bet tas netraucē veltīt laiku arī hobijiem, gatavošanai, ģimenei, draugiem, utt...
10.01.2015 23:09 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
fuu es domāju ka es vienīga ka nav motivācijas :)
itkā ziema-slidens bet gribas iet paskriet,bet puteņo,kā tad skriešu tagad :D
vēl skatos visādas veseligas lapas ,ēdieni un tā-bet vairāk par skatīšanos nekas nesanāk..
laiks atrodas visam pa druskai,bet motivācijas nav.. :)
Sāli vispār kā tādu neizmantoju vispār jau vairakus gadus,tik tas kas ir pārtikas produktos,šogad vajadzēt atteikties no francis majonēzes vai siermajoneze un tas trīs vienā,nu tolka nekāda no viņa,ja miegs nāks ta nāks :D
10.01.2015 23:25 |
 
10 gadi
Reitings 3201
Reģ: 29.01.2009
Kas tik īpašs tajā, ka strādā pilnas slodzes darbu? Lielākā daļa cilvēku strādā, bet tas netraucē veltīt laiku arī hobijiem, gatavošanai, ģimenei, draugiem, utt...

+
10.01.2015 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 3201
Reģ: 29.01.2009
Kā atrast laiku un visu savienot? Vai tiešām vairāk darot vairāk paspēj ko paveikt?

Jā un vēl - prioritātes!
10.01.2015 23:27 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man šķiet, ka tur vairāk tā problēma ir gribēšanā. Jo tam, kas tiešām patīk, ko gribas darīt, laiku var atrast vienmēr. Varbūt, Tev vienkārši to visu gribas, jo Tev šķiet, ka ir pareizi to gribēt...

Es varu godīgi pateikt, ka es ne ar ko daudz nenodarbojos, nekur baigi neraujos kaut ko darīt, jo man vienkārši negribas, nav pietiekamas intereses. Es esmu slinka un nemaz nemēģinu sevi arī kaut kā šajā ziņā baigi laust (lauzt?). Ja gribētu, tad gan jau es varētu ar visu savu pilnas slodzes darbu.
10.01.2015 23:27 |
 
Reitings 38
Reģ: 01.11.2014
Zakjis* to pieminēju tā iesmesla dēļ, ja gadījumā atbild meitenes kurām ir vairāk brīva laika. :)
10.01.2015 23:31 |
 
Reitings 87
Reģ: 29.01.2009
Saksu ar to, ka You can have it all! Visa noslepums ir gribesana un laba planosana :)
Ari es stradaju pilna laika darbu, esmu majas ap 18tiem un aiz noguruma nav kur likties. Bet es paspeju visu :) ieperkos sestdienas visai nedelai un aiztaupu ikdiens gajienus uz veikalu, lai vairak pavaditu laiku ar puisi kopa ejam abi kopa uz zaali. Gatavosanas zinjaa- gatavoju lielas porcijas, lai pietiek ko panemt uz darbu lidzi un vel nakosam vakaram paliek. Manikiru taisu pati 2x nedela kamer skatos kko pa Tv :D par adu rupejos pec piecelsans un pirms guletiesanas. Par cik daudz skaties Tv uzliec masku pirms ;)
pedeja laika loti priecajos, ka pec darba iekrit kada tiksanas ar draugiem vai gajiens uz kadu pasakumu, jo laiks paiet lenak un liek aizmirst par darba problemam.

Lai veicas :)
10.01.2015 23:37 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Viss jau ir atkarīgs no gribēšanas. Piemēram, pavadīt laiku ar draugiem man vienmēr ir laiks, tam pārāk nogurusi nejūtos ne darba dienu vakaros, ne brīvdienās.
Skaistumkopšanas pasākumus mājās apvienoju ar to pašu seriālu skatīšanos..

Sportot slinkums, tad tam arī laiks neatrodas :D Bet apzinos, ka tas tāpēc, ka negribu, it īpaši ziemā, jo vasarā izbraukt ar riteni vai aizlaist nopeldēties man vienmēr ir motivācija.

Bet jebkurā gadījumā man ļoti patīk arī vnk truli paslinkot, tāpēc sev to neliedzu!
10.01.2015 23:42 |
 
Reitings 38
Reģ: 01.11.2014
Lizoo Laikam būs jāķeras pie kārtīgas plānošanas arī man.
Varbūt vari padalīties ar to, ko gatavo? Varbūt mīļākās receptes? Esmu galīgi bez idejām un māku tikai gatavot vienai dienai, ja vien netaisu kādu zupu.
10.01.2015 23:48 |
 
Reitings 144
Reģ: 04.08.2012
Vienkārši neļaujies slinkumam! Sastādi dienas 'to do' plānu un apsēdies pie TV tikai tad, kad viss ir paveikts. Un, protams, neaizmirsti par labu mūziku fonā, kas uzmundrina, nevis nomāc, un vienkārši dari. Nav jau nekur teikts, ka seriāli nevar ietilpt 'to do' sarakstā, bet liec to kā pēdējo, jo kā jau Tu teici, tā laikam ir laika izniekošana tavā uztverē. :-|
10.01.2015 23:57 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vienu reizi nedeeljaa, parasti sestdiena vai svetdiena paiet lielaja majas tirishana, gultas veljas nomainjaa, pec tam eju vanna, relaxejos, lieku maskas, taisu manikiru, pedikiru. Katru dienu vismaz stundu veltu macibam, neskaitot ja ir majas darbi. Vismaz stundu eju staigaat. Taa isti divana nosedet man nesanaak:)
11.01.2015 00:00 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
strādāju pilnas slodzes darba laiku.

kopš strādāju pa 12-15 stundu maiņām, 8 stundu darbdienu uztveru kā tādu izskriešanu no mājas uz brītiņu :D
Mana lielākā problēma un laika zagļi ir miegs un internets. Bez 9-10 h miega nejūtos izgulējusies, bet internets ir attaisnojums ideju meklēšanai. Un tā nu es tikai rakājos pa svešām idejām neradot savas.
Vienīgais risinājums, līdz kuram esmu nonākusi ir - piecelties un darīt. Vai vēl efektīvāk - nemaz neapsēsties dīvānā un darīt uzreiz. Brīvdienā piecelties un šiverēties, pēc darba pārnākot, neiekrist spilvenos pie seriāla, bet šiverēties. Jo vairāk dara, jo lielāka motivācija, nevis otrādi.
11.01.2015 00:11 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
*Un otrādi (nevis nevis) :D
11.01.2015 00:11 |
 
Reitings 87
Reģ: 29.01.2009
Chilli ir loti labs vairakm dienam - liela malta gala uzcepta uz pannas kopa ar sipolu un to visu sajauc katlaa kopa ar bundzinu kukuruzas, 2vam bundzinam sarkano pupinu un pievieno tomatu pastu+ garsvielas. Vari vel pievarit risus, bet es edu tapat ar bageti :) varu vienkarsas zupas. Vel loti patik lapu salatus ar tomatiem, mozarellu, balzamiko un olivellu taisit ;) dazreiz noperku gtavu kartaino miklu, izrulleju uz pannas un uzsmereju kauseto sieru, uzberu locinus un uzklaju lasha skelites. To visu sarulle rulliti un sagriez gabalinos ko desu. Gabalinus 10min cep cepeskrasni. Sanak atri un brinumgardi "lasha rullishi" :))
11.01.2015 00:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits